Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Letnia skórka, letni konkurs, letni nabór
1.02.2012, 18:00,
Letnia skórka, letni konkurs, letni nabór
Na Pokemon Valhalli zawitało lato! Tak jak w grach Black i White rozpoczęła się dzisiaj nowa pora roku, tak też i my postanowiliśmy zmienić kolorystykę na trochę bardziej wakacyjną, co może bardzo pomóc w przetrwaniu nadchodzących mrozów. Chcieliśmy Wam też wraz z początkiem tego miesiąca udostępnić nasz nowy Pokedex, jednak niestety nie udało nam się tego osiągnąć. Zamiast tego chielibiśmy Wam dać szansę wzięcia udziału w specjalnym konkursie, w którym możecie wygrać specjalnego potężnego Cherrima w niespotykanych kolorach do Waszych gier Black i White! Zasady naszej zabawy są dość proste: poniżej macie 10 pytań i każdy z Was może wybrać tylko jedno z nich, na które chcecie odpowiedzieć. Kto pierwszy odpowie na dane pytanie, ten wygrywa. Swoje odpowiedzi wysyłajcie poprzez prywatną wiadomość po zalogowaniu się na naszym forum - jako odbiorcę wpiszcie Daru, jako temat Letni konkurs Pokemon Valhalli, a w treści numer wybranego pytania i odpowiedź na nie. Nagrody w konkursie ufundował Gonzo, który od dzisiaj jest nowym moderatorem globalnym na naszym forum.

[Obrazek: shiny_cherrim.png]

1. Które Pokemony zmieniają swój wygląd z każdą porą?
  2. Który Pokemon zmienia swój typ i wygląd w zależnosci od pogody?
  3. Który Pokemon rozkwita, gdy świeci słońce?
  4. Który legendarny Pokemon może wywoływać upały?
  5. Które Pokemony inne niż powyższy mogą wywoływać upały?
  6. Jakiego typu jest ruch Słoneczny Dzień (Sunny Day)?
  7. Która Jagoda (Berry) służy tylko do leczenia oparzeń w grach Gold, Silver i Crystal?
  8. Który atak jest najsilniejszym ruchem typu ognistego?
  9. Która umiejętność (ability) sprawia, że szybkość Pokemona wzrasta, gdy słońce świeci?
  10. Jak atak Słoneczny Promień (SolarBeam) działa, gdy pada intensywny deszcz?
Niestety parę dni temu o rezygnacji z funkcji administratora zrezygnowała rubin, której chciałbym gorąco podziekować za jej pracę na rzecz forum i strony. W związku z jej odejściem i awansem Gonza postanowiłem o reorganizacji moderacji naszego forum i przeprowadzeniu nowego otwartego naboru do ekipy Pokemon Valhalli. Więcej na ten temat przeczytacie w specjalnym wątku na naszym forum.

Postaramy się włączyć Pokedex już w przeciągu najbliższych dni. Tymczasem zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, zgłaszania się w naborze i regularnego sprawdzania nowości na łamach Pokemon Valhalli.
Odpisz
1.02.2012, 19:07, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.02.2012, 19:37 przez Daru.)
RE: Letnia skórka, letni konkurs, letni nabór
Ciekawi mnie ile czasu bedzie trzeba poczekać na ogłoszenie wyników konkursu na shiny Cherrima Smile

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz
1.02.2012, 19:41,
Ze dwa dni? Góra 3-4. Big Grin
Kupuję sobie właśnie Pokemon White i taki Cherrim może by pasował do mojego team'u. Big Grin

[Obrazek: X5YbP9G.png]
Odpisz
1.02.2012, 21:06,
Konkurs OK, ale skórka boli w oczy bardziej niż poprzednia ze starym tłem.

[Obrazek: 4WcT8O5Swhg9SjGYSwlXCM]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
1.02.2012, 21:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.02.2012, 21:18 przez Gonzo.)
hejo!
Tak tylko piszę, żeby pokazać się w nowej odsłonie kolorystycznej XD
A całkiem poważnie - kilka szczegółów nagrody:
Dla bardziej zaawansowanych - Cherrim będzie miał możliwie jak najlepsze staty, tj. albo wszystkie IV równe 31 lub pomyślę o jakimś ciekawym Hidden Power z maksymalną mocą. Cherrim na 100% będzie shiny. Zależnie od informacji, jakie uda mi się uzyskać, albo będzie PokeBallu albo jakiejś innej ciekawej kulce. Pewne jest też to, że będzie dostępny wytrenowany i gotowy do walk lub nietrenowany.
Mniej zaawansowane info: będzie miał 50lvl, na temat płci i natury jeszcze muszę pomyśleć. Ksywka Sunny idealnie pasuje do Cherrima i taką będzie też nosił. Dostępny będzie zarówno w czwartej generacji gier jak i piątej.
Najwcześniej będę go rozdawał w nadchodzący poniedziałek, jednak praca i sesja mnie gonią więc jak to mówią: "czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu" i z góry proszę o wyrozumiałość. Gdybyście mieli problemy lub nie wiedzieli w jaki sposób połączyć się z kimś i wymienić, to służę poradnikiem, który już w sobotę będzie dostępny na stronie oraz w Centrum Wi-Fi, w głównym jego dziale.
Życzę powodzenia w odpowiadaniu na pytania!

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
2.02.2012, 12:37,
Nie hejtuję, bo pewnie zaraz tak pomyślicie, a nawet chętnie bym wziął udział w konkursie, ale nie wiem czy jest sens.

Czy Pokemon jest całkowicie legalny? Co oznacza, że ma wszystkie IV równe 31? O co chodzi, że nad płcią i naturą się jeszcze zastanowisz, a będzie na 100% shiny?

Nie wiem jak was, ale mnie kompletnie nie interesuje shackowany Pokemon, bo chyba nie na tym polegają konkursy. Wyjaśnijcie mi, jeżeli jestem w błędzie, ale na razie moja opinia na temat strony zostaje jeszcze bardziej pokrzywdzona.
Odpisz
2.02.2012, 12:44,
@Jakubox - a słyszałeś o czymś takim jak RNG?
Odpisz
2.02.2012, 12:54,
Jakubox, RNG to takie coś, że maszyna wyszukuje Ci czas i miejsce, kiedy możesz legalnie złapać pokemona z danymi wartosciami i w mojej opinii nie jest hackiem Smile świetny konkurs, wszystkim bioracym udzial zycze powodzenia Wink

ps. a za oknem -20 Big Grin

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
2.02.2012, 14:43,
I tak pewnie już nie zdążyłem Sad
Ale to się okażę XD. Może jeszcze...
Odpisz
2.02.2012, 14:56, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.02.2012, 14:57 przez Jabuko.)
Jakubox, jeżeli nie pomyślałeś, że tutaj chodzi o RNG, to eh...

Mish - nie tylko w Twojej opinii nie jest hackiem, w opinii wszystkich osób Smile Dostajesz po prostu gotowe rozwiązanie, czyli czas i miejsce złapania Pokemona, kiedy masz włączyć grę etc.

To tak jak korzystanie z kalkulatora = masz gotowe rozwiązanie Smile

(...) Proletariusze nie mają w niej [tj. w rewolucji] nic do stracenia prócz swych kajdan. Do zdobycia mają cały świat. Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się! (...)

Odpisz
2.02.2012, 15:54,
Jakubox - tak, Pokemon będzie RNGowany. W dużym uproszczeniu - program, do którego podaję dane, które mogę znaleźć w grze, podaje mi w jakim dniu i o której godzinie napotkam pokemona z takimi statystykami, ability, płcią, naturą jakimi zechcę. Program ten w żaden sposób nie modyfikuje gry ani danych na niej zapisanych. Jeżeli masz jakieś pytania, służę pomocą przez PW. Z ciekawostek dodam, że wkrótce p_sensei też będzie z tego korzystał.

Odpisz
3.02.2012, 0:22, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.02.2012, 2:04 przez Gonzo.)
Ta-dah! Cherubi już złapane! Teraz czeka je trening Smile

Sunny, lvl 20 lub 24 [Obrazek: star_1.png]
[Obrazek: 420.png][Obrazek: luxuryball.png](lvl 20) [Obrazek: loveball.png](lvl 24)
Gonzo | ID:00500 | Timid | Chlorophyll
Złapane w: National Park dnia: 21 czerwca 2012
IV: 31/31/31/31/31/31

Odpisz
6.02.2012, 18:00,

A kiedy będzie lista zwycięzców konkursu?

[Obrazek: poke.jpg]
[Obrazek: 2a6adca4e22186a1med.jpg]
FC Pokemon White 5372-3791-5838
FC Pokemon Platinum 0862-8363-8709
FC Pokemon Heart Gold 2322-7921-0160
FC Pokemon Black 2 3611-9535-3467
Odpisz
12.02.2012, 19:23,
Ciekawe kiedy podadzą zwycięzców.

[Obrazek: tyranitar.gif]
Odpisz
13.02.2012, 15:07,
Byli już podani... Jezzz.... Czytajcie posty.

Zwycięzcy:

Kapuczino - D/P/Pt, Dyskusje Ogólne, Inne tematy
Grey12 - FR/LG, Dyskusje Ogólne
manjek - B/W
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości