Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.13 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Czy da się zmienić numer na koszulce?
9.12.2019, 22:21,
Czy da się zmienić numer na koszulce?
Nie jestem zadowolony z numeru który wybrałem sobie na koszulkę. Czy da się go zmienić? Pamiętam że w pierwszych generacjach pokemon były różne tajne domki gdzie dało się zmienić imię pokemona, albo usunąć ataki HM (normalnie nie usuwalne). Usunął bym save i grał od nowa, ale odebrałem prezent ze specjalną wersją miała dlatego nie mogę już tego zrobić.
Odpisz
10.12.2019, 2:27,
RE: Czy da się zmienić numer na koszulce?
Niestety, ale numeru zmienić się nie da. Może i podczas rozgrywki fabularnej nie przeszkadza aż tak bardzo, ale gdy walczy się online to naszą wizytówką jest Karta Ligowa z ogromnym numerem Tongue Jeżeli chodzi o reset, to po rozpoczęciu nowej gry, będzie można odebrać nowego Meowtha. Należy tylko pamiętać, żeby odebrać go przed 15-tym stycznia. Jak coś, tu jest krok po kroku napisane jak wywalić save. Można zrobić jeszcze tak, żeby przesłać komuś tego Meowtha na przechowanie i odebrać w nowej grze. Wtedy, nie dość, że odbierzesz nowego, to i stary będzie, ale już nie będziesz mieć możliwości zmiany jego imienia.
Odpisz
10.12.2019, 10:31,
Nie planują wprowadzić tej opcji jak wypuszczą Pokemon home? Czy poprzez przechowanie w Pokemon home też można dokonać takiego resetu?
Odpisz
10.12.2019, 14:45,
Tak, jak umieści się poki w Home, będzie można zresetować grę, rozpocząć nową i przesłać do niej poki z Home. Przynajmniej tak dało się zrobić w Pokemon Bank. Wymogiem pewnie będzie tylko rozpoczęcie gry na tym samym koncie, na którym będzie zarejestrowane Home. Chodzi o to, że na Switchu może być kilka kont, by np. każdy członek rodziny mógł grać na swoim koncie, bez potrzeby kupowania dodatkowych konsol. Jednak nie wiadomo kiedy dokładnie Home będzie mieć premierę. Z tego co pamiętam, Bank miał sporą obsuwę
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości