Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Anime "Pocket Monsters" w Japonii
8.03.2020, 14:18,
RE: Anime "Pocket Monsters" w Japonii
Właśnie przeglądałem i obejrzałem nowy odcinek Nowej Serii. Tak więc odcinek był całkiem spoko, chociaż czasami wychodził poza schemat główny. Mamy tu kolejnego Pokemona z symptomem Złamanej Obietnicy i Zemsty (niby się go zostawia na chwilę, ale póżniej nie wraca się po niego, a wówczas Pokemon rozwija negatywne uczucia i niechęć do ludzi). Chociaż muszę przyznać, że mnie nawet zaskoczyło, kiedy Ash zasugerował Gengarowi dołączenie do swojej ekipy (tym samym posiadając Pokemony wszystkich 18 typów, łącznie te przed ewolucją). Ogólnie rzecz biorąc stawiam 8 na 10.

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Migi
8.03.2020, 16:34,
No no Ash zbiera mocny team moze coś z tego będzie biorąc pod uwagę że twórcy od SM strasznie polubili przełamywanie schematów.
Odpisz
8.03.2020, 17:21,
No. Elektryczny wierny przyjaciel Asha, przyjazny Pseudo-Legendarny Pokemon dwu-typu Smoczego/Latającego, Psychiczny/Baśniowy mim który mimo bycia "gosposią domową" potrafi dobrze walczyć, oraz Duchowy/Trujący Pokemon lubiący psikusy. Faktycznie, jakoś dobry ten team. Jeszcze tylko dodać jakiegoś zawodowego Pokemona z Galar (jak Corvisquire, który byłby dobrą aluzją do Pidgeotta) oraz Kubfu (skoro za parę miesięcy wychodzi Edycja Isle de Armor, to z pewnością Ash może spotkać takiego małego Pokemona, który ewoluuje w silną legendę) i Ash już ma w pełni sprawny team gotów zabojować Światowe Mistrzostwa Pokemonów.

Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Odpisz
8.03.2020, 22:23,
Ja tam stawiam że Ash'a team w tej serii będzie się składał wyłącznie z pokemonów 1 Geny mamy Pikachu, Mr.Mime, Dragoninte teraz Gengar hehe moje typy na 2 pozostałe to jakiś typ walczący tu pozostali Hitmonchan i preewolucja , Machop i ewolucje ale stawiam że będzie to Farfetch'D Galar form i chciałbym u niego widzieć Galarian Rapidash ;p ewentualnie Galarian Slowbro choć cały czas mam nadzieję że team uzupełni ktoś ze starych wyjadaczy jak Greninja ale małe szanse.Za to duże szanse są na Tyranitara co sugeruje opening lub kogoś z 3 Corviknight,Bisharp,Garchomp jako że Huntera nieoficjalnie Ash już miał a teraz ma jego ewolucje Gengara to nic nie szkodzi na przeszkodzie by miał któregoś z tamtych nawet jak miał Gible i Larvitara.Co do odcinka spoczko odcinek tak jak Nejo daję 8/10
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Migi
9.03.2020, 8:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.03.2020, 9:00 przez Ertix.)
Muszę się niestety zgodzić z nieprzychylnymi opiniami co do serii.
Sam Ash stał się już wkurzający przez swoje zachowanie. W porównaniu do BW, XY, SM, a już zwłaszcza do OS widać, że postanowili iść jeszcze bardziej w odmładzanie jego charakteru. Jest to irytujące i sprawia, że bohater przez tyle lat wcale nie dojrzał jak niektórzy podejrzewali.
Te jego ciągłe skoki, napady radości, popisywanie się, przekomarzanie się z Gou o nic, działają wyjątkowo na nerwy. Sądziłem, że Ash w tej serii będzie stanowić funkcję doradcy dla swojego kolegi, tak jak to miało miejsce choćby w XY, ale tymczasem jest właśnie odwrotnie. Gdzie się podział ten stary, wyważony Ash? Od czasu SM krążą nad Ashem ciemne chmury, i raczej nie zanosi się na rozpogodzenie.

Sama postać GO jest irytująca, ale przynajmniej chłopak jest konsekwentny w wypełnianiu swojego celu. Podoba mi się to, że w pewnych chwilach zdaje się zachowywać bardziej dojrzale od Asha (Iris by już zawału dostała). Szkoda tylko, że to działa na niekorzyść dla głównego bohatera.

Postać żeńska jak dla mnie jest jeszcze bardziej wkurzająca. Nic jej nie pasuje, nic ją nie cieszy. Z drugiej strony może właśnie takiej postaci było trzeba? Odnoszę wrażenie, że jest tam głównie dlatego, że jest. Zamiast niej wolałbym już Elaine albo Victorię, no ale może to i nawet lepiej, że oszczędzono ich krzywdzenia. Dobre chociaż tyle, że nie jest tak narwana jak Ash i Gou, zdaje się zachowywać większą powściągliwość, i za to ją lubię.

Z samej serii nic na razie nie wynika, i chyba nie będzie. Oczywiście doceniam to, że porzucili stary schemat z podróżą między gymami. Bardzo podoba mi się pomysł z przemieszczaniem się między regionami, lecz szkoda, że nie wiąże się to chociażby z przywoływaniem wspomnień u Asha, widoku starych znajomych itd. Podoba mi się też, że ta seria dużo nawiązuje do gier (zawsze tak było, lecz tutaj jest to bardziej widoczne). Jak dla mnie jednak nie czuć w tej serii klimatu jaki panował między innymi w XY (ostatnia dobra seria), czy nawet SM.

Jak dla mnie ta seria jest jedną z najsłabszych. W SM przynajmniej coś się działo, była zabawa, natomiast tutaj nie dzieje się nic czego byśmy już wcześniej nie doświadczyli. Oby tylko Gou nie został na kolejną generację, a Ash powrócił do stanu z XY. Wolę już obejrzeć dobry Let's Play niż tracić czas na tę serię. Sory, ale nie tym razem.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307
14.03.2020, 18:59,
Nie znam się, nie oglądam, ale czytam Wasze wypowiedzi i wygląda na to, że animu stało się 25 minutowym blokiem reklamowym Poksów i tyle. :v

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
15.03.2020, 23:17,
Anime od zawsze było 25-minutowym blokiem reklamowym z elementami fabularnymi. Teraz tylko zrezygnowali z elementów fabularnych Tongue
Odpisz
16.03.2020, 3:03,
Ja nie wiem dlaczego ale jak pierwszy raz zobaczyłem Chewtle w grach to pomyślałem "brzydki" potem jak pojawił się w anime to "hm... w sumie to nie jest taki zły" a teraz "CHEWTLE!!! ale super że znowu się pojawił" XDDDDD

[Obrazek: ex9fvgrk4xtx_t.jpg]

[Obrazek: vbmmk6hninna_t.jpg]
Odpisz
21.03.2020, 0:59,
Uwaga! Spoiler 18 odcinka. Wchodzicie na swoją odpowiedzialność:
https://zapodaj.net/4cd902a7ee49a.png.html
Odpisz
21.03.2020, 9:52,
Hmm... szansę na spoiler oceniam na pół-na-pół. Pół, że to nie spoiler i po prostu pokazuje jak Ash jest zdeterminowany, aby wygrać pojedynek z tym Pisces'em, i pół że Ash właśnie wygrał pojedynek z Pisces'em.

Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Odpisz
22.03.2020, 4:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2020, 4:02 przez Diamond98.)
Wiadomo że wygra bo przecież musi mieć jakieś zajęcie na całą serię Big Grin

Odpisz
25.03.2020, 15:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.03.2020, 15:10 przez Blaze.)
Jak tam odczucia po walce?

Według mnie jedna z lepszych walk od czasów Kalos!

Świetnie pokazane możliwości bitewne Electrode coś jak Tynamo Elesy który bazuję na szybkości i sprycie

Odcinek według mnie 9.5/10

Wie ktoś kto podkładał głos pod Pisces'a bo taki znajomy nieco z serii Yugioh a mianowicie Antagonista Duel Monster 4 Sezonu Dartz miał/ma podobny

Ps.Ok już mam to nie ten sam Aktor/Aktorka
Visquez=Risa Hayamizu
DArtz=Yū Emao
Odpisz
1.04.2020, 9:10,
Właśnie Serebii.net podało na tacy kolejne trzy odcinki na kolejno 12, 19, i 26 kwietnia, miłośnicy Pocket Monsters:

Episode 1110: Hit Your Mark, Aura! Ash and the Mysterious Egg!! (pl: Traf w cel, Auro! Ash i tajemnicze jajo!!)
Episode 1111: Farewell Raboot! (pl: Żegnaj, Raboot!)
Episode 1112: Massive Panic! Sakuragi Park!! (pl: Wielka panika! Park Sakuragi!!)

Z opisów odcinków i z samych tytułów można wywnioskować parę rzeczy:
* 1. Wychodzi na to, że po kilkuset odcinkach i kilku sezonach w końcu możemy się spodziewać w drużynie Asha dobrze znanego protegowanego Aury (wiecie o kim tu mowa?).
* 2. Ash i Go wracają do Hoenn, gdzie nasz Go złapie kolejne Wurmple, ale Raboot już raczej nie zamierza dawać swojemu trenerowi taryfy ulgowej.
* 3. Trzeci odcinek raczej będzie fillerem, ale widać, że w laboratorium Sakuragi będzie niezły bajzel. ^.^"

Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Odpisz
1.04.2020, 15:44,
@Nejo

Oczywiście że chodzi o Riolu--->Lucario ;p

Zresztą od dłuższego czasu po netach chodziły słuchy że Ash będzie mieć tego Pokemona ale łudziłem się że jednak z walczących będzie to ktoś inny ale Lucario też może być;p

Czyli jak to się sprawdzi to zapewne team uzupełni Wodny starter z Galar co też sugerują różne przecieki

Meh liczyłem na cały team z Kanto no ale cóż...
Odpisz
1.04.2020, 21:55,
Wystarczy Ashowi już tych pierwszo-genowych pokemonów...

Pierwszy odcinek to będzie o Riolu to oczywiste. Drugi to nie wydaje mi się żeby Raboot uciekł od Go chociaż wszystko w tym anime jest możliwe... ale generalnie szykuje się kolejna historyjka o pokemonie który nie słucha swojego trenera. Trzeci to obstawiam że zadebiutuje Morpeko bo opis odcinka pasuje do mojej tezy.

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości