Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Twilight Wings
15.01.2020, 17:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2020, 17:33 przez Diamond98.)
Pokemon Twilight Wings
Nie widziałem wcześniej tematu to pomyślałem że założę dla nowej krótkiej serii animowanej Pokemon Twilight Wings.

https://www.youtube.com/watch?v=rYDmL5VH-uk

Podoba mi się bardzo. Cieszę się bo główne anime nie skupia się na Galar a jest dużo nowych postaci które chciałbym zobaczyć w anime. Zaczynam coraz bardziej lubić Corviknighta. Jakoś na początku ten Pokemon to taki średni a teraz lubię go coraz bardziej. Big Grin Jestem ciekawy jak historia potoczy się dalej.

[Obrazek: ex9fvgrk4xtx_t.jpg]

[Obrazek: vbmmk6hninna_t.jpg]
Odpisz
15.01.2020, 17:39,
RE: Pokemon Twilight Wings
Muszę przyznać, że kreska całkiem świetna. Odpowiednie tło, ruchy postaci... zupełnie jak w Pokemon Generations i Origins. Corviknight dobrze wyszedł, a fabuła trzyma się kupy. Póki co, Twilight Wings zyskuje 10/10.

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
15.01.2020, 18:20,
W ciągu 6-o minutowego odcinka udało im się lepiej zarysować fabułę i postacie niż w 8 odcinkach najnowszego anime. ಥ‿ಥ

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307
15.01.2020, 19:35, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2020, 22:00 przez Diamond98.)
John (blondyn) wygląda jak ja gdy byłem młodszy. Teraz lubię to anime jeszcze bardziej.

[Obrazek: Pokemon.jpg]

Odpisz
15.01.2020, 20:34,
W pewnym momencie myślałam, że ten blondasek to mały Bede i przedstawiają moment, w którym Rose go przygarnął xD ale za wiele rzeczy się nie zgadza Tongue Seria ma fajny klimacik. Podoba mi się sposób w jaki przedstawili Rosa - taki dobroduszny, co to przyszedł odwiedzić szpital dla dzieci i nie narzekał, że to strata czasu. W grze wywarł na mnie gorsze wrażenie, takiego chwalipięty.

Mam nadzieję, że to będzie fabularnie kontynuowane, a nie że, każdy odcinek będzie o czymś innym. Co prawda na plakacie są ci dwaj chłopcy, ale w tych czasach człowiek niczego nie może być pewien Tongue
Odpisz
15.01.2020, 21:53, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2020, 21:54 przez Diamond98.)
Ja też liczę na to żeby to była jedna historia. Ciekawy jestem co będzie dalej.

Odpisz
16.01.2020, 0:46,
I tak przed Ashem nie uciekną. Zdążył wcisnąć sie w jeden kadr, kiedy Rose wychodził ze stadionu w Wyndonie x]

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
16.01.2020, 19:22, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.01.2020, 19:24 przez Żołnierz.)
Cytat:John (blondyn) wygląda jak ja gdy byłem młodszy.
Już sobie tak nie wlewaj.

Czekałem na tę serię od chwili pojawienia się pierwszych... i w sumie jedynych informacji odnośnie TW. Pierwszy odcinek skupił się na historii Johna, chłopca, który prawdopodobnie dostał raka widząc finalne ewolucje starterów i teraz leży w szpitalu. Marzeniem chłopca jest obejrzeć pojedynek Leona na stadionie. W sumie to wszystko.
Seria TW miała przypominać Generations, ale poza formą krótkometrażową nie łączy ich ze sobą (póki co) nic. Seria o Galar jest bardziej stonowana, mniej "gejmingowa" i dynamiczna. Bardziej skupiono się na emocjach i muszę przyznać, że bardzo zgrabnie wyszło. Jestem ciekawy, czy może seria będzie śledziła Johna i pokazywała go w różnych etapach podróży po Galar, czy zafunduje nowe postacie i tym samym nieco zbliży się do Generations. Corviknight chyba już wyrósł na absolutnego lidera swojej generacji. Ciekawe sportretowano postać Rose, cała ta jego wizyta w szpitalu, podpisywanie piżam XD, ma dobrego piarowca. Z kolei John skojarzył mi się z Wallym Kluską z emeraldów.
Ciekawy odcinek.
Odpisz
24.02.2020, 2:32,
Obejrzałem drugi odcinek i już można przyjąć w jakim kierunku idzie seria, bo niby odcinek przedstawia innych bohaterów, ale jednak mocno łączy się z poprzednim. Na pierwszy plan wychodzi Bea, która po tym jak dostała wpierdol od długowłosego pięknego postanawia wyruszyć na jakieś wertepy i trenować tam siebie oraz swoje pokemony. W sumie nie wiem, czemu ma służyć nawalanie się z Machampem. To ma być super kiepski trening dla niego, bo wyobrażam sobie, że mógłby jej sprzedać taki cios, że te japonki spadłby jej z kopyt Czy może w następnej walce Bea planuje wystawić samą siebie? Po pocie, łzach i dramie z brakiem telefonu wszystko chyba kończy się nieźle, a ci, którzy grają w Shield mogą odetchnąć z ulgą, bo nie przyjdzie im walczyć z Bea.
Graficznie jest bardzo ładnie, główna bohaterka ma ciekawą osobowość i pozostaje tylko ogromny żal do aszowego anime, że nie umie w anime jak Twilight Wings.
Odpisz
24.02.2020, 10:27,
Bardzo mi się podoba to anime. Odcinek przedstawia całkowicie nową historię a jednak łączy się z fabułą poprzedniego odcinka. Oby tak dalej. Pamiętajcie o swoich telefonach i pilnujcie ich! XD

Odpisz
17.03.2020, 23:37,
Odcinek o Wooloo był bardzo fajny i inny od poprzednich, bo głównym bohaterem był tym razem pokemon, a nie człowiek. Wooloo należąca do Hopa jest zazdrosna o Charizarda, który prawdopodobnie jest ulubionym pokemonem Hopa. Gdy próby dorównania smokowi kończą się niepowodzeniem śmiertelnie obrażona owieczka ucieka. Epizod różnił się także tonem historii, bo o ile dwa pierwsze miały wzruszać poprzez determinację bohaterów tak tutaj jest temat przewodnim jest wspieranie przyjaciół, ale historię równoważy humor i Wooloo w tym momencie staje się Queen of Galar z naśladowaniem Charizarda. Zdecydowanie najlepszy odcinek.

Odpisz
18.03.2020, 0:43,
Nowy odcinek bardzo fajny i ciekawy. W przeciwieństwie do poprzednich skupia się na Pokemonie. Następny odcinek chyba będzie o Nessie.

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości