Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Premiera Pokémon Sword i Pokémon Shield
15.11.2019, 17:06,
Premiera Pokémon Sword i Pokémon Shield
Premiera Pokémon Sword i Pokémon Shield - stream
W dniu dzisiejszym na całym świecie ma miejsce premiera gier Pokemon Sword i Pokemon Shield na konsolę Nintendo Switch. Serwis Pokemon Valhalla zaprasza na premierowe granie na żywo w grę Pokemon Sword, które od godziny 17:00 prowadzi vulpister.

W trakcie gry będzie możliwość nazwania złapanego Pokemona wybranym przez siebie pseudonimem! Oprócz tego odbędzie się giveaway, w którym będzie można zdobyć kod na 3 miesiące abonamentu w serwisie Nintendo Switch Online (idealny do grania w Pokemony ze znajomymi!), bon na 20 złotych do serwisu Google Play (idealny do przedmiotów i monet w Pokemon GO!), a także zestawy kart Pokemon z rozchwytywanej serii Hidden Fates! Jeśli uda się zebrać wystarczającą ilość widzów - do zdobycia będzie również voucher na 70 złotych do platformy Steam! Na pewno uda się w tej cenie wybrać niejedną ciekawą grę!

Jeśli chcecie być na bieżąco z nową generacją gier Pokemon - nie może was dzisiaj zabraknąć! Oglądajcie na żywo od godziny 17:00, na stronie twitch.tv/vulpister!

Odpisz
16.11.2019, 16:25,
RE: Premiera Pokémon Sword i Pokémon Shield
Zaraz... czy ten news nie powinien być w innym dziale - w końcu to reklama Tongue

A tak na serio - ja wiem, że vulpi chce się zareklamować, ale wpychanie takich rzeczy na główną stronę jest zwyczajnie niepoważne. Zwłaszcza, że to już nie pierwszy raz. To nie jest blog, więc coś takiego powinno się znaleźć na forum, a w newse jedynie informacja, że premiera miała miejsce. Taka jest moja opinia i proszę - nie bijcie Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Mcszuwacz, Nid, KleszczRex, Nilson

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości