Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

[strona] Pokemon site (w skrócie: Pokemons)
30.08.2011, 16:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.08.2011, 16:38 przez PokeMan.)
[strona] Pokemon site (w skrócie: Pokemons)
Witam. Dziś pragnę zaprezentować szerooookiej publice PokeFanów, swoją stronę. Traktuje ona tylko o Pokemon in Poland, tematyce przez 10 lat niedocenianej przez autorów stron, którzy nie potrafili zrobić artykułu ogólnego o Pkmn w Polsce (zrobione, przeze mnie dla PV) czy artykułu o Tazo (zrobione, ktuś zrobił takie cudo jak tazomania.cba.pl), a zamiast pisać o kolejnej emisji takiego a takiego filmu, na takim czy innym FilmBoxie - woleli kopiować kolejne news o rzeczach, które nas nie dotyczyły (karty w Holandii czy innym Zachodzie ?). Wreszcie jest miejsce, gdzie mogą się pojawić informacje o pl anime, zabawkach (pełno tego jest teraz w Tesco), mandze, PTCG, nawet o grach...Póki co, niestety są to tylko newsy... Czemu tak ? Brak czasu...jeszcze rok temu były wielkie plany....2 konspekty, 2 stron powstały....niektórzy nawet je poglądowo dostali...Ale...łatwiej było mi reaktywować stronę na darmowcu, niż użerać się zawirusowanym i nieaktualnym CMSem strony (tu pada nazwa pewnej strony). Dlatego też, w tym miejscu przepraszam drogiego (tu pada nick, który i tak, na PPS już często nie wchodzi), że rok temu obiecywałem gruszki na wierzbie...nie wyszło, choć mi też przykro, bo były tam też moje newsy i w ogóle...

Wracając do Present Simple...Nie reklamuję strony idealnej, nie jest to szczyt moich marzeń, niemniej jest to mała i kameralna strona, która - mam nadzieję - spodoba się. Proszę się nie przerażać, tym, że na darmowcu...większość defaultowych paneli(np. usera)/treści(np. formularz rejestracyjny) została przepisana od początku tak, aby wszystko było jak najbardziej dostosowane do ogólnie przyjętych - dobrych norm estetycznych. Wszystkie informacje o stronie są szczegółowo opisane - zachęcam do samodzielnego odkrycia. Piszę na niej o tym, czego chciałem od innych pokestron przez ostatnie 2 lata - kiedy wrzeszczałem i rzucałem się jak przecinak. W końcu się poddałem, zdanie zmieniłem...chętnych na najnowsze newsy o najbliższych emisjach w pl tv, o nowych polskich kartach itd. zapraszam na moją stronę. Zdradzam nią swoje ideały, gdyż skupiam się na future, pomijam przeszłość...Ale powiedziało się a, trza powiedzieć b...dosyć już ludzi których zawiodłem. Czas zrobić coś pożytecznego, choć może nie doskonałego.

Dodatkową zachętą, jest fakt, że w przeciwieństwie do innych stron typu "start and out" (załóż i zapomnij) jakże typowych dla darmowych serwerów - strona ta, jest inna niż inne. Ja nie puszczam 5 newsów "ad hoc", strony nie porzucam z dnia na dzień. Wreszcie - dbam o ergonomię, co przejawia się tym, że newsy są w 2 kolumnach, dzięki czemu coraz większa rzesza ludzi z FullHD (którzy nie korzystają z zoomu) nie musi jeździć oczami po dłuuugich zdaniach. Strona istnieje ponad 3 lata, rok temu ją przejąłem, od lipca nad nią intensywnie pracuję, od tej chwili też, strona była "testowana" przez moich PPSowych znajomych (np. Optic, DominLoL, 4xI i wielu innych). Niczego nie obiecuję, ale zachęcam - warto wejść raz na tydzień i poczytać txty "inne niż wszystkie inne".

Aha, o linku bym zapomniał. O, tu.

Cherish Balle daję wtedy, gdy zgadzam się z autorem postu/chcę zaznaczyć, że czytałem dany temat/nie chcę pisać postu i wybieram sobie post kogoś, który jest zbliżony do mojego poglądu.
Moja działalność na Polskiej PokeScenie (PPS):Obecnie jestem (od 2009 r.) adminem na forum PokeCollect (założone w 2007 r.)
Ale kiedyś byłem (w nawiasach okres mojej działalności):
- redaktorem na stronach: Pokemon Valhalli (2008 - styczeń 2011) i (śp.) PokeSerwis.pl (2009-10).
- adminem na już nieistniejących stronach: PokeMedia (2006-08) i PokemonPowrót (2008)
- moderatorem ( sierpień 2010 r. - październik 2011 r. oraz od maja 2013 do stycznia 2014) na tym forum czyli PVF
- współadminem na nieistniejących już stronach: PokeShadow (2008), PokePlanet2 (2008), PokemonMasters (2009), PokemonBeta (2009), PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. Oraz na nieistniejącym już forum PokemonBlackChaos (od 2010 do końca forum czyli 2012)
W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum (śp.) PokeRang, od 2010 r. prowadziłem stronę Pokemons.tnb.pl która nadal jest w necie, ale od końca 2011 r. ją porzuciłem.
 Cherish Balle podarowali: Maddox, skm94, Conquest

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości