Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

[S] GameBoy Color i Pokemon Yellow
17.02.2020, 18:23,
[S] GameBoy Color i Pokemon Yellow
Jak w tytule, sprzedaję moją pierwszą konsolkę Nintendo - GameBoy Color wraz z grą Pokemon Yellow i paroma dodatkami. Konsola jak i gra są oryginalne oraz posiadają pudełka. Dokładny opis i więcej zdjęć na aukcji:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konsol...mon-yellow

Cały zestaw:
[Obrazek: 6439c8ac47cfb3586e080438d638]

W skład zestawu wchodzą:
- konsola GameBoy Color, koloru żółtego wraz z pudełkiem
- gra Pokemon Yellow Version, w wersji angielskiej, wraz z pudełkiem
- akumulator do konsoli, koloru niebieskiego, transparentny
- etui na konsolę, niebieskie
- etui na grę, fioletowe
- lampka
- Oficjalny przewodnik do gier GameBoy: Pokemon - Żółta, Czerwona i Niebieska Edycja

Konsola GameBoy Color, koloru żółtego wraz z pudełkiem

Posiada oryginalne pudełko wraz ze wszystkimi ulotkami jakie w nim były. Konsola ta została wydana pod rynek austriacki i szwajcarski, więc ów ulotki są w języku niemieckim i francuskim. Nie ma to jednak żadnego wpływu na konsolę, którą zakupiłam w polskim Empiku (jako dowód, pokazuję zdjęcie paragonu). Posiada sprawną klapkę na baterie, zasilana jest przez 2 baterie AA (tzw. "paluszki") o żywotności do 10 godzin.

Konsola jest w 100% sprawna, byłam jej jedynym właścicielem i bardzo o nią dbałam. Mimo tego, ekranik posiada drobne rysy, widoczne tylko pod odpowiednim katem i światłem. Przy świetle dziennym są niewidoczne. Jak na swój wiek, a konsola ma już 19 lat, jej stan określam na celujący. Tak samo pudełko (do którego zaglądałam może 3 razy w życiu).

Gra Pokemon Yellow Version, w wersji angielskiej, wraz z pudełkiem

Oryginalna gra w wersji angielskiej (gdyż polskie tłumaczenie nigdy nie było wydane). Posiada oryginalne pudełko wraz z ulotkami. W tym jest Trainer's Guide w języku angielskim i holenderskim.

Gra jest sprawna i save trzyma. Podobnie jak w przypadku konsoli, grę sama zakupiłam więc byłam jej jedynym właścicielem. Rok temu wymieniałam baterię na kartridżu, jednak że Nintendo ma bardzo dziwne śrubki, a ja nie miałam czym jej odkręcić musiałam improwizować i troszkę podrapałam tylną stronę. Ogólnie, gra wraz z pudełkiem są w gorszym stanie od konsoli. Naklejka na kartridżu jest troszkę zabrudzona, a do pudełka znacznie częściej zaglądałam. Określiłabym je mianem dobry.

Akumulator do konsoli, koloru niebieskiego, transparentny

Jako, że konsola szybko zżera baterie, zakupiłam do niej akumulator. Kształtem przypomina pad, dzięki czemu konsola jest bardziej poręczna. Docenią to zwłaszcza posiadacze dużych dłoni. Kabel zasilający można podłączyć i do pada i bezpośrednio do konsoli, więc nie ma konieczności korzystania z pada jak się nie chce.

Niestety, pad ma ułamany jeden dzyndzel, którym wpina się go do konsoli. Pomimo tego, wciąż stabilnie się trzyma i nawet przy potrząsaniu nie wypada. Akumulator nie jest oryginalny, ale działa bez zarzutu. Długość kabla to 170 cm.

Etui na konsolę, niebieskie

Niebieskie etui z wizerunkiem Pikachu. Posiada przegródkę w środku oraz małą kieszonką na przedzie. Dołączony sznurek umożliwia zawieszenie na ramię. Zapinany rzepem. Można do niego schować konsolę, akumulator (bez kabla) oraz dodatkową grę i zapina się na styk.

Etui na grę

Fioletowe, plastikowe, przezroczyste etui, do którego można schować kartridż z grą.

Lampka

Żółta lampka, która służy bardziej jako element kolekcjonerski. Jak najbardziej działa, ale jest tak prądożerna, że nawet nowe baterie padają przy niej po paru sekundach. Do tego trochę kiepsko oświetla i konsolę trzeba odpowiednio trzymać, by nie raziła po oczach. Jedyne jej zastosowanie jakie widzę, to gra pod kołdrą w tajemnicy przed rodzicami, ale koniecznie z podpiętą konsolą do gniazdka.

Oficjalny przewodnik do gier GameBoy: Pokemon - Żółta, Czerwona i Niebieska Edycja

Polski przewodnik do gier Pokemon Red, Blue i Yellow. Przewodnik zawiera podstawowe zagadnienia z gry, tabele efektywności ataków, mapę świata, dokładna solucję, informacje o pokemonach i przedmiotach jakie można spotkać na danej trasie/mieście, pokemony liderów, mapy budynków i jaskiń, mapę dodatkowej lokacji dostępnej po przejściu gry, listę wszystkich ataków i tabelę TM i HM wraz z pokemonami, które mogą się ich nauczyć, listę przedmiotów. Do tego kompletny PokeDex, w którym można znaleźć informacje gdzie spotkać stworka, ataki jakich się uczy, jak ewoluuje oraz listę pokemonów dostępnych w zależności od wersji. Ponadto kilka informacji o innych grach z tej serii (Pokemon Stadium i Tamagotchi z Pikachu). W albumie znajdowały się też naklejki, które można było nakleić w części z PokeDexem - tak też zrobiłam. Wymiary książki to ok. 26x21 cm, miękka okładka, 120 stron. Mimo, że dbałam o ten przewodnik, to widać na nim ślady użytkowania. Oceniłabym jego stan na dobry+
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest
25.02.2020, 11:16,
RE: [S] GameBoy Color i Pokemon Yellow
Już sprzedane, bo widzę że link nieaktualny?

Zagrajmy, Walki Wi-Fi, Streamy
[Obrazek: h6-whiter2pkf.jpg]
/\ Mój kanał YouTube /\
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości