Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Ankieta: Jaką chcecie pulę pokemonów? (Pamiętajcie o podaniu dobrego terminu dla Was!!!)
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
tylko Unova
42.31%
11 42.31%
tylko spoza Unovy
11.54%
3 11.54%
mix wszystkich generacji
46.15%
12 46.15%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Turniej "Wytrenuj i walcz!" - "Train and Go!" Tournament - ETAP I - Ankieta
22.06.2011, 0:25, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.07.2011, 18:33 przez Gonzo.)
Turniej "Wytrenuj i walcz!" - "Train and Go!" Tournament - ETAP I - Ankieta
Nowy turniej nadchodzi, więcej wstępnego info w tym poście. (Zedytowałem FAQ)

W głos w ankiecie jest ważny tylko wtedy, gdy:
- klikniecie którąś z opcji,
- napiszecie, w jakich dniach lipca macie czas na rozegranie turnieju.

W razie dodatkowych pytań - PW, z pewnością odpowiem, a te częściej powtarzające się pytania umieszczę w FAQ w tym poście.

Zapraszam,
Gonzo Wink

ANKIETA ZAKOŃCZONA!
Podsumowanie:
WAŻNYCH GŁOSÓW - 16
UNOVA - 8
NON-UNOVA - 2
MIX - 6

Tym samym, turniej będzie w formacie Unova-Only.
Przewidywany termin: 19 lipca.
Ilość miejsc: maksymalnie 16
krótki harmonogram:
- 5 lipca - otwarcie tematu turnieju - początek naboru.
- 10 lipca - opublikowanie listy dostępnych Pokemonów.
- 16 lipca - koniec naboru, info o systemie rozgrywek.
- 19 lipca - rozdanie jajek
- 19-21 lipca - czas na trening
- 22 lipca - początek rozgrywek.

Czas trwania rozgrywek jest uzależniony od ilości chętnych, podobnie jak i system rozgrywek.
UWAGA! Jeśli ktoś wie, że nie będzie go w trakcie trwania naboru, proszę mi koniecznie jak najszybciej wysłać PW ze zgłoszeniem (GG, FC, nick).

[Obrazek: gonzo.png]
 Cherish Balle podarowali: Newspaper, Enygma, Piskor, Mish, Megan
22.06.2011, 7:24,
RE: Turniej "Wytrenuj i walcz!" - "Train and Go!" Tournament - ETAP I - Ankieta
Mix wszystkich generacji! A czas w lipcu... To mam raczej cały lipec Tongue Ale to się jeszcze okaże dokładnie, bo jak coś to tylko wieczorami.
22.06.2011, 9:59,
Mix wszystkich generacji. Na dzień dzisiejszy myślę że na 90 % będę miał cały lipiec wolny.
22.06.2011, 11:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.06.2011, 13:03 przez Enygma.)
Słowo "trenuj" w nazwie turnieju myślę że sugerowało by dobijanie poków do 100 lvla. Takie single 100 było by fajne, a flat... Zobaczymy Wink
Jeśli bym zgrał to stawiał bym TYLKO na nowe poki. Na turniej ze stworkami ze wszystkich generacji przyjdzie czas. Myśle że pasowało by przetestować w akcji tylko mieszkańców Unovy. Zresztą to pierwszy turniej w 5 genie, warto to podkreślić.
edit:
Proszę jeszcze Gonzuś, byś zastanowił się czy Flat to "gut ajdia".

Walki, ciekawostki, opinie!
22.06.2011, 11:27,
O, podoba mi się Wink Mi by pasowała druga połowa lipca, bo muszę jeszcze skończyć blacka. Smile
22.06.2011, 12:42,
Raczej druga połowa lipca, żeby się nie śpieszyć Smile
Jestem za starymi generacjami, Unovą jeszcze się nacieszymy, a spora część niegdyś przydatnych pupilków z zakresu IV geny już nie jest taka przydatna. Poświęćmy im trochę czasu Smile

3DS FC: 1650-2067-5754
22.06.2011, 12:55,
Ej, kurcze, pierwszy raz jestem za! Super pomysł z tym, że dostaniemy losowo 3 jaja i będziemy musieli je sobie wytrenowac! Big Grin

Chodźcie, zrobimy tylko z Unovy! ja przynajmniej tak zagłosowałem... kurcze, poczujmy się jak trenerzy z Unovy, i ograniczmy nasze pole manewru do tych 150 pokemonów! Smile

Gonzo, trzeba też ustalic, czy pokemony mogą byc breedowane w dowolny sposób np. dokonywac Ewolucji, czy tez nie Smile

pasuje mi końcówka lipca, a najlepiej początek sierpnia, ale tak, by wszystko sie zakonczylo przed 10 sierpnia Smile

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

22.06.2011, 13:13, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.06.2011, 13:16 przez jonaszek.)
Według mnie, skoro to pierwszy turniej V generacji to jednak powinny być poki tylko z tej geny. Ja mogę od 7 do 12 lipca i potem właściwie też, ale nie wiem czy wszędzie (we wszystkich hotelach) będzie mi działać Wi-Fi.

3739 4140 9052 (SS FC)
4899 5147 3563 (White FC)

Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/user/PTCGjonaszek?feature=mhee
22.06.2011, 14:30,
Mogę praktycznie całe wakacje.
Tylko Isshu - gram;
Nie tylko Isshu - thx no

22.06.2011, 14:41,
Ja niestety mogę od 16 lipca dopiero. Chyba że znajdę kompatybilny Hot Spot w hotelu do którego jadę, co w ciągu ostatnich 5 lat nie zdarzyło mi się jeszcze ani razu.

Pula poków... raczej byłabym za mixem wszystkich gen, choć jak wygra inna opcja to nie zrobi mi to większej różnicy.

[Obrazek: mudkipsx.png]

Cytat:Never argue with an idiot. They drag you down to their own level and then beat you with experience.
22.06.2011, 15:13,
Super pomysł na Turniej! ale, ja tam wolałbym gdyby poki były tylko z poza Unovy. A co do daty to tak jak rubin, w połowie Lipca.

[Obrazek: prawie%20impos%20late%20flip]

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
(• ◡•) ADVENTURE TIME! (❍.❍ʋ)
22.06.2011, 16:00,
eeej no błagam Was... nie chce mi sie bawic w cały mix... będzie masakra jak ktoś dostanie np. Magikarpa, Feebasa i Ditto...

22.06.2011, 16:30,
Lol, stary, chyba logiczne, że nikt nie będzie breedował takich pokemonów. _^_ A z Magikarpia i Feebasa można zrobić niezłych koksów, a w trójwalce to Ditto nada się jak ulał. Wyobraź sobie trio: Gyrados, Ditto-Gyrados, oraz Milotic wspomagający Rain Dancem. Może nie jest to wspaniały przykład, ale starczy, aby takie pokemony wygrały.

FC PEARL: 4727 8778 9544
FC DIAMOND: Nie odkryte. Powód: przechodzę od nowa.
FC PLATINUM: 5286 2258 3630
FC SOULSILVER: Nie otrzymałem jeszcze.
FC WHITE EU: 4513 1774 1555
FC WHITE JAP: Nie otrzymałem jeszcze.
22.06.2011, 17:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.06.2011, 17:17 przez Gonzo.)
Cieszy mnie bardzo ten odzew!

teraz kilka wyjaśnień:

[b]@ Enygma[/b] - Wytrenuj, i tak będzie flat - więc byle dostać wszystkie dobre ataki z levela Wink
Flat dlatego, że jest łatwo i wygodnie - jeden pokemon potrzebuje mieć 50 level inny 87, żeby mieć przecudowny i najnajnaj moveset - dlatego musielibyśmy się dostosować do gracza z najwyższym potrzebnym levelem, a to byłoby bardzo męczące. Tak jest wygodniej. Poza tym, po rozdaniu wszystkim jajec dam 3 dni na trening nowowyklutych pupili - 1 dzień na poka. Obawiam się, że grinding trzech poków na powiedzmy 90lvl mogłoby zając więcej czasu. Moim zdaniem item clause to nieduża strata.

@ Mish - oczywiście, że wyewoluować! Ja będę breedował bez upośledzaczy (Incence items), więc jak np. Abra trafi na Snorlaxa to ma pograne ;P
Sierpień odpada - nie ma mnie praktycznie cały, najpierw kajaki, a potem 3-tygodniowy wędrowny w Hiszpanii.

@ Pula poków - co do pokemonów z I-IV Generacji - przewiduję pokemony, które można zdobyć jedynie poprzez PokeShifter - np. Meditite, a na 100% wszystkie startery.
Pupile z Unovy - Tu jeszcze się muszę zastanowić. Myślę, że do końca czerwca podam pełną listę "jajek niespodzianek" składającą się z ok. 80 Pokemonów.
Dodatkowo - widzę, że dzielicie się głównie na - tylko Unova i tylko nie-Unova. Ale myślę czy zrobić kompromisową listę - tj. Każdy wybiera - "chcę X pokemonów z Unovy i Y pokemonów spoza" (X+Y=3 {X,Y}€ N). co Wy na to?

Moim głosem w ankiecie proszę, nie sugerujcie się! Zagłosowałem tylko po to, żeby widzieć Wasze wyniki bez wchodzenia w "Wyniki Ankiety". Dodam jeszcze, że mamy tutaj 9 (22.06.2011r. g.17:13) trollgłosów - czyli bez wyrażenia swoich opinii. Przypominam, że one się nie liczą! Tongue

A gdzie cherishe za pomysł turnieju, oj niewdzięczni Wy! xD

[Obrazek: gonzo.png]
22.06.2011, 18:12,
toc milcz, masz ponad 130 cherishy, po co Ci nowe ;P

Nie no, ode mnie dostajesz Smile

A nie lepiej zrobic czegoś frapującego i zagrac jedynie w Unovie? dla mnie wsyzstkie geny gmatwają bardzo możliwe kombinacje...

a co znaczy "i tak bedzie flat"?Tongue i pokeshifter... Gonzo, jak chcesz bym sie w to wszystko bawił, to proszę, mów ludzkim językiem, a nie gonzo-rubinowo-enygmowym...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości