Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 26 dni)

Sword i Shield promo

[R/S/E] Ognisty nuzlocke w pokemon ruby
28.01.2012, 16:39,
RE: Ognisty nuzlocke w pokemon ruby
sorki... ale to już jest żen... 5 linijek + walka to nawet nie jest podrozdzial w nuzlocku... ;/

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz
29.01.2012, 3:56,
Oprócz faktu, zę tego tekstu było za mało jest o wiele lepiej. Jeszcze lepiej by było jakbyś wzbogacał czymś to twoje opowiadanie jak to ujmę,. Kolega u góry ma racje, za mało jak na rozdział popracuj troche, to nic trudnego wystarczy ruszyć głową i samo idzie Tongue Obyś trafił na tą własciwą droge
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: żółty k. momo
23.02.2012, 12:52,
Chapter 7: Dwie ewolucje, dwóch starych znajomych, tylko chapter jeden.

Znalazłem się na plaży. Najpierw pokonałem trenerów potem poszedłem do miasta. Moją uwagę przykuła ilość członków Delmogangu. Po chwili wszyscy weszli do muzeum. Idąc za nimi musiałem zapłacić jednak nie było drogo. Ukradłem jednemu DVD z nauką ataku i poszedłem do góry. Był tam jakiś doktorek. Moją rozmowę przerwali członkowie Delmogangu których pokonałem w mgnieniu oka. Zaraz po tym przyszedł jakiś koleś wyglądający na dość ważnego. Sprzedał mi gadkę o przeszkadzaniu im, a ja ją niestety kupiłem. Idąc dalej złapałem zigzagoona (F) i pokonałem kilku trenerów. Mój pajęczy zmysł mnie ostrzegł więc wziąłem się za trening. Podczas treningu ptasior wyewolułował. Po chwili spotkałem May która znowu założyła się ze mną o to samo ( patrz 2 chapter ). Jednak wygrałem choć prawie dostałem zawału bo ptasior został zatruty. Po drodze do następnego miasta kurka wyeowulował. Spotkałem Wally'iego i dowiedziałem się ,że wyleczył astmę ,ale dostał uczulenia na drzewa więc musiał wracać do domu. postanowiłem go śledzić. Stwierdziłem, że go jednak nie okradnę więc poszedłem w przeciwną stronę pożyczając rower. Po zwiedzeniu okolicy stanąłem przed pałacem elektryczności i...

Drużyna:
Ptasior ( swellow ) lv.23
Bobek ( combusken ) lv.25
Kurka ( breloom ) lv.25
Box:
BLACK ( poochyena )
Pudzianka ( makuhita )

C.D.N.

Mój nowy nuzlocke http://forum.poke.pl/showthread.php?tid=1759
ostatni chapter 23.02.2012
Odpisz

Skocz do: