Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Anime "Pokemon Journeys: Seria" w Japonii
28.09.2020, 21:37,
RE: Anime "Pokemon Journeys: Seria" w Japonii
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że oni chcą cała fabułę z gier wcisnąć w jakiś, góra 5-cio odcinkowy arc?? Myślałam, że zajmie im to przynajmniej całą serią, czyli jakieś 30 odcinków, ale wtedy zapowiadzi nie wybiegały by tak daleko w przyszłość. Natomiast wszystko wskazuje, że powieje akcją przez parę odcinków, a potem znów seria będzie przynudzać...

Notabene, jutro zapowiedź The Crown Tundra. Jestem prawie pewna, że w tym DLC pojawi się Gigantamax Lucario, w którego "ewoluować" będzie ten ashowy...
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307
4.10.2020, 14:52,
Cytat:Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że oni chcą cała fabułę z gier wcisnąć w jakiś, góra 5-cio odcinkowy arc?? Myślałam, że zajmie im to przynajmniej całą serią, czyli jakieś 30 odcinków, ale wtedy zapowiadzi nie wybiegały by tak daleko w przyszłość. Natomiast wszystko wskazuje, że powieje akcją przez parę odcinków, a potem znów seria będzie przynudzać...
Ale jak fabułę Sw/Sh przeciągnąć na 30 odcinków? Cała fabuła Macro Cosmosu zaczyna się bezpośrednio przed ligą i w zasadzie mam wrażenie, że 5 odcinków spokojnie kończy temat. Musieliby chyba całkiem przepisać całą fabułę, jak to zrobili z XYZ, żeby jakimś cudem wycisnąć 15 odcinków. Poza tym cały wątek Bede'a i Marnie (i Team Yell - cokolwiek oni robili) się nie pojawi w tej mini-sadze, więc jest to żywcem ekranizacja jakichś 40 minut fabuły gier Wink
Odpisz
4.10.2020, 22:44,
Owszem, da się zmieścić w kilka odcinków, ale co z tego skoro resztę serii będziemy się nudzić na fillerach, w których nic się nie dzieje. Wolałabym już, żeby posiedzieli z pół roku w Galarze niż latać w tę i z powrotem do randomowego regionu tylko po to, by Go złapał tam sobie poka. Dzięki temu moglibyśmy bliżej poznać bohaterów - Rosea i Oleanę, Sonię, jej babcię. Bede, jakby nie było z punktu fabularnego jest dosyć ważną postacią, ale oczywiście pewnie chłopaka pominą w tym arcu. Nie wspominając już o Hopie. Może i rywale głównych postaci są w pewnej mierze pomijani w anime, ale to jednak brat Leona. Zwłaszcza Sonia, którą pięknie przedstawili w grach - z początku była niechętna do powierzonego jej przez babcię zadania i zajęła się tym bo musiała. Później się wciągnęła i zafascynowała. Została profesorem, zatrudniła asystentów, którzy ją wykorzystali, przez co się załamała, by chwilę później pozbierać. To nie jest historia na 5 odcinków.

Rozumiem jednak, że są osoby, które wolą zwartą akcję w kilku epizodach, niż rozciąganie jej na więcej. Wszystkim się nie dogodzi, tak ten świat stworzony :/
Odpisz
5.10.2020, 16:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.10.2020, 16:35 przez ExBlaze.)
Nie ma co narzekać ! bywały i słabsze serie pokemonów a wg mnie ta seria jest dużo ciekawsza z mojego punktu widzenia niż Alola gdzie na całą serie oglądnąłem może z 1/3 odcinków bo żywcem nie dawałem rady a podróżowanie mi nie przeszkadza tylko mogli by bardziej się skupić na odwiedzaniu starych bohaterów typ May ,Dawn ,Clemont choć powiem powroty Chuck'a czy wcześniej Koriny bardzo mnie zaskoczyły. Go niech sobie łapie te pokemony a nich ma byle nie przeginali już pałki i nie łapał Legend ,Mitycznych w ten sposób bo tego nie zniosę.

@Ari

Nie wiem czy oglądasz/łaś kiedyś Yugioh tam to dopiero twórcy skrzywdzili i zakpili z fanów! Wręcz napluli im w twarz z Yugioh! Seven Smile
Odpisz
5.10.2020, 22:11,
@Ari - muszę się nie zgodzić i to na wiele sposobów. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że to nie jest nasza pierwsza ani ostatnia wizyta w Galar, te 4/5 odcinków to jedynie przedstawienie jednego wątku gier, który jakoś bardzo skomplikowany nie był, reszta wydarzeń wciąż ma szanse się pojawić. Można to porównać z sytuacją z Sun/Moon, w którym główny wątek Aeterowców został rozwiązany dość wcześnie, ale w niczym to nie przeszkadzało w rozwijaniu innych wątków, a samo łapanie Ultrabestii i rodzinka Lusamine były jednymi z najważniejszych wątków w dalszej części.
Z budową serii trochę się zgodzę, a trochę nie. Sam też nie bardzo lubię struktury "mini-sag", którą twórcy przyjęli od BW2, zdecydowanie wolałem jak wątki ciągnęły się przez całą serię, jednak czy skakanie po regionach jest aż takim problemem? Czy się różni 30 fillerów w różnych regionach od 30 fillerów w jednym regionie? W tych "podróżujących" seriach i tak fillerów było od groma i zwykle bohaterowie pojawiali się w jakimś losowym miejscu co odcinek
Odpisz
7.10.2020, 3:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.10.2020, 3:27 przez Diamond98.)
Mi się aktualna seria bardzo podoba. Odcinki w Galar są najlepsze ale miło zobaczyć starsze postacie jak Lance czy Korrina. Bardzo się cieszę na cały ten nowy arc z Zacianem i Zamazentą. Będzie się działo! Big Grin Tak myślę że wątek Marnie Bede i Hopa + Team Yell zostawią na mistrzostwa Pokemon

[Obrazek: ex9fvgrk4xtx_t.jpg]

[Obrazek: vbmmk6hninna_t.jpg]
Odpisz
17.10.2020, 16:53,
To chyba od teraz odcinki będą co piątek, ciekawe na jak długo. Co do odcinka to w sumie o niczym, zapychacz. Ciekawie się za to zapowiada następny.
Odpisz
19.10.2020, 0:27,
Ten ostatni odcinek to chyba najgorszy i najnudniejszy odcinek ze wszystkich. Flaki z olejem aż szkoda gadać xd

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
24.11.2020, 18:06,
Jak oceniacie sagę z regionu galar? Mi samemu osobiście podobała, nie grałem w gry więc też nie znałem tej historii. Ciekawe teraz czego się możemy spodziewać w kolejnych odcinkach. Pewnie dalej będą podróżować, tylko czy w tej serii ash też będzie zbierał odznaki? Czy pójdą tutaj w kierunku tylko tego rankingu i co jak ashowi się uda być najlepszym. Co będzie z nową serią, a może to będzie już koniec historii asha? Jak myślicie?
Odpisz
12.01.2021, 17:24,
W animcu za niedługo powrót Iris i Garry'ego.
Odpisz
23.01.2021, 16:45, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.01.2021, 16:47 przez Magor.)
Nowy zwiastun, w ktorym Goh lapie Suicune'a ktoremu zagrazaja lowcy pokemonow!

https://www.youtube.com/watch?v=j8Z3iKfaO14

Mój fc 4313 4689 7522
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości