Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Czarno-białe anime, czarno-biała manga, szary Pokemon
3.01.2012, 1:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.01.2012, 1:49 przez Daru.)
Czarno-białe anime, czarno-biała manga, szary Pokemon
Witajcie! Jesteśmy już po premierze Czerni i Bieli w języku polskim, a w związku z tym - specjalna aktualizacja! AtoMan spisał dla Was obsadę dubbingu nowej serii. Co o niej sądzicie? Jak Wam się podoba nowy sezon? Zachęcamy do wypowiadania się na ten temat w wątku na forum.

[Obrazek: 660.jpg]

Nie samym anime i jego wersją polską człowiek żyje, dlatego też Nid przygotowała charakterystyki dwóch nowych głównych bohaterów mangi Pokemon Special - Blacka i White. Przejdziecie do nich klikając w linki poniżej:

Black

White

W dniu premiery nowej wersji strony doszło do mnie wiele opinii, że kolorostyka Nowej Pokemon Valhalli jest za bardzo jaskrawa, czego sam korzystając ze strony na laptopie bym nigdy nie powiedział. Okazało się, że nie jest to bynajmniej wina mojej wady wzroku, a specyficznych ustawień ekranu, które sprawiają, że Valhalla wyświetla mi się inaczej niż wielu z Was. Kiedy to odkryłem postanowiłem zmienić tło na mniej rażące w oczy i mam nadzieję, że teraz korzysta Wam się z Valhalli o wiele przyjemniej. Jeśli nie widzicie różnicy, spróbujcie odświeżyć stronę za pomocą klawiszy Ctrl+R lub Ctrl+F5.

Przy okazji chciałbym Wam wszystkim podziękować za odwiedzenie nowej wersji strony i za wszystkie pochwały, a także wszelką konstruktywną krytykę, dzięki której wiemy co moglibyśmy poprawić na naszej stronie. Dzięki nim bardzo nam pomagacie w udoskonalaniu strony i motywujecie do dalszych działań.

Jednakże nie samą stroną Pokefan żyje, a poza nią też dzieją się ciekawe rzeczy. Jak informuje Pokebeach, parę dni temu w Japonii pojawiło się specjalne wydanie magazynu CoroCoro zatytułowane Best CoroCoro, w którym zamieszczono nową reklamę filmu Kyurem kontra święci szermierze zapowiadającą pojawienie się w filmie ukrytej mocy Kyurema. Czy będzie to jego nowa forma? Czy pójdzie za tym premiera gry z lodowym smokiem w roli głównej? Więcej na ten temat najpewniej dowiemy się już niebawem!

[Obrazek: attachment.php?thumbnail=65]

Amerykanie tymczasem już w lutym będą mogli obejrzeć film White - Victini & Zekrom na antenie Cartoon Network. Wcześniej był on wyświetlany 3 i 4 grudnia 2011 w amerykańskich kinach, a jego premiera na DVD wraz z bliźniaczym Black - Victini and Reshiram zapowiadana jest na 3 kwietnia. Kiedy premiera obu filmów u nas ciągle niestety nie wiadomo.

Załączone pliki Miniatury

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: sylva16
3.01.2012, 16:06,
RE: Czarno-białe anime, czarno-biała manga, szary Pokemon
najciekawszą pozycją w tym newsie wydaje mi się opis bohaterów mangi przez Nid - tutaj gratulacje dla Ciebie Smile bardzo mi się one spodobały, są jasne i rzetelne Wink

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Daru
3.01.2012, 16:25,
A tak apropo, przegląd dając opisy niektórych osób chyba, ze tylko jednej, ale nie ma opisu Tongue Shapire bodajże Tongue
Odpisz
3.01.2012, 17:58,
Kleszczu machnie parę słów, bo całki, szeregi i organika już za nim płaczą. Przy okazji nawiążę do poprzedniego newsa. Zmiana kolorystyki na duży plus... jeszcze przedwczoraj myślałem że stałem się daltonistą, a dzisiaj zacnie. Oczy się cieszą.

Ponadto fajnie że już pojawiają się kolejne artykuły. Osobiście trochę zlamiłem sprawę (Daru co nieco wie), ale życzę redaktorom wszystkiego co najlepsze w tym nowym roku. Otwartości dla wszystkich (nawet hejterów Big Grin), a ponadto podbijania poziomu na stronie i poza nią,a na sam koniec by nie wpaść w magię przysłowia, że jedna jaskółka wiosny nie czyni...

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
3.01.2012, 18:31,
Szacunek dla Nid za bardzo ciekawą charakterystykę. Żałuję, że White nie jest główną bohaterką anime jak w przypadku mangi i gier. O dziwo, odświeżenie rzeczywiście diametralnie zmieniło kolorystykę. To chyba ja jestem daltonistą skoro myślałem, że to już po zmianie.
Odpisz
3.01.2012, 18:49,
Ja również pragnę podziękować Nid za charakterystykę postaci; jest świetna. A co do sezonu, to mojej osobie się podoba - już daawno przed premierą w Polsce (nawet przed tym, kiedy pojawił się na stronach internetowych z polskimi napisami) oglądałam ten właśnie sezon po japońsku z angielskimi napisami. Co prawda, obejrzałam wtedy tylko kilka odcinków, jednak jestem pewna, że tutaj będę na bieżąco (chociaż dalej dubbing Ash'a mnie przeraża, jednak głosem Iris jestem mile zaskoczona, gdyż ma głos Toph z Avatara ^^).
Odpisz
3.01.2012, 19:16,
I jak tu jej nie kochać? <3
Odpisz
4.01.2012, 0:21,
Tak, kolorystyka strony teraz nie razi po oczach, dziękujemy;p
Oby tak często pojawiły się newsy, by strona tętniła życiem...
Bywałem tutaj bardzo często, a dopiero w tym roku 2012 się zarejestrowałem, oby i inni tak zrobili, bo przeczuwam, że są jeszcze takie osoby;p
Pozdrawiam wszystkichSmile

[Obrazek: tumblr_mu1p97STZI1r72ht7o1_500.gif]
Odpisz
4.01.2012, 13:23,
nowa strona po prostu rządzi Big Grin
Odpisz
4.01.2012, 18:47,
Dz-dziękuje ^^''. Akurat Black i White to postacie 'ruchome' (czyli ich przygody ciągle trwają) dlatego ich opis jest dosyć króciutki. Co jakiś czas będą one aktualizowane.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Mosak
4.01.2012, 21:27,
Mam pytanie , a co z aktualizacją reszty bohaterów Pokemon Special?
Odpisz
4.01.2012, 22:12,
(4.01.2012, 21:27)Mosak napisał(a): Mam pytanie , a co z aktualizacją reszty bohaterów Pokemon Special?
Nid się nimi zajmuje i będziemy je wstawiać w najbliższym czasie. Mamy już ich nawet całkiem spory zapas Smile
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Mosak

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości