Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Pokémon + Nobunaga's Ambition - info
11.01.2012, 17:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2012 17:46 przez Raik.)
Pokémon + Nobunaga's Ambition - info
Japoński oddział sklepu internetowego Amazon właśnie opublikował oficjalną okładkę najnowszej gry RPG: Pokémon + Nobunaga's Ambition na konsolę Nintendo DS

[Obrazek: 61xeprhswl.jpg]

Na załączonym obrazku można zauważyć niebieski znaczek Nintendo WiFi Connection, co oznacza, że będziemy mogli grać na Wi-Fi z graczami z całego świata! W tym tygodniu w magazynie CoroCoro możemy się już spodziewać większej ilości detali na temat tej gry. Na razie wiadomo tylko, że prawdopodobna data wydania w Japonii to 17 Marca 2012. Gra będzie kosztować 5,800 Yen.

Wyczekujcie następnych Newsów, bo z pewnością niedługo pojawią się nowe informacje dotyczące tej gry jak i innych nowości!

[Obrazek: prawie%20impos%20late%20flip]

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
(• ◡•) ADVENTURE TIME! (❍.❍ʋ)
Odpisz
11.01.2012, 17:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.01.2012 17:38 przez Jabuko.)
RE: Pokémon + Nobunaga's Ambition - info
(11.01.2012 17:11)Pawciooo napisał(a):  Pewien sklep internetowy Amazon właśnie opublikował oficjalną okładkę najnowszej gry RPG: Pokémon + Nobunaga's Ambition!
O, rly?

Albo wiesz o jaki sklep chodzi, albo nie. Jeżeli zdanie zaczynasz od "Pewien sklep", to nie wyjeżdżaj zaraz z nazwą tego sklepu, bo to nie ma sensu. Pewien sklep = nie wiesz konkretnie jaki.

Pewien sklep internetowy Amazon = błąd po stokroć.

Więc powinno być:
Pewien sklep internetowy własnie opublikował [...]
albo:
Sklep internetowy Amazon własnie opublikował [...]

----
Taki mały błąd, a jak negatywnie wpływa na odbiór tekstu..
Big Grin

(...) Proletariusze nie mają w niej [tj. w rewolucji] nic do stracenia prócz swych kajdan. Do zdobycia mają cały świat. Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się! (...)

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Maxiking13, Pawciooo
11.01.2012, 18:31
miła dla oka okładkaSmile na pewno wydadzą na cały świat Smile

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Maxiking13
11.01.2012, 18:56
mam nadzieję^^ Bo w końcu w Polsce przda się inna gra niż główne(choć te się najbardziej przydają)
Odpisz
11.01.2012, 19:06
Nareszcie coś nowego. Ciekawe jak będzie się grać.
Odpisz
11.01.2012, 21:23
Może będzie ona wielkim sukcesem na co liczę oraz przyda się coś nowego Smile

Wink
Odpisz
11.01.2012, 21:42
Sam się nie mogę doczekać tej gry. Dla mnie sam Ranger był już super odkryciem, a co dopiero to... Bardzo ciekawie się zapowiada Smile

[Obrazek: prawie%20impos%20late%20flip]

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
(• ◡•) ADVENTURE TIME! (❍.❍ʋ)
Odpisz
11.01.2012, 23:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.01.2012 23:33 przez Reshi.)
Jak widziałem na youtube zwiastun to wszystko bardzo ładnie wygląda.

[Obrazek: Zangoose.png] [Obrazek: Seviper.png]

A ty którego wolisz? Wink
[Obrazek: scaled.php?server=853&filename=u...es=landing]
Odpisz
11.01.2012, 23:52
Ja jak widziałem na yt trailery to wydaje się bardzo fajne szczególnie podoba mi się odejście od tych zwykłych walk (na tury) że ta walka jest żywsza, ciekawsza niż w klasycznych pokemonach.
Odpisz
12.01.2012, 11:01
(11.01.2012 23:52)plasterek96 napisał(a):  Ja jak widziałem na yt trailery to wydaje się bardzo fajne szczególnie podoba mi się odejście od tych zwykłych walk (na tury) że ta walka jest żywsza, ciekawsza niż w klasycznych pokemonach.

Ta gra to turówka... Zwykła turówka tyle, że na platformie. Widać, że nie czytałeś na czym polegają tytuły z serii Nobunga ani tym bardziej nie sprawdzałeś gier typu FF Tactics. Cóż...

Sama gra jest lekko przereklamowana jak dla mnie. Ale... Jak kto lubi. Nie sądzę, żeby było to lustrzane odbicie FFT. Nie wiadomo też ile z właściwych elementów gier Nobunga ten tytuł zachowa. Tak naprawdę z trailerów mało co możemy powiedzieć.

I nie chcę martwić, ale często pudełka umieszczane przed premierą mają tylko uatrakcyjnić wystawiany produkt, nie koniecznie są one oryginalne. Ktoś chyba zapomniał, że tytuł może ulec zmianie. Tak przynajmniej pisano w nieodległej przeszłości, jak demonstrowano grę...

Zresztą. Wateva~
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gonzo
12.01.2012, 14:06
Mam nadzieja że to nie bedzie gra typu point and click Big Grin na razie zapowiada sie extra
Odpisz
12.01.2012, 22:07
Hehe, ale Jigglypuff wygląda mikro wśród tych legend. W ogóle to ja postaci wyobrażam sobie jako historyczni battle frontierzy. Co do informacji można jeszcze dodać, że region będzie się zwał Ranse.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości