Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Pytania odnośnie kupna i sprzedaży kart
31.05.2011, 21:29
RE: Pytania odnośnie decków i kupna kart.
Legends napisał(a):I kilka innych
Nie, Dodrio to UD. Chyba że mam 2 missprinty w klaserze.
A jeśli CoL to dla Ciebie słaby set jak nas HSon, to SF gryzie tapetę w środowisku DP-AC. Że nie wspomnę o Platinumie. A DP to w ogóle umarł zanim się pojawił.
Dobrze cholera, jak jesteś takim natrętem że nie ustąpisz z opierdzielaniem BW ani na 5 minut i wmawianiem wszystkim że jest złe i niedobre to chyba nie mam wyjścia.

Oficjalna lista subiektywnych opinii i gamy zastosowań wszystkich w pełni wyewoluowanych Pokemonów z setu Pokemon: Black & White jednocześnie stanowiąca solidne źródło informacji:

Serperior (5/114): Solidna karta lecząca, która wraz ze wsparciem innych Serperiorów na ławce potrafi leczyć pokaźne obrażenia co turę. 60 zadawanych obrażeń za dwie energie trawiaste to przyzwoity koszt. Minus może stanowić fakt, że Pokemon ten nie ma silniejszych ataków o skomplikowańszym efekcie. Często wymienione 60 może być za mało na K.O, jako że mało Pokemonów ma weakness na trawiaste. Average.

Serperior (6/114): Niewątpliwie bardzo użyteczny tech do wszelkich talii, które mogą obrywać recoila. W tym Reshiramy na silniku spalinowym. Sam atak jest bardzo ciekawy, jako że za zaledwie GC potrafi rozsiać energie między swoimi Pokemonami w dowolny sposób. Doskonale sprawdza się to z takimi Pokemonami jak np. Sawsbuck. Do tego 60 obrażeń stanowiące średni efekt. Ability jednak nie można zablokować, a w połączeniu z nadchodzącym Pokemon Center może tworzyć całkiem wkurzającą rzecz dla przeciwnika. Uroku dodaje mu niski, bo zaledwie C retreat cost. Good.

Simisage: Nie oszukujmy się, karta RACZEJ bez przyszłości. Ładne 30 dmg za zaledwie G, ładna możliwość zadania za CCC 0-120, ale nic to nie daje karcie z 90 HP. Bad.

Lilligant: Jako że skonfudowanego Pokemona można "za nic" wycofać, możemy używać naprzemiennie Petal Dance Lilligantów. Jeśli nie mamy szczęścia do flipów, odradzam. Decent -

Maractus (11/114): Karta przeciętna. Sympatyczna na rozpoczęcie (heal 20 +leczenie 20), jednakże ma niebo lepszego braciszka. Nie najgorsza, aczkolwiek nie wydaje mi się żeby była nadto grywalna. Bad.

Maractus (12/114): Jeśli szukasz w BW kandydata do donkowania, właśnie go znalazłeś. Maractus możer szybko bić w T0 60dmg przy 12,5% szans, bądź 30 na 25%. To łącznie 37,5% szans na atak za 30dmg lub więcej w T0. Drugi atak może być bolączką, jeśli uda nam się rozstawić Maractusa i jakoś zablokować rozstaw przeciwnika (obecnie bardzo ciężkie). Jednak jako tech sprawdza się idealnie, ale sam z siebie grać nie będzie. Average.

Sawsbuck: Jeden z najlepszych obecnie Pokemonów "masówek". W połączeniu z Roserade daje zaskakująco dobre efekty, a jeśli przeciwnik gra na trawiastych Pokemonach to partię mamy w kieszeni. Drugi atak to swojego rodzaju "deska ratunku" możliwa do naładowania za pomocą DCE. Mądrze rozstawiony Sawsbuck może być solidnym Pokemonem atakującym. Jedyna wada to zaledwie 90HP. Szkoda, jelonku. -Good

Emboar (19/114): BARDZO duże HP, BARDZO mocny atak za stosunkowo BARDZO niewiele, oraz BARDZO duży retreat. Dodajmy że 150 co turę można bez problemu siekać jako że tech ładujący jest z tej samej linii ewolucyjnej. W dodatku Pignite pozwala na atak pełną parą w T3, nawet w wypadku zupełnie beznadziejnego rozdania. Możliwość ładowania za pomocą DCE tylko dodaje uroku. Czego chcieć więcej od Pokemona, który ma za zadanie wejść i rozpieprzyć wszystko? Great!

Emboar (20/114): BARDZO duże HP, BARDZO duży retreat i NIESAMOWITE ABILITY! DODAJEMY ILE CHCEMY FIRE ENERGY NASZYM DOWOLNYM POKEMONOM. See combos? Shuckle Promo, Emboar, Reshiram, MORE MORE MORE. Atak może trochę lipny, ale nie do mordowania go wypuścili. Nie pozostaje mi nic innego jak wychwalić twórców. I do tego masakryczna pdobizna do Blastoise'a... amazing. AMAZING

Simisear: Chyba jedna z najciekawszych kart ognistych ostatnimi czasy. Spread 3x 20, z czego dwa dowolnie to jednak coś znaczy, skoro za jedną energię. Pozostaje pytanie, jak go zagrać? Ano można z Mandibuzzem się bawić. Drugi atak potępiam i daję mu jednostronny bilet do zapominajki. Dobry jednostrzałowiec, ale prawie tylko do Mandibuzza. Szkoda. - Average

Darmanitan: O psia kostka... Nie mam zielonego pojęcia co o nim napisać. Stage 1 z 120HP, big plus. O ile pierwszy atak ma dość... przeciętny (?), o tyle drugi może być NIEZŁY. Potencjalne bicie 90 w drugiej turze i duża ilość HP goryla... No cóż. Niewątpliwie jedna z kart, które mówią: "graj mnie... ale jestem na max TOP10-5/20". Average

Reshiram: Ow my...
Let;'s try to expalin you why it's sooooooo EPIC.
Basic, 130 HP.
PIEROŃSKO NISKI RETREAT JAK NA TO CO MOŻE.
Pierwszy atak dziabie ładne 20-140 za zaledwie DCE. Po pierwszym ataku nie chcemy marnować energii recyklingowych, to bijemy Outragiem. I w tym wypadku prawie zawsze wystarczy. Do tego siła psychologiczna - przeciwnik wie, że musi zrobić OHKO. Inaczej będzie nieładny "Revenge" i nici z planów. A zanim rywal się naładuje, to Reshiram sieknie drugim atakiem. Win.
A właśnie, Blue Flame. 120 za FFC, discardujemy FF. Przywracamy Typhlosionami Prime które przy okazji ładują Outrage, albo Retrievalami i Emboarem. I tak co turę. Reshiram pada? No problemo, basic to się w try miga wystawi kolejnego. I tak w kółko. Nie wyobrażam sobie czegokolwiek innego (może poza Samurottami) co może wygrać Worldsy. OVERWHELMING!!!

Samurott (31/114): Sam art sprawia, że nic tylko przytulić i nie wypuszczać. Jedna z bardziej niedocenianych kart znajdujących się w cieniu starszego brata. A czemu? Weakness na Lightningi którymi nikt nie gra, całkiem znośny Retreat i świetny Pike. Za DCE bije 30 w aktywa + 30 w coś innego. Bardzo podobnie jak Empoleon MD (KTÓRY WYGRAŁ WORLDSY). 140HP, moc. Reshiram wymięka. Przewaga typów nad Ryśkiem i Prosiakiem. MOC. A do tego...
Samurott (32/114): Wydry nigdy nie miały takiej pary. Exoskeleton redukujący 20 (YEAAAH), 140HP (YEAAAH), nieszkodliwy weak i znośny retreat. Feraligatr Prime, 3 energie i bijemy co turę 100 przebijając się przez najczęściej używane Poki w nowym formacie: Donphany, Reshiramy, Emboary, Magmortary i wiele wiele innych. Pomoc Pike Samurotta (31), Pluspowerów i przebijamy się przez WSZYSTKO. To jest naprawdę niesamowite. I do tego ten art. No ja się wypowiedzieć nie umiem. Składam w realu, jak ktoś ma którekolwiek Samurotty na zbyciu, pisać na PW. Love'em.
Ich combo oceniam na AMAZING!!!

Simipour: Bardzo średni. Drugi atak wiadomo. Pierwszy niby burnuje, ale co ten burn nam da? Ability tym nie zlockuje... Taka nijaka ta małpka. Bad.

Basculin: Omijaj szerokim łukiem. Nim uda mu się zaatakować, już padnie. W dodatku efekt na średni... Bad.

Swanna: W pierwszej turze jej egzystencji Feather Dance. W drugiej Aqua Ring. Za WC siekamy 80 i zmieniamy na Exoskeleton Samurotta. Może nie jest to combo na miano wygranej worldsów, ale niewątpliwie jest bardzo ciekawe i wtechowanie Swanny 2-2 do Samurottów wymaga skupienia i uważnego prześledzenia. Bo opcja jest dobra. Average.

Alomomola (38/114): Bardzo średnia. 100HP jak na basica dużo. 20 za DCE to nieźle. Ale ma lepszą siostrę. Zatem dostanie =Average.

Alomomola (39/114): Come back, Lapras Fossil! Sympatyczny Hydro Pump, 100HP, basic, znośny weakness. Obowiązkowy tech sztuk 1-2 do każdego Rain Danca. Witamy w domu, Lapras. Great!

Now: 1x Overwhelming
3x Amazing
2x Great
6x Amazing
2x Good
1x Decent
4x Bad
(liczone na szybko, mogą być pomyłki)
- to be continued tommorow / in two days time -
Pożyczenie bez informowania autora, informacji o autorze i zgody karane surowo i tym bardziej wzbronione.
I niech mi ktoś teraz spróbuje powiedzieć że BW to kijowy set ==".

Odpisz
1.06.2011, 6:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.06.2011 6:23 przez Shun.)
Legends napisał(a):Samurott (31/114): Sam art sprawia, że nic tylko przytulić i nie wypuszczać. Jedna z bardziej niedocenianych kart znajdujących się w cieniu starszego brata. A czemu? Weakness na Lightningi którymi nikt nie gra, całkiem znośny Retreat i świetny Pike. Za DCE bije 30 w aktywa + 30 w coś innego. Bardzo podobnie jak Empoleon MD (KTÓRY WYGRAŁ WORLDSY). 140HP, moc. Reshiram wymięka. Przewaga typów nad Ryśkiem i Prosiakiem. MOC. A do tego...
Samurott (32/114): Wydry nigdy nie miały takiej pary. Exoskeleton redukujący 20 (YEAAAH), 140HP (YEAAAH), nieszkodliwy weak i znośny retreat. Feraligatr Prime, 3 energie i bijemy co turę 100 przebijając się przez najczęściej używane Poki w nowym formacie: Donphany, Reshiramy, Emboary, Magmortary i wiele wiele innych. Pomoc Pike Samurotta (31), Pluspowerów i przebijamy się przez WSZYSTKO. To jest naprawdę niesamowite. I do tego ten art. No ja się wypowiedzieć nie umiem. Składam w realu, jak ktoś ma którekolwiek Samurotty na zbyciu, pisać na PW. Love'em.
Ich combo oceniam na AMAZING!!!

No tak, bo Zekrom i Magnezone Prime to zupełnie niegrywalne są.
Odpisz
1.06.2011, 7:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.06.2011 7:10 przez Legends.)
No tak, bo Zekrom to dość ryzykowna karta jest do rozstawienia (Shaymin Pachirisu działa dość ryzykownie). Inaczej nim nie zagrasz raczej. Jeśli ma się szybko rozstawić, to i tak ubije cokolwiek wcześniej wymienionego zanim to się jeszcze pojawi, zatem za to minusów nie dodałem bo wszystko poza ReshiKromem miałoby 0/10. A jeśli ma się wolno rozstawiać to zazwyczaj będzie miał armię wyder na "ławce" przeciwnika, a na pożarcie pójdzie coś łagodnego. Więc Zekroma ubić się da.
O Magnezonie Prime zapomniałem, ale nie umiem ocenić tego decku na podstawie tego ile może zdziałać. Po prostu nie przekonuje mnie fakt, iż wszystkie energie muszą lecieć do Losta. Aczkolwiek jest mocny, co nie zaprzeczę. Już prędzej bym Lanturna Prime tu wstawił, jako możliwa kontra.

Odpisz
1.06.2011, 10:28
(31.05.2011 17:33)Legends napisał(a):  Jasny szlag, weź pod uwagę że w HS NIE MA wielu dobrych Poków. No co jest? Gyarados, Sunflora, Ninetales i kilka innych + primy.
Hmm... Metapod, Jumpluff, Slowking, Sunflora, Ninetales, Raichu, Noctowl (badz co badz draw engine, nie?), Ampharos, Hypno, Pichu, Typhlo jako tansza alternatywa Emboara, TSSy, Rainbow Energy, DCE, Primy. Legends, cholera, zacznij przegrzebywac WSZYSTKIE sety, a nie te najgorsze.
Cytat:UD ma masę tego stuffu. Gliscor, Houndoom, Smeargle, Umbreon, Dodrio, Honchkrow, Leafeon, Mismagius, Rotom, Skarmory, Vileplume, Weavile, Flareon, Muk i Unown. Dwie epickie legendy, kilka niezłych i tragicznych primów. Mało?
Gliscor moze lockowac, ale nie rozwali niczego.
Houndoom jest BARDZO sytuacyjny.
Honchkrow, a tak, tu sie zgodze. Sklej combo z 10x Darkness Arceusami Big Grin
Rotom - z ktoryms Alph Litographem, tym od prizow/z Galladem SW.
Skarmory - Troche... za wolny.
Weavile - pasuje do przecietnej ilosci deckow. Nie ma jak go sprawnie wciagnac.
Muk... No dobry, ale w dobie Ability traci na sile troche.
Unown D to do donkow.
Reszta oczywiscie dobra.
Pominales nienajgorszego Bellossoma i Vespiquena (glownie do decku na Vespiquenie SF).
Ale Primy to KARA. Trafisz ktoregos z gorszych - You're screwed.
Also, wiesz czym sie rozni HS od UD? Wiekszosc kart z HSa da sie grac bez zadnej pomocy. UD trzeba COMBOWAC.
Cytat:CoL ma tego w pierony. Gyarados, Houndoom, Jirachi, Leafeon, Lucario, Ninetales, Magmortar, Pachirisu, Smeargle, Umbreon, ew. Ampharos, Cleffa, Mismagius, Pidgeot, Skarmory, Mr. Mime, Slowking, Typhlosion, Tangrowth, Flareon, Seviper. To tylko kilka z nich. O masie fajnych podstawek nie wspomnę.
Procz Mr. Mime, Lucario i Sevipera nic, czego bys nie mial nigdzie indziej. Ten set jest niechciany nie przez reprinty, tylko przez kilka innych rzeczy:
1. Do czasu CL wiekszosc ludzi chodzacych na turnieje juz pozdobywali to, co chcieli z tego setu. A i sa karty lepsze.
2. CL wyszedl za szybko, za malo dopracowany. Lepiej byloby wyciac reprinty ze starszych setow. Byloby ciekawiej. I w gruncie rzeczy to to, czego ludzie oczekiwali.
3. Te karty, ktore wymieniles, nie sa zbyt grywalne przez to, ze sa lepsze rzeczy od tych.

[Obrazek: fjpxk3.png]
Gallery
Hyacinth's Saga, druga moja pisana Saga w życiu.
Serre's Cardhouse
Mój have/want
Odpisz
3.06.2011, 22:08
Witam chcę ułożyć Decka i mam prośbę wybierzecie karty i ułożycie bo ja w tym jestem zielony xD Z Góry Dzięki Wink
Noto tak:(mam Karty Francuskie,Polskie oraz Angielskie)
1 Torterra DP (PL)
2 Grotle DP (PL)
3 Turtwig DP (PL)
1 Servine BW (Ang)
1 Snivy BW (Ang)
1 Beautifly DP (PL)
3 Silcoon 1 Silcoon Holo DP (PL)=4
3 Wurple DP (PL)
1 Cherrim DP (PL)
1 Cherubi Storm Front (FR)
3 Combee DP (PL)
1 Heracross DP (PL)
1 Trecko Strom Front (FR)
1 Seedot DP (PL)
1 Tanglea Storm Front
1 Infernape DP (PL)
3 Monferno DP (PL)
5 Chimchar DP (PL)
1 Rapidash Storm Front (FR)
3 Rapidash DP (PL)
5 Ponyta DP (PL)
1 Growlithe Rising Rivals (Ang)
1 Growlithe Supreme Victors (Ang)
1 Magneton Storm Front (FR)
2 Magneton DP (PL)
1 Magnemite Storm Front (FR) Stal
1 Magnemite Storm front (FP) Elektro
1 Magnemite DP (PL) Stal
1 Lairon Rising Rivals (Ang)
1 Skarmory Storm Front (FR)
1 Steelix Storm Front (FR)
1 Onix DP (PL)
1 Onix Storm Front (FR)
1 Medicham DP (PL)
5 Meditite DP (PL)
1 Hippowdon DP (PL)
4 Hippopotas DP (PL)
1 Mamoswine Storm Front (FR)
1 Trapinch Rising Rivals (Ang)
1 Lalvitar Storm Front (FR)
1 Starevia Storm Front (FR) Holo
1 Starly Storm Front (FR) Holo
3 Starly DP (PL)
1 Clefairy DP (PL)
1 Miltank Storm Front (FR)
1 Buneary Supreme Victors (Ang)
1 Bibarel Storm Front (FR)
1 Bidoof Supreme Victors (Ang)
1 Prinplup DP (PL)
2 Piplup DP (PL)
1 Seel Supreme Victors (Ang)
1 Fineon Storm Front (FR)
1 Snourt Storm Front (FR)
1 Gengar Strom Front (FR) Holo
W pon może bd miał Hunter Holo za Wynaut Holo daje
1 Gastly DP (Ang)
1 Wynaut DP (PL) Holo
1 Drifloon DP (PL)
1 Drifloom Storm Front (FR)
1 Whirlipede BW (Ang)
1 Venipede BW (Ang)
1 Duskull Storm Front (FR)
1 Bronzor Storm Front (FR)
1 Roselia Storm Front (FR)
1 Skuntank DP (PL) Rare
1 Stunky Storm Front (FR)
2 Stunky DP (PL)
4 Sneasel DP (PL)
1 Electrode Storm Front (FR)
1 Voltorbe Storm Front (FR)
Kolega może w Pon da mi też kilka Energii Psycho
teraz Treinery:
4 Wyszukanie Energii DP (PL)
1 Prof Rowan DP (PL)
4 Napoje DP (PL)
4 PokeBall DP (PL)
1 Honor Ball Storm Front (FR)
1 Zmiana Energii DP (PL)
1 Normal Energy Special Storm Front (FR)
2 Rywal DP (PL)
2 Pokedexy DP (PL)
2 Plus Power DP (PL)
1 Dziura Czasoprzestrzenna DP (PL)
1 Jakieś Lącze Strom Front (FR)
2 Superodzysk DP (PL)
1 Płapka Jakaś Storm Front (FR)
1 Nocne Centrum Pokemon DP (PL)
Teraz Energie :
1 Energia Psycho DP (PL)
1 Energia Stal DP (PL)
1 Energia Wody DP (PL)
6 Energii Mrok DP (PL)
8 Energii Walka DP (PL)
17 Energii Roślinnej DP (PL)
1 Energia Roślinna BW (Ang)
18 Ennergii Ognistej DP (PL)
To na tyle czekam na odpowiedzi ;p
Odpisz
4.06.2011, 5:51
(3.06.2011 22:08)Tikishi napisał(a):  Witam chcę ułożyć Decka i mam prośbę wybierzecie karty i ułożycie bo ja w tym jestem zielony xD Z Góry Dzięki Wink
Noto tak:(mam Karty Francuskie,Polskie oraz Angielskie)
1 Torterra DP (PL)
2 Grotle DP (PL)
3 Turtwig DP (PL)
1 Servine BW (Ang)
1 Snivy BW (Ang)
1 Beautifly DP (PL)
3 Silcoon 1 Silcoon Holo DP (PL)=4
3 Wurple DP (PL)
1 Cherrim DP (PL)
1 Cherubi Storm Front (FR)
3 Combee DP (PL)
1 Heracross DP (PL)
1 Trecko Strom Front (FR)
1 Seedot DP (PL)
1 Tanglea Storm Front
1 Infernape DP (PL)
3 Monferno DP (PL)
5 Chimchar DP (PL)
1 Rapidash Storm Front (FR)
3 Rapidash DP (PL)
5 Ponyta DP (PL)
1 Growlithe Rising Rivals (Ang)
1 Growlithe Supreme Victors (Ang)
1 Magneton Storm Front (FR)
2 Magneton DP (PL)
1 Magnemite Storm Front (FR) Stal
1 Magnemite Storm front (FP) Elektro
1 Magnemite DP (PL) Stal
1 Lairon Rising Rivals (Ang)
1 Skarmory Storm Front (FR)
1 Steelix Storm Front (FR)
1 Onix DP (PL)
1 Onix Storm Front (FR)
1 Medicham DP (PL)
5 Meditite DP (PL)
1 Hippowdon DP (PL)
4 Hippopotas DP (PL)
1 Mamoswine Storm Front (FR)
1 Trapinch Rising Rivals (Ang)
1 Lalvitar Storm Front (FR)
1 Starevia Storm Front (FR) Holo
1 Starly Storm Front (FR) Holo
3 Starly DP (PL)
1 Clefairy DP (PL)
1 Miltank Storm Front (FR)
1 Buneary Supreme Victors (Ang)
1 Bibarel Storm Front (FR)
1 Bidoof Supreme Victors (Ang)
1 Prinplup DP (PL)
2 Piplup DP (PL)
1 Seel Supreme Victors (Ang)
1 Fineon Storm Front (FR)
1 Snourt Storm Front (FR)
1 Gengar Strom Front (FR) Holo
W pon może bd miał Hunter Holo za Wynaut Holo daje
1 Gastly DP (Ang)
1 Wynaut DP (PL) Holo
1 Drifloon DP (PL)
1 Drifloom Storm Front (FR)
1 Whirlipede BW (Ang)
1 Venipede BW (Ang)
1 Duskull Storm Front (FR)
1 Bronzor Storm Front (FR)
1 Roselia Storm Front (FR)
1 Skuntank DP (PL) Rare
1 Stunky Storm Front (FR)
2 Stunky DP (PL)
4 Sneasel DP (PL)
1 Electrode Storm Front (FR)
1 Voltorbe Storm Front (FR)
Kolega może w Pon da mi też kilka Energii Psycho
teraz Treinery:
4 Wyszukanie Energii DP (PL)
1 Prof Rowan DP (PL)
4 Napoje DP (PL)
4 PokeBall DP (PL)
1 Honor Ball Storm Front (FR)
1 Zmiana Energii DP (PL)
1 Normal Energy Special Storm Front (FR)
2 Rywal DP (PL)
2 Pokedexy DP (PL)
2 Plus Power DP (PL)
1 Dziura Czasoprzestrzenna DP (PL)
1 Jakieś Lącze Strom Front (FR)
2 Superodzysk DP (PL)
1 Płapka Jakaś Storm Front (FR)
1 Nocne Centrum Pokemon DP (PL)
Teraz Energie :
1 Energia Psycho DP (PL)
1 Energia Stal DP (PL)
1 Energia Wody DP (PL)
6 Energii Mrok DP (PL)
8 Energii Walka DP (PL)
17 Energii Roślinnej DP (PL)
1 Energia Roślinna BW (Ang)
18 Ennergii Ognistej DP (PL)
To na tyle czekam na odpowiedzi ;p

Mój pomysł jest taki:
2xTurtwig
1xgrotle
1xTorterra
4xChimchar
2xMonferno
1xInthernape
2xPonyta
1xHeracross DP
1xVenipede
1xWrihilepede
2xHippopotas
1xHippowdon
1xWhirlipede(szkoda że nie masz Scolipede)
3x4 Wyszukanie Energii
1xZmiana Energii
3xPokeBall
9xEnergyGrass
9xenergyfire
6xwalka

Mało masz form ewolucyjnych,gdybyś tak miał całe stadium Trapincha i Venipede i Treecko.

Mój nowy kanał na yt
Wystartował
Mój Fan Fick, zapraszamSmile

Madara(do Minato, na temat powodów ataku na Konohę) "Och, wiesz ... to jest zabawa, to część mojego planu ... rozpoczęcia wojny ... na rzecz pokoju ... "

Hirako-(do Aizena)"Czy można walczyć, kiedy góra i dół, lewo i prawo, przód i tył, a kierunek obrażenia mieszają się w twojej głowie? Nie, nie możesz. Nikt nie może. Im silniejszy jesteś tym więcej można stosować, im bardziej przygotowany do walki, tym bardziej prawdopodobne jest, aby twoje ciało reagowało tylko na to, co widzisz!"
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Tikishi
4.06.2011, 9:15
mój kolega jest bardziej kolekcjonerem i on pojedynczych nie wymienia ;/ Ale dzięki i czekam na następne propozycje Wink
Odpisz
19.06.2011, 19:55
Siema.Chciałbym abyście spróbowali mi ułożyć skład z oto tych kart:(wyżej pisze co i jak tzn.Języki oraz serie)
Roślinne:
Yanmega SP (Ang SV)
Torterra (PL DP)
3x Grotle (PL DP)
5x Turtwig (PL DP)
2x Cherrim (PL DP)
Cherubi (PL DP)
Cherubi (FR SF)
Rosrade (PL DP)
Roselia (FR SF)
Roselia (PL DP)
Dustox (PL DP)
Cascoon (PL DP)
5x Wurple (PL DP)
Beautifly (PL DP)
5x Silcoon i 1x Silcoon Holo (PL DP)
Heracross (PL DP)
Servine (Ang B&W)
Snivy (Ang B&W)
1x Combee Holo 5x Combee (PL DP)
Treecko (FR SF)
Tanglea (FR SF)
Ogniste:
Infernape (PL DP)
4x Monferno (PL DP)
5x Chimchar (PL DP)
Rapidash (FR SF)
4x Rapidash (PL DP)
6x Ponyta (PL DP)
Growlithe (Ang SV)
Growlithe (Ang RR)
Walka:
Machamp (Ang DP)
1x Machoke Holo 1x Machoke (PL DP)
1x Machop Holo 1x Machoke (PL DP)
Bonsly (PL DP)
Hippowdon (PL DP)
4x Hippopotas (PL DP)
2x Medicham (PL DP)
7x Meditite !(PL DP)
Mankey (Ang RR)
Trapinch (PL DP)
Mamoswine (FR SF)
Lalvitar (FR SF)
Mrok:
2x Skuntank (PL DP)
Stunky (FR SF)
2x Stunky (PL DP)
Weavile (PL DP)
7x Snelasel ! (PL DP)
2x Nuzleaf (PL DP)
2x Seedot (PL DP)
Normalne:
Altaria C (Ang RR)
Lickilicky C (Ang RR)
Starevia (FR SF)
Starly (FR SF)
4x Starly (PL DP)
Buneary (Ang RR)
Buneary (PL DP)
Hoothoot Holo ( PL DP)
Miltank (FR SF)
2x Glameow (PL DP)
Clefairy (PL DP)
2x Cleffa (PL DP)
Energie:
6x Energia Mroczna
16x Energia Ognista
8x Energia Walcząca
1x Energia Trawiasta B&W
18x Energia Trawiasta DP
Trainery i Supportery:
jakieś łącze (FR SF)
płapka (FR SF)
Stadion szybkości (PL DP)
Professor Juniper (Ang B&W)
2x Profesor Rowan (PL DP)
2x Rywal (PL DP)
3x Pokedex (PL DP)
2x Plus Power (PL DP)
4x Wyszukanie Energii (PL DP)
Energy Jakieś Normal (FR SF)
5x Pokeball (PL DP)
PrimerBall (FR SF)
3x Superodzysk (PL DP)
2x Zmiana Energii (PL DP)
1x Nocne Centrum Pokemon (PL DP)
1x Napój Holo 4x Napój (PL DP)
to tyle czekam na odpowiedzi
Odpisz
21.07.2011, 14:50
[split] Kilka pytań dotyczących PTCG
Potrzebuję pomocy. Szukam karty, która z DP - on która atakami odpowiadałaby Dunsparsowi z ex - legend maker ( Basic, szczególnie potrzebny ten drugi atak. Pierwszy też by się przydał. Nie muszą być dokładnie takie same - chodzi o atak -typu zaatakuj, wycofaj
Odpisz
21.07.2011, 15:20
RE: Kilka pytań dotyczących PTCG
Do wyszukiwania kart polecam tą stronę http://omastar.c0.pl/?page=search
Basiców które atakują i mogą się wycofać jest naprawdę sporo więc podam tylko kilka:
Beldum UL
Farfetch'd HG
Spoink TP
Hoppip HG

[Obrazek: 559af45d0a7fffb90a88ff219feb95d8.gif]
Odpisz
21.07.2011, 15:41
Shuppet? Dobry fundeck można na nim było zrobić, póki nie zmienili PlusPowera Tongue Uxie/Azelf tak samo w sumie.

Odpisz
21.07.2011, 18:40
A nie ma takiej karty w setach od DP wzwyż , która w pierwszym ataku pobiera karty, a w drugim zdezorientowuje (ewentualnie wywołuje jakiś inny stan specjalny) i wycofuje? Basic żeby był. I żeby energie do niego potrzebne były roślinnymi lub normalnymi, ewentualnie metalowymi?
Odpisz
21.07.2011, 19:43
Virizion RC będzie najbliżej Twojego opisu, ale nie wywołuje żadnych special conditions ;/

Odpisz
3.01.2012, 15:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.01.2012 15:18 przez Kristajl.)
[split] Pokemon TCG po polsku - dyskusje i nowości
Witam.
W ostatnim czasie, zakupiłem 4 bostery i trzy decki po polsku w TmToys, ale nie znam się dobrze na karciance.
Mam kilka pytań:
Czy w talji, mogą być kart z różnych edycji? Czy muszą być w tym samym języku?
Czy do gry na jakimś turnieju lub zawodach mogę użyć talij składającej się tylko z kart wydanych przez TmToys?
Jakie są inne zasady odnoszące się do tej gry? Wiem tylko jak się gra, co to jest deck a co boster.
Odpisz
3.01.2012, 15:27
RE: Pokemon TCG po polsku - dyskusje i nowości
Zależy jaki format. Jeśli DP-on to karty od Diamond and Pearl do najnowszego setu. Jeśli HS-on to od HS do najnowszego.
Nie muszą być w tym samym języku, ale powinieneś mieć ze sobą skan, żeby inni gracze mogli dowiedzieć się co ta karta robi.
Możesz używać kart od TmToys, jednak to zły pomysł, żeby cały deck. To co wydaje TmToys jest słabe i są to sety z przed 4 jeśli nie więcej lat.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości