Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

TURNIEJE - HARMONOGRAM
12.02.2011, 16:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.07.2012, 14:09 przez Gonzo.)
TURNIEJE - HARMONOGRAM
Jako, że zainteresowanie tematem rośnie, postanowiłem założyć osobny temat, w którym z wyprzedzeniem będę pisał o formacie turnieju, dacie i liczbie zawodników. Wszystkim, którzy chcą brać udział w kolejnych turniejach zapraszam do zasubskrybowania wątku, będziecie mieć zawsze najświeższe info turniejowe! Smile

========================================================

No to ruszamy!

III Turniej - Valhalla UnderUsed: Pixies Cup

start: 28.02, będzie grany szybko (system pucharowy), żeby zdążyć przed startem V Gen
format: UU <klik>
liczba miejsc: minimum 8
zapisy od: 25.02

rubin: przyklejam
Gonzo: dziękuję Big Grin

a tu jeszcze zrobię małą reklamę:
  • jakby ktoś z Was potrzebował poka na turniej, a nie miał czasu/ochoty/umiejętności go zrobić to lukaszkond się tym zajmuje (sklepik)
  • chcesz wytrenować poka na turniej, ale nie bardzo wiesz jak? Poradnik dla Ciebie
  • dobra, poka wytrenowałem, ale co z atakami? Poradnik movesetów

[Obrazek: gonzo.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Newspaper
24.02.2011, 16:03,
RE: TURNIEJE - HARMONOGRAM
WĄTEK TURNIEJU JUŻ JEST!
http://forum.poke.pl/showthread.php?tid=1084

ZAPISY OD JUTRA!

ZAPRASZAM!

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Newspaper
26.03.2011, 18:55, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2011, 19:37 przez Enygma.)
UWAGA ! Informacje wstępne odnośnie kolejnego turnieju !

No, koniec spokoju Smile Mam właśnie okazję przedstawić wam pierwsze oficjalne info odnośnie kolejnego turnieju. Część z was już troszkę pomacała na ten temat z przecieków na GG Big Grin
Ale teraz zupełnie z pełną powagą przedstawiam oficjalne informacje:

Turniej będzie zupełnie inny niż te dotychczasowe. A to za sprawą kilku innowacji.
Wstępnie turniej przeznaczony jest dla 12 uczestników. Gracze nie będą skazani już na samotną walkę. Tym razem ramię w ramię staną z nimi inni. Tak, to będzie turniej w którym gracze będą tworzyć 3 osobowe zespoły. I jako grupy będą walczyć z innymi grupami. Jak łatwo sobie przekalkulować przy 12stu uczestnikach, grup liczących po troje graczy, będzie 4. Zatem mamy 4 przeciwstawne obozy. Oczywiscie to nie przypadek Wink Mamy do czynienia bowiem z Turniejem MIĘDZYREGIONALNYM .
Każda grupa graczy będzie reprezentowała region: KANTO, JOHTO, HOENN lub SINNOH Pociąga to za sobą jednak pewne warunki. Gracze reprezentujące dany region są zobowiązani do używania pokemonów występujących tylko w danym regionie (generacji). Przykład: to że Geodude występuje w jaskiniach we wszystkich regionach nic nie znaczy. Jest pokemonem z pierwszej generacji, zatem może być użyty jedynie w teamie Kanto. Czyli gracze wchodzący w skład Kanto-team mogą używać pokemonów w zakresie od numeru 1 do 151. Gracze Johto wybierają swoje teamy z pokemonów od numeru 152 do 251 włącznie. Hoenn 252-386, Sinnoh 387-493. Oczywiście z wyłączeniem Uberów (uwaga, istnieje możliwość iż do turnieju dopuszczone zostanie kilka pokemonów o statusie ubera, pomysł ten jeszcze rozważamy, zobaczymy). Numery podałem w oparciu o National Dexa.
Zastosowanie takiego podziału wymusza świeże podejście do turnieju. Należy pamiętać że każda z generacji pokemonów ma swoje plusy i minusy. Uwierzcie, podział ten jest sprawiedliwy. Na oko reprezentacja Johto ma najmniejszą pule poków do wyboru, ale z innej strony jest tam wiele naprawde silnych i niezastąpionych stworków, mamy Blisseya i Skarmoryego, czyli dwa najbardziej popularne walle, do tego Scizor, Suicune, Tyranitar, Foretress i wiele innych. To moze Kanto jest kulawe ? Cóż, Gengar, Gyarados, Starmie, Machamp, Zapdos, Snorlax czy Dragonite maja inne zdanie. Że co ? Że niby Hoenn jest słabe ? Oj nie, Flygon Swampert, Metagross czy Breloom się z tym nie zgadzają Smile To może Sinnoh ? Hmm patrząc od Infernape, przez Lucario, Gliscora po Heatrana i na Shayminie skończywszy można sobie te obawy odpuścić Smile Więc nie sugerujcie się uprzedzeniami Smile Macie okazje stanąć po stronie swojego ulubionego regionu (generacji) i pokazać że jest najlepszy Smile

Zadajecie sobie pytanie jak będą wyglądały walki grupowe ? Mogę obiecać że każdy gracz będzie miał taką sama szansę na przysłużenie się dla dobra swojej grupy. Nie będzie też możliwe zdominowanie turnieju przez jednego wybitnego gracza. Wygrana lub też przegrana pozostanie zależna od dokonań drużyny nie jednostki. Jedynym ogranieczeniem przy doborze teamu jest wspomniane ograniczenie teretorialne (rgionalne, generacyjne, zwał jak zwał Smile ), teamy nie będa jawne, do każdej walki, w zależności od generacji z jaką będzie sie walczyło można przygotować inną drużynę poków.

Jak na razie to tylko zapowiedź. Sam turniej ze względu na oryginalny, osobliwy charakter wymaga innych nakładów przygotowawczych (muszę przyjąć zgłoszenia, na tej podstawie ustalić drużyny, wtedy też dopiero będzie czas na ostateczną konstrukcję waszych teamów). Sam turniej jak i jego oficjalne rozpoczęcie przygotowawcze, jest niestety odległy w czasie, więc nie traćcie wiary, pomimo upływu czasu on nadejdzie kiedy wszyscy odwalimy, sprawdziany, zaliczenia, maturę, egzaminy, magistry itp. Konkrety odnośnie organizacji i przebiegu będą dostępne wraz z powstaniem turniejowego tematu. W razie pytań do obecnych informacji czekam na wasze PW.

Walki, ciekawostki, opinie!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: rubin, Arinald, lukaszkond, Megan, Pawciooo, Newspaper
22.06.2011, 0:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.07.2011, 13:46 przez Gonzo.)
OK, po turnieju bardziej nietuzinkowym, niż dotychczasowe, czas na kolejną innowację! Gonzo proudly presents:

"Train & Go!" Tournament - Turniej "Wytrenuj i Walcz!"

ANKIETA ZAMNKNIĘTA, LINK DO TURNIEJU W TYTULE
jak you, tzn. FAQ.
Na czym on polega?
Każdy uczestnik dostanie 3 losowe jajka pokemon - wszystkie będą breedowane z perfect Ditto, więc jest szansa nawet na 3 31 w IVach.
Co to za pokemony?
Planuję rozdać pokemony, które nie występują w regionie, w którym będzie się odbywał turniej.
Czyżby to był pierwszy turniej V Generacji?!
Dokładnie tak!
Jak będą wyglądać walki?
3v3, flat mode.
Fajnie, że V Gena, ale czemu wszystkie pokemony są, ze starszych generacji? Tak chciałem przetestować Unovamony w walce...
Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie Wink
Wyjeżdżam na wakacje, kiedy planujesz start turnieju?
Jestem wolny cały lipiec, więc w lipcu - termin do dogadania w ankiecie.
Co to jest ten Flat Mode?
Maksymalna ilość pokemonów w walce: 3 z 6 - w naszym wypadku tylko 3 z 3. Uwaga! Pula pokemonów jest jawna - przeciwnik widzi nasze pokemony przed walką, ale kolejność wybieramy sami - tak jak w Battle Tower/Frontier
Wbudowane restrykcje: - Item Clause - w walkach 3vs3 konieczność używania każdego itemu innego na każdym poku nie boli bardzo, na szczęście!
Special Clause - niestóre pokemony są zbyt koksiarskie wg Nintendo. Oto i one:
#150 Mewtwo
#151 Mew
#249 Lugia
#250 Ho-Oh
#251 Celebi
#382 Kyogre
#383 Groudon
#384 Rayquaza
#385 Jirachi
#386 Deoxys
#441 Chatot - tylko dlatego, że poprzez Chatter można nagrać obraźliwe słowa, które wypowie Chatot - brawo dla Nintendo i GF - nie łatwiej było zbanować Chatter?
#483 Dialga
#484 Palkia
#487 Giratina
#489 Phione
#490 Manaphy
#491 Darkrai
#492 Shaymin
#493 Arceus
#494 Victini
#643 Reshiram
#644 Zekrom
#646 Kyurem
#647 Keldeo
#648 Meloetta
#649 Genesect
Species Clause - zakaz używania dwóch identycznych pokemonów - 2 Scizory na przykład. Nam to nie grozi - każdy pok będzie breedowany jako jedna sztuka.
Dostępne levele walk: Tylko 50 - pokemony poniżej tego poziomu zachowują swój aktualny poziom, pokemony 50+ spadają na 50.
To tak z grubsza flat mode. Do tego dojdzie jeszcze szereg standardowych zasad - typu Sleep i OHKO Clause, ale o tym, gdy ruszą zapisy
Czym jest Pokeshifter?
Pokeshifter - rodzaj V-Genowego Pal Parku. Cześc pokemonów jest dostępna tylko przy jego pomocy i z nich wybiorę pulę. Na I-IV Gen.
Muszę oddać pokemony, które dostałem?
Oczywiście, że NIE! Pokemony, które dostajecie są Wasze, nie roszczę sobie żadnych praw do nich. Nawet do okazów shiny.

Zapraszam do udziału w ankiecie i turnieju! jest to pierwszy turniej w V Generacji a także pierwszy, w którym jedyne co się liczy to Wasze umiejętności grania, a nie pokemony, którymi dysponujecie - każdy gracz ma równy, losowy start!

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Newspaper, Haunter, kuei, Kroko
1.08.2011, 19:58,
Okej, tak jak obiecałam, turniej. Tym razem to mi przypada jego organizacja (yay). Na początek nazwa:

Ohayo Nippon! - Japoński Turniej Wi-Fi

O co tu chodzi?
Jak sama nazwa wskazuje, jest to turniej, w którym uczestnicy grali będą zgodnie ze standardowymi regułami obowiązującymi w Japonii, ojczyźnie Pokemona (i nie tylko). Ha, myśleliście że na całym świecie ludzie pokornie podporządkowują się reżimowi Smogona? Nic bardziej mylnego Smile

ZASADY:

Generacja: V (Black i White)
Styl gry: Single
Liczba Pokemonów: 6-->3 vs 6-->3, czyli przynosicie 6 Pokemonów, ale gracie tylko trzema. Można też przynieść 3 i wybrać 3, jednak nie polecam.
Moduł gry: Flat mode - wszystkie Pokemony na czas walki zostają sprowadzone do 50 levela. Pokemony na poziomach 1-49 zachowują swój level. Dodatkowo, team przeciwnika jest widoczny tuż przed rozpoczęciem gry.
Minimalna liczba graczy: 8

Banlista - w turnieju obowiązuje zakaz używania następujących Pokemonów:

#150 Mewtwo
#151 Mew

#249 Lugia
#250 Ho-oh
#251 Celebi

#382 Kyogre
#383 Groudon
#384 Rayquaza
#385 Jirachi
#386 Deoxys (wszystkie formy)

#441 Chatot (przez Chatter...)
#483 Dialga
#484 Palkia
#487 Giratina (obie formy)
#489 Phione
#490 Manaphy
#491 Darkrai
#492 Shaymin (obie formy)
#493 Arceus

#494 Victini
#643 Reshiram
#644 Zekrom
#646 Kyurem
#647 Keldeo
#648 Meloetta (obie formy)
#649 Genesect

Restrykcje turniejowe:
  • Sleep Clause - gracz nie może uśpić więcej niż 1 Pokémona w teamie przeciwnika na raz. Wyjątek stanowi samouśpienie wywołane np. przez atak Rest.
  • Species Clause – gracz nie może używać więcej jak 1 Pokémona tego samego gatunku w swojej drużynie.
  • Item Clause - gracz nie może użyć więcej niż 1 przedmiotu danego rodzaju w swoim teamie.
  • Self-KO Clause - w przypadku gdy po obu stronach zostanie tylko jeden walczący Pokemon, żaden z graczy nie może użyć ataku który wymusiłby remis, tak jak np. Explosion czy Perish Song.

Zbanowane przedmioty: Soul Dew
Zbanowane ataki: Sky Drop
Zbanowane ability: większość specjalnych ability z Dream Worlda. Zerknij w ten temat, by sprawdzić jakie są dozwolone.

ISTOTNE ZMIANY W STOSUNKU DO ZASAD "SMOGONOWYCH" - PRZECZYTAJ UWAŻNIE BY NIE SPOTKAŁA CIĘ NIEMIŁA NIESPODZIANKA!!
  • Garchomp i Blaziken są dozwolone. Hura!
  • Ataki podnoszące Evasion, oraz OHKOery są również dozwolone. Wykorzystujcie swoje szczęście dowoli.
  • Ability "Moody" jest dozwolone. Sweep Bibarelem anyone? Wink
  • Tzw. Hax Itemy również są dozwolone. Nie żeby ktokolwiek ich używał, prawda...?
  • Kombinacja Drizzle + Swift Swim jest dozwolona. Nie wychodźcie z domu bez parasola!

Nagrody, harmonogram, jak i styl turnieju zostaną ogłoszone wraz z otwarciem wątku z zapisami. Widzimy się 4.08, punktualnie o 12:00 Wink (oby xD).

Do napisania!

[Obrazek: mudkipsx.png]

Cytat:Never argue with an idiot. They drag you down to their own level and then beat you with experience.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: lukaszkond, Inaka, jonaszek, gimlig, ash410, żółty k. momo, Pawciooo, dark lugias, Pelek, Olamik
15.10.2011, 18:15, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.10.2011, 18:25 przez Gonzo.)
Przeszukiwałem sobie internet i pomyślałem sobie :
[Obrazek: 10641331.jpg]

Tak więc, zrobimy własny Autumn Friendly, który tym samym będzie pierwszym turniejem Double w Polsce!

Wstępne info:
  • format: flat double battle
  • dozwolone poki: Unova Only bez Reshirama, Kyurema, Zekroma i Victini (oczywiście nie wolno używać pokemonów niewydanych - Maloetta, Keldeo i Genesect)
  • planowany start: Połowa listopada
  • dodatkowe info:
  • zbanowane ataki: Sky Drop + Gravity combo (dlaczego?)

Moi drodzy!
DO ROBOTY! RNGujemy i EV trenujemy i to już! Smile
(po info jak to zrobić odsyłam do poradników Rubin i tych smogonowych oraz do filmików Bearsfana)
protip: tego warto użyć w turnieju

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: rubin, Inaka, Legends, gabox, Mish, Jabuko
13.05.2012, 15:34,
Rainbow  RE: TURNIEJE - HARMONOGRAM
Hohoho!

Czas na nowy turniej Big Grin

Idąc za ciosem - najpierw Spear Pillar, potem Spring Friendly... No właśnie! Spring Friendly, które na zagranicznych forach jest znane jako Disconnect Friendly. Ilość osób, które disconnectowały gdy przegrywały była zatrważająca i sami, na pewno, tego doświadczyliście.

Rubin i ja chcemy obrócić naszą traumę i godziny prawdziwego zdenerwowania w coś przyjemnego, dlatego z dumą prezentujemy Wam:
<tu będzie banner>
My Face When - DC unfriendly

Co to za turniej?
Turniej na zatarcie niesmaku po Spring Friendly z mocnym hejtem dla DC (Disconnectów) i cheatowanych poków w tle.
Skąd ta nazwa?
My face when to odniesienie do znanego meme internetowego, który polega na napisaniu "my face when" (moja twarz gdy) i dodaniu obrazka, który najlepiej oddaje naszą minę gdy zobaczymy coś ciekawego/śmiesznego/szokującego/wnerwiającego/itd.
DC unfriendly jest czystym hejtem wobec osób, które zrywają połączenie podczas walki gdy przegrywają. Unfriendly jest zaczerpnięte z turniejów Autumn i Spring Friendly, które pokazały jak DCować. My chcemy pokazać, że można przegrywać z twarzą.
Jaki format?
Flat, doubles. Kompletne zasady możecie przeczytać tutaj.
Fajosko! Kcem grać, kiedy zapisy?
Jeszcze nie wiem, bądźcie czujni. 14-16 maja powstanie wątek turnieju napewno - wszystko zależy od tego, jak szybko uda nam się omówić wszystkie szczegóły.
Ej, a co mogę wygrać?
4 bardzo fajne Pokemony mamy w puli. Każdy w jakiś sposób wyraża emocje związane z disconnectami, mniej lub bardziej zabawnie. Dodatkowo, wszystkie te Pokemony mogą okazać się użyteczne w walkach double. Powiększacie swoją i jednocześnie nabywacie dublowych wojowników na światowym poziomie. Czego chcieć więcej?
Więcej szczegółów, proszę?
Będzie więcej, będzie. Ale dopiero, gdy powstanie docelowy wątek turnieju (patrz: zapisy).

Serdecznie zapraszam w imieniu Rubin i swoim. RNGować, trenować, grać! Big Grin

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: gimlig, Ted, Pokemonowy, Plaster
1.07.2012, 14:07, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.07.2012, 13:03 przez Gonzo.)
Jako, że poprzednie turnieje wypaliły, i wszyscy byli z nich zadowoleni razem z Tadem postanowiliśmy zorganizować turniej walk wifi. Mam nadzieje, że turniejem zainteresuje się wiele osób, w końcu nie liczy się wygrana tylko dobra zabawa.

Generacja: V
Start: 16.07.2012
Format: Double VGC2012 lub Single 6 vs 6
Liczba miejsc: minimum 8
Zapisy od: 6 lub 7.07.2012

WAŻNA ZASADA TURNIEJU! Każdy biorący udział musi posiadać w swoim teamie conajmniej jednego poka wywołującego jeden z czterech efektów pogodowych.

Plaster: Ja głosuję na Single, w ankiecie źle wybrałem.

Racuszki palce lizać
Odpisz
13.08.2012, 2:06,
Do the Fake Out

Start: 25.08.2012
format: VGC2012
Liczba graczy: minimum 8
Zapisy od: 20.08.2012

Już wkrótce więcej szczegółów. Zapraszam do udział w moim imieniu i Plastra. W tym turnieju naprawdę warto brać udział, ponieważ nagrody to nie byle poki z TESCO.

Nie czekajcie, bierzcie się za swoje drużyny Big Grin.
Odpisz
16.09.2012, 18:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.09.2012, 18:31 przez Plaster.)
PREHISTORY CHALLENGE

Wkurzył mnie turniej Autumn Friendly, więc postanowiłem coś zrobić, żeby się trochę odstresować Wink.
Start: 29.09.2012
Format: Double VGC2012
Zapisy od:22.09.2012

Racuszki palce lizać
Odpisz
27.10.2012, 15:51, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2012, 15:53 przez Gonzo.)
Sezon VGC'12 jest już zamknięty, a w poważnym pokewalkowym internecie huczno: Na jakich zasadach przyjdzie nam grać w VGC'13? Teorie są dwie, jedni zakładają, że będzie to obecny format GBU (dla niewtajemniczonych, polecam przeczytanie któregokolwiek turnieju doublowego na PV, zasady są te same), inni skłaniają się ku ciekawemu turniejowi, który odbył się w Japonii... Czy Beginning Cup będzie oficjalnym formatem sezonu 2013, czy też nie, przekonamy się niebawem. Tymczasem, jest to bardzo ciekawy format i myślę, że warto go wypróbować w naszych, PVowskich realiach.

Czas na konkrety:
Najwazniejsza zmiana w stosunku do poprzednich turniejów!
Banlista - w teamie nie można posiadać Pokemonów, które znajdują się poza Regional Dexem Unovy z Gier Black2 i White2 (tutaj pełny Unova2 Regional Dex).
Oprócz nich, zabronione jest używanie następujących Pokemonów: (Kliknij, aby wyświetlić)

Generacja: V (BW/BW2)
Liczba pokemonów:4 z 6 vs 4 z 6
Tryb gry: Double flat mode - wszystkie pokemony podczas walki są degradowane do poziomu 50, pokemony od poziomu 1-49 zachowują swój poziom. Pokemony oraz trzymane przez nie przedmioty nie mogą się powtarzać. Wonder Launcher podczas walki musi być wyłączony.
Minimalna liczba graczy: 8
Zapisy: Gdy powstanie wątek turnieju, po weekendzie 1-4 listopada.
Planowany start: 9-10 listopada
W oryginale, turniej był dostępny tylko dla gier BW2, jednak my się trochę bardziej otwieramy i wpuszczamy stare BW. Gracze korzystający z Therianów, muszą uprzedzić o tym przeciwnika przed walką.

I na koniec nazwa, którą już kilka naszych turniejów było sygnowanych:

Ohayo Nippon! — Beginning Cup po polsku

Wszelkie pytania kierujcie do mnie na PW, odpowiedzi będziecie otrzymywać w wiadomości zwrotnej. Wasze pytania zacytowane przeze mnie w tym poście (wraz z moimi odpowiedziami) będą jako FAQ, żeby uniknąć powielania pytań.

Gorąco zapraszam!

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ted
30.01.2013, 23:11, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.01.2013, 16:25 przez Ted.)
ATTACK DECREASED

Dawno nie było na forum żadnego turnieju, więc pora POWALCZYĆ!
Start: 15.02.2013
Format: Double VGC2013
Zapisy od: 8.02.2013

Racuszki palce lizać
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ted

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości