Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Armagedon Nuzlocke! Zasady
13.09.2020, 12:11, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2020, 13:20 przez Kosm0.)
Pokemon Armagedon Nuzlocke! Zasady
Witam serdecznie chciałbym przedstawić wam moją wersje zmodernizowaną Nuzlocke gra jest przez to ekstremalnie trudna wręcz powiem niemożliwa, Grałem już w różne odsłony pokemon i żadnej a to żadnej nie ukończyłem tymi zasadami... chociaż nie gram w pokemony od wczoraj Smile może teraz do setna Smile

Zasady Armagedon Nuzlocke 8*

1.Każdy złapany nasz Pokemon musi posiadać "Nowe" imię.
2.Możemy złapać tylko pierwszego napotkanego pokemona w nowym rejonie (jeśli posiadamy już takiego szukamy jeszcze raz)
(Jeśli mieliśmy pokemona wcześniej "lecz poległ" tego samego lub jego przed ewolucje szukamy jeszcze raz)
3.W trakcie walki z pokemonem/Trener/Leader nie używamy żadnych przedmiotów (Potion,Antidotum,X Attack ITP)
(Nie używamy Repel)
4.Mamy 3 Ball (Pokeball,Great Ball Itp) na złapanie 1 Pokemona w nowym rejonie (Jeśli go nie złapiemy do 3 prób lub pokonamy nie możemy łapać nowego w tym obszarze)
5.Nie możemy uczyć naszego pokemona żadnego "TM" (jedynie "HM" by ukończyć grę)
6.Na starcie gry wchodzimy w opcje i zmieniamy (Styl walki na SET) "Battle Scene=SET"
7.Każdy nasz pokemon który zostanie pokonany (Posiada 0hp) zostaje wypuszczony na wolność (nie używamy Revive ani leczenia w pokecenter)
(Gra się kończy gdy nie mamy ani 1 Pokemona zastępczego nawet w BOX) GAME OVER! Tongue
8.Używamy tyle Pokemonów ile posiada Lider Sali w danym mieście (Jeśli nie wiemy ile zapisujemy grę, sprawdzamy ilość i restartujemy grę i idziemy oddać do Boxu)
(jeżeli mamy mniej Pokemonów już w grze, a nie mamy tyle ile lider, gramy tą ilością która nam pozostała)
(w Lidze pokemon używamy MAX 6 Pokemonów)
0.NIE UŻYWAMY KODÓW (Kody GameShark)

Gra przez to staje się trudna, tylko dla doświadczonych graczy!

W razie pytań jak jakiś pkt jest niezrozumiały proszę pytać i POWODZENIA W NOWEJ PRZYGODZIE POKEMON ! Smile

Ps. Próbował ktoś grać tymi zasadami już i jakieś sukcesy odniósł? albo też GAME OVER Tongue podzielcie się Smile
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości