Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.13 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemon Direct 09.01.2020
10.01.2020, 22:31,
RE: Pokemon Direct 09.01.2020
Shad: Takie marudzenie na wszystko jest normalne w "starych" markach, podobne tendencje można zauważyć chociażby wśród fanów Gwiezdnych Wojen. Zainteresowania ludzi się zmieniają, problemem jest tylko, że nie wszyscy to zauważają. Więc moim zdaniem reakcja Sheanheavela jest całkiem w porządku, bo zauważył, że to nie jest tak, że nowe gry mu się nie podobają, po prostu nie lubi już Pokemonów. Chciałbym, żeby więcej "maruderów" zastanowiło się czy to nie jest tak, że po prostu Poki nie są w stanie już sprawić im przyjemności. I tyle. Sw/Sh nie są zdecydowanie najlepszymi grami na Switcha, ale prawdę mówiąc Pokemony zawsze, już od Redów, kulały pod względem grafiki, nie lubiły innowacyjności, miały problem z kontaktem z fanami. Dlaczego teraz to urosło do rangi tak wielkiego problemu?
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piotrek1113
11.01.2020, 0:37,
Tak się tylko lekko wtrącę na początek, bo na świeżo - Pokemony nigdy nie były graficznie super? No... Nie do końca. Pierwsze dwie generacje robiły na Game Boyu co mogły. To Game Boy nie mógł, nie gry. Piąta generacja na DSie? Mapy lokacji były piękne, znów - wziąwszy najpierw poprawkę na DSa. Podobnie z 3DSem, modele pokemonów w porównaniu do modeli z... Ocarina of Time? To co reprezentuje sobą grafika w SWSH w porównaniu do Zeldy, pociętego ile się da Wiedźmina albo Let's Go nawet, to żart.

No dobra, to teraz nowy Direct.
Czyli raczej tylko DLC. I... No tak. Mamy 2020, DLC istnieją pod różnymi postaciami już długo, samo w sobie to nie jest niczym kontrowersyjnym, po prostu jest. Ale to jak się je tworzy, to już zupełnie inna sprawa. No i jeszcze do jakiej gry. DLC do Wiedźmina 3? Assassin's Creed Origins? Ani złotóweczki na nie wydanej nie żałuję i żałował nie będę. Natomiast tutaj... Dużo się słyszy o tym, że SWSH nie dostarczyły tyle co poprzednie generacje gier, z drugiej strony sporo jest głosów, że ludzie wolą DLC niż 3 grę, bo taniej. I niby coś w tym jest, ale nie do końca mi się zgadza. A dlaczego mi się nie zgadza? Ano dlatego, że sporo jest głosów o tym, że te gry nie dostarczyły tyle contentu co poprzednie generacje. To teraz skombinujmy cenę $40 x2 za Moon + Ultra Moon i porównajmy do SWSH + Season Pass za $60 + $30. I tak, to nadal mniej niż $120 za dwie gry w pełnej premierowej zachodniej cenie, ale te gry, na silniku żywcem wyjętym z 3DSa, z wyciętymi pokemonami i na kolanie składanymi z tego co już było i paru nowych modeli nijak nie są warte moim zdaniem nawet starej 3DSowej stawki.

Pomarudził, zdanie swoje przedstawił, idzie na Steama oglądać zwiastun cudu o którym się dziś dowiedział - Temtem. Poleca zerknąć każdemu, ot, tak po prostu, może kogoś to zainteresuje.

3DSFC - 0920-1603-8473
Safari: Emolga, Electabuzz i Galvantula
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Vic
11.01.2020, 13:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.01.2020, 14:13 przez Axel.)
Cytat:Tak się tylko lekko wtrącę na początek, bo na świeżo - Pokemony nigdy nie były graficznie super? No... Nie do końca. Pierwsze dwie generacje robiły na Game Boyu co mogły. To Game Boy nie mógł, nie gry. Piąta generacja na DSie? Mapy lokacji były piękne, znów - wziąwszy najpierw poprawkę na DSa. Podobnie z 3DSem, modele pokemonów w porównaniu do modeli z... Ocarina of Time? To co reprezentuje sobą grafika w SWSH w porównaniu do Zeldy, pociętego ile się da Wiedźmina albo Let's Go nawet, to żart.
Absolutnie się nie zgadam. Polecam wejść na angielską wikipedię i przeczytać część "Reception and legacy", a okaże się, że największą wadą Redów była... prymitywna grafika. Nie wiem, czy winną była konsola czy sami twórcy, ale Redy zdecydowanie nie były wyżyną technicznych możliwości tamtych czasów. Z V geną bym się zgodził, gdyby nie fakt, że obok ładnie zrobionych lokacji dostaliśmy dziwaczne dwuwymiarowe sprite'y postaci i Pokemonów, które nijak nie pasowały do reszty świata (a które stawały się jeszcze gorsze podczas walk). Prawdę mówiąc do tej pory nie rozumiem jak to się stało, że sprite'y w B/W wyglądały gorzej od tych w D/P...
Odpisz
12.01.2020, 7:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2020, 14:04 przez Diamond98.)
Nie rozumiem oburzenia że żeby złapać starsze Pokemony trzeba zapłacić. Przecież to było od zawsze. To już naprawdę szukanie problemu tam gdzie go nie ma. W dodatku w kodzie gry będą w darmowych aktualizacjach.

Ja uważam że DLC to o wiele lepszy pomysł niż kolejne "ulepszone" wersje gier. Jest to po prostu wygodniejsze bo można grać na swoim save cały czas i pojawiają się nowe rzeczy w dodatku cena jest mniejsza. W dodatku wracają starsze Pokemony i bardzo się z tego cieszę.

Jedynie to będę narzekać na to że kiedy był stream to pokazali 2006 i myślałem że to chodzi o DP remake a tutaj Mystery Dungeon. XDDDD Ale dużo osób poleca Mystery Dungeon więc dam szansę tej gierce. Grałem już w demo i jestem Mudkipem XD całkiem spoko to demo

Isle of Armor przypomina mi Johto a The Crown Tundra przypomina mi Sinnoh

[Obrazek: ex9fvgrk4xtx_t.jpg]

[Obrazek: vbmmk6hninna_t.jpg]
Odpisz
13.01.2020, 14:02,
Widzę mój post wywołał wiele kontrowersji Tongue Powiem tak- sama wizja DLC jest dla mnie ok, nie dostaniemy 3ciej wersji (chociaż tu bym polemizował, wydaje mi się że puszczą coś jak co roku, choćby let's go 2 na ten przykład, stracony rok by mieli i w portfelach by się nie zgadzało, przy czym dodatkowy zarobek w postaci wpływów z DLC to było by dobre posunięcie) ale chodzi mi bardziej o tym w jaki sposób marka ewoluowała. Pokemony to nie jest jedyna gra czy seria którą śledzę od lat, co roku kupuję przedpremierowo, ale od wyjścia USUM mam mieszane uczucia co do marki. W moim przekonaniu trochę się z nową geną przelało, ale tu już nie utożsamiam się z jakąś większą rzeszą fanów którym nie pasują między innymi rzeczy w stylu niepełny dex tym bardziej że jak widać wróci on w postaci DLC. Więc jeżeli po czasie dwóch lat na dobrą sprawę, jeżeli coraz mniej podchodzą mi nowe części, po co mam kupować kolejne odsłony? Po co mam trzymać w domu coś do czego mam coraz mniej sentymentu, a jednak trochę przestrzeni w domu mi to zabiera? Ile razy słyszałem przed premierą- nie pasuje zagłosuj portfelemTongue? Nie chodzi tu już o hejt bardziej o brak entuzjazmu patrząc na to w jaką stronę to wszystko zmierza. Mam do tego prawo? Nikogo do niczego podobnego przecież nie namawiam Wink
Odpisz
14.01.2020, 12:56, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2020, 12:58 przez Ertix.)
Mogę się tylko zgodzić z Ari. Nic dodać, nic ująć. Pomysł z DLC to po prostu głupota, ale marketingowo na pewno opłacalne dla GF. Wolałbym, by wydali od razu dopracowaną grę zamiast tak kosić fanów.
Argument, że ,,tak było zawsze" do mnie nie przemawia. Tym bardziej, że jak na moje to Poke-gry i tak zawsze były drogie. Chyba też jestem staroświecki. Wink
Teraz zaczyna właśnie wychodzić niekonsekwencja i hipokryzja GF i N, ech...

Odpisz
14.01.2020, 16:35,
Nie wiem skąd u większości taki spokój, że jak już wydadzą DLC to nie będzie kolejnej gry? Ja się właśnie boję, że będzie. W ten sposób, zamiast płacić dwa razy 200 zł za grę, będziemy dodatkowo opłacać DLC do każdej z nich - przecież to jest żyła złota! Jakby tego było mało, zapowiedziane dwa oferują powrót 200 poków, więc jeszcze ok. 200 nie znajdzie się w grze. Z tego właśnie powodu mam przeczucie, że zawartości do pobrania będzie więcej.

Już najgorsze czego się spodziewam, to tego, że The Isle of Armor i The Crown Tundra będą w Sword2/Shield2. Poza tym oczywiście dodatkowa fabuła, legendy, miejsca, itp., ekskluzywne tylko dla tych części, bo wiadomo - czymś trzeba fanów zwabić. I właśnie wtedy pojawi się nowe DLC zawierające ów brakujących 200 poków. I nie, nie będzie można go pobrać w zwykłym Sw/Sh, tylko trzeba będzie kupić nowe gry. I nie, już nie będzie aktualizacji dla Sw/Sh, by można było zdobyć te poki przez trade - będą ekskluzywne tylko dla Sw2/Sh2. Właśnie tego się boję - chcesz złapać je wszystkie? Płać cztery razy!

Jestem w stanie przełknąć to DLC, pod warunkiem, że nie będzie kolejnej gry. Wolę też poczekać z kupnem, bo może w międzyczasie zapowiedzą kolejne i będzie możliwość zakupu wszystkich w pakiecie. Mogą też wygadać się co do premiery kolejnych gier... Ech co za czasy, nawet za online trzeba płacić...
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Vic
15.01.2020, 16:09,
Nie powiedzieli dość jasno na początku Directa, że "zwykle robiliśmy trzecie wersje, ale tym razem robimy DLC?". Nie robiliby porównań z trzecimi wersjami, gdyby i tak mieli je zrobić. W dodatku, nawet jeśli planują nowe gry, to nie dadzą ich w tym roku. W końcu The Crown Tundra ma wyjść na jesieni, więc nie ma to czasu (oczywistym jest, że dawanie DLC do starej gry i nowej gry w tym samym czasie byłoby głupotą). Może zrobią jakiegoś spin-offa czy coś żeby zapchac czas, ale "puste lata" już się zdarzały, więc plotki o trzecich wersjach to raczej sianie fermentu.
Odpisz
15.01.2020, 17:40, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2020, 17:43 przez Diamond98.)
W tym roku będą tylko DLC. Ja mam teorię w której będą nas przygotowywać do remake Sinnoh. Pamiętacie Snowpoint Temple? A pamiętacie co było potrzebne w Sinnoh aby złapać Regigigasa? Tak wszystkie Regi. W dodatku Crown of Tundra będą podziemne raidy. Co jak co ale najlepsze miejsce dla wild area w remake to Sinnoh Underground. Remake mają to do siebie że przenoszą dużo rzeczy z głównych gier

Odpisz
15.01.2020, 18:26,
W sumie jestem zdania że nie powinni wydawać co roku głównych gier czy remaków. Powinni wydawać rzadziej, a bardziej dopracowane gry. A że spin-offami niech robią co chcą. Mam nadzieję że jeszcze zrobią kolejnego Conquesta i że Rangersi wrócą z niebytu. W końcu nie musimy rysować po ekranie, możemy wykorzystać do gry joy-cony albo gałki.

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
15.01.2020, 20:48,
Cytat:Nie powiedzieli dość jasno na początku Directa, że "zwykle robiliśmy trzecie wersje, ale tym razem robimy DLC?"

Wspominali, że nie mają zamiaru robić DLC, a ostatnio mówili, że więcej poków w tej grze nie będzie. Łatwo zmienić zdanie jak kasa leży na ziemi i wystarczy się tylko po nią schylić. Zwyczajnie straciłam do nich zaufanie i wolę dmuchać na zimne Tongue
Odpisz
15.01.2020, 23:44,
Tak wspominali - 7 lat temu. Serio, przez ten czas zmieniło się tak wiele, że nie warto brać tego pod uwagę. To mi przypomina jak ludzie zawsze mówili, że Ash nie może wygrać ligi, bo jakiś ważny gostek za czasów Jotho powiedział, że jak Ash wygra ligę to skończy się anime. Aż w końcu Ash wygrał, Ziemia nadal się kręci i jest płaska. I dla dziennikarskiego obowiązku trzeba też wspomnieć, że twórcy nie mówili, że nie dodadzą nowych Pokémonów tylko, że na razie nie mają planów (dodając potem, że warto przesłać wszystkie stare Poki do Home, bo mogą być potrzebne później)... Rozumiem, że twórcy przeprowadzili cały proces Dexitu tak bardzo źle, że ciężko już im w czymkolwiek zaufać, ale też nie ma co przesadzać w drugą stronę. Czym innym jest wywiad, który przeczyta część zagorzałych fanów, a czym innym oficjalny zwiastun, który już poszedł w świat.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piotrek1113, Shad
15.01.2020, 23:45, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2020, 23:47 przez Diamond98.)
Chciałbym bardzo powrót Pokemon Rangers. Chyba mój ulubiony spin-off. Ja nie rozumiem tych oburzeń o te DLC. Jeszcze zrozumiałbym oburzenie gdyby to było 130zł za jedno DLC. Ale to aż za dwa jest.

Odpisz
18.01.2020, 22:46,
To jest nas dwóch, Diamond. Pokemon Ranger to również mój ulubiony spin-off. Spokojna fabuła, system "Kilka poków przy sobie", ciekawe postacie... Ja też chciałbym, aby stworzyli Pokemon Ranger dla 3DS i Switcha. Nawet mam już pewną fabułę, jak się komponuje z innymi regionami, itp.

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości