Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Trzeci numer "Pokémon. Trenuj ze mną!" już w sprzedaży!
27.08.2020, 10:55, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.09.2020, 11:02 przez DeoStrikesBack.)
Trzeci numer "Pokémon. Trenuj ze mną!" już w sprzedaży!
Od dziś dostępny w sprzedaży jest nowy numer kwartalnika "Pokémon. Trenuj ze mną!". Czasopismo dostępne jest na terenie całej Polski. Za cenę 12,99 zł otrzymasz 36 stron ciekawostek ze świata Pokémonów, plakaty (w tym numerze Zacian, Zamazenta i słodki Eevee!), wskazówki do gier wideo i gry karcianej, pomysły na Poké-gadżety, łamigłówki, historyjkę na podstawie anime Pokémon oraz konkurs w którym możesz wygrać oryginalne karty Pokémon Trading Card Game!

Dodatkowo w najnowszym numerze otrzymasz Poké-naklejki oraz mini saszetkę oryginalnych kart "Kolekcjonerskiej Gry Karcianej Pokémon" z najnowszego dodatku "Sword & Shield: Darkness Ablaze" (pol. "Miecz i Tarcza: Płonąca Ciemność"). W boosterze możesz znaleźć najnowsze Pokémony z regionu Galar (w środku znajdują się trzy karty w języku angielskim)!

[Obrazek: 43543020f531c038b46a687b606b3e6367cd63f6...89c514.jpg]

Czasopismo ukazuje się nakładem wydawnictwa Blue Ocean Entertainment, znanego m.in. z publikacji czasopism poświęconych klockom Lego. Więcej informacji na temat "Pokémon. Trenuj ze mną!" znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej czasopisma. Kolejny numer ukaże się w kioskach 26 listopada 2020 roku.
Odpisz
1.09.2020, 15:41,
RE: Trzeci numer "Pokémon. Trenuj ze mną!" już w sprzedaży!
Dopiero teraz zauważyłem, że ten nasz magazyn oparty jest o brytyjskie wydanie Tongue
Wystarczy spojrzeć na dolny pasek i Lucario:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
1.09.2020, 17:20,
Brytyjskie wydanie ma lepsze prezenty

Mój fc 4313 4689 7522
Odpisz
1.09.2020, 18:26,
Ale tego Lucariosa to poprawią przed wypuszczeniem do druku, prawda?

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
1.09.2020, 21:57,
Marne szanse

Mój fc 4313 4689 7522
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
2.09.2020, 8:24,
No i dobrze. Trzeba kupić.
Odpisz
3.09.2020, 19:28,
Zdobyłem ten numer i... nie jest źle szczerze powiedziawszy. Nazwy w 90% zgadzają się z polskim dubbingiem, ale kurde... Beast Ball zostawić po angielsku? Aż zabolało xd Tam przewija się jeszcze Quick Ball, ale on jeszcze nie dostał polskiej nazwy, więc przymykam na to oko.
Oraz ten zapis "Ultra Besti", czemu piszą jak w angielskim, skoro poprawnie powinno się pisać razem? Nawet scenę później mówią o Ultra Wormhole jako Ultratunel pisane łącznie, więc serio to kuje w oczy.

Dla zainteresowanych:

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: DeoStrikesBack
4.09.2020, 10:29,
Słuszne spostrzeżenia. Możesz do nich napisać w tej sprawie, żeby nie popełniali błędów w przyszłości: redakcja@blue-ocean-polska.pl

PS. Nie zapomnij o "Lucariosie". Wink
Odpisz
16.03.2021, 10:47, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.03.2021, 10:51 przez DeoStrikesBack.)
Premiera 5 numeru "Pokémon. Trenuj ze mną!" została przełożona na 25 marca 2021 - informacja od wydawcy.
Podejrzewam, że jest to związane z premierą karcianki PTCG: Sword & Shield - Battle Styles, której mini booster może być dołączony do numeru.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości