Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Tintower.pl
20.11.2020, 15:14,
Tintower.pl
Witam, ma ktoś archiwum ficów z tintower.pl? Strona padła.
Odpisz
21.11.2020, 21:40,
RE: Tintower.pl
Na szybko znalazłem archiwum całego FF, a nawet pokemonowe, z tym, że większość wątków się nie otwiera. Trzeba by przeklinać różne wersje forum na WebArchive, bo kilka ich było i znaleźć to, czego szukasz.
Nie wydaje mi się, aby ktoś to sobie w całości archiwizował.
Ewentualnie możesz spróbować skontaktować się z którymś z właścicieli Tin Tower. Może wtedy udałoby się dotrzeć do pełniejszej wersji.

Odpisz
24.11.2020, 0:57,
Hej, szukam tego bo w bursztynowej lidze sporo było tam nawiązań. Ktoś z tu obecnych jest jednym z autorów tintoweru?
Odpisz
24.11.2020, 1:15,
Albo inaczej, szukam archiwum ff z tintower, reszta mnie nie interesuje.
Odpisz
25.11.2020, 9:25,
Z tego co mogę spróbować pomóc:
patesklip napisał(a):Hej, szukam tego bo w bursztynowej lidze sporo było tam nawiązań.

Jedyny zapis Bursztynowej Ligi jaki znalazłem. Niestety, tak jak wyżej, większość odnośników w WA nie działa.

patesklip napisał(a):Ktoś z tu obecnych jest jednym z autorów tintoweru?

Teraz raczej w ogóle jest tu mało osób. Może napisz do tych, które prowadziły ten wątek tutaj, a później/równolegle na TT? Ewentualnie sprawdź na discordzie TTT.

patesklip napisał(a):Albo inaczej, szukam archiwum ff z tintower, reszta mnie nie interesuje.

Samemu możesz najwyżej przeklikać różne wersje na WebArchive. Pojedyncze wątki pewnie się zarchiwizowały.

Odpisz
25.11.2020, 23:43,
Jak byś mógł coś gdzieś znaleść, takie bardziej pełne rzeczy, będę wdzięczny.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości