Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.13 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Nintendo Switch vs Nintendo Switch Lite
18.12.2019, 1:06,
Nintendo Switch vs Nintendo Switch Lite
Witam, nie widziałam wcześniej takiego tematu, a mam pewien problem. Jutro jadę z tatą kupić konsolę i grę Pokemon Shield, ale przeraża mnie to co czytałam o problemach z driftującą gałką. Czy problem jest częsty i jak sobie z nim radzić? Nie chcę narażać rodziców na większe wydatki jeśli konsola będzie się często psuła dlatego napiszcie mi jak to jest u was i czy lepiej wziąść normalnego Switcha (u którego obawiam się trochę o wyjmowanie joy - conów) czy kupić lepiej Switcha Lite. Pomóżcie.

Mój Friend Code zapraszam do mnie: 0362-2430-9529
Odpisz
18.12.2019, 12:52,
RE: Nintendo Switch vs Nintendo Switch Lite
Problem dryfowania gałek analogowych jest dosyć częsty. Czasami jednak wystarczy je dobrze przeczyścić i ponownie skalibrować. Zdarzają się jednak sytuacje, gdzie to nie pomaga i trzeba wymienić mechanizm na nowy. Jeśli chodzi o serwis, to sprawa jest dużo prostsza z Joy-con'ami niż z modelem Lite, bo nie trzeba rozkręcać całej konsoli.

U mnie problem pojawił się po ponad 2 latach użytkowania konsoli, a u niektórych znajomych po 2-3 miesiącach. Myślę, że tutaj zastosowanie znajduje zasada "jak dbasz tak i masz". Przede wszystkim trzeba uważać żeby brud (kurz, okruchy, piasek itp.) nie dostawały się pod analogi.

Zagrajmy, Walki Wi-Fi, Streamy
[Obrazek: h6-whiter2pkf.jpg]
/\ Mój kanał YouTube /\
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości