Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowa Pokemon Valhalla wystartowała!
1.01.2012, 22:39,
RE: Nowa Pokemon Valhalla wystartowała!
Sugeruję ban dla użytkownika Quilavafemale. Jest niemiły Sad

btw. nowy wygląd jest "troche" zbyt ostry dla moich oczów, ale w sumie wcześniej narzekałem, że forum jest zbyt białe, więc powiedzmy, że jest lepiej Big Grin
I TAK POPL NAJLEPSZY
 Cherish Balle podarowali: The_Punisher
1.01.2012, 22:47,
(1.01.2012, 22:39)Tom napisał(a): btw. nowy wygląd jest "troche" zbyt ostry dla moich oczów, ale w sumie wcześniej narzekałem, że forum jest zbyt białe, więc powiedzmy, że jest lepiej Big Grin
I TAK POPL NAJLEPSZY

Zgadzam się z Tomaszem.

Ale kolor według mnie jest oczoj**ny.
Powinniście zmienić.

ALE I TAK POPL LEPSZY

Taka opinia ;\
 Cherish Balle podarowali: The_Punisher
2.01.2012, 2:43,
Czy to jest kanał YouTube jakiegoś trochę szurniętego fana Pokemonów? Ta strona ma teraz tak jaskrawą kolorystykę, że trudno to wytrzymać. Białe tło albo przynajmniej jednolite, a nie taki potworek. Jeżeli przez pogorszenie szaty graficznej zyskacie trochę na merytoryczności to jestem na tak. Na razie jednak kibicuję MPoke, oni na razie wygrywają w entuzjazm i jakieś ogarniecie tematu.
Ten żółtozielony kolor jest oczojebny, o czym myślał twórca tego dziełka? Chcecie zniechęcić do czytania czy co? Te tarcze strasznie rozpraszają, chyba robiliście to na kolanie, bez przemyślenia jak to odbierze szersza publiczność.
 Cherish Balle podarowali: GlossyGem
2.01.2012, 2:53,
Jakiekolwiek zmiany wprowadzą to zawsze jest kłótnia... LUDZIE... odezwa do Was: my-wszyscy tworzymy wspólnymi siłami stronę i myślę, że najwyższe prawo do głosu krytyki powinny mieć osoby, które się przyczyniały do tworzenia strony/forum... oczywiście, ocena/opinia innych będzie zawsze, ale na takie hejterskie zdanka nie powinny się zwracać nadto uwagi Smile

szanujmy się wszyscy, szanujmy pracę innych i podchodźmy do wzajemnych opinii kulturalnie Smile a nie szarpaniną, jak przez ostatnie 4 strony tego tematu Wink

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

2.01.2012, 3:12,
(2.01.2012, 2:53)Mish napisał(a): myślę, że najwyższe prawo do głosu krytyki powinny mieć osoby, które się przyczyniały do tworzenia strony/forum [...] na takie hejterskie zdanka nie powinny się zwracać nadto uwagi Smile

Czy to jest pisane na serio? Jeśli tak to gratulacje. Twórcy tej strony/forum nie mają jaj by przyznać, że zrobili błąd i coś jest nie takie jak być powinno. Jeżeli twierdzisz, że powyższy post jest hejterski to prosiłbym wytknięcie hejterstwa w nim. Nie piszę na tym forum, bo wiele rzeczy mi się tu nie podoba i atmosfera jest, krótko mówiąc, kiepska. Wpadam na chwilę by coś wytknąć (dyskusja o romach na forum i współpracy ze Stadlbauerem, niezła zadyma była). Podział na "działaczy strony/forum" i "nieliczącą się resztę" jest żałosny. Dodać do tego parę drobiazgów i modów nieumiejących powstrzymać język za zębami i jest prawie pełny obraz tego miejsca. Zaraz ktoś mi wytknie, że ja tu nie piszę, bla bla bla... Bardzo proszę, możecie mnie zbanować jak Quita w lipcu zeszłego roku. Co potem było odkręcane.
Należy przyznać, że nie ma się racji i podziękować ludziom za krytykę. Gdybym uznał, że to temat niezasługujący na mój komentarz to bym sobie odpuścił. Jednak jakaś konkurencja w stronach o kieszonkowych potworach by się przydała, Deadly i MPoke (które nie chce wyścigu zbrojeń tylko współpracy) to trochę za mało. Jeżeli nie chcecie komentarzy konstruktywnych to zamknijcie dyskusję. Dyskusja grozi wymianą zdań i sporem, a tutaj chyba jest niemile widziany.
2.01.2012, 3:16,
Cytat:Wpadam na chwilę by coś wytknąć

i cała reszta Twojego posta jest hejterska Smile

kolego - nie masz zamiar brać udziału w tej stronie/forum, to już nie bierz w ogóle, bo na Twoje zdanie na pewno nikt nie spojrzy Smile nie proponujesz żadnych rozwiązań, więc Twój głos się nie liczy Smile

2.01.2012, 11:51, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.01.2012, 11:53 przez gamertr.)
(2.01.2012, 3:16)Mish napisał(a):
Cytat:Wpadam na chwilę by coś wytknąć

i cała reszta Twojego posta jest hejterska Smile

kolego - nie masz zamiar brać udziału w tej stronie/forum, to już nie bierz w ogóle, bo na Twoje zdanie na pewno nikt nie spojrzy Smile nie proponujesz żadnych rozwiązań, więc Twój głos się nie liczy Smile

Teraz się lekko ośmieszasz, mimo, ze nienawidzę hatersów to przyznam, że w sprawie dotyczących wyrażania opinii mają trochę racji. W końcu forum jest od tego, żeby na nim dyskutować i gdyby nie było sprzecznych zdań to byłoby ono z lekka bezsensowne. A według ciebie jak ktoś coś napisze, że mu się nie podoba to od razu "hejter". Owszem może co do tych co na wszystko narzekają masz trochę racji ale niektórzy naprawdę próbują tu tylko wyrazić swoją opinię. A czy to, że idzie bardziej w stronę obiektywizmu to źle? Błędem jest to, że uważasz obiektywizm za pesymizm. A te można ze sobą pomylić, dlatego czasem zanim się coś chlapnie warto przeanalizować cały post.
2.01.2012, 12:10,
Wczoraj wstałem z oczekiwaniem na nową Valhallę. Z niecierpliwością oczekiwałem zmian, które będą wprowadzone. Co do kolorów myślałem, że będzie powrót do Pokemonowych barw, a tutaj takie zaskoczenie. Muszę przyznać, że kolorystyka jest ładna, jednak powinna zostać wprowadzona wersja nocna strony. W nocy rzeczywiście jest tu zbyt jasno, ale ogólnie podoba mi się.

Co do innych zmian, myślę że dobrze, że zajęto się Mangą i starymi artykułami, bo rzeczywiście w wielu z nich były błędy.

Mam nadzieję, że strona będzie coraz lepiej się rozwijać i może stanie się najważniejszą stroną w Pokemonowym świecie. Tyczy się to również forum Smile.

[Obrazek: grey_lexington_signature_copyright_greyl...4p5pd6.jpg]
KOLOR BORDOWY + TWÓJ POST = %
2.01.2012, 13:16,
Spalić wszystkich na stosie którzy są przeciw zmianom. Przeniescie sobie stronę/forum na wewnętrznym serwer i radujcie się że cos jest super ekstra. Nie będzie wtedy słów krytyki, każdy będzie się szanował i doceniał że wypalacze oczu i błedy w pisowni to efekt uboczny pracy nieobowiązkowej. Dorośniecie, pójdziecie do pracy to was nauczą jak reagować na negatywne słowa. Teraz poprostu bijecie łopatką każdego kto stwierdzi że ta piaskownica jest zaniedbana i brudna. Co do hejterskiej krucjaty. Jakoś dziwnym trafem ci "hejterzy" ze mna na czele wypowiadają się tylko w najistotniejszych sprawach. A wasze tematy pies czy kot itd sa wolne od naszych spostrzezen. Jakby ktoś chciał hejcic spamowałby w każdym temacie piszac swoje niezadowolenie i wszczynał kłotnie np. ja lubie żółte a nie niebieskie poki itd. Ludzie trochę powagi bo z takim podejscie to juz niedługo możecie zostac sami sobie. Tworzyc strone dla siebie i rajcowac się że macie wklad w pps. Cos takiego jak pps nie istnieje. Jedynie mpoke narazie ma taka wizje ale sami niewiele zdzialaja bo szanowan "konkurencja' bedzie ich uwalac.
2.01.2012, 14:17,
xometr, może zamiast łapać mnie za słówka, to spójrz na jego posta, z którego wziąłem cytat, i się jemu głębiej przyjrzyj? bo jak to nie jest hater post, to ja jestem elektryczną myszą.

2.01.2012, 14:22,
az musialem wejsc XD

Mi tam kolorystyka i ogolnie layout podoba sie duzo bardziej, niz ten ktory byl wczesniej. jedyne co mi nie pasuje to tarcze, ale i tak przeciez patrzy sie w tekst, ne? xd
2.01.2012, 14:54,
Hej, mam pytanie czy też macie problem z pokedexem na stronie? Jak klikam w panelu górnym lub bocznym na pokedex to mnie przekierowuje na stronę główną Vahalli. Czy tylko ja mam ten problem?
2.01.2012, 14:57,
(2.01.2012, 14:54)Celestyn napisał(a): Hej, mam pytanie czy też macie problem z pokedexem na stronie? Jak klikam w panelu górnym lub bocznym na pokedex to mnie przekierowuje na stronę główną Vahalli. Czy tylko ja mam ten problem?

Każdy tak ma, pewnie pracują and nim i dopiero jak będzie gotowy to go udostępnią.
 Cherish Balle podarowali: Celestyn SvartSand
2.01.2012, 15:12,
Dzięki za odpowiedź. Myślałem że tylko u mnieWink
2.01.2012, 16:02,
(2.01.2012, 14:17)Mish napisał(a): xometr, może zamiast łapać mnie za słówka, to spójrz na jego posta, z którego wziąłem cytat, i się jemu głębiej przyjrzyj? bo jak to nie jest hater post, to ja jestem elektryczną myszą.

Trololo. Wskaż, gdzie widzisz hejt. Ze smutkiem stwierdzam, że wszystko o czym przekonałem się przed laty osobiście i przez wiadomości znajomych o stanie PPS jest prawdą. Ekipa forum nie znosi krytyki, a na dodatek próbuje zniechęcać ludzi do zaglądania czy dzielenia się własnym zdaniem. Spójrzcie na forum, na którym zwykle przebywam. Berlin słucha racjonalnych uwag ludzi nawet, jeśli jest to nowy użytkownik, o którym nie wiemy nic. To nazywa się dojrzałość i klasa. Pora byście wreszcie dorośli i przestali opluwać innych. Jeżeli nie chcecie krytycznych uwag to stwórzcie forum, do którego wstęp będą mieli "wybrańcy", "pewni", "zausznicy" i problem niezadowolonych sam zniknie.
Podałem rozwiązanie wcześniej, czy ktoś nie skończył jeszcze podstawówki? Zmienić wygląd tła. Jednolite, najlepiej białe. Co do reszty nic nie powiem, bo nie wiem na ile czasu wystarczy pary. Czy felietony nie skończą się na jednym, czy poprawione artykuły nie będą wymagały kolejnych poprawek, czy szumne zapowiedzi zostaną spełnione... Zaczekam, mam czas. Wszystko okaże się za kilka tygodni/miesięcy.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości