Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Zoroark: Mistrz Iluzji - polskie wydanie DVD!!!
15.08.2011, 22:44
RE: Zoroark: Mistrz Iluzji - polskie wydanie DVD!!!
(13.08.2011 22:16)Suisho Kasumi napisał(a):  Jeśli rzeczywiście to ma kosztować prawie 50 zł, to ja dziękuję na chwilę obecną. A jak znam życie, to za 2-3 lata zobaczę to samo DVD dodane do jakiegoś czasopisma w cenie do parunastu złotych. Przepraszam że zrzędzę, ale... czy to naprawdę musi tyle kosztować? Drodzy wydawcy, dystrybutorzy i od kogo tam jeszcze to zależy, jeśli przeszkadzają wam piraci to proszę ustalajcie choć trochę bardziej "ludzkie" ceny.

Normalnie za film tez bym tyle nie dał. Ale film z serii "Pokemon" na DVD, po polsku i to w Polsce!! To nie jest zwykły film. To jest duży ekskluziw, który warto mieć. Sam obecnie bardzo żałuję, że nie zdobyłem nigdy nowych, zafoliowanych oryginałów po przednich 4 filmów w Polsce. Jedynie Zaklęcie Unown na VHS, który i tak już ledwo chodzi. Ale ten film nie przejdzie mi koło nosa Smile

.
18.08.2011, 9:17
Wszyscy oglądamy reklamęWink
Zapowiedź filmu Pokemon: Zoroark Mistrz Iluzji
18.08.2011, 9:39
Już 27 sierpnia! Ekstra! Nie mogę tego przegapić Wink
18.08.2011, 10:38
Ej, to jak będzie wreszcie?
Bo widziałem 3 wersje tytułu...
Król Iluzji
Mistrz Iluzji
Władca Iluzji
??
18.08.2011, 10:51
Raczej mistrz, bo to najbardziej pasuje i tak jest na stronach wcześniej podanych w tym temacie, a nawet w reklamie DXD. Przypomnieć się jednak może reklama na Disneyu promująca "Pokemon: Brylant i Perła". Tym razem chyba obejdzie się bez błędów.
Co do DVD, nie mogę w to do końca uwierzyć. Oczywiście kupię sobie ten film i zamknę się z płytą w środku pudełka na tydzień, bo to kolejny przełom dla naszej społeczności. 50zł to faktycznie standardowa cena, tyle kosztuje większość nowych filmów na DVD, a wiadomo, że kupuje się tylko te, które nas zafascynują bądź mamy do nich sentyment.Tongue
18.08.2011, 10:52
We wszystkich oficjalnych materiałach widnieje "Mistrz iluzji", wszelkie inne są nieoficjalne. Poprawiłem tytuł klipu ;-)

[Obrazek: Polish_M08_Logo.png] [Obrazek: Polish_M09_Logo.png]
18.08.2011, 12:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2011 12:24 przez Axel.)
Łeee, a liczyłem na to, że boków nie odetną. Nie wiem, jak was, ale mnie to denerwuje. Jak wersja ma być na DVD? Obcięta, czy nie? Reklama zrobiona profesjonalnie i fajna muzyczka w tle. Może tym razem nie będzie żadnych błędów w filmie.
18.08.2011, 12:31
Na DVD będzie 16:9, a w TV najprawdopodobniej letterbox (Włochy tak miały przynajmniej) - nie sugerowałbym się reklamą, bo Arceus miał reklamę w letterboksie, a poszedł przycięty, tu zapewne będzie odwrotnie Wink

18.08.2011, 12:34
Atoman, popatrz tutaj - http://pl.wikipedia.org/wiki/Disney_XD_(Polska)

Tutaj jest Król...
18.08.2011, 14:22
Już nie jest Tongue

18.08.2011, 16:23
A letterbox to znaczy co?
18.08.2011, 16:35
Najlepiej wyjaśni to Ciocia Wikipedia:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Letterbox

xD

15.09.2011, 20:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2011 20:45 przez AtoMan.)
Grupa warezowa [ciach] wydała wczoraj DVDRip polskiego wydania DVD Zoroarka: Mistrza Iluzji. Wiedziałem, że będzie jakiś rip, ale nie wiedziałem, że tak prędko! Toż to premiera dopiero 22 września. A oczywiście scena warezowa zawsze musi zniszczyć najlepsze, ehh.

.
15.09.2011, 20:45
Wczoraj? A znalazłem dopiero dziś, tak samo drugi rip innej grupy... W sumie to dobrze, znaczy że jest zainteresowanie i może być wysoka sprzedaż, Next Avengers scenowego ripa się nie doczekało Big Grin

Generalnie tych DVDRipów nie polecam - żaden z nich nie ma polskiej piosenki na końcu (na DVD jest Wink)

15.09.2011, 21:48
(15.09.2011 20:45)AtoMan napisał(a):  Generalnie tych DVDRipów nie polecam - żaden z nich nie ma polskiej piosenki na końcu (na DVD jest Wink)

Tak sobie myślę, czy te ripy to nie jest zwykłe audio sync z wersji TV do amerykańskiego wydania DVD. Bo piosenki rzeczywiście tam nie ma, a w TV też nie było.

.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości