Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Paranormalne
10.06.2011, 15:30,
Paranormalne
Ostatnio przeglądając pewną stronke natknąłem się na taki tekst:

Cytat:Kiedy gra „Pokemon” została pierwszy raz wypuszczona do obiegu w Japoni, tysiące dzieciaków rzuciło się do sklepów aby nabyć swoją wymarzoną grę. Z tym wydarzeniem wiąże się jednak dziwne i niepokojące zjawisko. U dzieci w wieku od 7 do 12 lat, występowały częstsze krwawienia z nosa, drażliwość, bezsenność i oczywiście uzależnienie od wymienionej wyżej gry. Dzieciaki spędzały nad nią kilkanaście godzin dziennie, kiedy rodzice ograniczali im dostęp do niej reagowały histerycznym płaczem i wymiotami.

Około 70% przypadków skończyło się samobójstwem.

Co zaskakujące prawie w każdym przypadku, pomimo tego że wewnętrzy zegar który mierzy ilość czasu jaką użytkownik spędził na graniu osiągał już swój limit, to gra nie posuneła się nawet o krok z miasta „Lavender Town”.

Bliższa analiza gry wykazała że w soundtracku „Lavender Town” znajduje się niewykrywalny dla ludzkiego ucha dźwięk. W ciągu kilku tygodni od wypuszczenia pierwszej wersji na rynek wszystkie egzemplarze po cichu znikneły ze sklepów, zastąpiono je nową wersją ze zremasterowaną wersją „Lavender Town”. Oczywiście wszystko zostało przeprowadzone po cichu i bez zbędnego rozgłosu – jednak oczywiście jest kilka wersji które jakoś przedostały się do ogółu.

Najpopularniejsza mówi o trzech brakujących tonach w nowszym wydaniu gry, tak jak o tym że brakuje w niej unikalnego binauralnego tonu. Niestety wersja ta jest niepotwierdzona z powodu wielkiej trudności z dostępem do pierwszej wersji gry. W jedynych istniejących do dzisiaj egzemplarzach, takie funkcje jak „wewnętrzy zegar” czy „zapisywanie stanu gry” przestały działać, również w wielu przypadkach gra może się zawiesić podczas pierwszej lepszej walki.

Sprawa nabrała rozgłosu w 1997 roku, gdy na stronie http://cornus.lensig.../index538a.html, zaczeły pojawiać się szczegóły dotyczące tej sprawy. Teraz jak sami widzicie strona nie działa i nie wiadomo czy kiedykolwiek znowu zacznie funkcjonować.

Dla zainteresowanych na portalu YouTube znajduje się oficjalna wersja „Lavender Town song”, która oczywiście pochodzi z drugiej wersji gry.[quote]

Co o tym sądzicie? Ja raczej podchodze do tego luźno. Link do strony : http://www.paranormalne.pl/topic/22907-c...gends-itp/

Klawiatura mi szwankuje, wiec nie mam polskich znakow Sad Z gory za to przepraszam. Klawiatury nie mam jak wymienic (netbook)

Niemy powiedzial, ze gluchy slyszal, ze slepy widzial jak szczerbaty wygryzl wlosy lysemu Smile
Odpisz
10.06.2011, 15:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2011, 15:37 przez klimuk777.)
RE: Paranormalne
Eee na Popl'u rozkminiają to od 2 miesięcy, link:
http://forum.pokemonpl.net/levender-town...39831.html
I faktycznie jest to prawda.

Odpisz
10.06.2011, 15:37,
Data pierwszego posta - May 29 2011, 03:08 PM
Rzeczywiście od roku xDDD Osobiście uważam, że to najzwyklejsza creepypasta, od jakich roi się w internecie.
Odpisz
10.06.2011, 17:28, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2011, 17:29 przez rubin.)
Yeah, też wydaje mi się to wyssane z palca, podobnie jak rzekoma Pokemon Black Version (nie, nie ta na NDSa), w której walczymy Ghostem i zabijamy wszystkie napotkane Pokemony. Czy jakoś tak.

[Obrazek: mudkipsx.png]

Cytat:Never argue with an idiot. They drag you down to their own level and then beat you with experience.
Odpisz
10.06.2011, 18:43,
(10.06.2011, 17:28)rubin napisał(a): Yeah, też wydaje mi się to wyssane z palca, podobnie jak rzekoma Pokemon Black Version (nie, nie ta na NDSa), w której walczymy Ghostem i zabijamy wszystkie napotkane Pokemony. Czy jakoś tak.

To jest potwierdzona creepypasta, tak. Ale to, o czym pisał OP ma w sobie ziarnko prawdy. Z tym że dzieci grające na słuchawkach po prostu doświadczały bólów głowy i mdłości przez te częstotliwość, dlatego to zmienili. Ale to tyle. Żdanych nadprzyrodzonych uzależnień i satanistycznych rytuałów w Lavender Town...
Odpisz
10.06.2011, 23:11, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2011, 11:54 przez Arinald.)
Jak ten tekst czytałem, wydawało mi się, że pochodzi to z nonsensopedii Wink

Ale serio, niezbyt wierzę, by takie coś miało miejsce. Na pewno było by o tym głośno przy każdej nowej generacjii (IMO). Poza tym, gry są sprawdzane przed wydaniem, więc raczej musieli by to zauważyć testerzy...

No ale to ode mnei tyle.

[Obrazek: Iestin.png]

Temat który wg. Ciebie nadaje się do zamknięcia? Napisz o nim do mnie.
Potrzebujesz pomocy z jakąkolwiek grą? Zgłoś się do mnie.
Zielony w twoim poście? To znak, że wymagał on małej poprawy.
Ktoś Cię obraził? Natychmiast o tym informuj!!!
Friend Code 3DS: 1719-3288-5462
Ktoś chętny na partyjkę Kid Icarusa? PM me please.

Odpisz
11.06.2011, 9:33,
Może coś w tym jest, ale trudno powiedzieć. Sam mam coś takiego, że jak gram w Pokemony to nie mogę od nich odejść oraz jestem rozdrażniony Big Grin.

PS: ^^ Dla sprostowania pisze się "wierzę".

[Obrazek: grey_lexington_signature_copyright_greyl...4p5pd6.jpg]
KOLOR BORDOWY + TWÓJ POST = %
Odpisz
11.06.2011, 10:41, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2011, 10:49 przez klimuk777.)
Nie, żeby co, ale to zjawisko jest w pełni potwierdzone. Cholera wie jak zawiły jest ludzki mózg nie zapominajmy co się działo przy odcinku anime w, którym wystąpił Porygon. Tak więc nie można tego wykluczyć. Nie słychać o tym bo po prostu nim sprawa się rozniosła Nintendo wymieniło wszystkie egzemtlarze gry, po za nie u wszystkich to zjawisko wystąpiło i tyczy się pierwszych wersji (Red i Green), które zostały zastąpione Red i Blue.
A tu macie oryginalną muzykę z Lavender Town: http://www.youtube.com/watch?v=-fYam4QKnsM

Odpisz
11.06.2011, 13:01,
http://forum.poke.pl/showthread.php?tid=280
Coś w tym stylu.

,,Jedną sekundę zajęło ci sięgnięcie po pokeball. W czasie gdy nim rzucałeś kolejna sekunda minęła. Trzy sekundy upłynęły w czasie gdy [Pokemon] opuścił kulę i rozpoczął swój atak. Wystarczająca ilość czasu by sięgnąć po pokeballe (...) i kontratakować... przynajmniej dla mnie."- Mistrz Giovanni (Pokemon Special, Tom III, rozdz. 37, tłum. Wizard)
Odpisz
12.06.2011, 20:35, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2011, 20:53 przez Adam0n.)
Widzę ,że Creepypast'y dotarły także na to forum.
Polecam temat o nich na forum paranormalne
Jest całkiem sporo o Pokemonach.

Przykładowa historia(nie mojego autorstwa):

Jak myślisz, gdzie jesteś?

W każdej grze o Pokemonach występują ciemne jaskinie, które wymagają ruchu „Flash”, abyś był w stanie cokolwiek zobaczyć. Niemniej jednak, czy spróbowałeś kiedykolwiek przejść przez nie bez użycia tego ataku?

Odkryłem ten trik w Pokemon Gold, a potem spróbowałem zrobić tak w każdej grze o Pokemonach, jaką posiadam. Działa on we WSZYSTKICH wersjach, nawet z poprzedniej generacji (Red, Blue, Green i Yellow).

Musisz być w mrocznej jaskini, albo w miejscu, w którym można użyć „Flash’a”. Wędruj po ciemku, walcz z Pokemonami, napotykaj trenerów i cały czas spaceruj, gdyż wreszcie znajdziesz drabinę, której nie powinno być na mapie. Zejdź nią w dół.

Ekran zrobi się czarny, a Ty usłyszysz dźwięk towarzyszący schodzeniu po drabinie. Usłyszysz go jednak czterokrotnie, tak jakbyś zszedł cztery piętra niżej.

Teraz pojawi się pole tekstowe z napisem „Jak myślisz, gdzie jesteś?”. Muzyka będzie zniekształcona przez kilka sekund, a obraz pełen błędów. Czasami usłyszysz dźwięk wpadania na przeszkodę, lub zniekształcone zawołanie Pokemona, brzmiące jak krzyk.

W końcu będziesz w stanie widzieć. W starszych wersjach gry, wyglądało to jakbyś znalazł nowy obszar, którego nie było na mapie. W tych nowych możesz już stwierdzić, iż coś jest nie tak, ponieważ wszystko jest czarno-białe.

Będziesz w dużym, pustym pokoju. Wszystkie cztery ściany mają napisy. Zazwyczaj jest to imię Twojej postaci i czas gry, lub imiona Twoich Pokemonów. Możesz przejść przez jedną ze ścian, zależnie od wersji gry. Jeśli dobrze pamiętam, jest to północna ściana w Diamond, a zachodnia w Yellow… i tak dalej.

Kiedy przejdziesz przez ścianę, będziesz w alternatywnym świecie na zewnątrz jaskini. Wszystko jednak pozostanie czarno-białe. Muzyka będzie wolniejsza i niższa, a czasem będzie „skakać”. Próby rozmowy z ludźmi będą bezużyteczne, gdyż nie możesz już wchodzić z nimi w interakcję.

W Pokemon Yellow, Pikachu który za Tobą podąża zamieni się w sprite ducha z Lavender Town. Jeśli sprawdzisz swoją drużynę, wszystkie Twoje Pokemony będą na miejscu z tymi samymi statystykami, imionami oraz atakami, lecz ich ikonki będą spritem tego ducha.
Jeżeli wejdziesz w trawę gdzie napotkasz dzikiego Pokemona, ten momentalnie ucieknie.

Wróć do jaskini z której przyszedłeś. To będzie jedyne miejsce w którym możesz walczyć z dzikimi Pokemonami i innymi trenerami, dopóki nie użyjesz „Flash’a”.

Odkryłem ostatnio, że jeśli grasz w ten sposób wystarczająco długo, napotkasz wreszcie trenera wyglądającego tak jak Ty (ikona głównego bohatera). Wyróżnia się on, gdyż jest kolorowy, podczas gdy wszystko inne jest czarno-białe.

Jednakże, jeśli spróbujesz z nim porozmawiać, wyskoczy jedynie pole tekstowe z tekstem „Jak myślisz, gdzie jesteś?”. Ekran staje się czarny, a Ty słyszysz zniekształconą muzykę, dźwięk wpadania na przeszkodę, lub wcześniejszy krzyk…

Większość to bujda, ale tak czy inaczej - czyta się je ciekawie.

[Obrazek: db0op.jpg]
Odpisz
12.06.2011, 20:50,
(12.06.2011, 20:35)Adam0n napisał(a): Widzę ,że Creepypast'y dotarły także na to forum.
Polecam temat o nich na forum paranormalne
Jest całkiem sporo o Pokemonach.

Np:

Jak myślisz, gdzie jesteś?

W każdej grze o Pokemonach występują ciemne jaskinie, które wymagają ruchu „Flash”, abyś był w stanie cokolwiek zobaczyć. Niemniej jednak, czy spróbowałeś kiedykolwiek przejść przez nie bez użycia tego ataku?

Odkryłem ten trik w Pokemon Gold, a potem spróbowałem zrobić tak w każdej grze o Pokemonach, jaką posiadam. Działa on we WSZYSTKICH wersjach, nawet z poprzedniej generacji (Red, Blue, Green i Yellow).

Musisz być w mrocznej jaskini, albo w miejscu, w którym można użyć „Flash’a”. Wędruj po ciemku, walcz z Pokemonami, napotykaj trenerów i cały czas spaceruj, gdyż wreszcie znajdziesz drabinę, której nie powinno być na mapie. Zejdź nią w dół.

Ekran zrobi się czarny, a Ty usłyszysz dźwięk towarzyszący schodzeniu po drabinie. Usłyszysz go jednak czterokrotnie, tak jakbyś zszedł cztery piętra niżej.

Teraz pojawi się pole tekstowe z napisem „Jak myślisz, gdzie jesteś?”. Muzyka będzie zniekształcona przez kilka sekund, a obraz pełen błędów. Czasami usłyszysz dźwięk wpadania na przeszkodę, lub zniekształcone zawołanie Pokemona, brzmiące jak krzyk.

W końcu będziesz w stanie widzieć. W starszych wersjach gry, wyglądało to jakbyś znalazł nowy obszar, którego nie było na mapie. W tych nowych możesz już stwierdzić, iż coś jest nie tak, ponieważ wszystko jest czarno-białe.

Będziesz w dużym, pustym pokoju. Wszystkie cztery ściany mają napisy. Zazwyczaj jest to imię Twojej postaci i czas gry, lub imiona Twoich Pokemonów. Możesz przejść przez jedną ze ścian, zależnie od wersji gry. Jeśli dobrze pamiętam, jest to północna ściana w Diamond, a zachodnia w Yellow… i tak dalej.

Kiedy przejdziesz przez ścianę, będziesz w alternatywnym świecie na zewnątrz jaskini. Wszystko jednak pozostanie czarno-białe. Muzyka będzie wolniejsza i niższa, a czasem będzie „skakać”. Próby rozmowy z ludźmi będą bezużyteczne, gdyż nie możesz już wchodzić z nimi w interakcję.

W Pokemon Yellow, Pikachu który za Tobą podąża zamieni się w sprite ducha z Lavender Town. Jeśli sprawdzisz swoją drużynę, wszystkie Twoje Pokemony będą na miejscu z tymi samymi statystykami, imionami oraz atakami, lecz ich ikonki będą spritem tego ducha.
Jeżeli wejdziesz w trawę gdzie napotkasz dzikiego Pokemona, ten momentalnie ucieknie.

Wróć do jaskini z której przyszedłeś. To będzie jedyne miejsce w którym możesz walczyć z dzikimi Pokemonami i innymi trenerami, dopóki nie użyjesz „Flash’a”.

Odkryłem ostatnio, że jeśli grasz w ten sposób wystarczająco długo, napotkasz wreszcie trenera wyglądającego tak jak Ty (ikona głównego bohatera). Wyróżnia się on, gdyż jest kolorowy, podczas gdy wszystko inne jest czarno-białe.

Jednakże, jeśli spróbujesz z nim porozmawiać, wyskoczy jedynie pole tekstowe z tekstem „Jak myślisz, gdzie jesteś?”. Ekran staje się czarny, a Ty słyszysz zniekształconą muzykę, dźwięk wpadania na przeszkodę, lub wcześniejszy krzyk…

Większość to bujda, ale tak czy inaczej - czyta się je ciekawie.

Ale w Diamondzie nie ma Flasha, tylko Defog przecież... -_-
Odpisz
12.06.2011, 22:23,
*facepalm*
Jest Flash jako TM i można go użyć w paru jaskiniach. (2 tylko chyba)

FC PEARL: 4727 8778 9544
FC DIAMOND: Nie odkryte. Powód: przechodzę od nowa.
FC PLATINUM: 5286 2258 3630
FC SOULSILVER: Nie otrzymałem jeszcze.
FC WHITE EU: 4513 1774 1555
FC WHITE JAP: Nie otrzymałem jeszcze.
Odpisz
12.06.2011, 22:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2011, 22:30 przez BlackTabby90.)
(12.06.2011, 22:23)Szajni napisał(a): *facepalm*
Jest Flash jako TM i można go użyć w paru jaskiniach. (2 tylko chyba)

To widać mi umknęło, myślałem, że tak jest tylko w HG/SS. Nie trzeba od razu facepalmować... -_-
Odpisz
13.06.2011, 9:16,
Bujda. Sam parę jaskiń bez flasha przeszedłem. Ale co do tematu to sam już nie wiem czy to prawda, ale trochę nie wierzę.

Klawiatura mi szwankuje, wiec nie mam polskich znakow Sad Z gory za to przepraszam. Klawiatury nie mam jak wymienic (netbook)

Niemy powiedzial, ze gluchy slyszal, ze slepy widzial jak szczerbaty wygryzl wlosy lysemu Smile
Odpisz
17.06.2011, 13:42,
Jeny dajcie spokój... wy naprawdę w takie totalne bujdy wierzycie? w życiu nie słyszałem tylu głupstw... ktos coś wymyślił i poszlo świat... jak zaraz któryś z nas coś wymyśli, to tez będziecie się nad tym miesiącami zastanawiac?Tongue

Mish Productions: Unboxing + Reviews Smile

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości