Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowa Pokemon Valhalla wystartowała!
2.01.2012, 22:32,
RE: Nowa Pokemon Valhalla wystartowała!
Extra, w koncu flejm Wink Wezme popcorn i zaczne czytac, bo moze byc zabawa Smile A juz myslalem, ze dzisiejsze pokefany nie potrafia dobrych flejmow robic ;P A tu prosze, nawet miasta niemieckie wchodza zeby sie wypowiedziec Big Grin

Zeby nie bylo ze spam, ogolnie w moim odczuciu to tylko zmiana layoutu na, moim zdaniem, ladniejszy aczkolwiek zbyt oczoje*ny + kilka tekstow czy poprawek. Nie spodziewalem sie rewolucji no i rewolucji nie ma. Ale przynajmniej nie bylo takiego hype'u jak przy MPoku.

Cherish Balle podarowali: Gonzo, gimlig, Legends
2.01.2012, 22:34,
w sumie byłem pewny, że to oczywiste, ze deadly serious nie należny (tfu, niedobrane słowo) do pokesceny. Inaczej nie szło by tam tak lekko obiektywnie oceniać poke-day'a.

O tym czym się zajmujecie nie mam bladego pojęcia, tak samo jak wy, czym zajmują się modzi na PV. W sumie patrzenie na okładkę jest beznadziejnym przypadkiem arogancji.

Wspomniałem o trzymaniu pędzla w mocno naciągany sposób, bo wierze, że krytyk sztuki musi znać techniki nie znikąd, ale właśnie z własnych praktyk.

Po za tym, nie nazwałem was krytykami, równie dobrze moglibyście być plebsem, co przyszli do muzeum, bo wystawa była za darmo (stąd zaznaczyłem dogłębnie 'amatorskich', bo nikt na PV nie zajmuje się redagowaniem za płace, ale z własnej woli, poświęcając swój czas i energię) i w sumie miałem racje czytając post jedynej osoby trzeźwo myślącej (but again - offtop, ale wszystko i tak będzie w archiwum).

ach... lubicie się czepiać małe trole - analogie robię proste, bo nie jestem w tym dobry (zawsze liczę, ze ktoś mnie poprawi), ale w tym wypadku zachowanie z waszej strony było wyjątkowo plebejskie, szczególnie z tą aluzją, że panowie szlachta wiele robi :/

(btw. może to nie moja sprawa, ale powód bana jakubo wydaje się łatwy do odgadnięcia xD)
2.01.2012, 22:37,
Jabuko napisał(a):Więc nie wiem po co zakładacie temat taki jak ten, jak z góry wiecie, że nie zaakceptujecie negatywnych opinii?
Przeczytaj sobie pierwszy post w tym temacie xometra, a potem przeczytaj post BZW Golem. Obydwie zawierają negatywną opinię na temat nowego wyglądu, jednak posty wyglądają zupełnie inaczej. Czy widzisz zakichaną różnicę pomiędzy oceną pracy a oceną twórców?
 Cherish Balle podarowali: Arinald, gimlig
2.01.2012, 22:39,
(2.01.2012, 22:34)4xI napisał(a): w sumie byłem pewny, że to oczywiste, ze deadly serious nie należny (tfu, niedobrane słowo) do pokesceny. Inaczej nie szło by tam tak lekko obiektywnie oceniać poke-day'a.

O tym czym się zajmujecie nie mam bladego pojęcia, tak samo jak wy, czym zajmują się modzi na PV. W sumie patrzenie na okładkę jest beznadziejnym przypadkiem arogancji.

Wspomniałem o trzymaniu pędzla w mocno naciągany sposób, bo wierze, że krytyk sztuki musi znać techniki nie znikąd, ale właśnie z własnych praktyk.

Po za tym, nie nazwałem was krytykami, równie dobrze moglibyście być plebsem, co przyszli do muzeum, bo wystawa była za darmo (stąd zaznaczyłem dogłębnie 'amatorskich', bo nikt na PV nie zajmuje się redagowaniem za płace, ale z własnej woli, poświęcając swój czas i energię) i w sumie miałem racje czytając post jedynej osoby trzeźwo myślącej (but again - offtop, ale wszystko i tak będzie w archiwum).

ach... lubicie się czepiać małe trole - analogie robię proste, bo nie jestem w tym dobry (zawsze liczę, ze ktoś mnie poprawi), ale w tym wypadku zachowanie z waszej strony było wyjątkowo plebejskie, szczególnie z tą aluzją, że panowie szlachta wiele robi :/

(btw. może to nie moja sprawa, ale powód bana jakubo wydaje się łatwy do odgadnięcia xD)

Tyle tekstu szkoda że nic nie wnoszącego. Na prawde masz problem ze soba. Nie wazne na etacie czy nie. Ważne ze ponizej krytyki. Darmowe rzeczy tez nalezy krytykowac jesli sa slabe. Wiem jedno za te słowa na pewno dostaniesz pare kulek i pewnie dlatego tak na nas najezdzasz. Widze że jest to wyznacznik fajnosci na tym forum.
 Cherish Balle podarowali: Raik
3.01.2012, 3:24,
Cytat:Mnie razi cholernie, strasznie brak screenów w artykułach, nawet i w tych nowych, wiem, powtarzam się - ale to jest niestety nieprzyjemne.
Postaramy się dodawać screeny do artykułów, zarówno tych nowych jak i starszych, szczerze powiedziawszy też mi ich brakuje.

Cytat:Cos takiego jak pps nie istnieje.
Nie rozumiem, Polska Pokescena to termin używany dla określenia ogółu stron i for z Pokemonami w Polsce, i nawet MPoke z niego czasem korzysta o.O Nigdy nie pojmę dlaczego niektórzy przywiązują do niego tak dużą wagę.

Cytat:Hej, mam pytanie czy też macie problem z pokedexem na stronie? Jak klikam w panelu górnym lub bocznym na pokedex to mnie przekierowuje na stronę główną Vahalli. Czy tylko ja mam ten problem?
Tak jak wspomniałem w newsie - pracujemy nad Dexem i powinien się on pojawić w najbliższym czasie, cierpliwości Smile

Cytat:Zmienić wygląd tła. Jednolite, najlepiej białe.
Nie uważam, żeby było to dobre rozwiązanie, ponieważ nadmiar bieli nie prezentuje się za dobrze, o czym mogliśmy się doskonale przekonać przy poprzedniej szacie graficznej.

Cytat:Najprościej jest wprowadzić kilka zmian, które zadowolą większość: kilka wersji kolorystycznych.
Przed takim rozwiązaniem powstrzymuje mnie obawa jak to zniesie serwer - wiem, że dawniej Valhalla ze względu na zbyt duże obciążenie musiała z tego zrezygnować. Jednak nie wykluczam, że inne wersje kolorystyczne strony kiedyś się pojawią - chociaż na pewno nie jest to priorytet. Z nowym tłem strona już do krwawienia oczu nie prowadzi i można zająć się rzeczą istotniejszą, czyli artykułami.

Cytat:Do tego wprowadzenie ograniczeń dotyczących wielkości sygnaturek.
W nowym regulaminie zostało wprowadzone odpowiednie ograniczenie.

Cytat:Przydałoby się jakieś archiwum starych newsów, by można było co wspominać.
Archiwum będzie Smile

Cytat:Nie widziałem tu żadnych hejtów, krytyka jest uzasadniona i powinniście podjąć męską decyzję o przyznaniu się do błędu i zastąpienie tego potworka kolorystycznego czymś co zaakceptuje większość.
Nie wiem kto Ci dał prawo do decydowania czym jest większość. W Dostałem mniej więcej równie dużo opinii pozytywnych i negatywnych, sam dobrze nie wiem, których było tak naprawdę więcej. Niemniej jednak przyznałem rację niektórym krytycznym opiniom - patrz nowy news.

Cytat:Pv istnieje dobry kawałek czasu ale jedyne co potraficie to wywalać dzieła poprzedników
Czasami poprzednicy żądają usunięcia swoich dzieł, co robię z nieukrywaną niechęcią.

Cytat:Tak zjedzcie mnie za te słowa jednak opis chocby postaci anime stanla niejednokrotnie na sadze jotho
p_sensei rezerwował sobie dział z postaciami i opisy odcinków przez lata, a ja wiedząc co potrafi i widząc efekty jego pracy się na to zgadzałem i nie dawałem ich nikomu innemu. Teraz niestety odszedł on do MPoke nakazując usunięcie starych opisów, a ja zostałem na lodzie.

Jestem otwarty na krytykę, ale niedobrze, gdy towarzyszy jej przekonanie o nieomylności. Macie swoje subiektywne gusta i w porządku, ale nie musicie wszystkich do nich przekonywać. Ja przyjmuję wszelkie opinie do wiadomości, choć, co oczywiste, nie ze wszystkimi muszę się zgadzać.

Cytat:Wiedz, że wcześniej Valhalla praktycznie nie miała NIKOGO kto by coś na niej robił. Daru postanowił niedawno, że każdy mod ma COŚ pisać. Ci co chociaż trochę znają HTML zajęli się pisaniem artykułów, inni wzięli newsy, jeszcze inni zajmowali się wpisami do Dexa. Mogłeś zauważyć, że z forum odeszło kilku modów.
Ejj, trochę w tym racji jest, ale nie przesadzajmy, że nie było nikogo, choć ludzi chętnych do pracy nad stroną zawsze jest za mało. Poza tym ci modzi odeszli z innych powodów.
 Cherish Balle podarowali: Gonzo, domidomi97, Raik

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości