Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nowa Pokemon Valhalla wystartowała!
1.01.2012, 15:00, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.12.2012, 23:27 przez Dark Mastermind.)
Nowa Pokemon Valhalla wystartowała!
[Obrazek: witamy.jpg]
Zdjęcie autorstwa Nid

Witajcie na łamach Nowej Pokemon Valhalli! Nowy rok rozpoczynamy z nową szatą graficzną a także masą innych innowacji. Oto krótka lista najważniejszych nowości:
  • Wspomniana już nowa szata graficzna, taka sama na stronie i na forum. Dzięki wyświetlaniu najnowszych postów z Valhallowego Twittera w nagłówku będziecie zawsze na bieżąco z nowościami w newsach i artykułach.
  • Mocniejsza integracja forum ze stroną. Od dzisiaj wszyscy moderatorzy są redaktorami, a jedyna droga dostania się do moderacji prowadzi poprzez regularną pracę dla Valhalli. Teraz na stronie logujecie się poprzez login i hasło z forum, newsy komentujecie w specjalnych tematach na forum, a na górze strony znajdziecie listę linków do najnowszej zawartości na nim. W związku z tym forum trafiło na serwer naszej strony i o teraz znajdziecie je pod adresem forum.pokemony.com.
  • W związku z premierą nowej serii Pokemonów na Disney XD uaktualniliśmy Program TV i będziemy starać się to robić na bieżąco. Wkrótce powrócą do niego również szczegóły dotyczące emisji serialu w zagranicznych stacjach dostępnych w Polsce oraz w Japonii i w Ameryce.
  • Nid zaczęła się zajmować odnawianiem działu dotyczącego mangi. Na dobry początek - lista rozdziałów aż do serii Platinum wraz z ogólnymi informacjami na temat każdego z nich. Wszystko to znajdziecie w menu po prawej. Chcecie więcej? Odwiedźcie dział Manga na naszym forum.
  • Dział z Felietonami i pierwszy z nich autorstwa Enygmy - Okiem anty-fana, czyli dlaczego ludzie nie lubią Pokemonów?.[Obrazek: GzUwO.png]
  • Pierwsze nowe artykuły: Recenzja Black i White autorstwa Enygmy oraz Karta trenera w HG/SS autorstwa arinalda.
  • Rozpoczęliśmy poprawiać stare artykuły, które bardzo często były źle napisane lub pełne nieprowadziwych informacji. Na pierwszy ogień poszedł opis łapania Legendarnych ptaków w R/B/Y, z poprawkami autorstwa rubin.
  • Odznaki do zdobycia na forum! Po osiągnięciu określonej ilości postów będzie się zmieniać Wasz tytuł użytkownika (chyba że ustawiliście własny), a kolejne odznaki będą nabierać kolorów.
  • Pamiętacie jak parę lat temu próbowałem dowiedzieć się czegoś na temat polskiej wersji płyty Totally Pokémon z piosenkami, których fragmenty mogliśmy usłyszeć w trzeciej serii anime Pokemon? Niestety, jak się okazało, nigdy nie została ona wydana, chociaż piosenki do niej zostały w pełni nagrane. Hikomikosowi i eletronicdreamsowi udało się uzyskać całkiem dużo informacji na jej temat. Wszystko to znajdziecie w kategorii "Anime", w podkategorii "Muzyka", w dziale Totally Pokémon.

Uważacie, że to mało? Być może, ale to dopiero początek nowości! W najbliższych dniach ujrzycie nowe artykuły, wkrótce wróci także nasz Pokedex ze stworkami piątej generacji wraz z odnowionym Abilitydexem i Attackdexem. Odwiedzajcie nas codziennie, aby niczego nie przegapić. I oczywiście nie zapomnijcie o jutrzejszej premierze serii Czerń i Biel w Disney XD!

Obrazek autorstwa Hikomikosa
 Cherish Balle podarowali: Mish, DSemulations, ShowOffDamian, Adek, żółty k. momo, Vapek, patisgarnek112, Pelek, Serre Champagne Quadro, skm94, gimlig, Piotrek1113, Pawciooo, gabox, Thunder, Conquest, Suspect
1.01.2012, 15:18,
RE: Nowa Pokemon Valhalla wystartowała!
Zarówno forum jak i strona bardzo kolorowo... podobają mi się te odznaki itp... ale przez ten zielonożółty dostaję trochę oczopląsu... prawde mówiąc wolałbym ciemniejszą lub białą szatę graficzną, bo ten herb plazmy to chyba trochę na siłę tak wetknięty ;P a przecież forum i strona i tak fajnie wyglądają Smile

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

1.01.2012, 15:18,
Co tu dużo gadać, strona mi się znacznie podoba od poprzedniego wyglądu.
Ładny,przyjazny dla oka.
Dobra robota. Liczę na znaczne poprawienie artykłówWink i będzie już idealnie.^^
1.01.2012, 15:27,
Nowy wygląd Valhalli podoba mi się bardzo.
Brawa dla wszystkich którzy się zaangażowali w to wydarzenie.
Dobra robota.

Wink
1.01.2012, 15:32,
Odnośnie informacji do płyty , niezmiernie miło byłoby mi gdybym również został wymieniony , bo informację zbierałem ja z Hikomikosem - on zamieścił to na swojej stronie , Jakaś część tych informacji nie znalazła by się tam gdyby nie moja ingerencja (kontakt z P.Błażejczyk , Odkrycie Katarzyny Metza.)
Nie zależy mi na "sławie" w żaden sposób , tylko w pewien sposób docenienie poświęconego na ten temat czasu , a było to ładne kilka godzin Smile
 Cherish Balle podarowali: skm94
1.01.2012, 15:33,
Wchodzę, patrze i mówię "wtf ale fajnie". Gdyby nie napis Pokemon Valhalla strony bym nie poznał.

Mój nowy nuzlocke http://forum.poke.pl/showthread.php?tid=1759
ostatni chapter 23.02.2012
1.01.2012, 15:38,
(1.01.2012, 15:32)eletronicdreams napisał(a): Odnośnie informacji do płyty , niezmiernie miło byłoby mi gdybym również został wymieniony , bo informację zbierałem ja z Hikomikosem - on zamieścił to na swojej stronie , Jakaś część tych informacji nie znalazła by się tam gdyby nie moja ingerencja (kontakt z P.Błażejczyk , Odkrycie Katarzyny Metza.)
Nie zależy mi na "sławie" w żaden sposób , tylko w pewien sposób docenienie poświęconego na ten temat czasu , a było to ładne kilka godzin Smile
Ach, pewnie! Tak właśnie sobie wczoraj myślałem "hmm, kto pomagał Hikomikosowi w szukaniu informacji o płycie" i za nic nie mogłem sobie przypomnieć, że to Ty. Już dodaję Smile
1.01.2012, 16:02,
(1.01.2012, 15:00)Daru napisał(a):
  • Rozpoczęliśmy poprawiać stare artykuły, które bardzo często były źle napisane lub pełne nieprowadziwych informacji. Na pierwszy ogień poszedł opis łapania Legendarnych ptaków w R/B/Y, z poprawkami autorstwa rubin.
W sumie to nie jest moja sprawa, bo na stronę Valhalli wchodzę od świeta (np. takiego, jak macie dzisiaj), ale muszę to napisać - skoro już ktoś szumnie nazywa coś poprawianiem, to dobrze by było, żeby ten "poprawiony" artykuł nie nadawał się do dalszego poprawienia.

Fuchisa City - no chyba Fuchsia
znajdziesz elektrownię zwaną Power Plant - generalnie power plant znaczy tyle, co elektrownia, więc tekst trochę słaby xD
Strenght - no chyba Strength

Do tego dochodzi jeszcze parę błędów interpunkcyjnych. Ogólnie to fajnie, że sobie poprawiacie stare rzeczy, że podtrzymujecie pokemonki przy życiu, że wam się w ogóle chce, no ale trzymać jakiś poziom by też należało.

3DS Friend Code: 4570-9587-0926, Czeczen Cool

Niebo przyslonila zlota poswiata. To mi styczny Holol.
-To Holol - poweial Asz
Holol odlecial.
(...)
-Widzieliscie tego Holola - mowi Dżon.
-Widzielismy - mowi Asz. To mi styczny ptak paloncy.
 Cherish Balle podarowali: Tom, Raik, leafeonfan585, Conquest
1.01.2012, 16:21,
Mi się tam kolory nawet podobają, ale powinniście wprowadzić co najmniej jeszcze 2 wersje kolorów do wyboru
1.01.2012, 16:24,
Cześć, może ktoś mnie jeszcze pamięta Wink

Nieinteresuje się już raczje tematyką Pokemonów, ale przyznam się, że wchodzę od czasu do czasu na "giganta" PPS. W nowej wersji, podoba mi się top - jest naprawdę pomysłowy, bez zbędnego wymyślania, na pewno bijący o głowę nowe MPoke (którym cholernie jestem rozczarowany tak nawiasem Wink

Kolor jednak może i mógłby być troszkę bledszy (np. #C2FF7D) bo przy dłuższym odwiedzaniu strony, troszkę jednak daje po oczach, szczególnie po ciemaku.

Nie podoba mi się jeszcze niestety menu strony. Wg mnie mogłoby byś szersze może i nawet ten znacznik < li > o wiele ładniej zestylowany.

Co do wypowiedzi Trawka - zgadzam się z nim. Dobrze by było by poprawiony artykuł już nie musiałby być w przyszłości ponownie poprawiony. No i przydałyby się jakieś screeny w takim artykule lub nawet głupie sprite'y by ucieszyły oko...

Daru, życzę Ci by Twoje zainteresowanie Pokemonem, nigdy się nie skończyło, byś rozwijał ciągle Valhalle i czego tylko sobie życzysz.

Raik, administrator upadłego PokeSerwis.pl
 Cherish Balle podarowali: gamertr, Conquest
1.01.2012, 16:29,
Nowa wersja strony prezentuje się bardzo fajnie, ale mam pytanie - wszystkie stare newsy zostały skasowane, czy przeniesione do jakiegoś archiwum?

[Obrazek: 4WcT8O5Swhg9SjGYSwlXCM]
1.01.2012, 16:31,
I jeszcze jedna mała uwaga. Powinniście lekko powiększyć czcionkę w newsach i artykułach, gdyż tekst za bardzo zlewa się z zielonym tłem.
1.01.2012, 16:34,
Piękne owinięcie g.. w papierek i udawanie że stało się czekoladką. Nie wiem co to za nowomoda żeby zajmować się szatami graficznymi/silnikiem strony jak pod względem merytorycznym to wszystko leży. Nie bawcie się zamydlanie oczu tylko zacznijcie pisać/poprawiac artykuły. Znając życie to wpadną jeszcze ze 2 czy 3 feleietony ewentualnie dopiszecie jakieś złote myśli do już istniejących szczątkowych artów a potem znów będzie kicha. I nie chodzi mi to newsy bo tych nie brakuje na zagranicznych bardziej profesjonalnych stronach ale o porządnych autorskich artykułach a nie kalkowaniu już istniejących projektów. No i ten kolorek.....
1.01.2012, 16:41,
(1.01.2012, 16:34)xometr napisał(a): Piękne owinięcie g.. w papierek i udawanie że stało się czekoladką. Nie wiem co to za nowomoda żeby zajmować się szatami graficznymi/silnikiem strony jak pod względem merytorycznym to wszystko leży. Nie bawcie się zamydlanie oczu tylko zacznijcie pisać/poprawiac artykuły. Znając życie to wpadną jeszcze ze 2 czy 3 feleietony ewentualnie dopiszecie jakieś złote myśli do już istniejących szczątkowych artów a potem znów będzie kicha. I nie chodzi mi to newsy bo tych nie brakuje na zagranicznych bardziej profesjonalnych stronach ale o porządnych autorskich artykułach a nie kalkowaniu już istniejących projektów. No i ten kolorek.....

Piękne jęczenie hatersa, któremu się nic nie podoba. Skoro takie wszystko cienkie, to może swe cztery litery rusz i pokaż, jak to się robi? Nie widziałem waszmości w akcji, więc może to być naprawdę interesujące.
Zebrała się garstka ludzi, która prócz mówienia potrafi również coś robić, a przynajmniej się stara. A to, co ty robisz, to narzekanie, że przecież jest tragicznie, lepiej być mogło, i w ogóle. A najbardziej śmieszy mnie fakt, że tak wygląda Twój niemal każdy post tutaj. Skoro nie widzisz tu żadnych dobrych stron, to na siłę Ciebie tu nikt nie trzyma. Drzwi otwarte.

[Obrazek: fjpxk3.png]
Gallery
Hyacinth's Saga, druga moja pisana Saga w życiu.
Serre's Cardhouse
Mój have/want
 Cherish Balle podarowali: AtoMan, Gonzo, Ertix
1.01.2012, 16:48,
(1.01.2012, 16:41)Serre Champagne Quadro napisał(a): Piękne jęczenie hatersa, któremu się nic nie podoba. Skoro takie wszystko cienkie, to może swe cztery litery rusz i pokaż, jak to się robi? Nie widziałem waszmości w akcji, więc może to być naprawdę interesujące.
Zebrała się garstka ludzi, która prócz mówienia potrafi również coś robić, a przynajmniej się stara. A to, co ty robisz, to narzekanie, że przecież jest tragicznie, lepiej być mogło, i w ogóle. A najbardziej śmieszy mnie fakt, że tak wygląda Twój niemal każdy post tutaj. Skoro nie widzisz tu żadnych dobrych stron, to na siłę Ciebie tu nikt nie trzyma. Drzwi otwarte.

Kożystam poprostu ze swojego prawa do krytyki. Mam przyklaskiwać każdemu tylko dlatego że coś robi bez wzgledu na to w jaki sposób? Nie mam ani czasu ani chęci na zabawy w robienie stron o pokemonach. Nie wyniaka to z braku umiejętności ale z odpowiedzialnego podejścia. Po co tworzyć coś czego nie miałbym czasu ani rozwijać ani "dopieszczać". Nie potrzebuję poklasku w stylu (mam stronę o pokach, czcijcie mnie). Wchodzę na ta stronę z nadzieją że coś się zmieni a nie z czystej przyjemności żeby się przyczepić. Dorośnij i zacznij rozumieć że świat zawsze rozwijał się dzięki konfrontacjom a nie slepym umizgom. Może dzięki kilku osobom myślącym jak ja, pójdzie to w dobra stronę. Tak więc skonczmy temat moich hatów jak to nazwałeś a skupmy się na tym co jeszcze powinno zostać zrobione.

Cherish Balle podarowali: Ertix

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości