Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

My Little Pony
23.04.2012, 19:31
RE: My Little Pony
Chief, spór był kiedy odezwał się 4x1, tutaj między nami to była po prostu wymiana poglądów więc niczym się nie przejmuj, nawet dobrze że poruszyłeś te tematu bo są dosyć istotne. Po prostu było ciut drastycznie gdyż nie jest to dla mnie najlżejszy temat.

I w końcu w pełni się z tobą zgadzam co do importancji przesłań jakie płyną z tego serialu. Jak na mój gust przedstawić coś edukacyjnego w tak przyjemnej formie jest straszliwie ciężko i choć nadal nie trafia ona do wszystkich, sądzę że ci którzy za tym stoją z Lauren na czele moga czuć się dumni iż odwalili kawał dobrej roboty.
Odpisz
23.04.2012, 20:50
Wtrące swoje trzy grosze o dubbingu - polska wersja jest dobra i miło się jej słucha, jednak to co zrobili w angielskiej jest o wiele lepsze. Jednym z największych plusów tej serii jest właśnie idealnie zrobiona strona dźwiękowa, dobrani VA pasują w 100%(szczególnie Cadence i Shining Armor). Piosenki też wolę oryginalne, mimo że polskie nie są takie złe Smile
Odpisz
23.04.2012, 22:01
Według mnie Polskie są lepsze proporcjonalnie do warunków, ale też bardziej mi się podobają choć nie wszystkie. Między innymi "Mija zima" jest również i jedną z preferowanych przeze mnie w polskiej wersji językowej.

P.S. Oto co może powstać gdy ktoś jest jednocześnie fanem MLP oraz Naruto - http://www.youtube.com/watch?v=EFcDaHi8dOw

Występują - Sasuke jako "The Filly", oraz Itachi jako Big Brother AKA "The Other Pony". Nie osądzajcie.
Odpisz
24.04.2012, 7:27
(23.04.2012 22:01)Maddox napisał(a):  P.S. Oto co może powstać gdy ktoś jest jednocześnie fanem MLP oraz Naruto - http://www.youtube.com/watch?v=EFcDaHi8dOw

Występują - Sasuke jako "The Filly", oraz Itachi jako Big Brother AKA "The Other Pony". Nie osądzajcie.
Strasznie tandetny ten amv i nie mam tu na myśli muzyki Tongue

[Obrazek: buttonlati.gif]
Klikać w prawilny button

[Obrazek: YxnAyST.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Maddox
24.04.2012, 17:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.04.2012 17:17 przez Lali.)
Moja przygoda z MLP zaczęła się nie dawno jakieś 2 tygodnie temu. Jak na razie najbardziej lubię Rainbow Dash i Twilight Sparkle( głównie za jej przedstawianie się ). A odcinek który mi sie najbardziej spodobał to "Wyjście Smoka", a szczególnie moment rozmowy ze smokiem Big Grin

Odpisz
11.05.2012, 23:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2012 23:35 przez chief.)
Oto moje pierwsze takie produkcje, więc proszę o wyrozumiałość i szczerą ocenę:

Pocahontas - Edyta Górniak - My Little Pony - Przyjaźń to Magia:

Pinkie i Mózg (MLP):

Dead Philomena - DBZ - Great Warrior is Dead:

Oraz moja Kompilacja najlepszych piosenek Napisy PL

Zapraszam na mojego Chomika Chief poświęconemu między innymi Pokemonom.
Odpisz
30.05.2012, 11:48
Ja się przyznam też uwielbiam kucyki są super. T o kanał mojego kolegi z odcinkami z pierwszego sezonu z dubbingiem http://www.youtube.com/user/mylittlepony...ults_main. ENJOY IT!!
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości