Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Wątek zamknięty 
Sprawa moderatorów
1.08.2010, 13:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.10.2014 14:10 przez Daru.)
Sprawa moderatorów
Widzę, że niektórzy zupełnie nie dojrzeli do przydzielonego im stanowiska moderatora. W związku z tym albo delikwent, który zmienił vulpiemu i 3d tytuł użytkownika na "xxx" przeprosi ich publicznie w tym temacie, albo zostanie zbanowany na zawsze na tym forum. Dodatkowo wszyscy aktualni moderatorzy oraz spoconyzenek tracą swoje uprawnienia do czasu opublikowania tychże przeprosin, a jeśli to nie będzie miało miejsca, mogą się pożegnać ze stanowiskiem na kilka najbliższych miesięcy.

W związku z tymczasowym brakiem moderatorów bardzo prosiłbym użytkowników o raportowanie wszystkich postów niezgodnych z regulaminem. Chciałbym was także przeprosić za przypadkowe usunięcie działu Dyskusje ogólne.

Dziękuję za uwagę.
1.08.2010, 13:14
RE: Sprawa moderatorów
Hm, część podejrzeń padnie pewnie na mnie (i słusznie, wiadomo jaki jest mój stosunek do vulpa), ale chcę zaznaczyć, że nie mam z tym nic wspólnego. Nie zrobiłbym czegoś takiego nawet vulpiemu, bo jak się jest adminem na takim forum to trzeba uważać, co się robi, bo można tą posadę stracić. A 3dka lubię.

Hm, Darku, a kto w ogóle miał uprawnienia pozwalające zmieniać tytuły (oprócz adminów)?
1.08.2010, 13:21
A to Ty Darek nie masz zadnych logów na tym skrypcie? na IPB odrazu by bylo wiadome kto to zrobił. Cos gówniany silnik masz.
1.08.2010, 13:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.08.2010 13:28 przez Daru.)
Nigdzie nie napisałem, że nie wiem kto to zrobił (przecież bym nie groził banem, jakbym nie wiedział). Domagam się tylko z jego strony przeprosin publicznych.

Usunąłem post vulpiego, bo był oparty na nieaktualnych informacjach, dysponuję informacją kto to zrobił
1.08.2010, 13:24
Aa, to spoko, trzeba tylko poczekać. Do kiedy mu dajesz czas?
1.08.2010, 13:30
Nie rozumiem, wiesz kto to zrobił, a zdejmujesz moda wszystkim. Dziwna polityka, no ale ok.
1.08.2010, 13:33
Bo Daru nie wie kto to zrobił. Nie ma logów, więc nie wie. Czeka, aż ktoś się przyzna, bo nie wie kogo winić. Jeśli się mylę co do logów, to liczę na to, że Daru pokaże je już po tym, kiedy sprawa się wyjaśni, by rozwiać wszystkie podejrzenia, a nie będzie kasował kolejnych postów.

[Obrazek: iiINfx3.png]
1.08.2010, 13:38
(1.08.2010 13:33)vulpi napisał(a):  Bo Daru nie wie kto to zrobił. Nie ma logów, więc nie wie.

ĆŚŚŚŚŚ! Wink Niech Darek gra, dobrze zaczął, osoba by się przyznała ze strachu... Tongue
1.08.2010, 13:41
Przecież mówię, że mam logi -_-
1.08.2010, 13:41
(1.08.2010 13:38)spoconyzenek napisał(a):  
(1.08.2010 13:33)vulpi napisał(a):  Bo Daru nie wie kto to zrobił. Nie ma logów, więc nie wie.

ĆŚŚŚŚŚ! Wink Niech Darek gra, dobrze zaczął, osoba by się przyznała ze strachu... Tongue
No tak, ale równie dobrze mogłaby to być pierwsza lepsza, wcale nie winna osoba, i sprawa zostałaby zamknięta bez jej rozwiązania. Bez sensu. Tak samo jak bez sensu jest to, że Daru zabrał teraz wszystkie uprawnienia. Według mnie to nie jest aż tak duże nadużycie (większym byłoby wystawianie ostrzeżeń bezcelowo na przykład) no ale nie mnie osądzać...

[Obrazek: iiINfx3.png]
1.08.2010, 13:42
A po co miałaby się przyznawać osoba która nie była winna?

Daru - no może masz, a może nie masz, może blefujesz a może mówisz prawdę Tongue
1.08.2010, 13:49
Kto był tak głupi, żeby zrobić coś takiego...?
Jeszcze na vulpiego jakiś zbanowany Revoviec mógł się wkurzyć, ale czemu się i 3d uczepił?

Pierwszy flejm w którym mi się oberwało i to mimo, ze nic nie zrobiłem Undecided
Miejmy nadzieję że gość szybko przeprosi i będę miał moda z powrotem Undecided

btw mam nadzieję, ze nikogo nie wrobili włamując się mu na konto Undecided (czytaj: mam nadzieję, że MNIE nie wrobili, bo nie mam jak tego sprawdzić... chociaż w tym wypadku prędzej by się włamali PokeManowi, Legendsowi czy emachelowi, byłoby bardziej wiarygodnie, bo ja vulpiego i Revival raczej lubię Undecided )

[Obrazek: sig.php]
1.08.2010, 13:52
Tylko winny sie tlumaczy! Ban!

Nie ogarniam po co ta farsa i zabieranie wszystkim moda xD
 Cherish Balle podarowali: vulpi
1.08.2010, 13:57
Cynd - taa, włamy były na revie, mogą być i tu. Ale to raczej mało prawdopodobne. Zresztą Ty chyba jesteś czysty, nie masz powodu ani nic...
1.08.2010, 14:16
Proponuje rozpatrzyc to, ze poszkodowani mogli sobie sami to wpisac. Dlaczego? Dla beki ;s. Argumentem jest tez to, ze owy vulp mogl przewidziec ze Daru nie bedzie mial logow z akcji.

Spiski na forum o pokemonach ;d

[Obrazek: valadin.png]
 Cherish Balle podarowali: AtoMan, Conquest
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości