Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Co was zastanawia
11.06.2011, 16:47,
RE: Co was zastanawia?
Mnie zawsze zastanawiało dlczego na początku w kanto było tylko te ponad sto pokemonów , a po serii advenced juz są poki z hoenn nie licząc juz poki z johto ( wiem że z każdą serią są nowe , ale to jest nielogiczne że najpierw ich nie było a potem jednak są ...) ?

No jeszcze dziwne jest to że bohaterowie noszą cały czas te same ciuchy ?
Odpisz
11.06.2011, 17:19,
Sam na amine się średnio znam, ale co nieco wiem:
Nie mieli wyjścia. Przecież dzieciaki 6-letnie przestaly by ogladąć pokemony, gdyby zabrakło ponad 200 poków. Może to jest nielogiczne, ale cóż logicznego znajduje się w Anime?

Co do ubrania: Ash zmienia ubranie (http://www.pokemony.com///pokemon-3-1695-Ash-Ketchum, 3 zdjęcia pod charakterystyką postaci) ale to tylko kilka razy. Ew może istnieć możliwość, że mają kilka par takich samych ubrań (gdzie je trzymają?).
Albo po prostu dzieciaczki nie zapamiętały by swoich ulubionych bohaterów, gdyby zmieniali ubrania.

[Obrazek: Iestin.png]

Temat który wg. Ciebie nadaje się do zamknięcia? Napisz o nim do mnie.
Potrzebujesz pomocy z jakąkolwiek grą? Zgłoś się do mnie.
Zielony w twoim poście? To znak, że wymagał on małej poprawy.
Ktoś Cię obraził? Natychmiast o tym informuj!!!
Friend Code 3DS: 1719-3288-5462
Ktoś chętny na partyjkę Kid Icarusa? PM me please.

Odpisz
11.06.2011, 18:59,
Jemu chodziło chyba o to dlaczego przez całą sagę wszyscy noszą to samo.
Owszem, to nie logiczne by nosić te same ciuchy po kilka lat. Logicznie patrząc, to Ash w swoim pierwszym stroju podróżował od 1997-2001. Ja to bym się ugotował w takich ciuchach jak miałbym nosić je z 4-6 lat. Tak samo Dawn. Noż kurdę >.< Przyjeżdża se do Hoenn w kozakach, a tam przecież ciepły klimat jest ;/ Tak samo Jessie.
Jedynego bohatera jakiego znam który miał ciuchy w miarę odpowiedniego klimatu itd to był Max. Krótkie spodnie, normalne buty i koszulka w krótkie rękawy (można by i też Tracy'ego dać, ale..) Albo w rękawiczkach po Hoenn chodzić jak May :]
To tyle.
Odpisz
12.06.2011, 17:48,
W pewnym sensie logiczne jest to, że bohaterowie noszą te same ubrania w seriach danej generacji. Pokemony są kierowanie dla młodszych przez co mogliby nie rozpoznawać swoich bohaterów.

[Obrazek: grey_lexington_signature_copyright_greyl...4p5pd6.jpg]
KOLOR BORDOWY + TWÓJ POST = %
Odpisz
13.06.2011, 13:08,
miałbym jeszcze jedno zastanowienie ( nie bijcie , ja tylko pytam)...
odnośnie głównego bohatera , który dla twórców został przyjęty Ash , zastanawia mnie nie co dlaczego twórcy tak zrezygnowali z dodania do nowej krainy bohaterów z gry ( pomijając już openingi filmowe , gdzie na początku pojawił się Ruby , czy Diamont przez krótką chwilę , czy Pokemon Chronicles . gdzie pojawili się z kolei Gold Crystal i znów krótka chwilę Silver , oczywiście z zmienionymi dla potrzeby anime imionami) .. ciekawie ( chyba) by było jakby to nie tylko żeńskie bohaterki ( May, czy Dawn) gościliby w którymś odcinku , a nawet to Ash mókby się zmierzyć chociażby w finałach z chociażby z Silverem , lub innym męskim bohaterem gier...
Odpisz
13.06.2011, 19:33,
To mi o czymś przypomniało. Czemu w BW Iris i Cilan towarzyszą Ashowi? To jest dziwne, biorąc pod uwagę, jak popularna jest Hilda. Logicznym byłoby dać ją jako partnerkę Asha w Unovie...
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Natx
13.06.2011, 20:11,
@BlackTabby90
Bo to pożal się Boże próba powtórzenia założeń serii Indigo.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
13.06.2011, 20:24,
Widać iż podróżują z nim liderzy (w grach).
Hilda imo nie komponowałaby się z Ashem i Cilanem. Raz że za poważnie i za seksownie dla nich wygląda, była by pewnie o wiele starsza i marudziła. Jakoś nie wyobrażam jej sobie jako główną towarzyszkę ;/.
Odpisz
14.06.2011, 3:53,
Lol, ale ma głupie ang. imię.
Wielka szkoda, że jej nie ma. Liczyłem strasznie na to, że się pojawi :<

3DS FC: 1779-2155-4756
Odpisz
14.06.2011, 9:14,
Co wy! Byłaby w dechę! Przynajmniej wyróżniałaby się charakterem od swoich poprzedniczek. Wygląda na taką, co mogłaby być silną i niezależną tsundere, która bardzo urozmaiciłaby dynamikę głównej trójki...
Odpisz
14.06.2011, 14:57,
Ale Iris też się wyróżnia od poprzedniczek. Chociażby jej kolor skóry, włosy, no i może z charakteru i zachowania przypomina Misty. Ale tak to się wyróżnia Smile
Hilda (jej poprzednie angielskie imie było ładniejsze ; Whitlea) jednak nie pasowałaby ;/ nie wiem czemu, po prostu nie mogę sobie tego wyobrazić. Zresztą to i tak nie biorą dziewczyn z gier jako towarzyszek i dobrze ^^ (wyjątek: May, Dawn)
Odpisz
14.06.2011, 16:13, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.06.2011, 16:15 przez Axel.)
Weźcie pod uwagę, że Hilda z pewnością zajęłaby się wtedy (tfu)musicalami, a podejrzewam, że tego byśmy nie chcieli.
Czego wy chcecie od Iris? Dobry wygląd i charakter, ciekawa historia i tajemniczość. W moim odczuciu już przebiła May i Dawn. Naprawdę chcielibyście zamiast niej kolejną plastikową dziunię? (bo tak się Hilda, niestety, zachowuje w mandze). Oczywiście w anime mogłaby się pojawić, będzie mi to obojętne. I paskudne imię ma, kojarzy mi się z wiedźmą z "Sabriny"
Odpisz
14.06.2011, 16:53,
Broń Boże nie mówię, że Iris nie pasuje. Chodzi mi tylko o to, że to dziwne, bo od czasu ujawnienia wyglądu głównych bohaterów, Hilda pobiła wszelkie rekordy popularności (nie mówiąc już o zasadzie 34, której uległa rzekomo w ciągu 24 godzin od jej ujawnienia... -_- Nie żebym lubił takie rzeczy, ale o czymś to świadczy). I choć Iris uważam za w porządku, to w oczach tego, z jakim entuzjazmem spotkał się wizerunek Hildy na początku, dziwi mnie tutejsza niechęć do tego pomysłu, is all. Axel, co jest z nią nietak w mandze? Jeszcze nie dotarłem do BW Adventures, ale to, co mówisz mnie zaintrygowało.
Odpisz
14.06.2011, 17:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.06.2011, 17:06 przez Axel.)
BlackTabby90 napisał(a):Axel, co jest z nią nietak w mandze? Jeszcze nie dotarłem do BW Adventures, ale to, co mówisz mnie zaintrygowało.
Jest miła, radosna, trenuje super-słodką Tepig, która jest "supergwiazdą", boi się walczyć i wymyśliła musicale, ot co. Na razie pełni rolę drugoplanową, więc jeszcze się nie popisała, możliwe, że się to zmieni. Mnie się tam ona z wyglądu nie podoba. Kusym strojem mnie nie przekupi Tongue
Odpisz
14.06.2011, 20:34,
Ech... Sad Zawsze sobie ją wyobrażałem jako taką tsundere, co to nie da sobie w kaszę dmuchać i niejednego faceta rozstawiłaby po kątach, ale cóż... Japończycy...
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości