Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Dzień Pokemonów w Warszawie
19.08.2011, 20:48,
RE: Dzień Pokemonów w Warszawie
Wybaczcie ale prawidłowa nazwa Tego pubu to MARILYN
19.08.2011, 22:02,
Dobra, zaczynamy za 14 godzin.

(...) Proletariusze nie mają w niej [tj. w rewolucji] nic do stracenia prócz swych kajdan. Do zdobycia mają cały świat. Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się! (...)

19.08.2011, 23:17,
No cóż, pozostaje mi życzyć wszystkim miłej zabawy Smile
20.08.2011, 11:57,
Przemawiam samozwańczo głosem osób które choć by chciały tam być to nie mogą- pełna drobiazgowa relacja, kupa zdjęć i może filmik na YT są naprawdę mile widziane Smile Bo stwierdzenie że "było fajnie, kupa zabawy i sporo ciekawych ludzi" było by mało zadowalające Big Grin

Walki, ciekawostki, opinie!
 Cherish Balle podarowali: lukaszkond, ShinyMew, Legends, Conquest
20.08.2011, 19:20,
było fajnie! choć niestety nie wytrwałem do końca...(głodny byłem a w tym pubie drożyzna... a jeszcze bilet na powrót do domu musiałem kupić...)
pytanie:
jakie były te nagrody z konkursów?
czego mi zabrakło:
trochę organizacji(nie żeby było źle, ale można było np. podzielić teren na strefy... [sparingi, wymiany, strefa konkursów[żeby się uczestnicy nie rozbiegali]])(to można wybaczyć... w końcu pierwszy raz coś takiego było robione...)
no i najważniejsze - zabrakło jakiejś atrakcji "zapchajdziury" czyli czegoś co ludzie mogli by porobić pomiędzy konkursami[no ile się można wymieniać czy walczyć... ][pasowało by tu chyba najlepiej jakieś stoisko np. z tcg albo coś...]
choć przyznaję że ciężko było by coś w tej kategorii zorganizować...

pytanie na koniec
kiedy następna tego typu impreza w naszym pięknym kraju?? i może od razu gdzie?? bo jeżeli znów w warszawie to ja się piszę na 100%!
20.08.2011, 20:09,
Oczywiście byłem zgarnołem koszulke bo było mało osób xD ale to nic ważne że były Celebi hihihi... mogę stwierdzić że tylko po te 2 rzeczy przyjechałem xD bo byłem tam może 40min.Przed 13.00 mama dostała ważny telefon musieliśmy wracać huraaaa... ale fajnie ;P ;( może teraz odpowiem na pytania chociaz raz na coś sie przydam ;P :
1.Nagrodami były gry na Nintendo niestety nie potrafie powiedziec jakie też jestem ciekawy Tongue
2.A o następne imprezy tego typu moja mama zaciekawiona poszła spytać się Daru powiedziała że Daru mówił że na ten rok to narazie tyle ale oczywiście trzebazaglądać na forum ;D
a co do imprezy moge powiedzieć że przez ten czas co byłem była całkeim sympatyczna atmosfera ;D
Podobno jakis chłopak nie wiem dokładnie kto Tongue zgarnął od innego Platinum za to że pomógł mu sciągnąć Celebiego byłem przy tym xD pozadrościć i pogratulować Tongue to na tyle Tongue
20.08.2011, 20:35, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.08.2011, 20:35 przez kelen.)
Cóż, organizacja trochę leżała...
Znaczy, chodzi o to, że właściciel/pracownik/ktokolwiek to był tego lokalu wyglądał jakby nie wiedział co się dzieje. Wedle opisu impreza miała się odbywać w lokalu i jego okolicy, a właśnie pan x wygonił po chwili wszystkich z ławeczek przy pubie. Wtf? Strasznie wiało i czasem słońce grzało przez co obok na ławkach ciężko trochę było rozmawiać i pograć.
No i brakowało jakichś "czasozapychaczy" jak to ktoś powiedział. I atmosfera trochę mało Pokemonowa.
A tak poza tym to plus za Celebi, możliwość spotkania nowych ludzi, wspólnego grania, pogadania i pochwalenia się tym i owym (pozdrowienia dla rubin i jej jap. Green :P).
Pozdrowienia dla wszystkich, z którymi miałem okazję przebywać!
PS Do jutra postaram się wrzucić zdjęcia.

[Obrazek: jokerjm6.jpg]
20.08.2011, 20:46,
Nagrodami były gry pokemon white (tylko dla 1 miejsca we wszystkich konkursach) Tongue

Ja bylam od samego początku do samego końca... a nawet troche dłużej Wink
Od dawna nie widziałam tylu ludzi z DSami ( i pokemonami Big Grin ) w jednym miejscu.. ciągle było z kim gadać i grać ^^
Zdziwiłam się bo jedna osoba nie odebrała victini z mojego giveawayu >_>

Muszę powiedzieć że turniej bardzo mi się podobał, nagle się okazuje że są w tym kraju ( i sąsiednich ) ludzie którzy umieją dobrze grać :3
Plastyczny był śmieszny bo wygrał gość który jest zawodowym rysownikiem xD
Zaś co do testu to się zobaczy.. idę o zakład że większość ludzi strzelała Tongue

Socjal zajefajny, to zawsze mnie interesuje najbardziej Wink
Event uważam za udany ^^

[Obrazek: omgbanner4.png]
20.08.2011, 21:09,
Potrafiłabyś podać jakieś pytania, które padły w teście? Byłem ciekawy, bo chciałem wziąć udział ale pojechałem wcześniej, bo potem bym musiał wracać o masakrycznej godzinie.

20.08.2011, 21:25,
Masz farta.. bo dostałam "na pamiątkę" arkusze z pytaniami xD
Napisz do mnie na PW czy GG swojego maila a skany mogę przesłać Wink

20.08.2011, 21:34,
Również byłem i także wyrażę opinię na wszystko co dziś tam widziałem.
A więc na głównej pisało, że rozpoczęcie o 12, lub w zależności od zainteresowania (coś w ten deseń) i o 11 zebrała się już spora grupka pod pubem no i czekaliśmy do tej 12.
Co mnie trochę zdziwiło, to jak właścicielka Pubu powiedziała, że nic nie wie o tej imprezie. Potem irytowały mnie osoby, które tam przyszły i swoją kulturą nie mówiły za dużo. Ciągle się darły, przekrzykiwały, oraz co najbardziej wkurzało przechwalało swoimi zdobyczami. (Jakiś typ miał 99 master balii, legalnie to tego nie zdobył na pewno). Wydaje mi się, że jako jedyny nie miałem tam konsoli, w tamtym miejscu żałowałem, że sprzedałem swoją konsole kilka miesi wcześniej.
Gdy Daru ogłosił, że już można pobierać Celebiego, wszyscy zaczęli się drzeć. No ludzie, trochę opamiętania Big Grin
Potem było rozdanie koszulek, zapisy na turniej, turniej nds, potem konkurs w rysunku i test. No i mam kilka słów o rysunku.
Na wstępie powiem, że nie brałem udziału, byłem tylko obserwatorem.
Do narysowania był Celebi, czas 30 min. Dużo osób chwyciło za ołówki i kartki i zaczęło rysować. Po jakimś czasie oddali prace i czekaliśmy na wyniki. Muszę przyznać, że kilka prac było naprawdę dobrych. No, ale gdy Daru podawał wyniki to nie dowierzałem. Pierwsze miejsce zajął chłopak który narysował Celebiego wielkości połowy kciuka i Suicuna wielkości prawie dłoni. I przepraszam bardzo za co wygrał? Temat konkursu celebi, i dostajemy coś innego, a jednak ktoś wygrywa. Tak naprawdę praca nie na temat, bo na rysunku przyciągał uwagę pies niż Celebi, to za dużo przepychu. Na drugi raz przy ocenianiu proszę o rozpatrywaniem pod względem tematu. Druga praca to Celebi w gwiazdach. Praca ok, ale słabo widoczna. Wydaje mi się, że był tu oceniany tylko pomysł. No i ostatnia praca, Celebi jakiego widać na pierwszych stronach Google grafiki, praca okej, jednak ktoś w tym konkursie wykonał również z tego wzoru i praca wyszła znacznie lepsza (cieniowanie było najlepsze).
Jak na imprezę pod patronatem Nintendo to słabo wyszło. Może następnym razem. Dzięki za koszulkę!
20.08.2011, 21:54,
Event całkiem fajny. Troszkę kiepska organizacja, ale jakoś przeżyjemy. Celebii fajny tak jak atmosfera. Spodziewałem się troszkę młodszych graczy, ale byli głównie ludzie w wieku 15- 16 lat (oczywiście zdarzały się wyjątki, ale to wiadomo). Mi to oczywiście pasowało.

PS. BZW Golem .... Nie mogłem Cię znaleźć =-= Czy to ty byłaś z chłopakiem/ bratem? Jeżeli tak to nawet siedzieliśmy na ławce, ale nie byłem pewny czy to ty (LOL!).

3739 4140 9052 (SS FC)
4899 5147 3563 (White FC)

Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/user/PTCGjonaszek?feature=mhee
20.08.2011, 22:01,
BZW Golem przecież miała tą koszulkę z Hellconu czy czego tam i cały czas nosiła ze sobą Pikacha.

20.08.2011, 22:04,
@jonaszek
Jakoś wszyscy inni mnie znaleźli bez problemu O,o
Lol, "chłopak/brat".. ludzie chyba nie myślą w innych kategoriach xD Ale z dobrym znajomym owszem Tongue
Wystarczyło podejść i się spytać, eh =_="

No ale niestety victini dla ciebie przepadł.. cały sens tego giveawayu polegał na jego osobistym odbiorze.. przykro mi >_>

20.08.2011, 22:05,
To ona nosiła Pikacza? O_____o No to mi się oczywiście pomyliła. Zapamiętałem ją z tego zdjęcia z długimi włosami, a miała krótkie =-= Ale trzeba przyznać- Pikacz bardzo ładny i pomysłowo przypięty :3

3739 4140 9052 (SS FC)
4899 5147 3563 (White FC)

Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/user/PTCGjonaszek?feature=mhee

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości