Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Otwarty nabór na moderatorów
27.07.2010, 22:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2010 9:44 przez Daru.)
Otwarty nabór na moderatorów
Chcesz zostać moderatorem na nowym forum Pokemon Valhalli? Nic prostszego! Wystarczy, że zamieścisz swoje zgłoszenie w tym temacie! W przypadku jego pozytywnego rozpatrzenia przez administrację, zostaniesz poinformowany o swojej nowej posadzie przez Prywatną Wiadomość.

Każdy post powinien zawierać:
  • listę maksymalnie trzech działów, które chcesz moderować (w przypadku gier Pokemon wybierasz poddziały),
  • kilka słów o sobie, kim jesteś, skąd się tu wziąłeś/wziełaś, dokąd zmierzasz,
  • Twoje doświadczenie w moderowaniu/administrowaniu forum.

Szablon zgłoszenia:
Kod:
[b]lp. Pseudonim[/b] - [i]lista działów.[/i]

[b]O sobie:[/b]
Tutaj napisz kilka słów o sobie.

[b]Doświadczenie:[/b]
Tutaj opisz swoje doświadczenie.

Przykładowe zgłoszenie:
Cytat:0. Daru - Anime, Manga, Inne dyskusje.

O sobie:
Jestem sobie Darek z Gdańska i lubię Pokemony.

Doświadczenie:
Administrator Pocket Monsters PL Board i Forum Revival.
28.07.2010, 9:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2010 17:51 przez Legends.)
RE: Otwarty nabór na moderatorów
1. Legends - Dyskusje Ogólne, Black/White, Fora i Strony ew. mogę objąć każdy dział, byleby pomóc, ale te trzy wziąłbym najchętniej.

O sobie: Kamil jestem, wiek 14. Do dalszych konwersacji na jakiś komunikator zapraszam. Pochodzę z małopolski, z pewnego pokemoniastego zadupia. Ale cóż, dane mi było żyć w takim miejscu od zawsze. Mam duży zapał, jeszcze więcej sił. Chcę pomóc PVF z jednej prostej przyczyny - zapewne dużo tutaj będzie ludzi, więc ktoś musi ogarnąć ten... "bajzel"? To w sumie się okaże. Jednakże te trzy działy które wymieniłem wydają się być na większości for najaktywniejsze (nie liczę PBFu). Szczególnie chodzi mi o Black/White. Z doświadczenia wiem, że spekulacji jest zawsze bardzo dużo. Co za tym idzie, dużo spamów. Dlatego chciałbym objąć ten dział, ponieważ mam bardzo dużo wolnego czasu (chyba już pisałem). Dalej idąc, pojawiają się Dyskusje Ogólne. Tam jest przeważnie dużo tematów, niektóre się powtarzają. Chciałbym zająć się nimi, aby nie zrobiło się tam zamieszanie. Dochodzi do tego dział o pokescenie, w którym zazwyczaj atakują wrogie flejmy ^-^. A Legends flejmów ostatnio nie lubi, woli zapobiegać. Co ciekawsze można zostawić dla potomności do pośmiania się, ale bez przesady. Zbędne są awantury, chciałbym im zapobiegać. Takie, nowe-stare hobby. Myślę że nadaję się na tą funkcję, ale to pozostawiam już w opinii Daru i spoconego. Obiecuję nie dopuścić do wylęgarni spamu w wyżej podanych forach, nie być tyranem, mieć umiar. W końcu regulamin jest prosty, przejrzysty i jasny. Spokój, ograniczenie, chęci. Te trzy rzeczy, które powinien mieć moderator, uważam że mam. Umiem dochować tajemnicy, siedzieć cicho gdy ktoś o to poprosi. Mam nadzieję, że jestem godny zaufania. Reszta to już Wasza wola ^^.

Doświadczenie: Dwukrotnie mod na PoPLu (raz około pięć miesięcy, drugi raz dzień bo chaxowi się nie podobało zaniżanie poziomu ostów ludzi, którzy rok siedzą cicho >>). Ponadto pół-mod na Pokecollect (zainteresowani wiedzą o co chodzi ^^). Mniejszych for nie liczę, żeby nie robić z siebie pośmiewiska. A, jeszcze kiedyśtam mod działu "Konkursy" na revie. Stare czasy...
28.07.2010, 11:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2010 12:00 przez Daru.)
2. PokeMan - Anime,Dyskusje ogólne, Fora i strony- ewentualnie : Inne tematy

O sobie:
Taki sobie użytkownik, zawsze dla proaktywności użytkowników tzn. nigdy nie staram się ich ograniczać. Staram się być człowiekiem elastycznym, bo wiem, że pracuję u kogoś i fikać sobie ni mogę. Większość ludzi mnie zna, niektórzy uważają mnie za osobę opiniotwórczą. Jestem skłonny do kompromisu, co chyba kilka osób potwierdzi. Idę do 2 kl. LO więc mogę czasem nie mieć wolnego czasu, ale zwykle jakoś przez ostatnie lata miałem. Niestety, jak się okazuję, chciałbym tutaj robić głównie w działach które już wymienił Legends, dlatego mogę ewentualnie się zająć innymi działami. Na PPS szerzej się pojawiłem w wakacje 2008 r., choć Pokemonami zajmowałem się już w necie nawet 2 lata wcześniej. Zacząłem się interesować Pokemonem w internecie, gdyż chciałem znaleźć wszystkie informacje o polskiej muzyce pokemon i ją samą Wink. Cel osiągnąłem do końca, ale jednak coś mnie wciągnęło, zająłem się archiwizacją starych stron i przeszłości PPS, i tak jednak jestem nadal tutaj. Po 2 latach mądrzejszy ( miejmy nadzieję ) i bogatszy w wiedzę jak to jest na PPS. Poza pokemonami, zajmuję się tak powszechnym Big Grin zainteresowaniem, jakim jest polski dubbing. Odkąd odszedłem z strony PokemonValhalla ( pożegnanie ) zająłem się tworzeniem swojego Blipa na którym dzielę się swoimi spostrzeżeniami nie tylko w dziedzinie Pokemon.

Doświadczenie:
Aktualnie: Moderator na PokemonBlackChaos, Administrator PokeCollectu i PokeRang ( nieaktywny ).
Dawniej: Admin forum PokePlanet2, PokemonMasters, PokeLand, PokeVolt ( odziedziczone po Legendsie ;p ); bardzomini moderator Revivala ( za krótkiego czasu [ coś pod koniec 2008 r. ] , kiedy redakcja Valhalli miała tam grupę swoją ), Uploader na PokeCollect ( wakacje 2009 r. )

W związku, że to nabór na moderatora, wypisałem tylko dorobek forumowy, pomijając ten dotyczący stron, który jest równie, albo i większy od tego.

Cherish Balle daję wtedy, gdy zgadzam się z autorem postu/chcę zaznaczyć, że czytałem dany temat/nie chcę pisać postu i wybieram sobie post kogoś, który jest zbliżony do mojego poglądu.
Moja działalność na Polskiej PokeScenie (PPS):Obecnie jestem (od 2009 r.) adminem na forum PokeCollect (założone w 2007 r.)
Ale kiedyś byłem (w nawiasach okres mojej działalności):
- redaktorem na stronach: Pokemon Valhalli (2008 - styczeń 2011) i (śp.) PokeSerwis.pl (2009-10).
- adminem na już nieistniejących stronach: PokeMedia (2006-08) i PokemonPowrót (2008)
- moderatorem ( sierpień 2010 r. - październik 2011 r. oraz od maja 2013 do stycznia 2014) na tym forum czyli PVF
- współadminem na nieistniejących już stronach: PokeShadow (2008), PokePlanet2 (2008), PokemonMasters (2009), PokemonBeta (2009), PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. Oraz na nieistniejącym już forum PokemonBlackChaos (od 2010 do końca forum czyli 2012)
W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum (śp.) PokeRang, od 2010 r. prowadziłem stronę Pokemons.tnb.pl która nadal jest w necie, ale od końca 2011 r. ją porzuciłem.
28.07.2010, 11:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2010 12:00 przez Daru.)
3. kamyk027 - Gry główne - R/S/E, LG/FR

O sobie:
Hmm nie wiem jak zacząć. Na imię mam Kamil, wiek - 16 lat. Pochodzę z niewielkiej wiochy koło Rzeszowa. Nie mam "gadane" więc napisze w skrócie. Interesuje sie pokami od dawna, na wcześniejszym forum byłem zwykłym userem, udzielalem się gdzie moglem. Chcialbym zostać moderatorem poddziałów gier głownych czyli tych na GBA. Gram w nie najwięcej więc mam w nich największe doświadczenie (chodzi o mnie nie o was Wink) co oznacza, że z przyjemnością będe moderatorem tego poddzialu. Przepraszam za błędy składniowe i proste, dziecinne opowiadanie (szału ni ma xD). Pozdrawiam

Doświadczenie:
Byłem moderatorem na forum motoryzacyjnym, sportowym (fun klub zespołu). Niestety - rozpadło się...
28.07.2010, 12:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2010 12:54 przez Cynd Ninja.)
4. Cynd Ninja - Gry Główne - HG/SS, D/P/Pt; PTCG

O sobie:
Z imienia Michał (nie wiem po co to piszę) lat 16, mieszkam na śląsku (to zresztą też nikomu nie potrzebne, ale mniejsza) w tym roku idę do 1.LO. W pokemonach siedzę od jakiś 9 lat, jestem zawsze aktywny, dużo się udzielam i chętnie pomagam wszystkim, którzy pomocy potrzebują. Dobrze znam się na regulaminach (także tych 1-punktowych), netykiecie, zasadach ortografii j. polskiego i innych takich sprawach. Jak chodzi o pokemony specjalizuje się we wszelakich grach (kiedyś to było anime i manga, ale te czasy już raczej minęły). Mam na konsolach Yellow, Silvera, Diamonda, Platinum i SoulSilvera z gier głównych, oraz część gier pobocznych. Jako, ze teraz mamy erę gier generacji IV, chciałbym zostać moderatorem w działach z tymi grami. Znam się również bardzo dobrze na karciance (byłem na OTP, mam ok. 3000 kart, gram przez internet na Lackey... etc.) i chętnie przyjąłbym więc posadę moderatora w dotyczącym ich działa. Na PPSie spędzam czasu sporo. Zapał do pracy mam (na Revivalu można zobaczyć moje guide'y, które mam zamiar wstawić i tutaj. Błędów ortograficznych nie popełniam, a przynajmniej bardzo rzadko. Hmmm... i to by chyba było na tyle.

Doświadczenie:
Tu niestety brak jak chodzi o moderowanie for. Cóż, przydałoby się jakieś zdobyć. :/

[Obrazek: sig.php]
28.07.2010, 12:53
5. Nolfaverll- Dział Fan (Fick i Art)

O sobie:
Cóż, imię me Bartek, wiek mój 17 lat. Zamieszkuję okolice Siedlec, tj. około 100km od Warszawy. Czemu ten dział? Nawet ze zwykłego nadmiaru czasu lubię sobie napisać jakieś opowiadanie (zwłaszcza, kiedy w głowie krążą ciekawe pomysły). Ortografia i interpunkcja? Lepiej, niż dobrze - klasa o profilu humanistycznym zobowiązuje. Może z rysunkami u mnie jest gorzej, ale do samej moderacji takie umiejętności nie są potrzebne.

Doświadczenie:
Aktywny moderator na Revivalu, było w planach postawienie własnego forum, ale umarło, co tam jeszcze...
Administrator i moderator na licznych małych forach ;3
28.07.2010, 13:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2010 13:09 przez Color.)
6. Color - Pokemon Black/White.

O sobie: Mam na imię Marcin i mam 11 lat (w listopadzie tego roku 12), mam mnóstwo czasu, w pokemonach siedzę dość krótko bo tylko rok, jednak gdy byłem młodszy to również oglądałem Pokemony ale przelotnie, grałem we wszystkie gry Pokemon od Red po Soul Silver, i mówię to serio. Jestem zafascynowany serią gier Black i White właśnie dlatego z wielką chęcią będę moderował ten dział. Nadchodzi era V generacji, i chcę ten dział poprowadzić. Mam duży zapał do pracy, (cóż przeszedłem pierwszą część zostania moderatorem na Valhalli, jednak z drugą częścią jak mi poszło to nic nie wiem). Największe doświadczenie mam w grach HG i SS oraz Diamond. Jednak jak wyjdzie Black i White dowiem się kilka rzeczy i z chęcią się nimi podzielę.

Doświadczenie:
Byłem moderatorem na forum Ben10Net (ale to już dawno, wiele się zmieniło) prowadziłem kilka stron internetowych i kilka blogów. Jednak teraz już tego nie robię, z wielką chęcią zdobędę na tym forum doświadczenie. Przyda mi się ono na różne inne fora które założę lub będę na nich moderatorem.
28.07.2010, 13:26
7. Hawk - Anime / Dyskusje ogólne / Gry główne: G/S/C , R/S/E

Oczywiście, jeśli akurat nie zostanę wybrany do jakiegoś działu, gdyż ktoś miałby "większe doświadczenie", chciałbym powiedzieć, że mogę objąć także inny dział/działy.

O sobie:
Mam na imię Dariusz, mam 17 lat i mieszkam w Wielkopolsce. Swoje zainteresowanie do pokemonów porównuję jak miłość do partnerki - są wzloty i upadki. Kiedy byłem małym dzieciakiem oglądałem Pokemony na Polsacie i w sumie od tego się zaczęło. Kiedy trochę podrosłem, moim marzeniem było zostać jednym z redaktorów Valhalli - którym zreszta zostałem, jednak nie na długo (jeśli któryś z administratorów chciałby poznać nick, którym się wtedy posługiwałem, służę), gdyż chciałem poświęcić się czemuś innemu. Od pewnego czasu, postanowiłem obejrzeć jeszcze raz serię "Diamond and Pearl" i zainteresowanie ponownie się obudziło. W moich planach mieści się również wypełnienie formularza w sprawie naboru na redaktora Valhalli. No i wypadałoby napisać coś o sobie - "jestem aktywny" zależnie od sytuacji oczywiście, jestem inteligentny (mam nadzieję), chętnie pomogę młodszym pokemaniakom, którzy szukaliby pomocy na którymś z działów. Znam angielski na poziomie równym z polskim, nie tylko z lekcji, a z miesięcznych wyjazdów na wyspy oraz do Kanady. Udzielam się na tyle, by był ktoś ze mnie zadowolony. Co tu więcej napisać, hm... Grałem, chyba jak wszyscy, w gry Pokemon, więc doświadczenie mam. Cechuje mnie również zapał do pracy, którym chcę się pochwalić.

Doświadczenie:
Mogę poszczycić się byciem administratorem na moim byłym, klasowym forum, jak i również byciem moderatorem na mniejszych forach poświęconych różnym zainteresowaniom.
28.07.2010, 13:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2010 13:53 przez Berbel.)
Berbel - Inne --> Inne tematy + Fora i Strony

O sobie:
Jaki jest Berbel to kazdy wie :-D. Nie bede sie rozpisywał jaki to jest mądry i ładny bo i tak kazdy raczej ma swoja opinie wyrobioną.

Doświadczenie:
Wypisuje tylko te z PokeSceny, zadnych smiesznych for klasowych czy o innej tematyce nie ma co wypisywac bo i tak nie udowodnie ze tam bylem kims Big Grin
Moderator na Pokemon Vallhala Forum (przed koniec wspolpracy PV z PoPLem)
Wielokrotny moderator na pokemonpl.net
Ubermoderator na pokemonpl.net/PokemonValhalla Forum - nie pamietam czy to bylo przed czy po rozpadzie xD
Operator na pokemonpl.net
Admininistrator na pokemonpl.net
Administrator i zalozyciel na pokeArt
Moderator na PokeCapital(Forum tommy'ego z PV :-D)
Globalny Moderator na PokeForum 5

Chyba tyle xD
28.07.2010, 14:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2010 14:44 przez mak_fly.)
pokemon>black/white

Doświadczenie:
-Miałem nieraz własne fora i wiem jaka to męka
-szóstka z infy
-duże doświadczenie o bezpieczeństwie w sieci
28.07.2010, 14:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2010 14:51 przez Benio.)
9. Benio - Fan Art (mogę 1 dział!?)

O sobie: Nie karany, prawie 16-latek, interesujący się sportem, grafiką, komputerami, stronami WWW i wszystkim co z tym związane, aha jeszcze Anime i Mangą. Umiejący sklecić zdanie i znający interpunkcję ;/

Doświadczenie: Dwoma słowami - dość duże, moderator Fan Art'u na PoPL, administrator wielu for o tematyce Pokemon, które stawiałem na MyBB! Jedno się wybiło ponad poziom, reszta upadała, ale nie traciłem wiary. Grafik shippuuden.pl i animeon.pl i po drodze jeszcze paru for i stron. Nawiąże jeszcze do faila z podania Nolfaverll'a. Ja uważam, że jak najbardziej trzeba mieć obeznanie z jak ty to nazwałeś "rysunkami" lub z innymi pracami, żeby wiedzieć o czym piszesz, komentując prace innych, bo dla mnie opinia moderatora była by ważna! Aha! Zamierzam jeszcze paru delikwentów ogarnąć i wprowadzić pewien rygor komentarzy, bo na razie cienko z tym!
28.07.2010, 15:40
10. emachel - PTCG, BW, Dyskusje Ogólne

O sobie:
Jestem emachel i mam reprinta. Od roku aktywnie działam na pps-ie, wywołałem już masę flejmów, prawie z każdą osobą tu się kłóciłem i sprzymierzałem się na przemian, wywoływałem skrajne uczucia od podziwu do politowania, a jak coś zrobiłem, to zaraz pół revivala to komentowało. Słowem, mam posłuch i jestem rozpoznawalny. A poza tym jak mam motywację to pracowity również bywam ;]

Doświadczenie:
Byłem adminem na moim własnym forum - Island of Glory. Obecnie jestem na kolejnym, bardziej niszowym i również moim - forum EPIC. No i kiedyś modem na innym, daleko stąd... A jak strony internetowe też się liczą (bo widzę, że niektórzy je wypisują), to było ich tyle, że wymienię tylko tę, którą obecnie prowadzę - emachel.koon.pl. Na grafice również się znam nie od dziś.

28.07.2010, 16:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2010 16:11 przez p6tey9go.)
Witam dzial : D/P albo HG/SS
o sobie: jestem kamil 13 lat z gdanska gram w pokemony niecale 7 lat jestem chetny do pomocy graczom i nietylko , niemam duzo do powiedzenia , pomagam jak tylko jestem

Doswiadczenie : niecale 7 lat gry w kazda wersje gry , znajomosc mapek , ukrytych przedmiotów , poków , nowosci w grach .
28.07.2010, 18:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2010 20:03 przez poxer.)
11. poxer - D/P/Pt, Ranger, Mystery Dungeon,

O sobie:
Jestem Gabriel, mam 12 lat. Siedzę na PPS'ie kilka lat, nigdy nie byłem zamieszany w flejmy PPS'u, ponieważ przesiadywałem na stabilnym PokeCollect'cie. Jestem przeciwny propagandzie Vulpixa. Nie jestem jak większość "dzieciaków" w moim wieku, nie fascynują mnie te wszystkie rzeczy co ich. Lubię Pokemony, jak chyba większość ludzi na PPSie. Lubię rozmawiać z PokeManem na blipie i pomagać innym internautom. Spora znajomość wszelkich Pokemonów. Ateista. Słucham Metallici, RHCP, oraz czasem Michaela Jacksona. Wystarczy?

Doświadczenie:
Jakiś czas moderatorowania na kilku forach, między innymi na Pokemon BlackChaos. Własne forum dyskusyjne.

Edytowane!
28.07.2010, 18:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.08.2010 15:46 przez Daru.)
Razem z Nid ustaliliśmy co następuje.

Moderatorami zostają następujący użytkownicy:
  • Legends - Dyskusje Ogólne
  • PokeMan - Fora i strony
  • kamyk027 - R/S/E, LG/FR
  • Cynd Ninja - HG/SS, PTCG
  • Nolfaverll - Fan Fick
  • Hawk - G/S/C, Anime
  • Benio - Fan Art
  • emachel - Black/White

Zgłoszenia następujących osób zostały odrzucone:
  • Color
  • Berbel
  • mak_fly
  • p6tey9go

PROSZĘ NIE ZGŁASZAĆ SIĘ DO JUŻ OBSADZONYCH DZIAŁÓW!

A poxer musi sobie trochę poczekać. A najlepiej będzie jak zmieni swój wybór działów Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości