Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Imperium Diablo
4.01.2012, 15:47,
Imperium Diablo
Diablo II, gra, która juz od ponad 10 lat jest supergrywalnym hack'n'slashem o genialnej fabule i niezwykłych możliwościach. Jak na taką starą grę, ma niebywale dużo graczy.
Imperium Diablo jest świetnym miejscem do pomocy oraz dyskusji. Polecam również forumowy serwer Imperium Diablo Realm. Gram już bardzo długo i jestem naprawdę zadowolony Smile Świetna sprawa, gorąco polecam. Mnóstwo imprez, eventów, przyjazna atmosfera i wiele innych. Jeżeli długo nie grałeś lub grasz już długo i nie masz nowych wyzwań, spróbuj czegoś, co wydaje się na pograniczu z niemożliwym - Diablo II w trybie HC Lord of Destruction bez wielu umiejętności i bez żadnego ekwipunku. Była już jedna taka próba, kolejną taką próbuje powtórzyć i ulepszyć team założony przeze mnie Wink Ogółem jestem już sporo czasu (ofc nie aż tyle, ale sporo) na PV i gdyby ktoś miał z czymś problem to śmiało na PW, nie ugryzę. ^^
www.diablo.phx.pl/
www.diablo.phx.pl/forum
Odpisz
5.01.2012, 23:08,
RE: Imperium Diablo
Daj już sobie spokój z tymi "stronami".

(...) Proletariusze nie mają w niej [tj. w rewolucji] nic do stracenia prócz swych kajdan. Do zdobycia mają cały świat. Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się! (...)

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Gonzo

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości