Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Anime "Pocket Monsters" w Japonii
8.11.2019, 13:35, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2019, 18:40 przez Nejo.)
Anime "Pocket Monsters" w Japonii
[https://cdn.bulbagarden.net/upload/a/aa/...poster.png]

Wiem, że jest jeszcze za wcześnie na rozpoczynanie wątku związanego z Nową Serią, ale jak to mówią "Im szybciej, tym lepiej". Nowa seria się rozpocznie 17 Listopada pierwszym odcinkiem jako jednogodzinnym specialem:

ピカチュウ誕生!
Pikachu is Born! (pl: Pikachu się narodził!)

Kolejny odcinek 24 listopada:

サトシとゴウ、ルギアでゴー!
Satoshi and Gō, Let's Go by Lugia! (pl: Ash i Go, Ruszajmy na Lugii!)

Kolejne następująco 1, 8, 15 i 22 grudnia:

フシギソウってフシギだね?
Fushigisou, Isn't it Mysterious? (pl: Ivysaur, czy nie jest tajemniczy?)

行くぜガラル地方!ヒバニーとの出会い!!
Let's Go to the Galar Region! An Encounter with Hibanny!! (pl: Ruszajmy do Regionu Galar! Spotkanie z Scorbunny!!)

カビゴン巨大化!?ダイマックスの謎!!
Kabigon Became Gigantic!? The Mystery of Daimax!! (pl: Snorlax staje się olbrzymem!? Tajemnica Dynamax!!)

ポケモン大量ゲットだぜ!ミュウへの道!!
Catch a Lot of Pokémon! The Path to Mew!! (pl: Złapać dużo Pokemonów! Ścieżka do Mew!!)

7 odcinek będzie 29 grudnia 2019, a 8 i 9 będą kolejno 12 i 19 stycznia 2020 roku:

激闘のホウエン地方!挑戦バトルフロンティア!!
The Hoenn Region, Site of Fierce Fights! The Battle Frontier Challenge!! (pl:Region Hoenn, miejsce zażartych starć! Wyzwanie Strefy Walk!!)

負けるなポッチャマ!シンオウ地方の流氷レース!!
Don't Lose, Pochama! The Drift Ice Race in Sinnoh!! (pl: Nie przegraj, Piplup! Lodowy Wyścig w Sinnoh!!)

あの日の誓い!ジョウト地方のホウオウ伝説!!
The Promise We Made that Day! The Houou Legend of Johto!! (pl: Obietnica złożona tamtego dnia! Legenda o Ho-Oh z Johto!!)

http://imageshack.us/photo/my-images/705/pokeiris.jpg
To niedopuszczalne! Ten trener powinien być winny! - Iris
Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Tak. Oshawott, daj mu po twarzy Wodną Bronią - Emolga
zzzzz... (sen) - Oshawott
(facepalm) o rany - Emolga.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
8.11.2019, 16:03,
RE: Anime "New Series" w Japonii
Czyli od teraz anime będzie polegać na tym, że Ash będzie się pojawiał w losowych miejscach bez ładu i składu? Mam złe przeczucia...
Odpisz
8.11.2019, 16:53,
Ten Piplup to Dawn czy random?
Odpisz
8.11.2019, 17:04,
Łołoło, nie za dużo tych tytułów? Dają rozpiskę na dwa miechy? Mam wrażenie, że te odcinki to zamykanie pootwieranych wcześniej spraw Tongue Z jednej strony byłoby to na plus, zwłaszcza, gdyby przewijały się stare postacie i pokemony Asha - ot taki specjalny odcinek co tydzień. Z drugiej strony... jeden epizod w jednym regionie to trochę przegięcie i boję się, że wyniknie z tego jakiś chaos. Ciekawe jak tam będą podróżować - na Lugii? Na jakiś odpowiednikach ride pokemonów? Samolotem, statkiem? Pieszo(!)? A może będą się teleportować, tak jak to pokeballe robią między PC a laboratorium profesora xD

Zobaczymy, na razie nie oceniam - jestem neutralnie nastawiona
Odpisz
8.11.2019, 18:13,
Wiesz mi, Ari. Też jestem odrobinę skołowany. Kanto, Kanto, Galar, Sinnoh, Johto... Na wyjaśnienia musimy jeszcze trochę poczekać, bo za 9 dni najpierw posłuchamy historii Pikachu i to w jedną godzinę. I nie wiemy, czy Piplup to ten należący do Dawn, czy jakiś inny.

Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Odpisz
14.11.2019, 12:24,
Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, czy ta seria to reboot :p
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
14.11.2019, 13:38,
https://www.youtube.com/watch?v=GLFwBo5WOqg
Nie wiem czy fake ale nawet spoko jakby się pojawiły
Odpisz
14.11.2019, 13:44,
Piotrek1113 - Też tak czułem. Lalka Clefairy od Lillie, Odznaka z Płaskowyżu Indigo, dziwne coś (to obok Odznaki Indigo i Symboli Strefy), Symbole ze Strefy Walk w Kanto, Odznaki z Hoenn, Sinnoh i Unovy, Puchar Pomarańczowej Ligi, Bransoleta Mocy-Z, Puchar Czempiona Aloli oraz Puchar Walki Pokazowej z Królewską Maską. No no, widać wiele lat upłynęło.

PokeFAN - Na bank fałszywka.

Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Odpisz
14.11.2019, 13:56,
Ta szara kasetka to odznaki z Kalos (kasetka ma nowszy symbol Sal) :p A na dole masz (od lewej strony) odznaki z Hoenn, Sinnoh i Unovy. Nie widzę tam odznak z Kanto i Johto, ale to pewnie głównie dlatego, że miał je w kurtce. A obok Pucharu Ligii Pomarańczowej to jest nagroda za uczestnictwo w Lidze Indygo Wink

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
14.11.2019, 14:12,
Dzięki, chociaż mnie bardziej zainteresowało ta szara kasetka, resztę już ogarnąłem (po prostu odbicie od słońca lekko przysłoniło zawartość kasetki). Ale tak czy owak, robi wrażenie.

Zgadzam się - Pikachu
Racja. - Scraggy
Przegrał. - Pansage
Co za łotr - Snivy
Odpisz
15.11.2019, 9:08, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.11.2019, 9:09 przez Ertix.)
Ni to mnie ziębi, ni grzeje. Nastawiam się neutralnie (jak zawsze), więc zobaczymy co z tego wyniknie.

Odpisz
17.11.2019, 11:30,
wiecie gdzie można obejrzeć odcinek? stream / pw
Odpisz
17.11.2019, 11:59, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2019, 11:59 przez Vic.)
Spróbuj TV Tokyo, podrzucam linka na pw

[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
17.11.2019, 12:25, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2019, 12:58 przez Ari.)
Łech, myślałam, że dziś będą dwa odcinki jak to zwykli robić na początku serii, a okazało się, że był tylko jeden. Reszta to była jakaś gadanina prowadzących Pokenchi, na żywo spod Skytree Tower. Nawet preview na koniec nie dali D:

Za to dobra wiadomość dla tych, co nie lubią Asha - dziś go prawie nie było, bo znowu zaspał. No serio, nie wiem jak tam w Japonii jest, ale przecież normalnie jak mama widzi jak jej pociesze na czymś bardzo zależy, to powinna go przyjść obudzić. W końcu to jeszcze dziecko i nie powinno się od niego oczekiwać tego, że nie zaśpi.

Odcinek spoko, taki na luzie. Ładnie przedstawili to, że Pichu ewoluuje przez szczęście. Szkoda tylko, że nie pokazali jak Oak go łapie. Dowiadujemy się też, dlaczego Go tak zafascynował się Mew Smile

EDIT: To jednak była zapowiedź? Nie widziałam, a czekałam do następnego programu >.>
Odpisz
17.11.2019, 12:46, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2019, 13:15 przez PokeFAN.)
Preview 2 odcinka:
https://www.youtube.com/watch?v=QvkjMq9po4c
Nowy opening:
https://www.youtube.com/watch?v=r60WTXG5QsY
Na tym obozie na 100% Ash i Serena się nie poznali bo Ash zaspał, nie zdążył i był w pidżamie.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości