Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Japoński Rayquaza!
20.01.2012, 19:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2012 0:46 przez Daru.)
Japoński Rayquaza!
Posiadacze japońskiej wersji gry Pokemon Black/White z okazji 15-lecia Pokemonów od 10 do 27 lutego mogą pobrać (za pośrednictwem Pokemon Center) specjalnego Rayquazę na 100 poziomie! Posiada on ataki:
  • Extremespeed
  • Hyper Beam
  • Dragon Pulse
  • V-Create - ruch ten zadaje bardzo mocne obrażenia, a dodatkowo obniża obronę, obronę specjalną i prędkość użytkownika. Dotychczas jedynym Pokemonem, który znał ten atak był Victini
Oraz posiada umiejętność znaną już z Pokemon Ruby/Sapphire - Air Lock (zapobiega występowaniu zjawisk pogodowych i sprawia, że działające na polu bitwy zanikają). Tradycyjnie, jak to eventowy Pokemon - jest umieszczony w Cherish Ballu, a jego pierwszy posiadacz był mężczyzną o imieniu せんきょ,

Dystrybucja Rayquazy wiąże się z faktem wygrania przez niego specjalnej ankiety na najlepszego Pokemona z okładki na japońskiej stronie Pokemon. Tuż za nim uplasował się Pikachu (z Pokemon Yellow), a na trzecim miejscu na podium znalazł się Reshiram (Pokemon Black). Ostatnie, piętnaste miejsce zajął Venusaur znany z pudełka gry Pokemon Green.

Najlepszy Pokemon z okładki - wyniki

1. Rayquaza
Pokemon Emerald
2. Pikachu
Pokemon Yellow
3. Reshiram
Pokemon Black
4. Giratina
Pokemon Platinum
5. Suicune
Pokemon Crystal
6. Groudon
Pokemon Ruby
7. Charizard
Pokemon Red
8. Zekrom
Pokemon White
9. Kyorge
Pokemon Sapphire
10. Lugia
Pokemon Silver
11. Dialga
Pokemon Diamond
12. Ho-oh
Pokemon Gold
13. Palkia
Pokemon Pearl
14. Blastoise
Pokemon Blue
15. Venusaur
Pokemon Green

[Obrazek: Iestin.png]

Temat który wg. Ciebie nadaje się do zamknięcia? Napisz o nim do mnie.
Potrzebujesz pomocy z jakąkolwiek grą? Zgłoś się do mnie.
Zielony w twoim poście? To znak, że wymagał on małej poprawy.
Ktoś Cię obraził? Natychmiast o tym informuj!!!
Friend Code 3DS: 1719-3288-5462
Ktoś chętny na partyjkę Kid Icarusa? PM me please.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Raik
20.01.2012, 20:29
RE: Japoński Rayquaza!
Szkoda tylko, że ten Rayquaza nie jest shiny Sad
Odpisz
20.01.2012, 23:29
(20.01.2012 19:25)Arinald napisał(a):  Posiadasz japońską wersję gry Pokemon Black/White? Jeżeli tak, to 10-27 lutego możesz pobrać specjalnego Rayquaze na 100 poziomie! Posiada on ataki:
  • Extremespeed
  • Hyper Beam
  • Dragon Pulse
  • V-Create
oraz posiada ability Air Lock.

Tak posiadam .. możesz mi napisać jak mam go pobrać ?

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: GlossyGem
20.01.2012, 23:38
zapewne przez wi-fi, przez mystery gift! Smile

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Arinald
21.01.2012, 0:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.01.2012 1:27 przez GlossyGem.)
Hikomikos - niestety niektórzy mylą twittera ze stroną i dodają takie wpisy jak ten. Przyzwyczaj się, bo to nie pierwszy raz...
Mish - równie dobrze może to być rozdawajka w kinie, Centrum Pokemon czy gdziekolwiek indziej, więc to nie takie oczywiste. No i dodam, że się mylisz Smile
Arinald - Brawo. Dodając czerisza Panu wyżej pokazałeś, że wiesz o czym piszesz. Gratuluję newsa.

Cytując swojego newsa: "Pokemon ten rozdawany będzie w Japońskich Centrach Pokemon.".

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Hikomikos
21.01.2012, 14:37
Jeśli odpowiedz dla CIebie jest taka oczywista, to ją po prostu napisz Smile wg mnie jest on rozdawany przez Gifta Wink Jeżeli będziesz dalej szydził z innych i ich wypowiedzi, to wkrótce po prostu wylecisz z hukiem z tego forum , bo wszyscy modzi piszą "jeszcze tylko troche, tylko troszeczke" a za chwilę się miarka przebierze Wink

ps. fajnie by było mieć tego rayquaze Smile

ad. hikomikos - rzeczywiście pomyliłem się, rayquazę będzie można odebrać (pobrać) w neiktórych sklepach, w Japonii Wink

Odpisz
21.01.2012, 15:23
(21.01.2012 14:37)Mish napisał(a):  Jeśli odpowiedz dla CIebie jest taka oczywista, to ją po prostu napisz Smile wg mnie jest on rozdawany przez Gifta Wink

Hm... A co zrobiłem? Uh. Pytanie retoryczne, bo dyskutować z Tobą nie mam ochoty.

Cytat:ad. hikomikos - rzeczywiście pomyliłem się, rayquazę będzie można odebrać (pobrać) w neiktórych sklepach, w Japonii Wink

Czyli jednak nie przez gifta. Wink

Odpisz
22.01.2012, 11:15
Japoński Rayquaza, specjal o Skitty'm, smycze z Kyorgiem i Groudonem, wyjazd Dawn do Hoenn, możliwe pokemony z Hoenn do pobrania... Czy muszę mówić więcej by się dowiedzieć że remake 3 generacji nadchodzi ? Smile

Odpisz
22.01.2012, 15:59
Niezapominając o tych słuchawkach do nabycia z pokemonami z IIIgeny, w pewnym wydaniu jakiejś gazety były poki tez z hoenn , to było chyba na zime. Chyba i tak każdy sie domyśla, że będa reameki Tongue
Odpisz
23.01.2012, 14:41
Tyle że tutaj zwycięzce wybierali fani, więc z promocją III geny raczej nie ma to zbyt wiele wspólnego.

Ale fakt faktem, remake'i będą ;p

[Obrazek: mudkipsx.png]

Cytat:Never argue with an idiot. They drag you down to their own level and then beat you with experience.
Odpisz
24.01.2012, 3:19
O i jeszcze przypomniało mi sie jak ruby Pokazywała pewien domek do Dream worlda na wzór tej stacji kosmicznej z R/S/E Tongue To tak apropo Tongue Wiele faktów wskazuje na remake'i Tongue Teraz tylko czekać Tongue
Odpisz
24.01.2012, 15:24
Jeśli już remake'y R/S to jedynie na Nintendo 3DS, bo DeSkę się juz nie opłaca wg mnie

[Obrazek: 2015a.png]

Farfecz dance studio
[Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif]
Odpisz
24.01.2012, 21:35
no tytuły na DSa już przestają być wydawane... cóż, gry tanieją, to pierwsze zjawiska, gdy prognozuje się koncowke ery konsoli. wszystkim zainteresowanym dalszym graniem na konsolkach proponuję powoli zacząć odkładać na 3DS...

Odpisz
25.01.2012, 19:29
Zgadzam się z tym, że każdy kto chce kontynuować granie, powinien odkładać 700 zł, lecz na DS-a dalej wychodzą tytuły (pokemon + nobunaga's ambition na przykład) i DS pociągnie jeszcze rok, może nawet dwa. Co do wyjścia remake'ów na 3DS-a nie wiem co o tym sądzić, bo jeszcze żaden remake nie wyszedł na inną konsolę niż gra główna, lecz B/W wyszło bardzo późno i pierwszy raz
stało się tak, że 2 geny były stworzone na jedną konsolkę. Sądzę, że największe szanse są na to, że wyjdzie na 3DS-a. Streetpass bardzo fajnie działałby w pokach. Poza tym Poki to taka seria jak super mario, które znowu dało by świetnego kopa sprzedaży (w necie ucichło nt. sprzedaży 3DS-a, po tym jak Super Mario 3D Land oraz Mario Kart zostały dopuszczone do sprzedaży).

[Obrazek: Iestin.png]

Temat który wg. Ciebie nadaje się do zamknięcia? Napisz o nim do mnie.
Potrzebujesz pomocy z jakąkolwiek grą? Zgłoś się do mnie.
Zielony w twoim poście? To znak, że wymagał on małej poprawy.
Ktoś Cię obraził? Natychmiast o tym informuj!!!
Friend Code 3DS: 1719-3288-5462
Ktoś chętny na partyjkę Kid Icarusa? PM me please.
Odpisz
25.01.2012, 23:30
jeśli wyjdą remake'i - to uwierz mi, na pewno na nową platforme. nie będą się uwsteczniać tworząc remake'i, tylko wlasnie powinni je stworzyc na konsolę o jedno oczko wyżej, żeby "starczyly " na dluzej...

mario zawsze bil, bije i będzie bił rekordy, mario 3d land jest jedna z najlepiej sprzedajacych sie gier na 3ds i najpewniej must have dla wiekszosci posiadaczy konsolki.

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości