Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Najnowsze tematy na forum

Pytania odnośnie kupna i sprzedaży kart
31.08.2016, 13:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.08.2016 13:41 przez Vapek.)
RE: Pytania odnośnie kupna i sprzedaży kart
(31.08.2016 5:01)Aglet napisał(a):  Moje pytanie: http://allegro.pl/60szt-kart-pokemon-ang...58694.html
Czy na tej aukcji koleś sprzedaje oryginały?
na dole strony z aukcją znalazłem
Cytat:Przedmioty wysyłamy bezpośrednio od dostawcy towaru z CHIN
oryginalne karty ptcg bez pośredników prosto z Chin?
[Obrazek: 3e3.jpg]

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz
31.08.2016, 16:31
Gdybym dokładniej czytała opis aukcji to bym znalazła to zdanie i nawet nie pytała.. xD No ale dzięki

[Obrazek: X5YbP9G.png]
Odpisz
31.08.2016, 21:05
Co do "chińskiego dostawcy"... Pewnie wkradł się błąd przy wklejaniu tejmplejta, ale kto nie czyta opisu swojej aukcji?
"FIGURKI DO SAMODZIELNEGO SKŁADANIA, ZAPAKOWANE W FOLIOWE WORECZKI"
Albo to (żenada):
"adres
Twoja Firma
Ul. Przykładowa 12
41-500 Chorzów"

[Obrazek: pl-icon.png] (NS) | [Obrazek: us-icon.png] (B2) | [Obrazek: eo.gif] (A2) | [Obrazek: ru-icon.png] (A1) | [Obrazek: jp-icon.png] (A0)
Czyta komiksy My Little Pony
Odpisz
1.09.2016, 7:22
Pomijając Chiny, ewidentne podróbki patrząc po kolorach i foncie.

Najtaniej chyba po prostu zamówić sobie boxa, wtedy boostery wychodzą po 11-13zł/szt., ale to zależy, ile chcesz boosterów (box ma 36). Polecam przejrzeć dział z wymianami na ptcg.eu/forum, czasem ktoś sprowadza boxa i sprzedaje boostery, ale niestety niezbyt często. A poza tym to chyba isa.pl, ale tu ceny raczej bardzo standardowe.

Ewentualnie gdybyś była zainteresowana kupnem Elite Trainer Boxa z edycji Furious Fist po opłacalnej cenie, to zapraszam na priv Wink

Odpisz
3.10.2016, 1:53
Można jakoś kupić same karty energii? Czy w boosterach mogą być karty energii?
Odpisz
6.01.2017, 11:43
Cześć wszystkim,

Ostatnio podczas domowych porządków natrafiłem na taki oto deck, który kupiłem jakieś kilkanaście lat temu.

Orientuje się ktoś ile byłby on w dzisiejszych czasach wart, jeśli chciałbym go sprzedać ?
Odpisz
21.02.2017, 22:36
Mam pytanie co do kupowania boosterów na isa.pl. Jak wiadomo booster boxy w Sun & Moon to trochę scam. Wiadomo w których paczkach są Ultra Rare i w jakich holo. A więc sprzedawcy internetowi mogą sprzedawać tylko te paczki w których nie ma nic D: Czy bezpiecznie kupować paczki na isa.pl? A może lepiej sleeved boostery?
Odpisz
19.06.2017, 11:55
Ja bym kupił Boosterki , talie lub pudełko na karty z 2-3 boosterkami
Odpisz
21.07.2017, 13:18
Witam,

Dziś na jednym z campingów na Półwyspie zobaczyłem boosterki w sprzedaży po 2 zł. Przestrzegam przed nimi. Udają wydanie portugalskie kart (celowo litera e podmieniona na &). Grafiki kiepskiej jakości przedstawiają solgaleo i lunale na nietypowych tłach i team Asha z Aloli. Kupiłem jeden booster, bo siostrzeniec mnie nakłonił na kupno jednego (nie wytłumaczysz czterolatkowi). Karty kiepskiej jakości, plastikowe. Holo niedopasowane, karty mniejsze od oryginalnych, napisy na nich to mieszanka portugalskiego z angielskim.
Odpisz
11.08.2017, 22:47
Cześć, czy te karty są coś warte?
https://zapodaj.net/71e2edd92c335.jpg.html
Jest ich około 200, znalazłem je w piwnicy podczas przeprowadzki, zupełnie o nich zapomniałem. Ich kondycja nie jest perfekcyjna. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany mogę zrobić dokładne zdjęcia albo jakiś spis.
Pozdro
Odpisz
12.08.2017, 15:16
Widzę dużo base set2. Na pewno cześć jest oryginalna, bo wyglada, ze miałeś theme deck ziemi i wody, do którego dołączali płytę z instruktażem gry Pokemon tcg w 2000 roku. Cześć wyglada na karty, które były wkładane do chipsów, ale nie wiadoma jest ich oryginalność. Musiałbyś wysłać to do kogoś kto umie ocenić (może się odezwie na priv), bo tylko na żywo da się ocenić wartość kart. W tamtym okresie było kilka idealnych podróbek charmanderów i innych pokow. Ja swoje oddałem Fortressowi bez mrugnięcia okiem: 3 theme decki + mieszanka różnych kart z chipsów.
Odpisz
2.09.2017, 20:25
Nie uwierzycie .....
Kupiłem dzisiaj dla testu pierwszą paczkę z Burning Shadows i jako tą u-rare trafiłem Acerole !!!!!!!
jak myślicie lepiej trzymać czy do ludzi Big Grin

Mój fc 0533-8056-1205
Odpisz
14.09.2017, 20:35
Witam, mam do sprzedaży kilkadziesiąt kart pokemon. Jak dobrze pamiętam to chyba z pierwszych serii. Niestety moja wiedza związana z tym tematem jest bardzo mała, dlatego też zwracam się do was (specjalistów) z pytaniem: Czy ktoś mógłby mi pomóc i je wycenić? (zdjęcia kart wysłałbym jutro albo w sobotę)

Z góry dziękuje za pomoc
Newman
Odpisz
22.09.2017, 12:10
(11.08.2017 22:47)mikadomorientes napisał(a):  Cześć, czy te karty są coś warte?
https://zapodaj.net/71e2edd92c335.jpg.html
Jest ich około 200, znalazłem je w piwnicy podczas przeprowadzki, zupełnie o nich zapomniałem. Ich kondycja nie jest perfekcyjna. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany mogę zrobić dokładne zdjęcia albo jakiś spis.
Pozdro

Czy ktoś podjąłby się sprawdzenia ich autentyczności i ewentualnej wyceny? Oczywiście dogadamy się odnośnie wynagrodzenia za przysługę. Jestem cały czas w podróży więc proszę o kontakt na e-mail: iwanowiczdamian@gmail.com
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości