Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Nadszedł czas
31.10.2011, 15:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.10.2011 15:54 przez PokeMan.)
Nadszedł czas
Gdy patrzę wstecz na wspomnień mgłę
Pamiętam dzień jedna chwila i już wiem

Witajcie i zarazem żegnajcie. Odchodzę z PolskiejPokeSceny, jak i z innych netowych projektów pozapokowych, w których uczestniczyłem. Spowodowane jest to tym, że chciałbym abyście mnie dobrze pamiętali. Robię tak jak Małysz, tak również jak i on, sam zaczynam coś nowego. Pokemon w moim życiu to była przygoda. Miła, wspaniała i dająca dużo radości, ale tylko przygoda. A przygoda zawsze musi się kiedyś skończyć, bo inaczej stanie się nieznośną rutyną...Trącąc banałem - trzeba wiedzieć, kiedy zejść z sceny.

Z praktycznego punktu widzenia, jak wielu to pisało, ja już stricte pokefanem nie jestem. Więc w przeciwieństwie do starych bywalców - którzy też już nie są fanami - ja odejdę. Nie kręci mnie wytykanie błędów młodym, czy strzelanie memami lub trafionymi puentami za które dostanę tonę Cherishów - jak to robią niektórzy. Wolę skończyć tu i teraz - zachować twarz oraz wspomnienia. Bo nie ma nic piękniejszego niż one właśnie - ulotne uczucia które nigdy nie opuszczą serca. Coś, co kiedyś przeżyłeś, ale teraz jest jak miły i kojący sen...

Już muszę iść więc otrzyj łzy

Zdałem sobie sprawę, że aby "pójść dalej", muszę odciąć się od tego co mam obecnie. Tak, jak SDI w polskim Black and White (już za kilka mies. w DXD) się odciął zarówno od obsady (drugi plan/epizodyczni) z s1-6 jak i tej z s10-13 której jest współautorem. Zresztą, choćby pisanie tego tematu idzie mi jak po grudzie, więc...

Och, tak bym chciał oszukać czas

Nie przedłużając, biorę przykład z Raika i wypiszę listę osób którym dziękuję za współautorstwo moich ciepłych wspomnień z PPSu:
- Daru i AtoManowi: wiele, bardzo dużo bezinteresownie dla mnie zrobili, aż za dużo...
- Vulpiemu i jego pobratymcom ( D`e czyli listva, 3d, Nolfaverl i inni)
- DominLoLowi (ikona PokeCollectu - od początku do dziś), Raikowi, Inace, Kojotowi, Afilowi, Drago, Paqo, Vabigoonowi, Xaroxowi i innym PokeCollectowiczom
- aktualnej ekipie PV(F) - Gonzo, SCQ, Pawcioo, lukaszkondowi, Mishowi, Enygmie, Diloerianowi, Cynd Ninji i Arinaldowi
- Pokemon_senseiowi który mnie x-lat temu przyjął do redakcji PV
- Latiosowi210 vel pokefan13 - przygody z PokePlanet(2)
- BeenHakierowi - jedyna osoba, która skłoniła mnie do gry w PBF i prowadziła mi grę - ale to było wieki temu
- 4xI, Maddoxowi i Krugerionikowi - osoby które zawsze stały za mną murem w flejmach
- kurnik3478, skm94 i patisgarnek112 - fani pokeanime, których wiele nauczyłem i z którymi wiele rozmów odbyłem
- Nid, rubin i BZW Golem - czyli Valahallowej płci ładnej
- Hikomikosowi za pomoc techniczno-multimedialną przy digitalizacji archiwum pl pokepiosenek
- Pieciexowi i Delejtowi - ale tych huncwotów, to chyba niewielu pamięta...
- kepikowi i innym "nieśmiałym" PPSowiczom którzy pisali mi wiele słów otuchy, choś starali się nie brudzić PPSową polityką
- Karotenowi za wykonanie avatarów dla mnie

oraz (kolejność przypadkowa):
Legendsowi, Opticowi, Jakuboxowi, Firegonowi, Emachelowi, Aggiemu, Aggronowi, Guśkowi, Chudiemu X, Tajemniczemu Doktorowi vel Jack vel Ifrexalis, p4key`owi, Nightowi, Kelenowi, SpoconemuZenkowi, Vados vel Bados vel PokeStudy vel Cray vel Stapper vel GordVadosska vel PokemonXD...

Jeśli kogoś pominąłem - z góry przepraszam. Ws. (Anime zapewne dostanie znów Ato) działów Fora i strony oraz Reklama - niech je dostanie SCQ, Gonzo, Enygma, Pawcioo czy może jeszcze ktoś inny, kto jest tak rozważny jak wyżej wymienieni. Choć...właściwie mnie to już za bardzo nie obchodzi...

Na GG będę od czasu do czasu wpadał, choż i tak już od czerwca jestem rzadko dostępny. PokeCollect sobie będzie dalej działał, a Pokemons zostaje zamrożone - na pamiątkę. Fanów najnowszego Beyblade zapraszam na YT`owy kanał ToMixa na którym dzięki mojej "uprzejmości", ToMix wrzuca pl odcinki. Ale to moja ostatnia aktywnośc. Temat ten, jest od początku zamknięty, aby żaden flejm nie powstał. Sam temat, musiał powstać, bo przyzwyczaiłem, że robię pewne rzeczy z przytupem i hałasem. Poza tym, nikt by nie uwierzył, że potrafię naprawdę odejśc po cichu. Zresztą, zamiast odpisywać każdemu na gg "czemu tak i tak", wyślę tylko link.

Na koniec apel - nie zmarnujcie tego, że mamy pl DVD, filmy, serial, karty, a w przyszłości kolejny stuff - działajcie na PPS, piszcie, bądźcie aktywni. I powodzenia dla Daru oraz GlossyGema - zróbcie coś fajnego.

Już nadszedł czas
Choć tak się stać musiało
Skąd mogłem wiedzieć, że i nam
Już tego dnia
Pożegnań przyszedł czas...

PS: Cytaty pochodzą z polskiej pokepiosenki "Nadszedł Czas" którą słyszymy w odcinku "Pożegnanie Pikachu" oraz w Pierwszej polskiej pokepłycie.

Cherish Balle daję wtedy, gdy zgadzam się z autorem postu/chcę zaznaczyć, że czytałem dany temat/nie chcę pisać postu i wybieram sobie post kogoś, który jest zbliżony do mojego poglądu.
Moja działalność na Polskiej PokeScenie (PPS):Obecnie jestem (od 2009 r.) adminem na forum PokeCollect (założone w 2007 r.)
Ale kiedyś byłem (w nawiasach okres mojej działalności):
- redaktorem na stronach: Pokemon Valhalli (2008 - styczeń 2011) i (śp.) PokeSerwis.pl (2009-10).
- adminem na już nieistniejących stronach: PokeMedia (2006-08) i PokemonPowrót (2008)
- moderatorem ( sierpień 2010 r. - październik 2011 r. oraz od maja 2013 do stycznia 2014) na tym forum czyli PVF
- współadminem na nieistniejących już stronach: PokeShadow (2008), PokePlanet2 (2008), PokemonMasters (2009), PokemonBeta (2009), PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. Oraz na nieistniejącym już forum PokemonBlackChaos (od 2010 do końca forum czyli 2012)
W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum (śp.) PokeRang, od 2010 r. prowadziłem stronę Pokemons.tnb.pl która nadal jest w necie, ale od końca 2011 r. ją porzuciłem.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości