Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Ogólne dyskusje o Pokemonach jako takich.
23.02.2014, 20:36,
RE: Ogólne dyskusje o Pokemonach jako takich.
Ja tam wolę żeby tworzyli nowe Pokemony zamiast ich ewolucji (oczywiście zamiast Eevee, Eeveelucji nigdy dość) - nie podoba mi się spam dodatkowymi ewolucjami z czwartej geny (chociaż są wyjątki, np. Mamoswine). Natomiast sam pomysł mega ewolucji mi się podoba - oprócz faktu, że podostawały je Pokemony które tego nie potrzebują (Garchomp, Mewtwo, Tyranitar - takie słabe były, serio) zamiast tych, które by mega ewo naprawdę wzmocniło (Pidgeot, Ninetales chociażby).

Co do hejtowania nowszych generacji - nie rozumiem tych ludzi. Osobiście uwielbiam wszystkie generacje - każda ma swoje plusy i minusy, fajniejsze i gorsze Pokemony.

FRIEND CODE: 1907 - 9155 - 5701 Pokemon Y/Omega Ruby/Moon
Friend Safari: Eevee, Minccino, Teddiursa
[Obrazek: tumblr_ne96g2ndjd1sryapdo1_500.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion, xDragonite, Ertix, Shinobu
1.05.2014, 21:57,
(23.02.2014, 20:36)sandy97 napisał(a): Ja tam wolę żeby tworzyli nowe Pokemony zamiast ich ewolucji (oczywiście zamiast Eevee, Eeveelucji nigdy dość) - nie podoba mi się spam dodatkowymi ewolucjami z czwartej geny (chociaż są wyjątki, np. Mamoswine). Natomiast sam pomysł mega ewolucji mi się podoba - oprócz faktu, że podostawały je Pokemony które tego nie potrzebują (Garchomp, Mewtwo, Tyranitar - takie słabe były, serio) zamiast tych, które by mega ewo naprawdę wzmocniło (Pidgeot, Ninetales chociażby).

Co do hejtowania nowszych generacji - nie rozumiem tych ludzi. Osobiście uwielbiam wszystkie generacje - każda ma swoje plusy i minusy, fajniejsze i gorsze Pokemony.

Mnie dodane ewolucje w czwartej generacji przypadły do gustu dużo bardziej niż cała masa nowych pokémonów w generacji piątej. Gallade, Froslass, Electivire i Mamoswine są w czołówce moich ulubieńców. Wolałbym nowe ewolucje niż te mega z generacji VI.

3ds FC: 3625-9044-4536 (Andrew)
Friend Safari: Electrode, Manetric, Helioptile
TSV: 2376
(reddit) (soup.io) - nsfw Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ertix
6.07.2014, 14:05,
Według mnie mega ewoluuvja to jedyny powód by od nowić 3 gene

[Obrazek: attachment.php?aid=1026]
[Obrazek: 2LFVayj.png]
Odpisz
6.07.2014, 17:29,
(6.07.2014, 14:05)Master0102 napisał(a): Według mnie mega ewoluuvja to jedyny powód by od nowić 3 gene

Oj tam, od klimatu Hoenn po liczne detale... jest masakrycznie wiele powodów.

Aż dziwne, że mnie to nie jara.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
6.03.2019, 23:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.03.2019, 1:37 przez Hidoi.)
Czy ktoś zauważył, że np. w 1 Genie jakby komuś chciało bawić się w mono type z drugim typingiem (bez legend) bez powtórki to na spokojnie mógłby stworzyć sobie takie 3 seciki, m.in. Wode, Lot i Truciznę. Dlaczego własnie z tych typów Autorzy nie stworzyli Elitarnej czwórki. Agata ma same trujące, Lorelei ma same wodne, a Lance większość latających.

Trujące: Beedrill/Venomoth (poison/bug), Venusaur, Victreebel, Vileplume (poison/grass), Golbat (poison/fly) Tentacruel (poison/Water), Gengar (poison/Ghost), Nidoking,Nidoqueen (poison/groud)

Lot: Pidgeot, Fearow, Dodrio, Farfetch'd (Normal/fly), Charizard (fire/fly), Gyarados (water/fly), Scyther, Butterfree (bug/fly), Aerodactyl (rock/fly) Dragonite (dragon/fly), Golbat (poison/fly)

Woda: Tentarcuel (poison/water), Gyarados (water/fly), Lapras, Dewgong, Cloyster (water/ice), Slowbro, Starmee (water/psychic) Kabutops, Omastar (rock/water), Poliwrath (water/fight). (kolejność typingu może być źle użyta).

W 2 genie przeważa natomiast tylko Fly i Water (nawet jeżeli Togetic i Azumarill nie mają drugiego typu fairy).
W 3 genie możecie poskładać sobie ROBAKI, WODNE i ROSLINE, zakładając, że w robalach i w wodnych nie ewoluujecie Surskit'a.

[Obrazek: c76.gif]

[Obrazek: Pokemon-SwordShield-Gun-2-768x616.jpg]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości