Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Wasze prawdziwe hobby :)
13.03.2012, 16:40
RE: Wasze prawdziwe hobby :)
(13.03.2012 15:33)Lalilorn121 napisał(a):  Moją pasją jest wędkarstwo po prostu to uwielbiam. Wiem że dla niektórych jest to nudne ale dla mnie to świetna zabawa.

Krzesełko, wędka i gapienie się w wodę. I mogę tak cały dzień Big Grin

[Obrazek: tumblr_mnkh2a4pQ31sq6cfuo1_500.gif]

Psyduck, Psyduck everywhere :3
Odpisz
13.03.2012, 17:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.03.2012 17:18 przez Kapu.)
Hobby.. hm... lubię się uczyć obcych językówTongue Nie jest to może jakaś moja pasja, ale przez ostatnie kilkanaście lat przewinęło się w moim życiu kilka języków, których nauczyłem się przynajmniej do stopnia komunikatywnego (nowogrecki i francuski, choć z tym ostatnim bywa różnieTongue), a oprócz tego to wszechobecny angielski, niemiecki i teraz ten nieszczęsny estoński.

Oprócz tego lubię testować wszelkie gry na PC. Czy to strzelanka, symulator, rts czy rpg, pogram i przetestuję.

Co jeszcze... hmm... Swojego czasu zbierałem PTCG, modele aut Burago, monety i banknoty, flagi różnych państw.
Odpisz
13.03.2012, 17:54
Ja zmieniam często zainteresowania. Zabieram się za coś, jak mi wyjdzie porzucam i szukam czegoś nowego.
Ale tak na stałe to kolekcjonuję monety (stare i z różnych państw, ale nie kolekcjonerskie [wolę obiegowe]) i historia. Ta w szkole jest nudna, sięgam po tematy o których od nauczycieli się nie dowiecie.
I oczywiście (jak chyba każdy) mam swoją ulubioną muzykę. Od glam rocka przez rock progresywny po heavy metal. I do tego znam całą dyskografię najlepszych zespołów na pamięć Smile
Lubię sporty, ale w tej dziedzinie nałogowcem nie jestem. Choć nie wyobrażam sobie tygodnia bez piłki nożnej.

,,Jedną sekundę zajęło ci sięgnięcie po pokeball. W czasie gdy nim rzucałeś kolejna sekunda minęła. Trzy sekundy upłynęły w czasie gdy [Pokemon] opuścił kulę i rozpoczął swój atak. Wystarczająca ilość czasu by sięgnąć po pokeballe (...) i kontratakować... przynajmniej dla mnie."- Mistrz Giovanni (Pokemon Special, Tom III, rozdz. 37, tłum. Wizard)
Odpisz
14.03.2012, 13:40
Też jestem zbieraczem monet. Głównie interesują mnie monety polskie (zwłaszcza te o nominale 2 zł), rzadziej zbieram zagraniczne.
Prócz tego oczywiście uwielbiam słuchać muzyki (pop, polski rock, japońska muzyka, ale głównie z endingów i openingów), oglądać anime.
Zaczynam się też uczyć japońskiego, ale przyznam szczerze, że talentu do nauki języków obcych nie mam i ciężko mi idzie.
Jednak najbardziej lubię pisać i rysować! Piszę o swoim wymyślonym świecie. Rysuję satyryczne obrazeczki z udziałem rudzielca Ronalda, prawniczki Lilianny, psa Burka i innych.
I choć studiuję socjologię to nie mam zbyt wielu socjologicznych zainteresowań...

[Obrazek: 123PachirisuVSEmolga.jpg]
Odpisz
29.01.2013, 12:30
Bug Wasze zainteresowania
Tak, więc tak........Chciała bym dowiedzieć się jakie są wasze pasje i zainteresowania, ja np. uczę się robić projekty w 3D lub pracować z takimi programami jak Gimp, Media Movie Maker Wink

A teraz co wy lubicie robić ;D

[Obrazek: tumblr_n28ik2WG1x1rybt6lo1_500.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shadic
29.01.2013, 12:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.03.2013 20:50 przez Kapu.)
RE: Wasze zainteresowania
Różne
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ciela
29.01.2013, 12:40
gram w gry i konsolowe i komputerowe ,lubię pływać i jeździć na rowerze w zimę nie mam co robić :/,na razie uczę się rysować bo nie za ładnie to robię,bardzo lubię uczyć się nowych umiejętności, lubię słuchać muzyki (głownie rock,pop ) bardzo lubię fantazjować, żyć we własnym świecie

Odpisz
29.01.2013, 12:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.01.2013 13:29 przez Shadic.)
Dobra czas na moją litanię xD
Lubię grać w różnego rodzaju gry komputerowe (głównie RPG i zręcznościowe ale nie pogardzę dobrą strategią czy bijatyką Big Grin), czytać książki fantastyczne (np. "Dziedzictwo"), oglądać anime (głównie to co leciało na Polsacie i TV4 Big Grin) i mecze siatkówki, Pokemony (głównie gry z głównej serii), gry z Soniciem, Dragon Balla, fanowskie kontynuacje, przeróbki i filmiki znanych animców, Sonica, Shadowa, Blaze i Rouge Big Grin, bujać w obłokach, słuchać ulubionej muzyki oraz króla RPG Final Fantasy. Whew... Ta to chyba wszystko Big Grin

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
Odpisz
29.01.2013, 13:15
Oglądam anime różnego rodzaju, czytam mangę Tongue , słucham rocka, metalu i pochodnych tego gatunku muzyki, rapu ( trochę xD dziwne połączenie, ale taki człowiek jest), dubstepu, trance, hardstyle itd. W wolnym czasie lubie oglądać UFC, wrestling ( udawany, ale zawsze coś by zająć wolny czas). Kocham grać w siatkę, pływać. Granie w gry komputerowe i to chyba wszystko Big Grin

Wink
Odpisz
29.01.2013, 13:36
Moje zainteresowania:
- manga i anime,
- sport,
- historia (przede wszystkim Francji),
- nauka i technika,
- literatura (w szczególności fantasy),
- komiksy i filmy o superbohaterach.

[Obrazek: cz7q.png]
My Pokemon team:
[Obrazek: 658.png] [Obrazek: 164.png] [Obrazek: 212.png] [Obrazek: 473.png] [Obrazek: 038.png] [Obrazek: 405.png]
My 3DS Friend Code: 1032-1430-9039
[Obrazek: tumblr_mu3necgwtf1sflqvno1_500.png]
Odpisz
29.01.2013, 19:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.02.2013 13:17 przez Ertix.)
Lubię:
-Sluchać tylko japońskiej muzyki, gdyż angielska muzyka jest wszędzie i to już jest... mdle, a angielski do sluchania się tak nadaje jak ja do baletu. Czyli ogólnie lubię j-pop, i j-rock.
- Uczyć się języków (przeważnie japońskiego) obcych
- Poznawać ciekawostki ze świata
- Dobrą kuchnię Big Grin (preferuję azjatycką)
- Pokemony (a jak Wink , pokemony to cale me życie, i to nie są przelewki).
- Dowiadywać się o nowinkach technologicznych (glównie lubię telefony komórkowe, wiedzieć o ciekawostkach ze świata komórek, jakie są teraz w modzie, itp).
- Oglądać komedie/seriale komediowe na polsacie
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Odpisz
29.01.2013, 19:20
"-Sluchać tylko japońskiej muzyki, gdyż angielska muzyka jest wszędzie i to już jest... mdle, a angielski do sluchania się tak nadaje jak ja do baletu. Czyli ogólnie lubię j-pop, i j-rock."

Ja głupi całe życie myślałem, że jest więcej krajów oprócz USA i Japonii ;_; Całe życie w błędzie
Odpisz
29.01.2013, 19:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.01.2013 19:34 przez Ertix.)
Przeważnie nie slucham muzyki z innych krajów Tongue (od czasu do czasu może tam trochę latynoskiego brzdąkania, ale to naprawdę rzadko).

Odpisz
29.01.2013, 22:17
Trenuje piłke nożną, jeżdze na deskorolce teraz w zime jeżdze na snowboarde a pozatym lubie bardzo pokemony około od 10 lat, interesuje mnie bardzo anime pokemon i lubie polski ;D.

Odpisz
30.01.2013, 0:43
Cytat:Sluchać tylko japońskiej muzyki, gdyż angielska muzyka jest wszędzie i to już jest... mdle, a angielski do sluchania się tak nadaje jak ja do baletu. Czyli ogólnie lubię j-pop, i j-rock.
Pozdrowienia od mangaki Hirohiko Arakiego i jego "JoJo's Bizarre Adventure", gdzie co druga nazwa, z tytułem serii włącznie, pije do zachodniej (głównie anglojęzycznej) muzyki rozrywkowej, a za ending do telewizyjnej adaptacji robi angielski rock progresywny z lat 70.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości