Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Pytania dotyczące działania kart i zasad
3.08.2010, 13:13
RE: Pytania dotyczące działania kart i zasad
Siemka . Chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę znaleźć wszystkie zasady . Szukam ich bo nigdy nie grałem w PTCG a chciałbym zacząć .

Pomogłem? Proszę o Cherisch Balla
Odpisz
3.08.2010, 17:25
(3.08.2010 12:17)PokeStudy napisał(a):  Nie nabijam postów. Karty z 4 geny możesz spokojnie kupić w Tesco

Informacja nieprawdziwa Tongue Od wprowadzenia polskich kart nie widziałem ANI SZTUKI dowolnej pokekarty w Tesco...

[Obrazek: Polish_M08_Logo.png] [Obrazek: Polish_M09_Logo.png]
Odpisz
8.08.2010, 13:30
Mam pytanie, otóż tak:

Czy jak użyje supportera o nazwie "pokemon collector" który wyszukuje 3 basic pokemony, to mogę sobie wyszukać np. 2 ho-oh bottom i jeden top ? czy te karty nie zaliczają się do basiców ?
Odpisz
8.08.2010, 15:55
Karty Legend nie zaliczają się do basiców. Gdzieś tak czytałem, bo ludzie pytali się, czy Machamp SF może ściągnąć jakiegoś Legenda na hita i odpowiedzieli, że nie.
A tak z innej beczki jakby kto nie wiedział, to niektóre Lv.X zaliczają się do Basiców(Absol G, Blaziken FB itp.)

[Obrazek: shadownightsuserbar.png] by me Tongue
[Obrazek: 38138g.gif]
[Obrazek: mysticmusesd8.png]
Odpisz
8.08.2010, 16:15
Może, ale u mnie w Tesco i w Carrefourze są karty, takze... :]

Pozdrawiam
PokeStudy
Odpisz
18.08.2010, 15:30
[Obrazek: SceptileGreatEncounters8.jpg]
Mam pytanie. Czy ta karta może użyć jej Poke-body, na samej sobie?

[Obrazek: espeonbar.png][Obrazek: umbreonbar.png]
[Obrazek: blackorwhite.png]
Odpisz
18.08.2010, 15:44
Witam.
Pytanie - co trzeba zrobić by móc organizować oficjalne turnieje?
Od września ruszam z "Klubem Fantastyki i Gier Karcianych" i chcę raz na kilka miesięcy zorganizować jakiś pomniejszy turniej, lecz zależy mi by był oficjalny. Mam już sędziego do "Yu-Gi-Oh!" i do "Magic: the Gathering" nie powinienem mieć problemu ze znalezieniem kogoś, lecz z grą "Pokemon" jest ciężko.
Czy wystarczy examin na profesora? Jeśli tak to jakie warunki trzeba zrobić by do niego przystąpić ponieważ na stronie wyświetla mi,
"You are not allowed to take the Professor Exam."
Pozdrawiam.
Odpisz
18.08.2010, 16:03
Ryniu:

Body działa na wszystkie twoje poki typu grass, więc dopóki Sceptile jest roślinny działa również i na niego samego.

kouji:

O ile się nie mylę Polska nie należy do, organizowanej przez Nintendo, ligi światowej Play! Pokemon! (do niedawna znanej Pokemon Organized Play). Dlatego 'oficjalne' turnieje u nas niestety odpadają. Mimo to w Polsce organizowane są turnieje regionalne i krajowe, a także mnóstwo nieoficjalnych.

Nie wiem niestety, czego potrzeba, by Polska mogła należeć do Pokemon Organized Play.

[Obrazek: sig.php]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: kouji, SIXTER
18.08.2010, 16:27
(18.08.2010 16:03)Cynd Ninja napisał(a):  kouji:

O ile się nie mylę Polska nie należy do, organizowanej przez Nintendo, ligi światowej Play! Pokemon! (do niedawna znanej Pokemon Organized Play). Dlatego 'oficjalne' turnieje u nas niestety odpadają. Mimo to w Polsce organizowane są turnieje regionalne i krajowe, a także mnóstwo nieoficjalnych.

Nie wiem niestety, czego potrzeba, by Polska mogła należeć do Pokemon Organized Play.

aczkolwiek odbyły się u nas oficjalne mistrzostwa?
i pytanie - gdzie można dowiadywać się o turniejach regionalnych?
Odpisz
18.08.2010, 16:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2010 16:52 przez Moccatina.)
W Polsce nigdy nie odbyły się oficjalne mistrzostwa, skoro Polska nie należy nawet, jak Cynd napisał, do Play! Pokemon!. Możesz pojechać na eliminacje do mistrzostw do innego kraju, np. Niemiec. Info o turniejach najlepiej jest szukać na forum ISA.
Odpisz
18.08.2010, 17:06
hmm, p. Ewa Turowska z tmtoys w wymianie mailowej uzyła zwrotu "ogólnopolskie oficjalne mistrzostwa" więc najwidoczniej to mnie zmyliło
gdyż początkowo z moim problemem zglosiłem się do TMToys skoro są oni oficjalnym dystrybutorem Diamentu i Perły

co do forum ISA... wolę nie
w pokojach yugioh czy pokemon udzielają się osoby które w te gry nie grają i które tych kart nie widziały tylko po to by napisać "ta karcianka ssie"
nie dzięki - nie gościłęm na isie od 2 lat i nie mam zamiaru wracać
Odpisz
18.08.2010, 19:01
(18.08.2010 17:06)kouji napisał(a):  hmm, p. Ewa Turowska z tmtoys w wymianie mailowej uzyła zwrotu "ogólnopolskie oficjalne mistrzostwa" więc najwidoczniej to mnie zmyliło
gdyż początkowo z moim problemem zglosiłem się do TMToys skoro są oni oficjalnym dystrybutorem Diamentu i Perły

co do forum ISA... wolę nie
w pokojach yugioh czy pokemon udzielają się osoby które w te gry nie grają i które tych kart nie widziały tylko po to by napisać "ta karcianka ssie"
nie dzięki - nie gościłęm na isie od 2 lat i nie mam zamiaru wracać

Tak jakby w TMToys znali się na karciance... Weź... Na forum isy przynajmniej uświadczysz sporo osób, które imo wiedzą o co kaman, a na dodatek sami organizują rozmaite turnieje (np. misiek86), a w TMToys tak nie za bardzo Tongue

Odpisz
18.08.2010, 19:39
1. Mistrzostwa BYŁY oficjalne, ale z punktu widzenia Polski, a nie świata Tongue
TMToys zajmuje się drukiem kart w Polsce, ma tu na to monopol (o ile można to tak określić) i ich mistrzostwa są oficjalne, ale nie mają związku ze światową ligą PTCG organizowaną przez Nintendo.

2. Gdyby lud z ISA nie grał to by nie rozgromili na OTP zwykłych graczy jak emachel, spoconyzenek i ja.

[Obrazek: sig.php]
Odpisz
19.08.2010, 18:50
Pytanie.

Czy jak Jirachi LA użyje ataku Doom Desire na przeciwniku, a ten zmieni Pokemona na innego, to czy atak działa? Jeśli tak - na kogo?

[Obrazek: fjpxk3.png]
Gallery
Hyacinth's Saga, druga moja pisana Saga w życiu.
Serre's Cardhouse
Mój have/want
Odpisz
19.08.2010, 18:59
Nie, ponieważ wraz ze zmianą aktywnego pokemona znikają na nim wszelkie efekty ataków, oprócz damage'u.

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości