Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Film 23 - Pokémon the Movie Coco
11.01.2020, 14:23,
Video  Film 23 - Pokémon the Movie Coco
Pojawił się pierwszy zwiastun filmu 23. zatytułowanego "Pokémon the Movie Coco". Na zwiastunie widać Asha w dżungli i Tarzana czy coś (Tongue).

https://www.youtube.com/watch?v=aWz-0FpHT3A
Odpisz
12.01.2020, 7:17,
RE: Film 23 - Pokémon the Movie Coco
No to czyli dalej filmy będą w tej alternatywnej historii. Power of Us było super więc jestem bardzo ciekawy jaki będzie ten film. Jestem też bardzo ciekawy mitycznego Pokemona jaki będzie w tym filmie

[Obrazek: ex9fvgrk4xtx_t.jpg]

[Obrazek: vbmmk6hninna_t.jpg]
Odpisz
12.01.2020, 11:21,
No, git, że nie CGI w HD w 3D w 4K w 5G, tylko normalna animacja xD

Odpisz
12.01.2020, 14:56,
Nie jestem pewien, ale wątpliwe, żeby to był Celebi. Chociaż z drugiej strony, biorąc pod uwagę remake pierwszego filmu z Mewtwo, coś mi mówi, że jednak ten film będzie remake'm/retoolem czwartego filmu. Patrząc na trailer, wyraz twarzy tego "Coco" patrzącego na Asha oraz obecność malucha, to mam przeczucie że to będzie tak: Ash podczas swojej podróży znajduje Celebiego, ten omyłkowo zabiera go w podróż w czasie o jakieś 10 lat. Tam będzie zapewne jakiś chaos, przez co Ash wróci do teraźniejszości, a maleństwo będzie wychowywane przez Pokemony i w teraźniejszości spotka Asha. Ale jaki będzie efekt, tutaj nie wiem, ale najwidoczniej ten "Coco" pomyśli, że Ash specjalnie go zostawił w przeszłości.

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
12.01.2020, 15:33,
Zauważcie, że M20 był otoczony przez poksy pierwszogenowe, w M21 dużo było poksów z Johto. A teraz Pikachu wyskakuje z brelokiem Wailmera, więc można założyć, że teraz będą głównie poksy trzeciogenowe.

No i najwazniejsze, Ash znormalniał od jego jajcowatych oczu z poprzedniej części Big Grin

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
12.01.2020, 16:35, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2020, 16:36 przez Diamond98.)
Ale bardzo dobrze że wrócili do normalnej animacji

[Obrazek: ex9fvgrk4xtx_t.jpg]

[Obrazek: vbmmk6hninna_t.jpg]
Odpisz
12.01.2020, 16:38,
Cytat:Nie jestem pewien, ale wątpliwe, żeby to był Celebi. Chociaż z drugiej strony, biorąc pod uwagę remake pierwszego filmu z Mewtwo, coś mi mówi, że jednak ten film będzie remake'm/retoolem czwartego filmu. Patrząc na trailer, wyraz twarzy tego "Coco" patrzącego na Asha oraz obecność malucha, to mam przeczucie że to będzie tak: Ash podczas swojej podróży znajduje Celebiego, ten omyłkowo zabiera go w podróż w czasie o jakieś 10 lat. Tam będzie zapewne jakiś chaos, przez co Ash wróci do teraźniejszości, a maleństwo będzie wychowywane przez Pokemony i w teraźniejszości spotka Asha. Ale jaki będzie efekt, tutaj nie wiem, ale najwidoczniej ten "Coco" pomyśli, że Ash specjalnie go zostawił w przeszłości.
Calyrex - ten nowy króliczek z bulwą - też ma jakieś moce związane z podróżami w czasie, więc jeśli pójdą w tę stronę to bardziej strzelałbym w królika, zwłaszcza, że i tak będą musieli go kiedyś pokazać. Ale to taki bardziej strzał, bo nic nie wiemy.
Odpisz
12.01.2020, 20:16, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2020, 20:20 przez Shad.)
Axel - a to nie jest jeleń? Na dwóch nogach, ale jeleń? Przynajmniej pysk ma taki zbliżony i to coś, co trzyma na głowie bardziej mi przypomina poroże niż uszy.

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
12.01.2020, 21:56,
Rzeczywiście. Troszkę mi się kojarzy z tymi duchami Shinto i duchowymi przewodnikami.

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
12.01.2020, 22:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2020, 22:29 przez Ari.)
Czy tylko ja odnoszę wrażenie że to niemowlę to ten Coco-Tarzan? Ma taki sam kolor oczu i włosów. Owszem, różni się kolorem skóry, ale mógł się zwyczajnie opalić przez te lata, lub cały się umalował. (Że co? Że byłoby widać jakby był cały pomalowany? Ależ skąd! Wystarczy popatrzeć na ubłoconego Scorbunny'ego, który latał po Wyndon, a błocko się go mocno trzymało Tongue) Po drugie, widzimy go w dżungli, najprawdopodobniej porzuconego lub zgubionego i z tego powodu pewnie się w dżungli wychowa.

Mnie też się zdaje, że film będzie o Celebim, bo świątynia jaką widzimy na trailerze to ta sama co w filmie 4:
[Obrazek: FLr5wRR.jpg]

Trailer pozytywnie mnie nastawił. Pamiętam jednak jaka podjarana byłam filmem 20-tym, który dla mnie okazał się nie trzymającą kupy porażką. I pamiętam też niechęć po trailerach do Powef of Us, który ostatecznie okazał się genialny.
Odpisz
4.03.2020, 10:22, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.03.2020, 10:22 przez Ertix.)
Istnieje nadzieja, że ten film będzie równie dobry jak The Power of us, ponieważ reżyserem jest ta sama osoba, która była też odpowiedzialna za serię XY - Tetsuo Yajima.
Postać Tarzana jak dla mnie odzwierciedla wcześniejsze wyobrażenia o Iris. Aż szkoda, że nie postanowiono iść w tym kierunku ją tworząc, ech.
Sam film zdaje się rzeczywiście być nawiązaniem do filmu czwartego, lecz nie sądzę, by był tak dobry jak tamten. Szkoda tylko, że od paru filmów Ash zdaje się podróżować sam, lub z całkowicie nieznajomymi osobami, bo nie czuć już takiego klimatu jaki był wcześniej.

Odpisz
4.03.2020, 13:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.03.2020, 13:58 przez Magor.)
Wiem ze zapewne wiekszosc z was juz widzala ten trailer, bo juz pojawil sie na tym forum tylko w innym temacie ale co szkodzi dac go tez tutaj
https://www.youtube.com/watch?v=AJ_7ZcklO9k

Mój fc 4313 4689 7522
Odpisz
4.03.2020, 16:40, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.03.2020, 16:44 przez GamusaPL.)
Może najnowszy film będzie mieszaniną dwóch uniwersów i dojdzie do jakiejś kooperacji z Atomówkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[Obrazek: SEnLkzw.gif]

[Obrazek: ttxIe0c.jpg]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości