Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 26 dni)

Sword i Shield promo

[R/S/E] Ognisty nuzlocke w pokemon ruby
18.12.2011, 15:33, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.12.2011, 19:55 przez żółty k. momo.)
Ognisty nuzlocke w pokemon ruby
Chapter 1: Wizja, kradzież i nowy kumpel

- Dziwne czy to wizja. Ej kim ty jesteś?
- Jestem twoim ojcem!
- Chyba nie mój ojciec nie nosi płaszcza lekarskiego.
- To nie jest... A z resztą spójrz to jest pokemon. Jesteś chłopcem czy dziewczynką?
- Yyy...
- No mów chłopcze. Dobra nie było pytania. Jak masz na imię?
- OLAW bo co?
- Nic dobra przestań spać.
Gdy zagwizdał obudziłem się. Byłem w ciężarówce. Kiedy się zatrzymała wysiadłem, a przed nią stała moja mama.
- Matko się tu dzieje? Gdzie jesteśmy?
- To miasto Littleroot w regionie Hoenn. Twój ojciec został tu liderem. Idź do swojego pokoju na górze, a ja w tym czasie przypilnuje drzwi.
Poszedłem do siebie w komputerze były dwie rzeczy tibia i jedzenie dla poków które zgrałem na pendrive. Po chwili przyszła mama i powiedziała że musze coś zobaczyć w telewizji. Kiedy tylko wróciłem to coś się skończyło. Wyszedłem pozwiedzałem okolice i usłyszałem paniczny płacz. Był to kolo, który pojawił się w mojej wizji. Jedyne co robił to uciekał i szlochał. Zrobiłem to co uważałem za słuszne czyli skorzystałem z okazji i zobaczyłem co miał w torbie. Były ta trzy takie same czerwono-białe kulki. Nie miałem pojęcia, którą wziąść więc zrobiłem wyliczankę. Wziąłem środkową i wyszedł z niej jakiś kurczak. Ptak był dobry rozwalił bulldoga drapiąc go po wystających zębach. Po incydęcie poszedłem do laboratorium.
- Więc jesteś. Możesz wziąść torchica mam jeszcze 5 takich. I idź za kolejne miasto tam jest dla ciebie niespodzianka.
Rozmyślając jaka to nispodzianka wymyśliłem imię dla tego pokemona.
- Słuchaj no kurczaku od za 2 sekundy będziesz się nazywać Bobek.
Razem z nowym towarzyszem wróciłem do domu i się przespałem.

Drużyna:
Bobek ( Torchic ) lv. 5 (M)

C.D.N.

Zasady takie same jak w poprzednim nuzlocku. Jestem otwarty na wszelkie sugestie, rady i poprawy pisowni.
Odpisz

Wiadomości w tym wątku
Ognisty nuzlocke w pokemon ruby - przez żółty k. momo - 18.12.2011, 15:33
RE: Ognisty nuzlocke w pokemon ruby - przez Mish - 21.12.2011, 22:56
RE: Ognisty nuzlocke w pokemon ruby - przez Gonzo - 22.12.2011, 4:52
RE: Ognisty nuzlocke w pokemon ruby - przez Gonzo - 27.12.2011, 16:11
RE: Ognisty nuzlocke w pokemon ruby - przez Mish - 16.01.2012, 15:47
RE: Ognisty nuzlocke w pokemon ruby - przez Mish - 16.01.2012, 18:39
RE: Ognisty nuzlocke w pokemon ruby - przez Mish - 28.01.2012, 16:39

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości