Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Więcej wspaniałych gier?
4.01.2012, 21:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.01.2012 21:57 przez Daru.)
Więcej wspaniałych gier?
Jak wiadomo, każdy z nas z utęsknieniem czeka na nową odsłonę trenerskich gier Pokemon. Może nasze prośby zostały wreszcie wysłuchane?

Japoński magazyn Famitsu otrzymał od The Pokemon Company kartkę świąteczną z życzeniami, którą zamieścił na swoich łamach. Nie była to jednak zwykła tego typu kartka - wynika z niej, że w bieżącym roku ma się pojawić "even more amazing games" (ang. jeszcze więcej wspaniałych gier).

Co może być bardziej wspaniałego, od nowej, trenerskiej odsłony Pokemonów?
Czy oprócz szumnie zapowiedzianego już "Pokemon + Nobunaga's Ambition" coś się jeszcze kroi?
Co o tym sądzicie, jakie macie pomysły na "wspaniałe gry" - remake R/S, miksowanie wersji Black i White jako Pokemon Grey, a może coś innego?

Piszcie w komentarzach!

[Obrazek: omgbanner4.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: manjek, domidomi97
4.01.2012, 21:52
RE: Więcej wspaniałych gier?
Coś się kroi.

(...) Proletariusze nie mają w niej [tj. w rewolucji] nic do stracenia prócz swych kajdan. Do zdobycia mają cały świat. Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się! (...)

Odpisz
4.01.2012, 22:01
Mam nadzieję, że to będzie jakaś bardzo dobra gra, tylko wolałbym, żeby był remake gier R/S/E. I oby została jeszcze wydana na starego dobrego DS'a.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
4.01.2012, 22:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.01.2012 16:08 przez mmisiek16.)
Pokepark 2 fajna gra nawet jak się patrzy na youtube z tym że trzeba poczekać do marca, zanim wyjdzie w Europie Smile

3DS FC: 2337-6691-7934
Numer GG: 3750854
Odpisz
4.01.2012, 22:27
A mi by się Ranger 4 spodobał Smile I chciałbym zobaczyć kolejną grę (pokemon) na 3DS-a, bo Rumble Blast mi się troszkę już nudzi Smile (pokedexa 3D nie liczę jako gry)

[Obrazek: Iestin.png]

Temat który wg. Ciebie nadaje się do zamknięcia? Napisz o nim do mnie.
Potrzebujesz pomocy z jakąkolwiek grą? Zgłoś się do mnie.
Zielony w twoim poście? To znak, że wymagał on małej poprawy.
Ktoś Cię obraził? Natychmiast o tym informuj!!!
Friend Code 3DS: 1719-3288-5462
Ktoś chętny na partyjkę Kid Icarusa? PM me please.
Odpisz
4.01.2012, 22:28
Pokemon Pinball na 3DSa! Big Grin

[Obrazek: Polish_M08_Logo.png] [Obrazek: Polish_M09_Logo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Daru, naruciakk
4.01.2012, 22:32
Stadium 3 na Wii. Chce mieć w końcu normalne Random Matche Sad

[Obrazek: mudkipsx.png]

Cytat:Never argue with an idiot. They drag you down to their own level and then beat you with experience.
Odpisz
4.01.2012, 22:36
Jeśli remake r/s/e by wypalił to mam nadzieje ze wejdzie na starego ds'a bo nie kupiłbym 3ds z powodu jednej gry ;D
Odpisz
4.01.2012, 22:59
Ja mam taką cichą nadzieję, że jeśli wyjdzie nowa gra o pokemonach to będzie to właśnie remake r/s/e. Chciał bym też, aby wraz z premierą tejże gry ukazała się konsolka 3DS w motywach pokemon, tak jak to było z DSi, wtedy miał bym powody do kupna przenośnej konsoli od nintendo Smile.
Odpisz
4.01.2012, 23:05
Wersja kolorystyczna konsoli jest głównym powodem jej zakupu? A co to, gadżet na półkę?
Konsola ma mieć dobre gry, a nie fajny odcień plastiku.

(...) Proletariusze nie mają w niej [tj. w rewolucji] nic do stracenia prócz swych kajdan. Do zdobycia mają cały świat. Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się! (...)

Odpisz
4.01.2012, 23:59
Ja bym wolał Remake Pokemon Ruby/Sapphire albo Pokemon Ranger 4 tak jak pisał kolega wyżej ale juz w oprawie graficznej godnej 3DS'a.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
5.01.2012, 0:09
no Kochani... może na Jesień 2012 coś skroją, bo to jest zazwyczaj taki sezon, gdy Japońcy wydają nowe gierki... kurcze brakuje mi juz jakiejś nowej main-story gry Sad żeby tylko był jakiś świezy powiew...

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
5.01.2012, 0:09
Wink RE: Więcej wspaniałych gier?
Ogólnie to ja myślę także, że to będzie remake r/s ewentualnie nowa wersja black i white. ale jeśli r/s to mogliby jeszcze bynajmniej jak dla mnie jeszcze jakiś region dorzucić. I już mówiąc o konsolkach to mogłaby być wersja na zwykły ds i na 3ds. chociaż po co im dawać na 3ds, skoro gry na ds póki co działają na 3ds . więc zobaczymy. oby to było coś co każdemu się spodoba . Cool

3DS Friend Code: 1375-8155-5836 XD
Platinum Fc: 4041 2018 2488
Odpisz
5.01.2012, 0:54
Linkuje do mojego wcześniejszego postu
Odpisz
5.01.2012, 7:31
Remake R/S interesujące by się przydało odświeżyć tą że serię, a w dodatku w 3D coś fantastycznego Smile

Wink
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości