Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowa Pokemon Valhalla wystartowała!
1.01.2012, 18:47,
RE: Nowa Pokemon Valhalla wystartowała!
(1.01.2012, 18:41)Arinald napisał(a): 1. Na stronie jest teraz około 18 osób, zwykle jest tu osób pięć, także troszkę serwer może szwankować.
2. Popatrz ile serebii ma redaktorów.
3. Myślisz, że Valhalla teraz będzie sobie stać w miejscu, bo była wielka zmiana i należy się urlop? Każdy moderator będzie co najmniej raz na dwa tygodnie dodawał coś do Valhalli.

18 osób. No tak taka liczba potrafi spalić nie jeden serwer. Na pv też się ich trochę przewaliło a poza tym gry nie wychodzą codziennie. A pv nie dziala od wczoraj. To się poprostu nazywa brak konsekwencji stad te pustki/niedociagniecia. Ad 3 chyba dodam to sobie do sygny żeby nie uciekło i przypomne Ci to za jakiś czas. Tak jak szaloną współpracę z big N.
1.01.2012, 18:54,
Weeee nowy wystrój ^^
Mi się ten wystrój bardzo podoba, nie mam nic przeciwko zgniłej limonce :3

[Obrazek: prawie%20impos%20late%20flip]

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
(• ◡•) ADVENTURE TIME! (❍.❍ʋ)
1.01.2012, 18:54,
Możesz sobie to dodawać. Wiedz, że każdy mod ma obowiązek pisać coś dla Valhalli raz na 2 tygodnie, albo wylatujesz (chyba, że z powodów osobistych nie możesz). I modzi na tym forum to ludzie którym się chce coś robić i wierz mi, nie każdy lubi jak ktoś marudzi, że artykuł do śmieci, bo znalazłeś literówkę i w ogóle zrobisz to lepiej "tylko Ci się nie chce".

[Obrazek: Iestin.png]

Temat który wg. Ciebie nadaje się do zamknięcia? Napisz o nim do mnie.
Potrzebujesz pomocy z jakąkolwiek grą? Zgłoś się do mnie.
Zielony w twoim poście? To znak, że wymagał on małej poprawy.
Ktoś Cię obraził? Natychmiast o tym informuj!!!
Friend Code 3DS: 1719-3288-5462
Ktoś chętny na partyjkę Kid Icarusa? PM me please.

1.01.2012, 18:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.01.2012, 18:58 przez Axel.)
Cytat:A pv nie dziala od wczoraj. To się poprostu nazywa brak konsekwencji stad te pustki/niedociagniecia.
??? A wiesz, że Daru informował, że nie będzie działać, bo nastąpi zmiana wyglądu?Dodgy

A tak w ogóle: Przestań hejcić. Nie wiem, skąd się urwałeś, ale nie chcę nigdy tam trafić... Pojawiłeś się znikąd i najeżdżasz na wszystko i na wszystkich. I na domiar złego piszesz z błędami...
 Cherish Balle podarowali: Ertix
1.01.2012, 19:04,
Haha nie działa od wczoraj w sensie działa od dawna. Umiem czytać ze zrozumiem w przeciwieństwie do niektorych. To nie ja znalazlem literówkę więc również pudło. Ja mówie o artach składających się z 3 zdań. Może i redaktorzy mają takie wytyczne jednak odwiedzam pv od dawna ale jakoś wysypu informacji nie doświadczyłem. Nie pisałem również ze zrobię to lepiej gdyż nie lezy to w sferze moich zainteresowań. Co do hejcenia jak to ładnie ująłeś. Obrażam kogoś? Czepiam się bez powodu? Bez poparcia merytorycznego? To jest subiektywna krytyka. Co do obowiązków modów to chyba słabo się z tego wywiązują. Jakiś fioletowy pisze mi że mnie olewa ale jakoś nie widziałem sprzeciwu na takie zachowanie. Pewnie dlatego ze rącza rączkę myje. A stwierdzenie że sie kogoś olewa do najmilszych nie nalezy nawet jesli mnie to nie obrusza to domagam sie równego traktowania. Strasznie ponoszą was emocje. Na prawdę tak was to osobiście dotyka. Ze ktos krytykuje "nieudany" projekt.
 Cherish Balle podarowali: GlossyGem
1.01.2012, 19:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.01.2012, 19:12 przez Gonzo.)
(1.01.2012, 18:15)xometr napisał(a): Nie chciałem nikogo urazić ale proszę was nie piszcie mi o tym że jest coś jestzrobiione tylko nie dodane, że macie jakies tajne projekty itd. Zamiast mówić co macie po prostu to dodajcie. Co do szablonu to masz rację nie zrobił się sam. Tylko co ci po szablonie bez treści. To jak mieć ferrari tyle że bez silnika. Co z tego że wygląda super jak nigdzie tym nie pojedziesz. Może taka analogia będzie bardziej zrozumiała niż z g i czekoladkami. Strona może składać się z jednolitego tła i ramek byle tylko było w nich coś sensownego. Rozumiem że forma tez jest ważna ale nie najważniejsza. Treść i jeszcze raz treść. Skonczcie tez z mówieniem co mam robić a czego nie. To nie ja jestem adminem/modem/redaktorem/fanatykiem zeby się tym zajmowac. Stanowisko zobowiązuje. I znów posłuże się alegorią. Mam prawo mówić że autobus którym jade jest kiepskiej jakości i wcale nie musze kupowac nowego czy reperowac obecnego lub zmienic środek transportu jesli w danej chwili nie ma innego jadącego w tym samym kierunku. A wchodzić na stronę nikt mi nie zabroni w końcu po to ona istnieje. To że nie podobają się wam moje słowa i wywołują tylko agresję świadczą o waszej niedojrzałosci. Może kolejnym krokiem bedzie ban żeby mnie uciszyć? Z miłą chęcią tylko pokazcie mi że złamałem którykolwiek punkt regulaminu i kwalifikuję się do takiej opcji. Jesli nie, coz dalej będe krytykował rzeczy które mi się nie spodobają. Postarajcie się, a otrzymacie słowa pochwały. Innej drogi nie ma.

(1.01.2012, 18:06)Gonzo napisał(a): *owija w papierek post xometra*

Mówisz o prawie do wyrażenia swojego nie zadowolenia. Ja Ci powiem o prawie zignorowania Twojej opinii. Skąd ono wynika?
1) Twój jedyny post na forum - Twoja krytyka + czegoś a'la obrona (marnych, swoją drogą) argumentów. (Kiedyś coś pisałeś, ale najwyraźniej wątek usunięto/nie wlicza się do postcounta, ale 5 nie przebiłeś, poza tym były w podobnej tematyce) -> monotematyczność ze skłonnością do hejterstwa = olewam Cię
2) Nikt nie każe krytykować konstruktywnie - choć byłoby to mile widziane. Natomiast podstawą jest krytyka kulturalna. -> Za niski poziom kultury osobistej i nawet przebłysków szacunku = olewam Cię
3) Artykuły z błędami, bla-bla. Lepsze to niż "nie mam ani, chęci ani czasu". -> postawa psa ogrodnika 2.0 z patchem polaczkowatość deluxe. Nic z siebie nie da, innym w rozwoju nie ułatwia, a do tego rzuca się, że się źle robi a nie ma zielonego pojęcia z czym to się je. = olewam Cię

Podsumowując, olewam Cię, hejterze.

(choć co do koloru rację przyznać muszę - daje po gałach)

Haha i to mówi ktoś z kolorkiem oznaczającym pomocnika. Nie bardzo łapie tekst z tym liczeniem postów. Rozumiem że to według ciebie wyznacznik pewnych 'standardów" Gratuluje podejscia. Za niski poziom kultury. I to mówi ktos kto mnie olewa 5 razy. Brawo. Pozwol ze przyklasne i rozesmieje się raz jeszcze.
Do wszystkich kolejnych ktrzorzy mnie oleja/opluja/znienawidza/niepolubia itd. Nic mnie to nie obchodzi. Nie jestem tutaj zeby ktos mnie lubil/szanowal. Wali mnie to tak mocno jak was moja obecnosc wiec po co sobie wrzucać. Chociaz nie. Chętnie posłucham jeszcze jakichś soczystych i jakze merytorycznych wyowodów na swoj temat, ewentualnie temat moich postów. Piszcie smiało póki mam czas to wszystko czytać i ewentualnie odpowiadac na ciekawsze z nich.

tl;dr alert

Odpowiedziałem Ci postem na takim poziomie, na jakim Ty napisałeś swój poprzedni.
Generalizujesz, to, że olewam Cię w tej kwestii, nie znaczy, że olewam Cię jako człowieka, i że robi to całe forum.
To, że mam kolorek oznacza tylko to, że muszę dodawać nowe treści na stronę bądź też poprawiać znajdujące się tam błędy. Od czasu do czasu muszę jeszcze zmoderować coś, co jest w moim zakresie obowiązków, tyle. Kolorek nie zmienia mnie jako człowieka, chodź tak to właśnie wygląda z perspektywy forumowiczów - "ma kolor to jest inny". Wcale tak nie jest. Z resztą, to jest internet, nie wpisze sobie moderacji PVF do CV, bo to mi absolutnie w niczym nie pomoże.
Wytłuszczone fragmenty Twojej wypowiedzi - patrz: Regulamin forum część II, punkt 4.
Otóż zgadzam się z 4xI - wygląd to podstawa w dzisiejszym świecie, niestety. Nowy wystrój PV(F) moim zdaniem jest fatalny, ale motyw z HGSS, kiedy już prawie rok w Europie jest B/W jest zdecydowanie nie na miejscu dla strony, która chce się liczyć. Serebii tu wygrywa tym, że motyw ma uniwersalny, ale nadal jest on bardzo nieczytelny, nie tylko w moim odczuciu.
Kolejna rzecz - nie, ilośc postów nie jest dla mnie wyznacznikiem "reputacji" czy czegokolwiek innego. Jest on dla mnie wyznacznikiem zżycia ze społecznością forum. Wchodzisz jako ktoś obcy i nie jest to wejście przez drzwi, a raczej poprzez wyważenie ich. Z niektórymi z Twoich wcześniejszych postów, owszem, zgadzam się w zupełności, ale teraz, moim zdaniem, wypadłeś ze swoją krytyką jak Filip z konopii. Jeśli masz problem z tym jak wygląda strona, dlaczego nie napiszesz maila do Darka, lub kogoś z ekipy, tylko roztrząsasz to na forum, skoro wg Twoich słów masz na nie wydmuchane? Twoje działania wydają się być sprzeczne z Twoją logiką myślenia.
"Dostaniecie pochwały jak robicie dobrze" Problem w tym, że nikt tu nie jest dla pochwał a z pasji i nikomu nie zależy na opinii osoby, która specjalizuje się jedynie w wytykaniu palcem błędów. Pal sześć, gdyby ta osoba robiła to pokazując rozwiązania i swoją wizję ( = pokazuje, że jej zależy i że PV jest dla niej ważne). Niestety, ale Ty, tylko krytykujesz i wyrażasz niezadowolenie, jesteś zwykłym malkontentem vel hejterem.
Edit: Człowieku, żal mi Cię gdy znowu pijesz do współpracy z Nintendo, którą tłumaczyliśmy Ci już kilkakrotnie. I nie, nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo ja doskonale zrozumiałem z postu 4xI, że jemu chodzi o literówki znalezione przez Trawka.

[Obrazek: gonzo.png]
 Cherish Balle podarowali: Kippert, Arinald
1.01.2012, 19:22,
(1.01.2012, 19:04)Gonzo napisał(a):
(1.01.2012, 18:15)xometr napisał(a): Nie chciałem nikogo urazić ale proszę was nie piszcie mi o tym że jest coś jestzrobiione tylko nie dodane, że macie jakies tajne projekty itd. Zamiast mówić co macie po prostu to dodajcie. Co do szablonu to masz rację nie zrobił się sam. Tylko co ci po szablonie bez treści. To jak mieć ferrari tyle że bez silnika. Co z tego że wygląda super jak nigdzie tym nie pojedziesz. Może taka analogia będzie bardziej zrozumiała niż z g i czekoladkami. Strona może składać się z jednolitego tła i ramek byle tylko było w nich coś sensownego. Rozumiem że forma tez jest ważna ale nie najważniejsza. Treść i jeszcze raz treść. Skonczcie tez z mówieniem co mam robić a czego nie. To nie ja jestem adminem/modem/redaktorem/fanatykiem zeby się tym zajmowac. Stanowisko zobowiązuje. I znów posłuże się alegorią. Mam prawo mówić że autobus którym jade jest kiepskiej jakości i wcale nie musze kupowac nowego czy reperowac obecnego lub zmienic środek transportu jesli w danej chwili nie ma innego jadącego w tym samym kierunku. A wchodzić na stronę nikt mi nie zabroni w końcu po to ona istnieje. To że nie podobają się wam moje słowa i wywołują tylko agresję świadczą o waszej niedojrzałosci. Może kolejnym krokiem bedzie ban żeby mnie uciszyć? Z miłą chęcią tylko pokazcie mi że złamałem którykolwiek punkt regulaminu i kwalifikuję się do takiej opcji. Jesli nie, coz dalej będe krytykował rzeczy które mi się nie spodobają. Postarajcie się, a otrzymacie słowa pochwały. Innej drogi nie ma.

(1.01.2012, 18:06)Gonzo napisał(a): *owija w papierek post xometra*

Mówisz o prawie do wyrażenia swojego nie zadowolenia. Ja Ci powiem o prawie zignorowania Twojej opinii. Skąd ono wynika?
1) Twój jedyny post na forum - Twoja krytyka + czegoś a'la obrona (marnych, swoją drogą) argumentów. (Kiedyś coś pisałeś, ale najwyraźniej wątek usunięto/nie wlicza się do postcounta, ale 5 nie przebiłeś, poza tym były w podobnej tematyce) -> monotematyczność ze skłonnością do hejterstwa = olewam Cię
2) Nikt nie każe krytykować konstruktywnie - choć byłoby to mile widziane. Natomiast podstawą jest krytyka kulturalna. -> Za niski poziom kultury osobistej i nawet przebłysków szacunku = olewam Cię
3) Artykuły z błędami, bla-bla. Lepsze to niż "nie mam ani, chęci ani czasu". -> postawa psa ogrodnika 2.0 z patchem polaczkowatość deluxe. Nic z siebie nie da, innym w rozwoju nie ułatwia, a do tego rzuca się, że się źle robi a nie ma zielonego pojęcia z czym to się je. = olewam Cię

Podsumowując, olewam Cię, hejterze.

(choć co do koloru rację przyznać muszę - daje po gałach)

Haha i to mówi ktoś z kolorkiem oznaczającym pomocnika. Nie bardzo łapie tekst z tym liczeniem postów. Rozumiem że to według ciebie wyznacznik pewnych 'standardów" Gratuluje podejscia. Za niski poziom kultury. I to mówi ktos kto mnie olewa 5 razy. Brawo. Pozwol ze przyklasne i rozesmieje się raz jeszcze.
Do wszystkich kolejnych ktrzorzy mnie oleja/opluja/znienawidza/niepolubia itd. Nic mnie to nie obchodzi. Nie jestem tutaj zeby ktos mnie lubil/szanowal. Wali mnie to tak mocno jak was moja obecnosc wiec po co sobie wrzucać. Chociaz nie. Chętnie posłucham jeszcze jakichś soczystych i jakze merytorycznych wyowodów na swoj temat, ewentualnie temat moich postów. Piszcie smiało póki mam czas to wszystko czytać i ewentualnie odpowiadac na ciekawsze z nich.

tl;dr alert

Odpowiedziałem Ci postem na takim poziomie, na jakim Ty napisałeś swój poprzedni.
Generalizujesz, to, że olewam Cię w tej kwestii, nie znaczy, że olewam Cię jako człowieka, i że robi to całe forum.
To, że mam kolorek oznacza tylko to, że muszę dodawać nowe treści na stronę bądź też poprawiać znajdujące się tam błędy. Od czasu do czasu muszę jeszcze zmoderować coś, co jest w moim zakresie obowiązków, tyle. Kolorek nie zmienia mnie jako człowieka, chodź tak to właśnie wygląda z perspektywy forumowiczów - "ma kolor to jest inny". Wcale tak nie jest. Z resztą, to jest internet, nie wpisze sobie moderacji PVF do CV, bo to mi absolutnie w niczym nie pomoże.
Wytłuszczone fragmenty Twojej wypowiedzi - patrz: Regulamin forum część II, punkt 4.
Otóż zgadzam się z 4xI - wygląd to podstawa w dzisiejszym świecie, niestety. Nowy wystrój PV(F) moim zdaniem jest fatalny, ale motyw z HGSS, kiedy już prawie rok w Europie jest B/W jest zdecydowanie nie na miejscu dla strony, która chce się liczyć. Serebii tu wygrywa tym, że motyw ma uniwersalny, ale nadal jest on bardzo nieczytelny, nie tylko w moim odczuciu.
Kolejna rzecz - nie, ilośc postów nie jest dla mnie wyznacznikiem "reputacji" czy czegokolwiek innego. Jest on dla mnie wyznacznikiem zżycia ze społecznością forum. Wchodzisz jako ktoś obcy i nie jest to wejście przez drzwi, a raczej poprzez wyważenie ich. Z niektórymi z Twoich wcześniejszych postów, owszem, zgadzam się w zupełności, ale teraz, moim zdaniem, wypadłeś ze swoją krytyką jak Filip z konopii. Jeśli masz problem z tym jak wygląda strona, dlaczego nie napiszesz maila do Raka, lub kogoś z ekipy, tylko roztrząsasz to na forum, skoro wg Twoich słów masz na nie wydmuchane? Twoje działania wydają się być sprzeczne z Twoją logiką myślenia.
"Dostaniecie pochwały jak robicie dobrze" Problem w tym, że nikt tu nie jest dla pochwał a z pasji i nikomu nie zależy na opinii osoby, która specjalizuje się jedynie w wytykaniu palcem błędów. Pal sześć, gdyby ta osoba robiła to pokazując rozwiązania i swoją wizję ( = pokazuje, że jej zależy i że PV jest dla niej ważne). Niestety, ale Ty, tylko krytykujesz i wyrażasz zadowolenie, jesteś zwykłym malkontentem vel hejterem.
Edit: Człowieku, żal mi Cię gdy znowu pijesz do współpracy z Nintendo, którą tłumaczyliśmy Ci już kilkakrotnie. I nie, nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo ja doskonale zrozumiałem z postu 4xI, że jemu chodzi o literówki znalezione przez Trawka.

Akurat ten post mi się podoba i już tłumacze moje zamiary. Wyraziłem swoje zdanie właśnie w celu wywołania dyskusji na ten temat zamiast słodzenia sobie wzajemnie. Może i jestem tu z doskoku ale mniej lub bardziej zalezy mi na pps. Inaczej trzymałbym sie zagranicznych stron. Jednak ze wzgledu na moje obowiazki w zyciu nie mam czasu na aktywne uczestniczenie w zyciu forum czy strony totez nie robilem nic w kierunku pomocy tymze organizacjom. To wy zrobiliscie ze mnie heja tego forum a przytoczony przez Ciebie punkt regu mało sie tego trzyma. Nie szukam zwady z zadnym z was. Wyrazam się tylko na temat strony. Nie pisze ze x odwalil to a y tamto i to sie nie nadaje do niczego. Postarajcie sie mnie zrozumiec. Może pisze w zawiły i niezrozumiały sposób jednak uwierz mi że w moim wieku szukanie zwad na forum internetowym poprostu jest smieszne. Z doświadczenia jednak wiem że podgryzanie jest lepszym motywatorem niz spijanie sobie z dziobkow z calym szacunkiem dla ludzi ktorzy sie tym zajmują. Masz rację robią to pasjonaci jednak i ich obowiazuje jakaś merytoryka. Albo robi się cos dobrze albo nie robi tego wcale. Półśrodki w zyciu niczego nie przynoszą. Tak więc wracając do meritum. Wszyscy chca tego samego tylko w inny sposob. Musicie to zaakceptowac albo poprostu poprosic mnie o zaprzestanie dzialalnosci na owym forum. Mowa o osobach rangi administracyjnej. Zwykłych userów nie bedę brał pod uwage. Co do tej "wspolpracy" Skonczcie to powtarzac. Bez wzgledu na to jaki to miało wymiar i jako byc moze będzie miało to zadna wspolpraca. Wycofajcie się z tego słowa a ja przestane się czepiac i to wypominać
1.01.2012, 19:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.01.2012, 20:03 przez BZW Golem.)
Wypowiem się krotko.
Mi się nowy kolor bardzo nie podoba.
Nie czytałam dokładnie tego tematu ( a uwierzcie że dramaty internetowe lubię Tongue) bo nie miałam siły.. oczy zaczęły mi łzawić i musiałam robić sobie przerwy.
Kolor może i jest ładny, ale moje oczy wolą nie czuć bólu i oglądać starą monotonie...

Wy młodzi i zdrowi na oczach może i to lubicie, ale moje zepsute oczy nie potrafią polubić koloru limonki..

PS i dzięki za to że czuje się staro Tongue

Edit: Czuje zmianę, brawo.. już mi lepiej ^^

[Obrazek: omgbanner4.png]
1.01.2012, 20:00,
Ładnie! Ładnie! Nawet podoba mi się ten kolor, chociaż zawsze wydawało mi się, że PV to raczej odcienie niebieskiego, a nie limonka. Bardzo się cieszę, że coś się tu dzieje i bardzo mi się podoba, że strona i forum są połączone. Ogólnie, to jest fajnie, ale nie chcę też zapeszyć. Zobaczymy, co będzie dalej.

Nie rozumiem też ludzi, którzy ciągle i zaciekle krytykują (wiecie, o kogo chodzi...), a sami nic od siebie nie dają! Jestem tylko zwykłym użytkownikiem forum, nie znam się na tworzeniu stron internetowych i na robieniu grafiki.Podziwiam ludzi, którzy to potrafią i chce im się siedzieć kilka godzin, czy nawet dni żeby z niczego zrobić coś. Na krytykę powinni sobie pozwalać tylko Ci, którzy robią coś dla PV, a nie twierdzą, że im się nie chce i nie mają czasu. Moja dobra rada dla takich osób:

JAK CI SIĘ NIE PODOBA TO TU NIE WCHODŹ!

[Obrazek: 123PachirisuVSEmolga.jpg]
 Cherish Balle podarowali: Pawciooo, Dilorian, Enygma, gimlig
1.01.2012, 20:15,
(1.01.2012, 20:00)Quilavafemale napisał(a):
Nom, dobry tekst, ale niestety co najwyżej w piaskownicy. Akurat każdy ma prawo do krytyki (byle sensownej) i to, że się nie robi nic dla strony, nie ma żadnego znaczenia. Bo strona nie ma służyć tylko tym, którzy ją technicznie tworzą.

3DS Friend Code: 4570-9587-0926, Czeczen Cool

Niebo przyslonila zlota poswiata. To mi styczny Holol.
-To Holol - poweial Asz
Holol odlecial.
(...)
-Widzieliscie tego Holola - mowi Dżon.
-Widzielismy - mowi Asz. To mi styczny ptak paloncy.
 Cherish Balle podarowali: The_Punisher
1.01.2012, 20:16,

Przepraszam ale się nie zgodzę.
Krytyka konstruktywna jest zawsze rzeczą mile widzianą.
Nie powinniśmy być miejscem gdzie "bo ja tu jestem modem/adminem/redaktorem/czymś innym i pracuje dla strony więc twoje zdanie się nie liczy!"

Strona jest dla użytkowników, powinna być im przyjazna i ich przyciągać.. to właśnie dzięki ich uwagom można się dowiedzieć co dobrego można zdziałać.

Trzeba szanować prace innych, ale nie można też ślepo się na wszystko zgadzać i zawsze grzecznie się uśmiechać i potakiwać.

Bo czy to że mi się jakaś bzdura nie podoba ma znaczyć że muszę odejść?

[Obrazek: omgbanner4.png]
1.01.2012, 20:31,
(1.01.2012, 20:16)BZW Golem napisał(a):

Przepraszam ale się nie zgodzę.
Krytyka konstruktywna jest zawsze rzeczą mile widzianą.
Nie powinniśmy być miejscem gdzie "bo ja tu jestem modem/adminem/redaktorem/czymś innym i pracuje dla strony więc twoje zdanie się nie liczy!"

Strona jest dla użytkowników, powinna być im przyjazna i ich przyciągać.. to właśnie dzięki ich uwagom można się dowiedzieć co dobrego można zdziałać.

Trzeba szanować prace innych, ale nie można też ślepo się na wszystko zgadzać i zawsze grzecznie się uśmiechać i potakiwać.

Bo czy to że mi się jakaś bzdura nie podoba ma znaczyć że muszę odejść?

No przynajmniej jedna zrozumiała. Może jeszcze nie wszystko stracone. Nie tupiemy nózka, nie kręcimy noskiem tylko staramy się zamknąc buzie takim marudom jak ja ciezką ale rzeczowa pracą. Niczego więcej mi nie trzeba.
1.01.2012, 20:54,
Już dobrze, dobrze, przepraszam... Po prostu uważam, że takie wulgarne krytykowanie i wszczynanie awantur jest nie na miejscu. Co innego wyrazić swoje zdanie i może jeszcze dać pomysł, a co innego naskakiwanie na innych i bezsensowne kłótnie. Jeśli się mu nie podoba, obraża innych i sam nie chce nic zrobić, bo twierdzi, że nie ma czasu i ochoty, to po prostu nie musi tutaj wchodzić. Proste. Tylko o to mi chodziło. Nie gniewajcie się...

Z resztą to nie jest temat do kłótni i obrażania się. Tutaj mamy wyrazić mądre zdanie na temat nowego wyglądu. Jest dobrze i oby było tak dalej lub nawet lepiej!

[Obrazek: 123PachirisuVSEmolga.jpg]
1.01.2012, 21:10,
(1.01.2012, 20:54)Quilavafemale napisał(a): Już dobrze, dobrze, przepraszam... Po prostu uważam, że takie wulgarne krytykowanie i wszczynanie awantur jest nie na miejscu. Co innego wyrazić swoje zdanie i może jeszcze dać pomysł, a co innego naskakiwanie na innych i bezsensowne kłótnie. Jeśli się mu nie podoba, obraża innych i sam nie chce nic zrobić, bo twierdzi, że nie ma czasu i ochoty, to po prostu nie musi tutaj wchodzić. Proste. Tylko o to mi chodziło. Nie gniewajcie się...

Z resztą to nie jest temat do kłótni i obrażania się. Tutaj mamy wyrazić mądre zdanie na temat nowego wyglądu. Jest dobrze i oby było tak dalej lub nawet lepiej!

Pokaż mi chociaż jedną osobe którą obraziłem oraz tą wulgarną krytykę bo poza słowem na g nie padło nic wiecej co można by uznac za wulgarne. A żeby nie robić offtopu to czekam z zapartym tchem na pierwsze/kolejne updaty artów. Poza tym jak zmiany to zmiany. Może przy czytaniu komentów nie przenosiłoby nas od razu na forum. Rozumiem integracja ale mimo wszystko komenty powinny zostać osobną cześcią newsów. Komentarze powinny byc krótkie i treściwe a cały "spam" powinien odbywać się już na forum bo założeniu odpowiedniego tematu. W innym wypadku jak zaczną pojawiać się newsy i odpowiadające im tematu to dopiero zrobi się bałagan i ogolnie rzecz ujmując chaos. Chyba że to celowe działanie celem podniesienia aktywnosci forum. Uważam jednak że to już jest trochę zbyt wydumane gdyż forum ma znośna aktywnośc i nie potrzebny jest sztuczny tłok.
1.01.2012, 22:25,
Mnie razi cholernie, strasznie brak screenów w artykułach, nawet i w tych nowych, wiem, powtarzam się - ale to jest niestety nieprzyjemne.

Może to głupie porównanie ale, strona internetowa, to gazeta, którą możemy trzymać w ręku, a co w prasie przyciąga wzrok, pomijając nagłówek? Wszelaka grafika, a tu niestety, niczym nudna książka (proza, niepodzielona na żadne akapity itp.)

Nowym artykułom też to brakuje np. http://www.pokemony.com/pokemon-123-1822...ta-trenera . Wg mnie, powinna zostać ta karta pokazana, jakaś przykładowa. (pomijam tutaj powtórzenie słów już w pierwszym zdaniu)

PS. Chyba niezamknięta tabelka tutaj: http://www.pokemony.com/pokemon-75-1037-...Team-HM/'y

Co do sugestii, w moim mniemaniu strony główne gier powinny przejść mały lifting, te tabelki są po prostu brzydkie i nie na czasie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości