Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Anime w Japonii – nowe odcinki i spekulacje
31.07.2010, 12:58,
Anime w Japonii – nowe odcinki i spekulacje
Pomyślałem, że przydałby się taki temat o nowościach w Japonii.

Więc zacznę, wczoraj na 2ch ktoś zamieścił skany postaci z nowej serii.
[Obrazek: Iris.jpg] [Obrazek: newboy.jpg]

Karnacja Iris mnie zaskoczyła. Niby na tamtym szkicu była dużo ciemniejsza od Satoshiego, ale... Ubranie za to jakieś blade... No cóż, zobaczymy jak wyjdzie w anime. Może nie będzie tak źle Smile
O chłopaku (on chce w tym wdzianku chodzić po całym regionie? oO) napiszę krótko: niech zmieni twarz...

Na razie w to nie uwierzę, dopóki nie dowiem się z jakiego magazynu pochodzą. Może w jutrzejszym Pokemon Sunday coś pokażą?
31.07.2010, 13:09, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2010, 13:16 przez Vell.)
RE: Anime w Japonii – nowe odcinki i spekulacje
Trochę zalatuje fake... no ale nie zaszkodzi skomentować: Iris wygląda zdecydowanie za młodo... do tego to ubranie i te włosy O.o Nie podoba mi się, już wolę przesłodzoną Dawn. Jeśli chodzi o chłopaka to ciekawi mnie czy będzie on rywalem czy może podróżował z Ash'em i Daw... eeee Iris? Wygląda na takiego elegancika, ale jego twarz wskazuje na to, że raczej jest pozytywną postacią. Może więc przejmie rolę Brock'a? Jeśli chodzi o startery to najbardziej pasuje to niego Tsutarja. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby był koordynatorem, albo miał jakiś związek z tym Poke-Musicalem.

(31.07.2010, 12:58)Santer napisał(a): Może w jutrzejszym Pokemon Sunday coś pokażą?

Tak, z tego co wiem to w jutrzejszym Pokemon Sunday mają ujwanić jakieś nowe informacje na temat Best Wishes. No ale poczekamy, zobaczymy.

[Obrazek: Ani495MS.png]
31.07.2010, 13:12,
Iris jest fajna - fryzura, twarz, ubrania, ale ten chłopak... Nie jest specjalnie zły, ale te włosy... Ale żeby od razy robić mu muchę i galowy strój? Co to za dowcipy?
31.07.2010, 13:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.07.2012, 22:07 przez Ertix.)
Myślałem że Iris (swoją drogą to ja widziałem napis Airisu) będzie wyglądać jak zmieszanie Tsutsuji z Mikan oO te ubrania Iris są jakieś dziwne, i myślałem iż Irisu/ Airisu nie będzie miała tych dwóch ''kudłów'' z przodu.

A co do tego kolesia z prawej strony, to eee.... może niech lepiej w barze się zatrudni, a nie będzie chodzić po regionie? A jak będzie, to myślę że to będzie kolejny wypicowany lalusiowaty elegancik który będzie dokuczał Irisu/ Airisu, tak samo jak to było z Haruką i z Shuu.

Dobrze było by gdyby była jakaś rywalka/koleżanka dla Iris, coś jak Nozomi w Diament i Perła Wink.
31.07.2010, 13:22, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.12.2012, 22:05 przez Dark Mastermind.)
[Obrazek: BpTyE.png]

Cytat:Może nie będzie tak źle Smile

No, tego nie jestem pewien Huh . Ale zobaczymy.

Cytat:O chłopaku (on chce w tym wdzianku chodzić po całym regionie? oO) napiszę krótko: niech zmieni twarz...

A z tym się zgodzę. Ten gość wygląda na jakiegoś : ,,ojej, ubrudziłem sobie kolano ! '' albo ,,moja cera na twarzy! O Boże ''. Sad

AHA Dodgy
31.07.2010, 13:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.07.2012, 22:07 przez Ertix.)
Tak, to taki drugi Harley będzie oO ''moje spodnie są dziurawe :< '' kolejny laluś =,=
Apropo.. jak się ten koleś nazywa?
31.07.2010, 14:15,
Czy to nie fake?? Miało być podniesienie wieku a te postacie wyglądają młodziej niż Dawn.
Babka ma ciemną karnację, co jest dziwne. A chłopak jak ktoś powiedział niech zmieni twarz. Ujdą w tłumie jak tylko je postarzą (chyba że Ash zostanie przedszkolanką Smile )
31.07.2010, 14:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.07.2012, 22:07 przez Ertix.)
Ash przedszkolanką? dobre xDDDDD
Ale ja tam widzę że bohaterzy są starsi, nie czuje by byli jeszcze młodsi oO.

Iris nie ma ciemnej karnacji xD to raczej ten koleś ma..., swoją drogą to oby się nie okazało że ten koleś to będzie rywal Satoshi'ego ==.

Ja myślę iż rywalem Satoshi'ego będzie N.

To tyle.
31.07.2010, 14:44,
Moim zdaniem ten koleś to zwykły człowiek ale w stroju do tych całych musicali. Zobaczcie na Asha podczas pokazów w DP [Obrazek: 180px-Ash2.png] też wygląda jak elegancik, co do dziewczyny nie mam zdania.

[Obrazek: sagna2.jpg]
31.07.2010, 16:02,
ten koleś jakiś przytłumiony. zabijmy go za ten uśmieszek. W tym stroju macie racje, w sam raz do musicalu. Iris troche odmładzają te...hmm własciwie nie wiem co jej nadaje takiego dziecinnego wyglądu ale nie przekonuje mnie to że jest troche strasza. Pożyjemy, a do jej ubrań chyba przywykniemy Wink
31.07.2010, 16:08, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.07.2012, 22:08 przez Ertix.)
Nie wiem, może Ci chodzi o te kokardki na wlosach? ^^
Co do tego kolesia, to nie moge, muszę powiedzieć że za bardzo przypomina mi takiego barmana.
31.07.2010, 16:26,
(31.07.2010, 13:29)PokeStudy napisał(a): Tak, to taki drugi Harley będzie oO ''moje spodnie są dziurawe :< '' kolejny laluś =,=

Eee a dla mnie wręcz przeciwnie. Owszem, ubrany jest lalusiowato, ale patrząc na jego twarz wydaje mi się, że może być postacią skromną i lekko "ciapowatą". Coś w rodzaju osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę i jest zagubiona. Ale to tylko moje spostrzeżenia ; P

(31.07.2010, 14:15)axel napisał(a): Miało być podniesienie wieku a te postacie wyglądają młodziej niż Dawn.

Podniesienie wieku ma nastąpić w GRACH, o anime nic o tym nie wspominano.

(31.07.2010, 14:44)Saki napisał(a): Moim zdaniem ten koleś to zwykły człowiek ale w stroju do tych całych musicali.

Wątpie. Jakoś Dawn również miała swój strój do pokazów, a na plakacie pojawiła się w swoim codziennym ubraniu. Wiem, że to nie jest regułą, ale jakoś nie widzę sensu aby przedstawiać tą postać w stroju, którego będzie używać tylko do Musicalu/Contestów.

[Obrazek: Ani495MS.png]
31.07.2010, 17:43,
jak tylk owyjdzie best wishes bioręsie za tłumaczenie odc i będę dawać na forum z downloadem pisać kto za. żebym nie robil tego dla 3 osób
31.07.2010, 17:51,
Będę Ci pomagać. Zgodzisz się na to ? Wink
31.07.2010, 18:26,
pewnie jak coś to gg 6629960

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości