Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Rate My Team (RMT) WiFi
11.09.2011, 18:08,
RE: Rate My Team (RMT) WiFi
Ja mam jeszcze kilka innych pomysłów co do mojego teamu. Próbowałem Para-Shuffler Dragonite z Jirachi i Absolem. Polegało to na paraliżowaniu teamu przeciwnika i dobijaniu wszystkiego Absolem z SD i Life Orb. Inny był Choice Scarf Flygon, który dobrze chodzi. I proszę o jakichś partnerów dla Absola, aby był to jakiś grywalny pok. Jeśli nie ma takiej możliwości, to chciałbym pomoc dla RestTalk Milotica.

Absol @Life Orb
Super Luck
EV: 252Atk/4SDef/252Spd
Moveset:
Night Slash
Psycho Cut
Sword Dance
Superpower

[Obrazek: shadownightsuserbar.png] by me Tongue
[Obrazek: 38138g.gif]
[Obrazek: mysticmusesd8.png]
Odpisz
15.09.2011, 15:51,
A oto mój (przyszły) team na WiFi OU (IV gena), a obecny OU na Pokemon online (też IV gena):

Panfernape (Infernape) (M) @ Focus Sash
Trait: Blaze
EVs: 64 Atk / 252 SAtk / 192 Spd
Rash Nature (+SAtk, -SDef)
- Fake Out
- Stealth Rock
- Fire Blast
- Close Combat

< Typowy Lead, który na początku Fake Outuje przeciwnika, by odebrać mu około 1/4 hp (mniej więcej tyle zawsze odejmuje). A potem ewentualnie Stealth Rock, (nie zawsze się opłaca). Problemy ma głównie z Lead Aerodactylem, gdyż jest on szybszy i może go zjechać earthquakiem.

Metagross @ Leftovers
Trait: Clear Body
EVs: 80 HP / 124 Atk / 252 SAtk / 52 Spd
Quiet Nature (+SAtk, -Spd)
- Meteor Mash
- Psychic
- Earthquake
- Grass Knot

< Bardzo przydatny i silny pok. Niestety niezbyt radzi sobie ze Skarmorym i Heatranem. Ze Skarmorym ma większe problemy, bo niema go czym zaatakować, a na Heatrana ma EQ, dlatego nie dałem mu HP Fire.

Snorlax (M) @ Leftovers
Trait: Thick Fat
EVs: 188 HP / 104 Def / 216 SDef
Careful Nature (+SDef, -SAtk)
- Curse
- Body Slam
- Earthquake
- Rest

< Tak właściwie jest dobry, ale zawsze niema szans z Rotomem, z którym się ostatnio często spotykam Sad Możecie podać jakiegoś poka, który by pasował do mojego teamu, bo aż tak mi go nie żal.

Flygon (M) @ Choice Band
Trait: Levitate
EVs: 4 HP / 252 Atk / 252 Spd
Jolly Nature (+Spd, -SAtk)
- Earthquake
- U-turn
- Dragon Claw
- Stone Edge

< według mnie najlepszy pok z całego teamu. Niszczy wszystkich przeciwników na swojej drodze. Jeżeli natrafi na przeciwnika, który miałby mu zagrozić - zmieniam na Metagrossa, ewentualnie Skarmorego.

Iron Bird (Skarmory) (M) @ Leftovers
Trait: Keen Eye
EVs: 252 HP / 252 Def / 4 SDef
Impish Nature (+Def, -SAtk)
- Roost
- Brave Bird
- Spikes
- Whirlwind

< Co tu dużo mówić. Idealny do wkurzania przeciwnika. Używa spikes, ze 2-3 razy (zależnie od przeciwnika, z którym walczy), nastepnie używa Whirlwind, a w połączeniu ze Stealth Rockiem Panfernape'a nieźle odbiera HP. Po dużej utracie HP przez recoil damage uzdrawia się Roostem.

Kingdra (M) @ Damp Rock
Trait: Swift Swim
EVs: 180 HP / 252 Atk / 76 Spd
Adamant Nature (+Atk, -SAtk)
- Rain Dance
- Dragon Dance
- Waterfall
- Outrage

< Tutaj musicie mi sami powiedzieć bo pierwszy raz w życiu używam takiego rodzaju poka. Wziąłem Kingdrę na spróbowanie, gdyż zaimponowała mi swoją taktyką opisaną na Smogonie

Do poprawy:
- która to generacja?
- grasz tym składem, więc napisz jak się sprawdza każdy pokemon i jakie są ich mocne i złe strony

< poprawione, może być? Tongue

[Obrazek: prawie%20impos%20late%20flip]

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
(• ◡•) ADVENTURE TIME! (❍.❍ʋ)
Odpisz
15.09.2011, 18:24,
Rubin: dzięki. Nie pisałem z czym sobie nie radzę, bo z tym jest różnie. Czasami się udaje, czasami nie. Surf mam już, ale wstawiłem Ice Beam.

Odpisz
16.09.2011, 18:22,
@Pawciooo
(15.09.2011, 15:51)Pawciooo napisał(a): Panfernape (Infernape) (M) @ Focus Sash
Trait: Blaze
EVs: 64 Atk / 252 SAtk / 192 Spd
Rash Nature (+SAtk, -SDef)
- Fake Out
- Stealth Rock
- Fire Blast
- Close Combat

< Typowy Lead, który na początku Fake Outuje przeciwnika, by odebrać mu około 1/4 hp (mniej więcej tyle zawsze odejmuje). A potem ewentualnie Stealth Rock, (nie zawsze się opłaca). Problemy ma głównie z Lead Aerodactylem, gdyż jest on szybszy i może go zjechać earthquakiem.

Raz: zmień naturę na Naive- 192 w speedzie nie jest przypadkiem- pozwala prześcignąć o dokładnie jeden pkt. wszystkie base 100 speed (Shaymin, Celebii, Jirachi, Flygon i Zapdos). Przy Rashu zaś prześcigają Cię wszystkie poki od 90 wzwyż (w tym Lucario i dość popularny lead Roserade).
Dwa, z Aerodactylem akurat nie powinieneś mieć powodu, Fake out Close Combat go zabijają (a ty zostajesz wtedy z 1 HP dzięki Sashowi)

(15.09.2011, 15:51)Pawciooo napisał(a): Metagross @ Leftovers
Trait: Clear Body
EVs: 80 HP / 124 Atk / 252 SAtk / 52 Spd
Quiet Nature (+SAtk, -Spd)
- Meteor Mash
- Psychic
- Earthquake
- Grass Knot

< Bardzo przydatny i silny pok. Niestety niezbyt radzi sobie ze Skarmorym i Heatranem. Ze Skarmorym ma większe problemy, bo niema go czym zaatakować, a na Heatrana ma EQ, dlatego nie dałem mu HP Fire.

No cóż, Eq się raczej na nic nie zda- Heatran Cię prześciga i OHKO-uje Grossika Fire blestem, polecam więc wstawić na to miejsce HP Fire, które pozwoli zabić częstego Countera Metagrossa- Skarmorego.

(15.09.2011, 15:51)Pawciooo napisał(a): Snorlax (M) @ Leftovers
Trait: Thick Fat
EVs: 188 HP / 104 Def / 216 SDef
Careful Nature (+SDef, -SAtk)
- Curse
- Body Slam
- Earthquake
- Rest

< Tak właściwie jest dobry, ale zawsze niema szans z Rotomem, z którym się ostatnio często spotykam Sad Możecie podać jakiegoś poka, który by pasował do mojego teamu, bo aż tak mi go nie żal.

Zmień Eq na Fire Puncha, wtedy nic Cię nie Immunituje, a jedynie Heatran (który i tak niewiele może) i Skalniaki not very effectivują.

(15.09.2011, 15:51)Pawciooo napisał(a): Flygon (M) @ Choice Band
Trait: Levitate
EVs: 4 HP / 252 Atk / 252 Spd
- Earthquake
- U-turn
- Dragon Claw
- Stone Edge

< według mnie najlepszy pok z całego teamu. Niszczy wszystkich przeciwników na swojej drodze. Jeżeli natrafi na przeciwnika, który miałby mu zagrozić - zmieniam na Metagrossa, ewentualnie Skarmorego.

Zmień DC na Outrage, który przy Bandzie zadaje naprawdę olbrzymie obrażenia.

(15.09.2011, 15:51)Pawciooo napisał(a): Kingdra (M) @ Damp Rock
Trait: Swift Swim
EVs: 180 HP / 252 Atk / 76 Spd
- Rain Dance
- Dragon Dance
- Waterfall
- Outrage

< Tutaj musicie mi sami powiedzieć bo pierwszy raz w życiu używam takiego rodzaju poka. Wziąłem Kingdrę na spróbowanie, gdyż zaimponowała mi swoją taktyką opisaną na Smogonie

IMO lepszy będzie na tym poku LO. Damp Rock przydałby Ci się, jakbyś miał w Teamie Swift Swimmerów, a tak 5 tur deszczu zdecydowanie wystarczą, żeby zmieść team przeciwnika z powierzchni Ziemi.

JEŚLI KTOŚ COŚ ODE MNIE CHCE, TO NIECH PISZE NA GG LUB MAIL. NIE ODBIERAM PW!
Platinum: 3309 9361 5983
Soul Silver:3782 3580 1710
Pearl: 2107 7548 6279
Black: 1807 2302 5128
White: 1635 6393 7529
PS
WSZYSTKIE GIVEAWAYE ZOSTAŁY JUŻ ZAKOŃCZONE WIĘC NIE ROZDAJĘ JUŻ ŻADNYCH POKÓW!
Odpisz
22.09.2011, 20:23,
Na początku informuję, że jestem bardzo początkujący, więc proszę o wyrozumiałość. Możecie mi proponować wszelakie zmiany, ale pod warunkiem, że po nich poznam swój skład Tongue

Tentacruel @Black Sludge
Ability: Rain Dish (DW)
EVs: 252 Speed/252 HP/4Sp.Attack
Timid + Speed, - Attack
- Toxic Spikes
- Rapid Spin
- Rain Dance
- Hydro Pump

Ten pok ma zrzucić Toxic Spikes (zazwyczaj mu się to udaje), a potem znika, żeby się pojawić w razie Spikesów czy niekorzystnej pogody

Ambipom @Life Orb
Ability: Technican
EVs: 252 Att/ 252 Spd/ 4 HP
Jolly + Speed, - Sp.Att
-Fake Out
-Double Hit
-Low Sweep
-U-Turn

Zwykły atakujący Ambipom. Długo nie przetrwa, ale zbierze wielkie żniwo

Reuniclus @Light Clay
Ability: Magic Guard
EVs: 252 HP/ 252/ Sp.Att/ 4 Def
Modest + Sp.Att, - Att
- Reflect
- Light Screen
- Psychic
- Recover

Po użyciu Screenów jest niemal nie do rozwalenia. Świetnie się komponuje z Toxic Spikes Tentacruela lub Will-O-Wisp Chandelure

Steelix @Rocky Helmet
Ability: Sturdy,
EVs: 252 HP/ 252 Att/ 4 Def
Sassy + Sp. Def, - Speed
- Dragon Tail
- EQ
- Fire Fang
- Stealth Rock

Powstał głównie do blokowania silnych ataków fizycznych, a przy okazji zrzuci SR, niechcianego przeciwnika się pozbędzie, a Fire Fang służy do niszczenia Scizorów i Ferrothornów

Chandelure @Leftlovers
Ability: Flame Body
EVs: 236 Sp.Att/ 196 Speed/ 76 HP
Timid + Speed, - Att
- Will-O-Wisp
- Fire Blast
- Shadow Ball
- Haze

Po prostu ma rozwalać. Haze jest od Batton Passerów

Scrafty @Lum Berry
Moxie
EVs: 248 HP/ 248 Att/ 12 Def
Adamant + Att, - Sp.Att
- Ice Punch
- Drain Punch
- Crunch
- Bulk Up

Jeśli ktoś pozwoli mu rozwinąć skrzydła, to leży. Bulk Up wybrałem, bo najczęściej próbują go rozwalić Brave Birdem lub jakimś Walczącym, więc przy okazji mam ochronę.

Największe problemu mam w dwoma, ostatnio bardzo popularnymi Ferrothornami i Jirachi (ale tylko te na Sp.Att), a tak to na zmianę wygrywam lub przegrywam zależy, kto się trafi.
Odpisz
25.09.2011, 16:50,
Politoed (M) @ Choice Specs
Trait: Drizzle
EVs: 252 SAtk / 4 SDef / 252 Spd
Modest Nature (+SAtk, -Atk)
- Hydro Pump
- Ice Beam
- Focus Blast
- Hidden Power [Grass]
Służy do tworzenia pogody. Choice specs żeby zadawał w miarę dobre obrażenia.

Tornadus (M) @ Choice Specs
Trait: Prankster
EVs: 252 SAtk / 4 SDef / 252 Spd
Timid Nature (+Spd, -Atk)
- Hurricane
- Grass Knot
- Hidden Power [Ground]
- Sludge Bomb
Najważniejszy w tym teamie. Ogromny sp.atk, 100% evasion STAB Hurricane. Dzięki temu pokowi udaje mi się zazwyczaj zabić przynajmniej 2 poki przeciwnika.

Starmie @ Life Orb
Trait: Natural Cure
EVs: 4 HP / 252 SAtk / 252 Spd
Timid Nature (+Spd, -Atk)
- Thunder
- Hydro Pump
- Psychic
- Recover
Hydro pump pod deszcz, thunder tak samo.

Ludicolo (M) @ Leftovers
Trait: Rain Dish
EVs: 252 HP / 216 Def / 40 SDef
Hardy Nature
- Substitute
- Leech Seed
- Protect
- Toxic
2 najważniejszy pok w teamie. Gdy użyje leech seed to przeciwnik ma już sporo kłopotów(odnawia hp leech seedem,leftovers,rain dishem). Problemem jest np. Ferrothorn którego dużo doświadczonych graczy wystawia właśnie na Ludicolo.

Toxicroak (M) @ Black Sludge
Trait: Dry Skin
EVs: 244 HP / 252 Atk / 12 Spd
- Substitute
- Focus Punch
- Sucker Punch
- Ice Punch
Do fizycznych ataków, świetnie się sprawdza.

Virizion @ Lum Berry
Trait: Justified
EVs: 68 Atk / 188 SAtk / 252 Spd
Naive Nature (+Spd, -SDef)
- Work Up
- Close Combat
- Giga Drain
- Hidden Power [Ice]
Ten pok jest tu wstawiony na siłę ponieważ nie miałem pomysłu na nic innego. Dzięki deszczu ogniste ataki tracą na mocy więc mogę zrobić spokojnie 2 Work up'y.
Odpisz
26.09.2011, 15:40, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.09.2011, 15:41 przez rubin.)
@axel - sprawdzałam twój team na PO i w zasadzie masz słabość na każdy popularny archetyp drużyny, od deszczu przez burzę piaskową na Baton Passie kończąc. Żaden twój pok nie resistuje / immunuje ataków ziemnych, co równa się temu, że Landorus i Excadrill rozsadzają cię w pół. Poza tym sporo dziwnych EV spreadów i itemów (wygląda to tak jak byś stosował się do Item Clause, który przecież w singlach nie obowiązuje). Najlepszym punktem teamu jest w moim odczuciu Scrafty pod screenami i na nim skupię swoją uwagę.

1) Reuniclusa zamień na Deoxysa-S z poniższym setem:

Deoxys-S @ Light Clay
Trait: Pressure
EVs: 252 HP / 6 Atk / 252 Spd
- Reflect
- Light Screen
- Stealth Rock
- Superpower

2) Steelix posiada swój lepszy odpowiednik - nazywa się Skarmory i chciałby byś się z nim zapoznał:

Skarmory (F) @ Leftovers
Trait: Sturdy
EVs: 252 HP / 64 Atk / 172 Def / 20 Spd
Impish Nature (+Def, -SAtk)
- Spikes
- Whirlwind
- Brave Bird
- Roost

3) Skoro idziesz pod sweep, zmień Scrafty'emu set na...

Scrafty (M) @ Lum Berry / Life Orb
Trait: Moxie
EVs: 6 HP / 252 Atk / 252 Spd
- Dragon Dance
- Drain Punch
- Crunch
- Ice Punch

To jest podstawa. Dalej pozwolę ci pokombinować samemu.

@ piskorek321 - rozumiem że natura Hardy u Ludicolo to pomyłka? Tongue Tornadusowi Sludge Bomb przydaje się jak zmarłemu kadzidło, podmień go szybko na U-turn. Wstawiłabym tu też gdzieś Focus Blast, wówczas zamiast tracić 2 sloty na Grass Knot i HP Ground będziesz mógł załatwić Tyranitara i Heatrana jednym i tym samym ruchem.

Ice Beam > Psychic u Starmie. Lati@sy są zbyt silne i zbyt popularne by pozwolić im na taki łatwy switch.

Cała reszta wygląda okej ^^ Piszesz, że problemem Ludicolo jest Ferrothorn - ale Ferrothorn równa się wolna tura dla Toxicroaka, darmowy Sub, darmowy Focus Punch etcetera. Poza tym podoba mi się set Viriziona. Możesz spróbować Calm Minda zamiast Work Up skoro używasz go głównie jako speciala. CC i tak zabija większość ważnych poków bez boosta (Tyranitar, Ferrothorn, Blissey... coś pominęłam?)

[Obrazek: mudkipsx.png]

Cytat:Never argue with an idiot. They drag you down to their own level and then beat you with experience.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piskor
26.09.2011, 18:37,
Zgadza się, zapomniałem ustawić naturę ludicolo (miała być bold ;x). Ice beam u starmie to niegłupi pomysł chociaż będzie mi trochę brakować psychika, który czasami ratował mnie przed porażką Smile. Co do Viriziona zastanowię się nad CM, pogram parę próbnych walk i zobaczę jak się będzie sprawdzać.
Odpisz
13.11.2011, 16:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2011, 19:57 przez Kippert.)
Chciałbym Wam zaprezentować mój team do walk w trybie triple, jak do tej pory ten team sprawdza się najlepiej ze wszystkich jakimi miałem okazję walczyć, poziom wygranych walk wynosi ponad 70%, jedynym koszmarem dla tego teamu do tej pory jest Rain Dance Team.

Reuniclus @ Flame Orb
Ability: Magic Guard
EVs: 252 HP / 250 SP.ATK / 8 DEF
Natura: Bold
Moveset:
- Trick
- Psyshock
- Focus Blast
- Recover

Zazwyczaj używałem Reuniclusa z Calm Mind, jednak postawiłem na ofensywę z domieszką goryczy dla przeciwnika w postaci Trick oraz przydatnego Recover, cóż więcej dodam ta słodka galaretka powoduję zazwyczaj mdłości u przeciwnika, mankamentem jest Focus Blast, który często lubi chybiać,

Crobat @ Flying Gem
Ability: Inner Focus
EVs: 252 ATK / 252 SPEED / 6 HP
Natura: Jolly
Moveset:
- Acrobatics
- U-turn
- Cross Poison
- Taunt

Uwielbiam tego Crobata, po pierwsze jest szybki, po drugie ma Taunt, który powoduję zablokowanie statusowych ataków u przeciwnika a na deser Acrobatics z dodatkiem jakim jest Flying Gem, duże obrażenia murowane(no może nie murowane, ale coś w ten deseń) Big Grin

Rotom-W @ Choice Scarf
Ability: Levitate
EVs: 252 HP / 84 DEF / 84 SP.DEF / 88 SPEED
Natura: Bold
Moveset:
- Trick
- Thunderbolt
- Hydro Pump
- Pain Split

Dziwne EVy to zasługa pewnego serwisu, ale na razie ten set się sprawdza. Standardowo Trick + Choice Scarf to metoda na złapanie w pułapkę przeciwnika a na dokładkę dwa STABowe ataki, zaś w przypadku malego HP można ratować się Pain Splitem.

Jolteon @ Expert Belt
Ability: Volt Absorb
EVs: 252 SP.ATK / 252 SPEED / 6 HP
Natura: Timid
Moveset:
- Volt Switch
- Thunderbolt
- Shadow Ball
- Hidden Power (Ice)

O Jolteonie dużo mówić nie muszę, szybkość połączona z dobrą siłą i atakami...

Hitmontop @ Rocky Helmet
Ability: Technician
EVs: 232 HP / 252 ATK / 26 DEF
Natura: Adamant
Moveset:
- Mach Punch
- Bullet Punch
- Sucker Punch
- EQ

Hitmontop nie boi się szybkości ani zbytniej powolności, dzięki atakom z priority, może zawsze śmiało atakować i zadawać przyzwoite obrażenia.

Sableye @ Leftovers
Ability: Prankster
EVs: 252 HP / 128 DEF / 128 SP.DEF
Natura: Calm
Moveset:
- Will-O-Wisp
- Recover
- Taunt
- Night Shade

@rubin , masz rację nie pomyślałem o tym by dać max SP.DEF, ale ja tak nie lubię chybiać WoW, że poszedłem chyba w za bardzo bezpieczną stronę Smile Triple bardzo fajna rzecz tak samą jak rotation, przyznam się że się trochę w te dwie opcję wkręciłem, choć z początku wydawały mi się strasznie dziwne i pokręcone. Wiem że opisy nie są bardzo szczegółowe, ale mam nadzieję że wystarczą Smile

Chętnie wysłucham uwag na temat tej drużyny, może jest coś co należy poprawić a ja tego nie widzę Smile Przyznaję że w budowaniu teamu nie jestem mistrzem, na razie raczkuje Big Grin

[Obrazek: 258.png]
3DS FC:1891-2282-4131
Odpisz
13.11.2011, 19:37,
Haha, Triple? Szacun, też próbuję coś upichcić ale ni w ząb nie mogę wymyślić czegoś oryginalnego Tongue

Team jako taki wygląda fajnie, jest tylko jeden mankament - nie dodałeś opisów. Bez nich nie jestem w stanie stwierdzić jaką rolę pełnią twoje Pokemony i jak ich używasz.

Tak na pierwszy rzut oka patrząc - EVy wyglądają niesamowicie dziwnie. Nie rozumiem na przykład co chcesz osiągnąć takim 252 HP / 84 DEF / 84 SP.DEF / 88 SPEED spreadem u Scarf Rotoma. Sableye powinien mieć IMHO max HP i max Sp.Def z Careful; Defence podbijasz sobie WoWem.

To tyle. Jeśli dodasz opisy to będę oceniać dalej Smile

Cytat:Never argue with an idiot. They drag you down to their own level and then beat you with experience.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Kippert
29.12.2011, 16:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2011, 18:11 przez Erchamion.)
Mam pytanie. Dopiero zakładam team do walk WI-FI. Nie znam się za mocno na tym, ale zdecydowałem już jaki Tier wybiorę. (UU)

Więc zastanawiam się nad wyborem wodnego poka do mojego składu. Poda mi ktoś propozycję i przykłady IVów do nich?
Odpisz
29.12.2011, 18:21,
Jeśli planujesz grać na Random Matchach to z Moody jak najbardziej. Tyle że nie poleciłabym ci tego Poka na początek. Wsparcie jaki trzeba umieć mu zapewnić z reguły przerasta przeciętne możliwości nowicjusza. Ale jeśli czujesz się na siłach...

Octillery (M) @ Leftovers
Trait: Moody
EVs: 252 HP / 252 Def / 6 SDef
Bold Nature (+Def, -Atk)
- Substitute
- Protect
- Toxic
- Scald

Żeby zbytnio się nie rozwodzić, spamujesz na przemian Protect i Substitute, a gdy uzbierasz wystarczająco dużo boostów z Moody rozwalasz przeciwników Toxiciem i Scaldem. Możesz zrobić też bardziej ofensywną wersję z dwoma atakami i Max HP / Max SpA, ale defensyw łatwiej kumuluje boosty.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Erchamion
29.12.2011, 19:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2011, 0:05 przez Erchamion.)
Dzięki, ale raczej wole zagrać innym tierem. Z rady oczywiście skorzystam, gdyż się przyda. Proszę teraz o opinie do UU.

Wybrałem już 3 poki, chyba, że są słabe i można je zastąpić czymś lepszym...

1. Houndoom.
2. Aagron
3. Altaria
Odpisz
26.01.2012, 12:45,
Witam. Chciałbym was poprosić o pomoc w ułożeniu teamu na mistrzostwa w niemczech (bw) mam team ale słaby i przegrywam. Prosiłbym doświadczonych graczy o pomoc.
Odpisz
26.01.2012, 13:35,
kompletnie nie znam się na doublach, a takie będą tam grane, ja nie pomogę. Sorry.

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości