Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

[R/S/E] Team w R/S/E - porady do Teamów
3.09.2015, 21:03,
RE: Team w R/S/E - porady do Teamów
@Viger, w grach 3 geny Heracross nie ma możliwości nauczenia się Double Edge. Nie wiesz może co mogłoby zastąpić ten move?

@KwazaR, myślałem nad Flygonem, słyszałem jednak, że sprawdza się o wiele lepiej jako p.sweeper,tak więc nasuwa się pytanie p czy s sweeper, i jaki moveset?
Odpisz
3.09.2015, 22:12, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.09.2015, 23:53 przez Hawkins006.)
Co do Heracrossa, to mogę polecić taką opcję:
Natura: Adamant
Ability: Swarm
EV:
HP: 6
Atk: 252
Speed: 252
Ruchy:
Megahorn, Rock Slide, Reversal, Endure
Held:
Salac Berry

Kiedy wiesz, że przeciwnik może Cie wykończyć, używasz Endure, Salac Berry zwiększa speed i niszczysz wszystkich (za wyjątkiem tych co mają np. Quick Attack). Dodatkowo Swarm jak masz mało HP wzmacnia Megahorn, Reversal jest tym silniejszy, im mniej masz HP, a Rock Slide powinien powalić pokemony ogniste i latające.

Miałem okazję niejednokrotnie zmierzyć się z takim na "wi-fi". Również walczyłem nim w wyzwaniach Pokemon Colosseum - wymiata.

Zagrajmy, Walki Wi-Fi, Streamy
[Obrazek: h6-whiter2pkf.jpg]
/\ Mój kanał YouTube /\
Odpisz
4.09.2015, 0:03, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.09.2015, 0:17 przez KwazaR.)
(3.09.2015, 21:03)Nastukany napisał(a): @KwazaR, myślałem nad Flygonem, słyszałem jednak, że sprawdza się o wiele lepiej jako p.sweeper,tak więc nasuwa się pytanie p czy s sweeper, i jaki moveset?

Ale ja nic nie pisałem na temat Flygona pod special attack Big Grin Poza tym Flygon świetnie sprawdza się zarówno jako physical jak i special attacker pomimo tego, że ta druga statystyka jest odrobinę niższa. Na pewno powinieneś nauczyć go Earthquake z oczywistych powodów, mocny fizyczny atak i do tego STAB. Do tego Dragon Claw, który jest w III genie atakiem specjalnym, ale znów nadrabiasz bonusem. Proponuję dołożyć Flamethrower lub Fire blast żeby poradzić sobię z największym zagrożeniem Flygona, lodowymi pokemonami. Niestety skoro jesteś przed ligą nie będziesz w stanie nauczyć go Rock slide, bo można to zrobić tylko u tutora, ale gdy już przejdziesz grę polecam to zrobić i wstawić zamiast ognistego ataku*. Lodowe pokemony często są połączone z wodnym typem, co skutkuje resistem na fire i steel, gdybyś próbował np. wstawić steel wing jako coverage. Czwarty zależy od ciebie. Może to być Hyper beam, który w tej generacji jest fizycznym atakiem lub zainwestować w coś mniej radykalnego. Moveset Flygona jest bardzo bogaty, więc nie jest to jedyna alternatywa.

*Wybacz, zapomniałem, że nie grasz w Emeraldy więc nie będziesz miał tutora, ale mimo wszystko nie usuwam tego.

FC: 4055-7379-4182
IGN: KwazaR
Odpisz
26.12.2016, 21:30,
Ja z kolei po traumie związanej z uszkodzonym zapisem gry, wróciłem po dwóch latach do Pokemon Emerald. Jakie pokemony złapać na początek? Obecnie mam tylko Mudkipa na poziomie 11, jestem w Petalburg City.

Towarzysze! Ten post został napisany za pomocą socjalistycznego tabletu, dzięki programowi Tapatalk.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości