Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Wątek zamknięty 
Nid's random pics
13.04.2013, 19:46
RE: Nid's random pics
a użyłam dwó różnych kredek ;_;, w realu te niebieskie różnią się ale wiadomo, że skaner daży do zepsucia rysunku i ujednolicenia kolorów Xx.
Co do shiny *wyobraża sobie różowego vapka* ble... ble! ble! ble! Różowy vaporeon to jak facet w rurkach XD'

2.05.2013, 15:41
hm, sądzę, że pokemony się wszystkim przejadły w moim temacie to dla odmiany: Bajka, Bujka i wiewiórka- namalowane farbkami na A3:

[Obrazek: CAM00766.jpg]
[Obrazek: CAM00767.jpg]
[Obrazek: CAM00769.jpg]

Oraz to, co zostało z ogromniastego plakatu, który zrobiłam za czasów gimnazjum. Dla porównania dałam kartkę A4 z chespinem
[Obrazek: CAM00774.jpg]

Cherish Balle podarowali: ティマ, Dodoo, Konus, Diablicka
3.05.2013, 15:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.05.2013 15:44 przez Nid.)
Collaby!

[Obrazek: CAM00788.jpg]
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Cherish Balle podarowali: Dodoo, Konus, ティマ, Natx, Diablicka, Cyris
4.05.2013, 22:53
Nie no, Nid, co tu dużo mówić... twoje kolorowanie jest zabójcze Smile Szkoda, że jednak nie spróbowałaś pokolorować Szafirki - powiem ci, że jestem cholernie ciekawa końcowego efektu.

Aha, jeszcze jedno. Nid, przejedzenie pokemonów? W twoim temacie? Myślę, że wszyscy tutaj wiemy jak bardzo kochasz pokemony i wszyscy już przyzwyczailiśmy się do ich przewagi wśród twoich prac. Więc powiem ci tak: rysuj dalej to co jest twoją pasją, bo jak na razie zajebiście ci to wychodzi Smile I chociaż zwykle monotonii nie lubię, ty jesteś jedną z tych artystek, u których monotonia nie potrafi zanudzić Smile

Ps: Czy tylko ja miałam wrażenie, że kiedy zaczęłaś zapowiadać atomówki i wiewiórkę, pojawi się właśnie wiewiórka z atomówek? Big Grin (nieoczekiwanie przypomniał mi się ten odcinek)

"LITTLE KIDS PLAY GTA AND NO ONE BATS AN EYE
ADULTS PLAY POKEMON AND EVERYONE LOSES THEIR MINDS"

[Obrazek: sygnaturka1_2.png]
*Avatar został wykonany przez Shinobu.*
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości