Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Filmiki!
27.12.2011, 16:56,
RE: Filmiki!
@Kippert - gdy zobaczyłam twojego Machampa od razu przypomniał mi się ten temat. Strasznie podobało mi się jak Krookodile robił bajzel na prawym krańcu pola, czasami zabijając własnych członków drużyny i jeszcze na tym zyskując xDDD Zarąbista walka (żeby nie powiedzieć mocniej) z solidną dawką śmiechu. Cherish leci.

A jeśli o mnie chodzi...

Korzystając z wolnego czasu zaczęłam EV trenować masakryczne ilości stworków (średnio 4 dziennie). Tak żeby nie leżały bezużytecznie w Boxach, a poza tym lubię to robić. Wink W celach testowych przesłałam część z nich do Blacka, skleciłam "siakiś team" i ruszyłam na Randomy. O to jedna z najlepszych walk jakie nim stoczyłam:

40-65423-55835

Komentarz myślę zbędny. N-joy. Wink

[Obrazek: mudkipsx.png]

Cytat:Never argue with an idiot. They drag you down to their own level and then beat you with experience.
Odpisz
28.12.2011, 10:39,
A tu parę moich filmików z Random Matchup (Free)

26-39851-28913
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
83-06528-96583

84-09867-90295

11-07776-14726

[Obrazek: prawie%20impos%20late%20flip]

(• ◡•) ADVENTURE TIME! (❍.❍ʋ)
Odpisz
28.12.2011, 19:22,
@Pawcio - nie najgorzej. Smile Swoją drogą, pamiętam jak parę dni temu wertowałam BV w poszukiwaniu filmików z Flygonem i natrafiłam na jakąś twoją walkę xD (nie była to żadna z tych co podałeś w poście).

95-10978-00235

Cytat:Never argue with an idiot. They drag you down to their own level and then beat you with experience.
Odpisz
28.12.2011, 19:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2011, 19:56 przez Pawciooo.)
to chyba było to: 95-10978-00815
Jeżeli szukasz walk z Flygonem to się nie dziwię, że znalazłaś akurat moją walkę bo ja rzadko zmieniam Team xP

Moja dzisiejsza walka 96-00890-38157

@rubin -

[Obrazek: prawie%20impos%20late%20flip]

(• ◡•) ADVENTURE TIME! (❍.❍ʋ)
Odpisz
29.12.2011, 10:48,
55-41110-57766
Ja vs Pawciooo. Mało brakowało i tutaj przypomniała mi się rada rubin o aqua jetcie.

Mój nowy nuzlocke http://forum.poke.pl/showthread.php?tid=1759
ostatni chapter 23.02.2012
Odpisz
6.01.2012, 17:11, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.01.2012, 17:20 przez Gonzo.)
Filmiki z bitw
Siema

Tutaj daje filmik z bitwy w Pokemon Black & White:

http://www.youtube.com/watch?v=-n0hxqddG7E

Czy może wie ktoś jak przesłać save data do kompa na emulator bez czitów? Bo lepszej grafiki chyba nie mogę nakręcić :/

Podpinam pod odpowiedni temat w dziale WiFi.
~Gonzo

[Obrazek: ahri_signatures_by_bli08-d553skw.png]
Odpisz
6.01.2012, 18:06,
Jakość Twojego filmiku jest o wiele lepsza jak tych moich. Co wcale nie przeszkadza mi w tym by prezentować swoje walki. Więc na moje oko problemu nie ma.
Co do samej walki, ostatnio na randomach plaga graczy używających tylko Eveelucje. Gram teraz bardzo mało, ale co wejde to na eveeolki trafiam.

Walki, ciekawostki, opinie!
Odpisz
16.01.2012, 0:07,
http://www.youtube.com/watch?v=KqLjNnCkq...e=youtu.be
moja ostatnia walka z Legendsem
uwaga, zdradzam przebieg walki! (Kliknij, aby wyświetlić)

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: rubin, Mish, Enygma
16.01.2012, 0:34,
Yay, 4 gena Big Grin

Zadziwia mnie, że Legends wciąż upiera się przy Electivirerze. Jest tyle lepszych elektrycznych, tyle lepszych Physical attackerów, a ten wiernie pozostaje przy jednym z najgorszych OUsów w historii. To chyba musi być miłość <3

De facto obaj popełniliście błąd w pierwszej turze, co paradoksalnie wyszło na twoją korzyść. Gdyby Legends dał z miejsca Bullet Punch (szybkie 2HKO po uwzględnieniu Focus Sasha), walka mogła się potoczyć się zupełnie inaczej (ie. Legends nie straciłby głupio Gengara). No, chyba że obaj próbowaliście przewidzieć ruch przeciwnika i tak dziwnie wyszło, to zwracam honor Smile

Ogółem przyjemna walka. (+C)

Odpisz
16.01.2012, 1:11,
Ja wyszedłem z założenia, że jeśli leaduje Scizorem, to będzie setupował, jeśli nie może się napompować, będzie switchował. A na Gengara miałem Scarf Azelfa, więc się go nie bałem :3

Odpisz
16.01.2012, 14:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.01.2012, 15:19 przez Enygma.)
A mnie sie zabawa Heatrana i Flygona nabardziej z całego filmiku podobała Tongue Naprawdę wspaniale podbijala klimat i pokazywała skilla. Bo generalnie to był najmocniejszy (a przynajmniej najbardziej wyrazisty) element strategiczny a nie wchodzi pokemon A pokonuje go pok B, wchodzi C pokonuje B, wchodzi D pokonuje C itp Smile No i zapewne taka zagrywka mocno stresowała i irytowała przeciwnika.

Odpisz
16.01.2012, 15:44,
Mogłem to rozegrać lepiej, prawdę powiedziawszy. Nie spodziewałem się, żeby Heatran coś z zasobów Legendsa mocno skarcił, więc postawiłem na zabawę :3

Odpisz
16.01.2012, 16:35,
Do Tormetrana to w ogóle by ci się przydały jakieś Toxic Spikesy (od biedy Toxic zamiast Roar), a tych w twoim teamie jakoś nie widzę. Bez nich jest to raczej mierny set, o czym udało mi się już nie raz przekonać. ._.

Odpisz
16.01.2012, 18:23,
Mam pytanie (wiem że nie ten dział, ale nie będę zakładał nowego wątku a to jakoś w temacie):
czy jak chcę nagrać film i wrzucić na jutube to lepiej zrobię, jak zrzucę save z flashcarda do emulatora i nagram normalnie jakimś HyperCamem czy innym ustrojstwem, czy lepiej kamerą z telefonu nagrać bezpośrednio z DS'a?
Odpisz
16.01.2012, 19:25,
Zgranie zapisu a następnie odtworzenie walki na komputerze i nagranie jej zapewnia idealną jakość audio/video. Ja zaś z braku sprzętu nagrywam zwykłą kamerką skierowaną na ekran. Tak jest nieco prościej ale jakość słabsza+ możliwe drgania itp. Ale jak najbardziej da się oglądać. Tak czy inaczej zanim wsadzisz film na YT przerabiasz go np w Windows movie maker, dodajesz muzyke/narracje czołówkę itp.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Pokemonowy

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości