Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Wasze pomysły na nowe ataki i Pokemony
4.10.2011, 16:47
RE: Wasze wymyślone ataki
Cytat:przykładowo nasz pokemon użyje ów ataku
OWEGO ataku Smile
Chameleon Attack: Fajny pomysł, tylko wydaje mi się, że zmiana fizyczny-specjalny to lekka przesada. Za duże ułatwienie, lepiej żeby był po prostu specjalny.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Kippert
5.10.2011, 22:25
(4.10.2011 16:37)Kippert93 napisał(a):  @Shiny Mew
Dokładnie tak, Kecleon poznawałby ten atak przez lvl-up(w końcu jest Kameleonem Big Grin) dajmy na to na 35 lvl, zaś reszta pokemonów, które mogłyby poznać ten atak uczyłaby się go za pomocą TM.

Rodem:

Steel Wing i Skarmory
Volt Switch i Emolga
Trick Room i PorygonZ
Scald i wodne małpki
Grass Knot i Pansage (a czemu nie i Simisage? T_T)
i pewnie inne ruchy. Tongue
Odpisz
8.03.2012, 13:29
Nowe ataki i pokemony
Hej. W tym temacie wymyślamy nowe ataki i nowe pokemony.
Mój pomysł to Dragon Ball (czemu by nie, Jest Energy Ball, Elektro Ball i Shadow Ball, to czemu nie dla smoka atak?). Taki atak by zawsze trafiał w cel i w pierwszej turze pokonał by pokemony słabe na ataki smocze (smok,ogień,woda,trawa,elektryczność) i zależne od drugiego typu, a by w połowie zabierał HP innym pokemonom, nie wrażliwym na smoki. Zawsze trafia w cel.
Nowy pokemon to Grzmocik (mały piorunek), Grzmot (piorun), Grzmotor (błyskawica).
Śmiało mówcie swoje pomysły.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: emil2095
8.03.2012, 14:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.03.2012 14:51 przez Lali.)
RE: Nowe ataki i pokemony
Yyy... raczej ten temat nie wypali. Były już podobne tematy.
Ale żeby nie było spamu, to na przykład taki atak Electro Fury ten atak zawsze uderzał by pierwszy, zadawał by 120 obrażeń celność 85 i 20% na sparaliżowanie , po tym ataku używający zostaje sparaliżowany.

Odpisz
12.03.2012, 18:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.03.2012 19:32 przez jarozaoz.)
Soulless Momentum (Bezduszny Rozpęd)- Typ: Duch- Moc: 100%- Celność: 95%- Opis: Pokemon wypuszcza z centrum swojego ciała granatowo-błękitną wstęgę energii, opanowując najbliższy duży obiekt(Skała,Drzewo). Jeżeli nie ma przy sobie takiego przedmiotu wstęga energii owija Pokemona go używającego, z jego oczek wydobywa się jasno błękiny dym i wreszcie Pokemon albo rzuca tą wstęga z tą skałą lub Drzewem, albo rzuca samym sobą z niesamowitym impetem w wroga. Efekt- Jeżeli krajobraz podczas używania tego ataku to Las, Góry, Jaskinia lub Wąwóz to Pokemon nie otrzymuje dodatkowych obrażeń z ataku. Jeżeli nie ma odpowiedniego krajobrazu to po prostu otrzymuje obrażenia jak podczas Take Down lub Double Edge.

Może być?
Ups. Zapomnaiłem o PP Smile PP- około 5-10

[Obrazek: 4a747409f733e847f55831d.png]
Odpisz
12.03.2012, 21:44
Nightmare beam- Zadaje x2 obrażeń śpiącym pokemonom. 60 obr, 80% trafienia
Animacja: Czarna wersja Hyperbeam.
Uczą jej się wszystkie ostateczne ewolucje Dark i Ghost.

Leek blade/sword 90 obr 100% trafienia
Animacja- jak Leaf blade tyle, że z liścmi Pora.
Uczy się go Farfech'd zamiast Slasha na poziomie 19. Slasha uczy się zamiast Feinta (lvl43)

Klikając na Pokemona wspierasz akcję Podaruj Pokom słońce!
[Obrazek: b.png]
Odpisz
18.03.2012, 10:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.03.2012 12:21 przez Kapu.)
Leaf armor (zbroja liści)- pokemon trawiasty tworzy wir który pochłania liście a następnie tworzy a następnie pokemon tworzy z nich gruby mur.

Water dancing (wodny taniec)- pokemon wodny tworzy ogromny wir wodny poprzez "wirujący" taniec, a następnie atakuje nim przeciwnika (ruch potężny osłabiający pokemona)

Help (pomoc)- pokemon typu normalnego wzywa pokemony które pomagają mu w walce (max 5)oczywiście pokemony są tego typu co teren na którym walczy np. pokemony wychodzą z lasu i atakują przeciwnika 1 ruchem a następnie znikają.

Air healing (uzdrowienie powietrzne)- pokemon woda/lód/lot pobiera z powietrza tlen po czym odzyskuje siły

Narazie tyle ale chyba będą edity Big Grin

E:
Desert hole (pustynna dziura)- pokemon typu ziemnego uderza w ziemię i zamienią ją w piasek. Pod pokemonem przeciwnika tworzą się ruchome piaski.

Terrible dream (straszny sen)- pokemon typu duch/mroczny usypia przeciwnego pokemona. Z pokemona przeciwnika podczas snu są wysysane punkty energii które przechodzą na pokemona który użył tego ruchu.

Razor blade (żyletka)- pokemon typu stal przekształca się w ogromną halabardę i atakuje przeciwnika czas trwania: 2 tury

Cage (klatka)- pokemon dowolnego typu tworzy klatkę (zgodną z typem) w której więzi przeciwnego pokemona (trawiasty: wysysa zycie, stal: kaleczy, lodowy: zamraża, ognisty: parzy, trujący: zatruwa, normalny: tylko więzi, wodny: topi, duch: oszołamia, mroczny: oślepia, elektryczny: paraliżuje, ziemny: zadaje obrażenia itp.) czas trwania: 1 tura można użyć tylko raz w walce.

Thorns (ciernie)- pokemon typu normalnego/elektrycznego/stal (nie mogłem się zdecydować) wytwarza kolce (stal), elektryczną skórę (elektryczny) lub ciernie (normalny) powodujące obrażenia przy dotknięciu pokemona pod wpływem ruchu przez przeciwnika czas trwania: 3 tury

xD chyba skończę bo mogę pisać cały czas Big Grin
No więc zakładam temat (który podłączyłem do istniejącego już - Kapu) w którym opisujemy nasze wymyślone pokemony to ma wyglądać mniej więcej tak:
Nazwa:
Ewolucje:
Ruchy:
Rysunek* lub opis :
*= niekoniecznie

No to ja:
Nazwa: Bubu Big Grin
Typ: Normalny/Ziemny
Ewolucje: 1 forma- Bubu
2 forma- Zabubuk
3 forma- Bubumaster
Ruchy: Grzechotka- walnięcie grzechotką Big Grin, Obślinienie- Ślini wrogiego pokemona (paraliżuje), Gryzako ramie- coś jak młoto-ramie Big Grin tylko ręka zmienia się w gryzak
Opis: Pokemon podobny do dziecka ale takiego z gliny Big Grin Oczy wyłupiaste, usta- brak, nos- długi jak miecz Big Grin, uszy- brak, reszta- cały z gliny, gruby, raczkuje Big Grin
Odpisz
18.03.2012, 12:27
RE: Wasze wymyślone ataki (i Pokemony)
moje wymyślone ataki to :elektro furia,electro cios,electro kusza,magnetyczna ręka,stalowy ogon,tytanowy ogon,elektryczny meteor,atak cyklony, elektryczny wir, tornado elektryczne,wirująca pięść,elektryczny miecz,elektro energia
Odpisz
18.03.2012, 12:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.03.2012 12:35 przez Kapu.)
Emil ale opisz je a nie nazwy podajesz tak to i ja mogę -.-

A Ty nie pisz postów, które nic nie wnoszą do tematu. Ostrzeżenie słowne.
~Kapu
Odpisz
2.05.2012, 12:25
Wymyśliłem jeden atak.
Posion Beam
Opis: Ruch typu trującego. Użytkownik wystrzeliwuje potężny fioletowy promień, który zatruwa przeciwnika. Nigdy nie pudłuje! To najsilniejszy ruch typu trującego!
Odpisz
2.05.2012, 20:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.05.2012 21:59 przez Cholok.)
kiedyś sobie myślałem o taki pokemonie Nucleactor typ steel/poison. Jego abillity powodowało by że podpalone i otrute pokemony traciły dwa razy tyle hp ile tracą po każdej turze.
jego specjalne ataki:
nuclear blast - nie wiem jakiego typu miałby to być atak ale wyglądałoby to mniej więcej jak ulepszone explosion. Pokemon używający tego ataku wybucha zadając wszystkim pokemonom dookoła (łącznie z sojusznikami) jakieś monstrualne obrażenia i dodatkowo pojawia się promieniowanie wywołuje u nich zatrucie, podpalenie albo paraliż.

titanium barricade - podnosi obie defensywy do maksimum i obniża oba ataki do minimum

titanium artillery - odwrotnie do poprzednika

dzisiaj jednak widze ze taki pokemon raczej by sie nie sprawdzil
Odpisz
7.05.2012, 15:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.05.2012 15:08 przez Lordofdragonss.)
Desert hole (pustynna dziura)- pokemon typu ziemnego uderza w ziemię i zamienią ją w piasek. Pod pokemonem przeciwnika tworzą się ruchome piaski.
Opisałeś Sandtomb

Terrible dream (straszny sen)- pokemon typu duch/mroczny usypia przeciwnego pokemona. Z pokemona przeciwnika podczas snu są wysysane punkty energii które przechodzą na pokemona który użył tego ruchu.

Mamy już nightmare, ja bym dal nazwę Dream Drain. Typ: Duch

Razor blade (żyletka)- pokemon typu stal przekształca się w ogromną halabardę i atakuje przeciwnika czas trwania: 2 tury
Ale że cały zamienia się w żyletkę, lol?

Thorns (ciernie)- pokemon typu normalnego/elektrycznego/stal (nie mogłem się zdecydować) wytwarza kolce (stal), elektryczną skórę (elektryczny) lub ciernie (normalny) powodujące obrażenia przy dotknięciu pokemona pod wpływem ruchu przez przeciwnika czas trwania: 3 tury

Ok, to jest świetne, mimo, ze trochę dziwnie to opisałeś.
Powinna być wersja roślinna: Thorn skin
I kamienna: Rock skin

Klikając na Pokemona wspierasz akcję Podaruj Pokom słońce!
[Obrazek: b.png]
Odpisz
7.05.2012, 16:30
(30.07.2011 14:42)rubin napisał(a):  Zmieniłam przedmiot dyskusji na same ataki. "Pokemon" to jednak dość skomplikowana konstrukcja, i z którą znaczna większość z was sobie nie radzi.

Anyway, nudziło mi się podczas lotu do Polski, więc wymyśliłam parę nowych ruchów:

Fireball - Fire Special
Power: 90
Acc: 100%
PP: 10

Opis: Skoncentrowana kula płomieni, która po kontakcie eksploduje raniąc wszystkie Pokemony w pobliżu.
Efekt: Rozpryskuje drobinki po 1/8 całkowitego HP w walkach Double i Triple. Obrażenia z odłamków nie podlegają efektywności typów.
Learnset: Charizard, Typhlosion, Blaziken (Egg), Infernape (Egg), Emboar, Ninetales, Houndoom (Egg), Magmortar, Simisear (Egg), Ho-oh, Altaria, Salamence, Hydreigon (Egg), Castform
Uzasadnienie: Zawsze podobał mi się pomysł stojący za Flame Burstem, szkoda tylko, że sam atak jest tak słaby że prawie nikt go nie używa. Fireball to taka "podrasowana" wersja Flame Bursta. Power i PP nieco niższe od Flamethrowera by nie zdeklasować tego drugiego.
Wim, że stary post, ale sam pomysł Ognistej Kulki też mi chodził po głowie. Myślałam tu jednak bardziej o tym jak o innej wersji Ice Balla (http://serebii.net/attackdex-bw/iceball.shtml). Chociaż moja idea zdeklasowała by FireBalla jako dobry atak na walki WiFi.
I może by tak nazwę zmienił - na FlameBalla?
To tylko moja opinia, nie trzeba jej podzielać. C:

[Obrazek: X5YbP9G.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Lordofdragonss
20.07.2012, 16:36
Coś co ja bym wymyśliła
ataki: leaf dance- taniec liści. Moc:120 celność 100%. Użytkownik zwiększa swą obronę i rzuca w stronę przeciwnika liście, które go atakują.
brutal look- brutalne spojrzenie. Celność 95%. Użytkownik patrzy wściekłym wzrokiem na przeciwnika i te tchórzy.

Jestem wielką fanką anime.
Zobacz mojego pokemona!
Odpisz
23.09.2012, 18:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.09.2012 19:09 przez Katschor.)
imiona dla fakemonów
Co trzeci fakemon w polsce nie ma imienia, i właśnie dlatego umieszczajcie tu swoje fakemony a ja spróbuje je nazwać.Wink

Wątki niemal identyczne, więc połączyłem w jeden temat
~Small

[Obrazek: YDuOcFur0.png]

Pokemony będą szczęśliwe jeśli je nakarmisz

[Obrazek: 002.gif][Obrazek: 017.gif][Obrazek: 058.gif][Obrazek: 180.gif][Obrazek: 231.gif][Obrazek: 258.gif]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości