Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Dzień Pokemonów w Warszawie
3.08.2011, 13:55,
Dzień Pokemonów w Warszawie
Dyskusje na temat Dnia Pokemonów organizowanego przez Pokemon Valhallę pod patronatem Nintendo Polska, który odbędzie się 20 sierpnia 2011 r. w pubie Merlin w Warszawie na Polu Mokotowskim.

News na Pokemon Valhalli
 Cherish Balle podarowali: rubin, jonaszek, Enygma, Paul/Shinji, Arinald, Pelek, Mati11, Star, skm94, gabox, Lali
3.08.2011, 14:14,
RE: Dzień Pokemonów w Warszawie
Mind = blown.

Impreza jak impreza, ale eventowy Celebi do pobrania?! To jest... to jest... nigdy nie sądziłam, że dożyję tego dnia xD

A najgorsze w tym wszystkim jest to że pewnie i tak tam nie pójdę. Co jak co, ale 19-letni babsztyl w tłumie dzieciaków nigdy dobrze wyglądać nie będzie. Sigh, czy ktoś tutaj mógłby mi pożyczyć młodszego kuzyna? Plosie?

[Obrazek: mudkipsx.png]

Cytat:Never argue with an idiot. They drag you down to their own level and then beat you with experience.
3.08.2011, 14:24, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.08.2011, 14:25 przez Daru.)
Nie przesadzajmy z tymi dzieciakami, spodziewam się, że będzie też trochę ludzi starszych niż "dzieciaki", a na pewno nie byłabyś na tej imprezie najstarsza. I przecież w ostateczności zawsze można udawać zagubionego rodzica czy kogoś innego w tym stylu ;-)
 Cherish Balle podarowali: Megaban, Mr.Bigos
3.08.2011, 17:51,
Świetna inicjatywa, czekam na więcej informacji. Niestety na 99% mnie tam nie będzie bo musiał bym przeorać całą polske a ja jednak zbyt wygodny (leniwy) jestem Big Grin Niemniej mam cichą nadzieje ze kiedyś jeszcze impreza tego typu zostanie zrealizowana w innej części polski, np Krakowie.

Walki, ciekawostki, opinie!
3.08.2011, 18:12, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.08.2011, 18:58 przez jonaszek.)
Hmmm, może będę. Mieszkam w Warszawie, ale nie wiem czy nie jadę wtedy na obóz. Jak ktoś idzie to pisać :3

BTW. Zgadzam się z Rubin w sprawie tego Celebii. Wow!!! Nigdy bym nie pomyślał, że w Polsce coś takiego się zdarzy!

Edit: Idę, bo wyjeżdżam 21 (ufff) :3

Edit 2: A to będzie przez cały dzień czy godzina jeszcze nie ustalona? I czy można to gdzieś promować? :3

3739 4140 9052 (SS FC)
4899 5147 3563 (White FC)

Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/user/PTCGjonaszek?feature=mhee
3.08.2011, 19:30,
hmm... no bardzo fajnie, że wyszliście z taką miłą inicjatywą, szkoda tylko, że w Warszawie samej Smile co oznacza, że będą raczej osoby z mazowieckiego, bo nie wiem, komu by się na to chciało jechac z innych częsci Polski Smile No ale i tak podziwiam i gratuluję pomysłuSmile

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

3.08.2011, 19:32,
Super, super, super... tylko że do Warszawy tylko z tego powodu jechać nie będę. (Na wakacje chcielibyśmy gdzieś z rodzicami w sierpniu wyjechać, a ja do połowy miesiąca praktycznie jestem uwięziona w Krakowie, nornice do pracy magisterskiej same się nie pokroją). A szkoda, Celebi by się przydał. Dałoby się zrobić coś takiego w Krakowie? Prosiem...
3.08.2011, 21:55,
(3.08.2011, 14:24)Daru napisał(a): Nie przesadzajmy z tymi dzieciakami, spodziewam się, że będzie też trochę ludzi starszych niż "dzieciaki", a na pewno nie byłabyś na tej imprezie najstarsza. I przecież w ostateczności zawsze można udawać zagubionego rodzica czy kogoś innego w tym stylu ;-)

Hah, jeszcze czego! Jak już spaść z konia to z wysokiego, hehe :p

Stawiłam sobie warunek pójścia na tą imprezę, którego na razie nie zdradzę ^^ Mam tylko pytanie, a w zasadzie dwa pytania:

1. Wchodziłam na polską stronę Nintendo, lecz nie znalazlam tam nawet wzmianki o nadchodzącym eventcie. Czy ta akcja będzie jakoś promowana, czy tylko dostaniesz od nich standy dystrybuujące Celebi i już?

2. Co tam się będzie robić? Niejasne "będą konkursy" nie za wiele mi mówi.

[Obrazek: mudkipsx.png]

Cytat:Never argue with an idiot. They drag you down to their own level and then beat you with experience.
3.08.2011, 22:16,
Rubin, chyba żartujesz, jakie nintendo... przecież to Daru lub jakiś zwykły ktoś z tego forum będzie dystrybuował ze swojego DSa Celebiego looooooooooool!

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

3.08.2011, 22:24, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.08.2011, 22:25 przez jonaszek.)
@Mish Rubin ma rację. Przeczytaj tą informację.
Cytat:Już w sobotę 20 sierpnia wszyscy miłośnicy Pokemonów będą mieli okazję spotkać się z innymi fanami w pubie Merlin w Warszawie na Polu Mokotowskim, powymieniać tam swoimi stworkami i powalczyć między sobą podczas specjalnej imprezy organizowanej przez Pokemon Valhallę pod patronatem Nintendo Polska w związku z premierą filmu Zoroark: Mistrz Iluzji na antenie Disney XD. W trakcie jej trwania przeprowadzone zostaną konkursy z nagrodami, a główną atrakcją tego dnia będzie możliwość pobrania specjalnego Celebi na jedną z gier czwartej generacji (Diamond, Pearl, Platinum, HeartGold lub SoulSilver). Pokemon ten jest nie tylko kolejnym wpisem w Pokedeksie i świetną pomocą w bitwach, ale może także posłużyć do odblokowania specjalnych wydarzeń - w HeartGold oraz SoulSilver można dzięki niemu cofnąć się w czasie i spotkać tajemniczego Giovanniego, z kolei po przesłaniu do gry Black lub White pomaga zaprzyjaźnić się z małym Zoruą. Celebi i Zorua dadzą się bliżej poznać podczas premiery telewizyjnej filmu, która odbędzie się zaledwie tydzień po Dniu Pokemonów, 27 sierpnia o 8:05 i 15:15.

Ponieważ jest to pierwsze wydarzenie tego typu w Polsce, a chcielibyśmy się do niego dobrze przygotować, prosimy wszystkich, którzy są pewni lub niemal pewni swojej obecności na Dniu Pokemonów o wpisanie się do specjalnego formularza. Dla Was to tylko parę sekund, a dla nas może się okazać bardzo pomocne.

Więcej szczegółów już wkrótce!
Cytat ze strony Pokemon Valhalla.
Tu jest napisane, że to się odbywa pod patronatem Nintendo, i że można będzie POBRAĆ tego Celebiego, więc mam nadzieję, że nie masz racji ;D

3739 4140 9052 (SS FC)

3.08.2011, 22:27,
Cytat:1. Wchodziłam na polską stronę Nintendo, lecz nie znalazlam tam nawet wzmianki o nadchodzącym eventcie. Czy ta akcja będzie jakoś promowana, czy tylko dostaniesz od nich standy dystrybuujące Celebi i już?
Akcja jak najbardziej będzie promowana przez Nintendo. Oni się włączają w organizację tego tyle ile ja, jeśli nie więcej.

Cytat:2. Co tam się będzie robić? Niejasne "będą konkursy" nie za wiele mi mówi.
Wolałbym póki co nic nie zdradzać, muszę to jeszcze dokładnie ustalić z Nintendo. Główną atrakcją będzie Celebi i inni fani, ale konkursy też będą ważnym punktem dnia. Poza tym przed dokładnym ustaleniem tego chciałbym też wiedzieć ile na pewno będzie fanów na imprezie - stąd ten formularz.

Cytat:Rubin, chyba żartujesz, jakie nintendo... przecież to Daru lub jakiś zwykły ktoś z tego forum będzie dystrybuował ze swojego DSa Celebiego looooooooooool!
Jak już pisałem, za to wydarzenie odpowiada Valhalla i Nintendo, i jest to impreza oficjalna.
 Cherish Balle podarowali: PokeMan
3.08.2011, 22:31,
Nieźle, nieźle ;D A można to promować dla innych pokefanów, spoza Valhalli np. na Youtube, jeśli ma się kanał związany z pokami :3

3739 4140 9052 (SS FC)

4.08.2011, 1:30,
No fajne spotkanie , chciałbym być , lecz nie mam konsolki ( a tak to co tam by jeszcze było ?) ... A wogóle to samemu się nie chce zbytnio ...
4.08.2011, 2:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.12.2012, 22:07 przez Dark Mastermind.)
No to Daru niezłą niespodziankę sprawił. Nie spodziewałem się że dożyję kiedyś takiego dnia. A że oficjalne z Nintendo to juz w ogóle wypas, że japierdziu! Jestem taki podjarany, że nawet bym pojechał, tylko że taka impreza tanio nie wyjdzie. Może rodzice coś zafundują.

(3.08.2011, 14:14)rubin napisał(a): Co jak co, ale 19-letni babsztyl w tłumie dzieciaków nigdy dobrze wyglądać nie będzie.

Oj tam, oj tam. Mam 20, a są i starsi Smile

[Obrazek: 2Hni8.png]

Fan Anime Pokemon od 2000 roku.
4.08.2011, 9:03, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.08.2011, 9:18 przez Luke.)
(4.08.2011, 2:23)Twister napisał(a):
(3.08.2011, 14:14)rubin napisał(a): Co jak co, ale 19-letni babsztyl w tłumie dzieciaków nigdy dobrze wyglądać nie będzie.

Oj tam, oj tam. Mam 20, a są i starsi Smile

A ja mam 23 i co?Angel
Mieszkam w Warszawie, więc może się wybioręSmile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości