Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Mistrz Iluzji Zoroark
27.08.2011, 11:11
RE: Mistrz Iluzji Zoroark
Przykre, że tak serdecznie i głęboko mają widzów - ale przykład USA pokazuje, że na ucinanie tyłówki "góra" pozwala, a czołówki już nie. Hipokryci. Przynajmniej piosenka będzie na DVD...

No i znów ścięli po bokach, plus angielskie logo - porażka. No i "bjutifajle".

Sam film natomiast bodaj najlepszy z sagi DP. Szkoda, że musieli mi popsuć całą przyjemność z oglądania.

[Obrazek: Polish_M08_Logo.png] [Obrazek: Polish_M09_Logo.png]
Odpisz
27.08.2011, 11:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.08.2011 12:04 przez Axel.)
Że jak to ucięli napisy końcowe? A ja chciałem piosenkę, bo poprzednia mi się znudziła... Może w późniejszych emisjach będzie. Czy Zoroark jest dłuższy od poprzednich filmów? Bo w innych krajach też obcinali to i owo. Chociaż jak już musieli coś obcinać, to mogli się pozbyć tego początku, gdzie narrator mówi, co to pokemony, przedstawia Asha itp.
Angielskiego loga bym się nie czepiał, bo czy kiedykolwiek mieliśmy polskie? Zresztą nie wiem, czy mamy możliwości jego zmiany. Do obcięcia po bokach trzeba się będzie przyzwyczaić, bo na Disney HD się na razie nie zapowiada.
Odpisz
27.08.2011, 12:52
axel napisał(a):Angielskiego loga bym się nie czepiał, bo czy kiedykolwiek mieliśmy polskie? Zresztą nie wiem, czy mamy możliwości jego zmiany.
Ale na pudełku DVD jest polskie logo, więc całkiem możliwe że zrobili, tylko DXD nie użył polskiej taśmy.

axel napisał(a):Do obcięcia po bokach trzeba się będzie przyzwyczaić, bo na Disney HD się na razie nie zapowiada.
Wystarczyło, że puściliby w letterboksie, nikt nie oczekuje przejścia na 16:9. Na szczęście B&W już chyba nie przytną, bo jak wspominał Ato, od s14 nie ma już taśm 4:3, więc może jak zobaczą obcięte napisy na openingu, to odnajdą w sobie nieco poczucia estetyki...
Odpisz
27.08.2011, 12:58
(27.08.2011 12:52)skm94 napisał(a):  Wystarczyło, że puściliby w letterboksie, nikt nie oczekuje przejścia na 16:9. Na szczęście B&W już chyba nie przytną, bo jak wspominał Ato, od s14 nie ma już taśm 4:3, więc może jak zobaczą obcięte napisy na openingu, to odnajdą w sobie nieco poczucia estetyki...

Podejrzewam że wątpię, bo zawsze mogą zrobić prostą sztuczkę żeby nie uciąć napisów w openingu - dać go w letterboxie, a odcinek w 4x3. Tak robił Disney Channel z serialem Jake i Blake - z tym, że tam odcinek "płynnie" przechodził w opening i opening "płynnie" przechodził w odcinek (nie było wyraźnego rozgraniczenia między odcinkiem a openingiem, no, trudno to wytłumaczyć, w każdym razie - czytaj dalej) więc jedna scena przed openingiem i kilka po (sceny, na których też były te napisy) też były w letterboxie. A tak to cały odcinek w 4x3.
Po prostu coś żałosnego...
Odpisz
27.08.2011, 14:23
(27.08.2011 11:54)axel napisał(a):  Bo w innych krajach też obcinali to i owo.

W USA jak ucięli początek to dostali opieprz od "góry", za to na ucinanie piosenek jest jak widać przyzwolenie - CN amerykański ucina, RTL2 ucina, ale Disney XD jak do tej pory tego nie robił...

[Obrazek: Polish_M08_Logo.png] [Obrazek: Polish_M09_Logo.png]
Odpisz
27.08.2011, 14:57
Dobra, film ogólnie fajny. Ale nie ukrywam, że też chciałam piosenkę usłyszeć. Według mnie był nawet ciekawy chociaż... niekiedy coś mi nie pasowało. Czasami były to takie krótkie kwestie Zorua, według mnie nie były konieczne, ale to takie pojedyncze, niewiele znaczące. A tak to nie narzekam :3.
Odpisz
27.08.2011, 17:26
Film bardzo fajny, do tego błyszczące pieski, git Big Grin
Najfajniejszy z serii DP, teraz tylko czekać, aż Ash spełni obietnicę daną Zorui i przybędzie do jego regionu po polsku Tongue

3DS FC: 1779-2155-4756
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AtoMan
27.08.2011, 18:41
Obejrzałem i żałuję trochę, że dopiero teraz mogę się wypowiedzieć.
Zorua- Spodziewałem się, że dadzą mu ten głos! Świetnie pasuje do postaci
Jak zwykle było to przebrzydłe CZY DE, no ale dało się znieść.

Tłumaczenie było na prawdę dobre- tylko że Foresight-Jasnowidzenie? To już wolałem przezorność...

No i RAIKOU... Ja tam wolę wymawiać Rajku :]

Ciekawostki: O Woobacie na czapce Karla wszyscy już pewnie słyszeli, ale zauwazyłem że cale miasto jest baaardzo podobne do Unovy. No i nie wspominając o sztandarach w kolorach znanych z generacji 3- Zielonym, czerwonym i niebieskim!

Klikając na Pokemona wspierasz akcję Podaruj Pokom słońce!
[Obrazek: b.png]
Odpisz
27.08.2011, 19:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.08.2011 19:12 przez ShowOffDamian.)
Film bardzo fajny dobrze dobrany dubbing moim zdaniem ja nie mam zastrzeżeń co do niego.

Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: PokeMan
27.08.2011, 20:24
(27.08.2011 18:41)Lordofdragonss napisał(a):  No i RAIKOU... Ja tam wolę wymawiać Rajku :]

Poprawna jest wymowa przez przedłużone o na końcu.

3DS FC: 1779-2155-4756
Odpisz
29.08.2011, 10:22
Film bardzo fajny według mnie nawet najlepszy jaki oglądałem Tongue
zgodzę się z tobą Sousuke chcemy B/W na DXD ;D
Odpisz
29.08.2011, 10:25
Będą jeszcze powtórki na DXD? Bo te co leciały to akurat w takich godzinach że mogłem tylko początek obejrzeć:/ Albo może ktoś by wrzucił Rip'y z DXD, chyba że czekacie na DVD, i wtedy ktoś zrobiWink

Przetłumaczyłem zbanowany odcinek "The Ice Cave" - <<<LINK>>>

[Obrazek: 004.gif]<---Kliknij na Charmanderka
Odpisz
29.08.2011, 11:52
Mam pytanie czy ktoś nagrał film Mistrz Iluzji Zoroark bo nie oglądałem a chciałbym obejrzeć wróciłem z wakacji wczoraj i nie miałem czasu
Odpisz
29.08.2011, 12:32
(29.08.2011 11:52)essien555 napisał(a):  Mam pytanie czy ktoś nagrał film Mistrz Iluzji Zoroark bo nie oglądałem a chciałbym obejrzeć wróciłem z wakacji wczoraj i nie miałem czasu

Może i ktoś nagrał, ale jak nie to niebawem pojawią się DVD z filmem, to możesz kupić i obejrzeć a jak nie to na pewno ktos kupi i da do użytku ripując goWink Tak myślę...Tongue

Przetłumaczyłem zbanowany odcinek "The Ice Cave" - <<<LINK>>>

[Obrazek: 004.gif]<---Kliknij na Charmanderka
Odpisz
29.08.2011, 20:58
(29.08.2011 10:25)Adek napisał(a):  Albo może ktoś by wrzucił Rip'y z DXD, chyba że czekacie na DVD, i wtedy ktoś zrobiWink

Czekamy na DVDWink
Ze względu na mało proszonych gości, którzy siedzieli u mnie cały weekend, dopiero dzisiaj udało mi się film obejrzeć. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, głos Zoruy jak i Kodaia uważam za dobrze dobrany. Co prawda moim ulubionym filmem z DP jest Arceus, ale to w końcu Zoroark stanowi "rewolucję" na naszej rodzimej, polskiej scenie Pokemonów. Teraz tylko czekać na DVD no i na premierę Black and White na DXD. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z powrotu Pokemonów do Polski...teraz oby tylko wydali sezony 10-13 na DVD oraz filmy 11 i 12Smile
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości