Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Wątek zamknięty 
Nowa Pokemon Valhalla wystartowała!
1.01.2012, 16:51
RE: Nowa Pokemon Valhalla wystartowała!
Nie pójdzie, bo twoje posty nie zawierają konstruktywnej krytyki, a czysty hejting - a taki aż się prosi o usunięcie bez wnikania w szczegóły. Strzelasz więc na oślep.

[Obrazek: Polish_M08_Logo.png] [Obrazek: Polish_M09_Logo.png]
1.01.2012, 16:53
Nowa szata graficzna bardzo mi się podoba. Wreszcie na Valhalli pojawiły się kolory, teraz aż na stronę chce się wchodzić. Wszystko byłoby idealne, gdyby nie te Plasmy w tle... Po pewnym czasie można dostać oczopląsu.

xometr: Problem w tym, że zamiast myśleć trzeba robić. Jeśli z góry założymy, że wszystko będzie do d***, to nic z tego nie będzie. Zresztą nie widzę problemu, żebyś sam pisał wieści, jeśli się boisz, że wszystko stanie.
1.01.2012, 16:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.01.2012 16:59 przez xometr.)
(1.01.2012 16:51)AtoMan napisał(a):  Nie pójdzie, bo twoje posty nie zawierają konstruktywnej krytyki, a czysty hejting - a taki aż się prosi o usunięcie bez wnikania w szczegóły. Strzelasz więc na oślep.

Skoro bawimy się w cenzurę to proszę bardzo. Jakoś mnie to nie zaboli. Nie wiem tylko dlaczego wszystki to musi się strasznie podobać. Koloroki aż oczy wypalają a arty to jedynie zalążki. Gdzie tu hejting? Mówię nieprawdę? A może się czepiam i liczba artów powala na kolana, aż brak czasu żeby to wszystko przeczytać. Dumni redaktorzy tylko robić nie ma komu. Ot cała tajemnica.

(1.01.2012 16:53)axel napisał(a):  Nowa szata graficzna bardzo mi się podoba. Wreszcie na Valhalli pojawiły się kolory, teraz aż na stronę chce się wchodzić. Wszystko byłoby idealne, gdyby nie te Plasmy w tle... Po pewnym czasie można dostać oczopląsu.

xometr: Problem w tym, że zamiast myśleć trzeba robić. Jeśli z góry założymy, że wszystko będzie do d***, to nic z tego nie będzie. Zresztą nie widzę problemu, żebyś sam pisał wieści, jeśli się boisz, że wszystko stanie.

Nie twierdzę że wszystko jest do d. Ale nie oszukujmy się. Jest źle. Pisaniem się nie zajmę bo tak jak mówiłem wczesniej nie mam na to ani czasu ani chęci. Strona ma przecież jakichś "redaktorów' to przeciez ich broszka. Nie każę dodawać im newsów z prędkością światła tylko pisanie rzeczowych materiałów. Niech każdy z nich napisze jeden ale dobry i juz nie zobaczycie u mnie słowa krytyki. A jeśli chcecie już ze mnie zrobić tego złego to na "pocieszenie" dodam że podoba mi się zapał ekipy mpoke i trzymam za nich kciuki. Może merytoryką niedługo kogoś przegonia, jeśli nie to tez nie omieszkam ich o tym poinformować. Możecie mi wierzyć na słowo.
1.01.2012, 17:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.01.2012 17:19 przez Sousuke.)
Artykuł o płycie Totally Pokémon do korekty, błędy, literówki itd.
A reakcja Katarzyny Metza moim zdanie zupełnie niezrozumiała, brak szacunku do swojej pracy, kit z nią. Przypomnijcie sobie co napisała do swoich fanów Dorota Lanton i porównajcie to teraz tym.

3DS FC: 1779-2155-4756
1.01.2012, 17:28
Jeżeli chodzi o kolory strony: Nidusia nikt nie słucha, a Niduś daje dobre rady. Koniec końców zawsze taki Niduś musi powiedzieć do pana Darka 'a nie mówiłam?'. Ale przecież niduś nie zna się na kolorach, bo przecież limonkowy taki fajny *sigh*.

Jeżeli chodzi o 'owijania gówna w pozłotko' (czy jakoś tak). Ja pracowałam ostro po parę godzin dziennie (teksty ciągle będą dodawane) nad swoim działem i nie pozwolę się obrażać.

Cherish Balle podarowali: BZW Golem, Pelek, gimlig, Ertix
1.01.2012, 17:28
Wink RE: Nowa Pokemon Valhalla wystartowała!
Siemka. Jestem całkowicie zaskoczony, iż bardzo podoba mi się nowa odsłona. Naprawdę!Big Grin Mam nadzieję że ten rok jeszcze nas czymś fajnym zaskoczy . ;p

3DS Friend Code: 1375-8155-5836 XD
Platinum Fc: 4041 2018 2488
1.01.2012, 17:40
xometr: Sorry gościu, ale cię nie bardzo rozumiem. Z jednej strony skarżysz się, że nic się nie dzieje, a z drugiej piszesz, że wszelkie zmiany to tylko chwyt marketingowy. Ty myślisz, że zrobienie nowej szaty to pstryknięcie palcem, a artykuły pisze specjalny program? Troszeczkę szacunku dla cudzej pracy. Mam nadzieję, że widzisz różnicę pomiędzy "nie podoba mi się nowy wygląd" a "owijacie kupę w papierek"
1.01.2012, 17:50
Bardzo mi sie podoba nowa Pokemon Vallhala, mam nadzieje ze bedzie tez nowy pokedex z opisami pokemonow!!!

Moje 3DS FC: 2681-1591-7151
1.01.2012, 18:06
*owija w papierek post xometra*

Mówisz o prawie do wyrażenia swojego nie zadowolenia. Ja Ci powiem o prawie zignorowania Twojej opinii. Skąd ono wynika?
1) Twój jedyny post na forum - Twoja krytyka + czegoś a'la obrona (marnych, swoją drogą) argumentów. (Kiedyś coś pisałeś, ale najwyraźniej wątek usunięto/nie wlicza się do postcounta, ale 5 nie przebiłeś, poza tym były w podobnej tematyce) -> monotematyczność ze skłonnością do hejterstwa = olewam Cię
2) Nikt nie każe krytykować konstruktywnie - choć byłoby to mile widziane. Natomiast podstawą jest krytyka kulturalna. -> Za niski poziom kultury osobistej i nawet przebłysków szacunku = olewam Cię
3) Artykuły z błędami, bla-bla. Lepsze to niż "nie mam ani, chęci ani czasu". -> postawa psa ogrodnika 2.0 z patchem polaczkowatość deluxe. Nic z siebie nie da, innym w rozwoju nie ułatwia, a do tego rzuca się, że się źle robi a nie ma zielonego pojęcia z czym to się je. = olewam Cię

Podsumowując, olewam Cię, hejterze.

(choć co do koloru rację przyznać muszę - daje po gałach)

[Obrazek: gonzo.png]
 Cherish Balle podarowali: Arinald, gimlig
1.01.2012, 18:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.01.2012 18:22 przez xometr.)
Nie chciałem nikogo urazić ale proszę was nie piszcie mi o tym że jest coś jestzrobiione tylko nie dodane, że macie jakies tajne projekty itd. Zamiast mówić co macie po prostu to dodajcie. Co do szablonu to masz rację nie zrobił się sam. Tylko co ci po szablonie bez treści. To jak mieć ferrari tyle że bez silnika. Co z tego że wygląda super jak nigdzie tym nie pojedziesz. Może taka analogia będzie bardziej zrozumiała niż z g i czekoladkami. Strona może składać się z jednolitego tła i ramek byle tylko było w nich coś sensownego. Rozumiem że forma tez jest ważna ale nie najważniejsza. Treść i jeszcze raz treść. Skonczcie tez z mówieniem co mam robić a czego nie. To nie ja jestem adminem/modem/redaktorem/fanatykiem zeby się tym zajmowac. Stanowisko zobowiązuje. I znów posłuże się alegorią. Mam prawo mówić że autobus którym jade jest kiepskiej jakości i wcale nie musze kupowac nowego czy reperowac obecnego lub zmienic środek transportu jesli w danej chwili nie ma innego jadącego w tym samym kierunku. A wchodzić na stronę nikt mi nie zabroni w końcu po to ona istnieje. To że nie podobają się wam moje słowa i wywołują tylko agresję świadczą o waszej niedojrzałosci. Może kolejnym krokiem bedzie ban żeby mnie uciszyć? Z miłą chęcią tylko pokazcie mi że złamałem którykolwiek punkt regulaminu i kwalifikuję się do takiej opcji. Jesli nie, coz dalej będe krytykował rzeczy które mi się nie spodobają. Postarajcie się, a otrzymacie słowa pochwały. Innej drogi nie ma.

(1.01.2012 18:06)Gonzo napisał(a):  *owija w papierek post xometra*

Mówisz o prawie do wyrażenia swojego nie zadowolenia. Ja Ci powiem o prawie zignorowania Twojej opinii. Skąd ono wynika?
1) Twój jedyny post na forum - Twoja krytyka + czegoś a'la obrona (marnych, swoją drogą) argumentów. (Kiedyś coś pisałeś, ale najwyraźniej wątek usunięto/nie wlicza się do postcounta, ale 5 nie przebiłeś, poza tym były w podobnej tematyce) -> monotematyczność ze skłonnością do hejterstwa = olewam Cię
2) Nikt nie każe krytykować konstruktywnie - choć byłoby to mile widziane. Natomiast podstawą jest krytyka kulturalna. -> Za niski poziom kultury osobistej i nawet przebłysków szacunku = olewam Cię
3) Artykuły z błędami, bla-bla. Lepsze to niż "nie mam ani, chęci ani czasu". -> postawa psa ogrodnika 2.0 z patchem polaczkowatość deluxe. Nic z siebie nie da, innym w rozwoju nie ułatwia, a do tego rzuca się, że się źle robi a nie ma zielonego pojęcia z czym to się je. = olewam Cię

Podsumowując, olewam Cię, hejterze.

(choć co do koloru rację przyznać muszę - daje po gałach)

Haha i to mówi ktoś z kolorkiem oznaczającym pomocnika. Nie bardzo łapie tekst z tym liczeniem postów. Rozumiem że to według ciebie wyznacznik pewnych 'standardów" Gratuluje podejscia. Za niski poziom kultury. I to mówi ktos kto mnie olewa 5 razy. Brawo. Pozwol ze przyklasne i rozesmieje się raz jeszcze.
Do wszystkich kolejnych ktrzorzy mnie oleja/opluja/znienawidza/niepolubia itd. Nic mnie to nie obchodzi. Nie jestem tutaj zeby ktos mnie lubil/szanowal. Wali mnie to tak mocno jak was moja obecnosc wiec po co sobie wrzucać. Chociaz nie. Chętnie posłucham jeszcze jakichś soczystych i jakze merytorycznych wyowodów na swoj temat, ewentualnie temat moich postów. Piszcie smiało póki mam czas to wszystko czytać i ewentualnie odpowiadac na ciekawsze z nich.
1.01.2012, 18:18
Ja się niczego nie spodziewałem ...
Czy liczyłem na więcej czy na mniej nie powiem bo to i tak nie ma sensu.
Strona ogólnie podoba mi się. Fajnie by było gdyby w przyszłości zmieniana była kolorystyka strony. np:
Premiera Pokemon Czerń i Biel coś w czarno białym stylu.
Jeśli coś nowego w karciance to jakieś tematyczne pokemony np niebawem premiera Next Destynity Pokemony EX, Mewtwo

Co do artykułu o Totally Pokemon będzie dopieszczony.
Fakt zawiera drobne elementy do poprawki i niebawem zostaną one uwzględnione.
W roku 2012 mam w planach:
Przeprowadzić mini wywiady z Hanną Kinder Kiss, Robertem Kalickim i może jeszcze z kimś z grupy wykonawców piosenek Totally Pokemon.
Popracuję też nad aktualizacją działu Muzyka. Chcę zebrać jak najwięcej informacji na temat koncertów Pokemon w Polsce które miały miejsce 11 lat temu w dużych miastach.
Nie zabraknie także uzupełnienia newsów z PTCG. Mam na myśli polską wersję Pokemon Diament i Perła oraz Tajemne Skarby które są jak do tej pory wielką niewyjaśnioną zagadką ...

Cherish Balle podarowali: skm94
1.01.2012, 18:19
Wystrój strony uważam za rewelacyjny, tak odświeżona Valhalla wygląda nareszcie super i idąc naprzeciw komentarza xometra, wygląd graficzny jest IMO priorytetem w dzisiejszych czasach. Nie nazwałbym tej sytuacji 'owijaniem papierkiem i nazywaniem cukierkiem', kiedy właśnie najgorsza bolączką starej PV był archaiczny wygląd strony. pokonanie tego stopnia jest ogromnym osiągnięciem. Następnie - te odnowione artykuły oraz niesamowity wkład nidzi w mangę speciala jest jak wisienka na torcie, a to dopiero na pierwsze piętro tego wieżowca =P

nie słodzę tak specjalnie - zauważam tylko pozytywy. Może brakuje mi tego sceptycyzmu (jak u xometra), który buduje krytykę na odpowiednim (???) poziomie, a mój dar przyczepiania się do szczegółów nie jest dobrze opanowany (jak u Trawka) - jednak nie sposób negować ich spostrzeżeń...

Jednak jest nadwyżka rzeczy już zrobionych, które wyglądają świetnie i podobają się mi oraz osobom wokół mnie - osób niezadowolonych, liczących na coś, co by sami mogli zrobić, jednak nie są zdolni stanowią mniejszość - ale to ich wizja wydaje się mi najciekawsza i wraz z momentem, gdy i te osoby napiszą coś pozytywnego, będę miał pewność, że PV zakończyło swój długi rozwój i skupi się jedynie na newsach + na felietonach, których dawniej nigdy bym się nie spodziewał =3
1.01.2012, 18:32
Po pierwsze - może i na pierwszy rzut oka nowy wygląd wydaje się być trochę zbyt jaskrawy, ale naprawdę da się do tego przyzwyczaić. Wiadomo, odbiega to znacznie od powszechnego obecnie w internecie niebieskiego i szarego, ale jako osoba korzystająca z tej szaty graficznej od pewnego czasu mogę śmiało stwierdzić, że nie tylko da się przeżyć przebywanie na Valhalli całkiem nieźle, ale też że ma ten wygląd swój urok. Nie przekreślajcie go tak szybko.

Po drugie - jestem przeciwnikiem owijania wiadomo-czego w papierek i dlatego też po długim okresie opracowywania nowego wyglądu doszedłem do wniosku, że lepiej skupić się na materiałach na stronę niż na usiłowaniu niemożliwego, czyli dogodzeniu wszystkim. Tak się po prostu nie da. Niestety serwer naszej strony paru skórek najzwyczajniej w świecie nie udźwignie. Dlatego też żadnej zmiany póki co nie będzie. Wasze krzyki i płacze mnie nie przekonają, więc nie wysilajcie się.

Poza tym... mamy wiosnę, więc trochę jasnych kolorków na stronie musi być Wink
1.01.2012, 18:37
Wygląd nie ma fundamentalnego znaczenia. Popatrzcie na serebii.net. Oprócz loga wyglad nie zmienił się od lat. Przejżysty minimalistyczny styl skupiający się wokół treści której jest tam od groma i troszkę. Oto przykład na to że strona nie musi mieć wodotrysków i pomniejszych sikawek żeby przyciągac czytelników. Według mnie ona wyznacza standardy do jakich powinna dązyc poke scena. Tresc tresc i jeszcze raz treść. Na szmery bajery przyjdzie czas. A żeby nie było zbyt różowo to dodam że forum zaczeło zmulać przy pisaniu odpowiedzi. Odrazu uprzedzam wszelkie zarzuty. Nie wyniaka to ze specyfikacji technicznej mojego sprzętu czy prędkości internetu. Wina lezy po stronie serwera.
1.01.2012, 18:41
1. Na stronie jest teraz około 18 osób, zwykle jest tu osób pięć, także troszkę serwer może szwankować.
2. Popatrz ile serebii ma redaktorów.
3. Myślisz, że Valhalla teraz będzie sobie stać w miejscu, bo była wielka zmiana i należy się urlop? Każdy moderator będzie co najmniej raz na dwa tygodnie dodawał coś do Valhalli.

[Obrazek: Iestin.png]

Temat który wg. Ciebie nadaje się do zamknięcia? Napisz o nim do mnie.
Potrzebujesz pomocy z jakąkolwiek grą? Zgłoś się do mnie.
Zielony w twoim poście? To znak, że wymagał on małej poprawy.
Ktoś Cię obraził? Natychmiast o tym informuj!!!
Friend Code 3DS: 1719-3288-5462
Ktoś chętny na partyjkę Kid Icarusa? PM me please.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości